Slobodno > Birtija

Auto-moto

<< < (2/41) > >>

shaka zulu:

--- Citat: Sledgehammer - Rujan 05, 2009, 09:12:39 prijepodne ---Peta generacija - čega???  8)

--- Kraj citata ---
Golo
Polo

Al mene je najzanimliveja "cena 1000€ ispod konkurencije"...
Koje?Mercedes A,Mini,Toyota..?

Nis baš lubitel W a bome i ovi "novokomponovani uradci" Renaulta,Forda i Opela mi zgledaju kak da su silovani.V Cliu mi je najboli volan v klase a v tem segmentu `98 posle Geneve mi je Clio II (Guzonja) bil najbola pila.E,a kad bi se taj volan del v nekakvu normalneju karoseriju-imam primer. :D Kaj me još smeta pri novemi auti;svetla od 1/2 m2-***a te,moram kredit zdiči da bi si lampu kaj sem ju stepel premenil i još me po kiše i megle zasleplivaju.Trenutno mi je New Mondeo "čisti sex" samo nažalost v naravi zgleda mejni nek na slika.

fiesta

corsa

clio

volan


step



mondeo


clio "guzonja"

Alen:
Mi smo se pred dvije godini nakratko dvojili između Renault Megane i Opel Astre. Megane mi je otpao čim sam se u salonu naslonio na blatobran, a ovaj jadan od plastike se spigao ispod mojih par kila kosti i kože. Astra Classic 2 je auto s kojim sam prezadovoljan, jer dignem haubu samo kad dotačem vodu za šajbe. Dobro, nekidan mi je otišla žarulja kratkog svijetla koje mi neprekidno gore. Nova Astra je bila 3000 EUR skuplja, potpuno istih unutarnjih gabarita i napunjena elektronikom koja je za moj stil vožnje potpuno nepotrebna.

kiki:
Ja sam od malih nogu znal razlikovati aute i to mi je bila zanimacija kad sam išel sa starcima na put. Sve do nedavno...
Danas više nisam siguran kad vidim neki auto jel to Corsa, Clio ili Fiesta. Isto je i s ovim većima. Svi imaju slična zadnja svjetla: BMW, Citroen...

Jasno mi je da koriste istu platformu (podvozje), ali da nemaju ideje kod piganja pleha za izvana i špricanja plastike to mi ne ide u glavu.

I da, btw. vozim uglavnom francuze i sadašnjeg Kangooa ne bi menjal za ništa. Otići na jedan dan do Spa ili Monze na utrku F1 je šala. Još me ni jedan auto nije ostavil na cesti, a o udobnosti da ne pričam.

shaka zulu:
Kaj se udobnosti dotikavle,mene su Octavia i Focus odostraga kak da bi na foslinu sedel.

Sledgehammer:
Novi Polo izgleda impresivno, to je nepobitno, a posebna doza agresivne elegancije je dobivena kopiranjem stranica kakve ima BMW serije 1. I - kako veli Alen - svaka nova generacija malo naraste, pomičući granice klase, pa polagano već i kompaktna i niža klasa počinju zadovoljavati obiteljske potrebe...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju