Domaće teme > Grad Velika Gorica

Javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice

(1/3) > >>

Stjepan:
Ovakvim informacijama i obavijestima je mjesto na službenom gradskom portalu, a ne da se kopiraju lokalne tiskovine ozbiljno narušenog moralnog integriteta.

http://www.gorica.hr/2009/09/javna-rasprava-o-strateskoj-karti-buke-cestovnog-prometa-grada-velike-gorice/
(skraćena verzija)

Upravni odjel za prostorno planiranje i zaštitu okoliša Grada Velike Gorice objavio je kako 15. rujna započinje javna rasprava o strateškoj karti buke cestovnog prometa Grada Velike Gorice.

Za vrijeme trajanja javne rasprave, za sve zainteresirane osobe osiguran je javni uvid u izloženu Stratešku kartu buke Grada Velike Gorice, u prostorijama Gradskog uprave, IV. kat, svaki radni dan od 8 do 15 sati.

Karti buke može se pristupiti, te ju razgledati i putem sljedećeg linka:
http://www.kartebuke.com.hr/pmapper32/map.phtml?config=vgorica

Javno izlaganje će se upriličiti 23. 9. 2009. u prostorijama Pučkog Otvorenog Učilišta odnosno u gradskoj vijećnici u 18 sati, a stručno tumačenje daje tvrtka DARH2 d.o.o.

Primjedbe i prijedlozi na stratešku kartu buke Grada Velike Gorice mogu se za vrijeme trajanja javne rasprave:
- upisati u Knjigu prijedloga i primjedbi koja se nalazi uz izložene Strateške karte buke na mjestu javnog uvida
- unijeti u zapisnik na javnom izlaganju
- predati u pisanom obliku na urudžbeni zapisnik
Prijedlozi i primjedbe koji nisu čitko napisani i potpisani imenom i prezimenom uz adresu podnositelja ili nisu dostavljene u roku, neće se uzeti u obzir u pripremi izvješća o javnoj raspravi.

fitt:
Krasno, živim u ljubičastoj zoni 75dB..

Alen:
Meni ovo na portalu izgleda kao službena obavijest. Je li u međuvremenu promijenjena.
Što se tiče karte, ja ću se izgleda smjeti žaliti i na ptičji pjev.  :D

fitt:
Život na Zagrebačkoj je katastrofa, ne samo buka, neka netko izmjeri i zagađenje - mislim da bi proglasili karantenu i sterali bi nas odavde. Kuča je uvijek prljava izvana, prozore nemreš oprati pa da izdrže barem 2 tjedna, na terasi nemreš sedeti od prašine, a kada sam renovirao stavljao sam prozore sa največom zvučnom izolacijom i najviše pregrada. I tak već puno, puno godina, pola moga života.

Moram priznati da se nadam političkom obečanju vrlog nam gradonačelnika u realizaciju šetnice jer da mi netko veli da promet bude ovakav još 15 godina, ja bi se odselil - tam u brege, čujem da je u Šiljakovini prekrasno.. ;D Priroda, lepe i zdrave dekle, jaki muži i vesela deca..

Alen:
Niš od šetnice dok se ne završi autoput.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju