Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 148277 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #540 : Siječanj 14, 2010, 08:16:40 poslijepodne »
Za tvoju informaciju, ja sam završio kurs za desetara, tak da mogu za sebe reč da sam školovan čovek i da mi ne treba pomoć sa strane!  ;)

Crtica iz JNA.
Dođe neki zapovjednik novacima i sada jednog pita.
"Obrazovanje?"
"Završio sam elektrothnički fax, druže pukovniče!"
"A kurs, imaš li kakav završen kurs?" 
"Nemam, druže pukovniče."
"A onda ništa."   :-[

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #541 : Siječanj 14, 2010, 08:22:24 poslijepodne »
Crtica iz JNA.
Dođe neki zapovjednik novacima i sada jednog pita.
"Obrazovanje?"
"Završio sam elektrothnički fax, druže pukovniče!"
"A kurs, imaš li kakav završen kurs?" 
"Nemam, druže pukovniče."
"A onda ništa."   :-[

Hehehe!
Dobra, dobra!  :D 

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #542 : Siječanj 14, 2010, 08:53:26 poslijepodne »
Pročitah da ste Kuntu oslovili sa "sine Brute" pa sam u nedoumici da li se radi o izdaji ili o kozmetičkim linijama u SFRJ.
citat
" Pitralon je bio prvo Jugoslovensko sredstvo za ostavljanje dubokog utiska na žene. Nanosio se tako što se prvo protrlja između dlanova, zatim se dobro zamaše rukama da bi se ubio prvi nalet mirisa, a na kraju se energično razmaže po vilici. Nastao je kao supstancija na domaču rakiju što je bio važan civilizacijski korak i ubrzano je osvojio tržište. "Šminkeri" su koristili, ako bi ostalo love u Trstu i dezodorans Brut 33 koji se koristio pre žurke ali cela boca.
Brut je bio hit sve do pojave talijanskog " pigno slene šišarke". ( Dejan Novačić, SFRJ za ponavljače - turistički vodić, distr.tiskara Znanje, Zagreb,RH).

Gosp. Kunta, da li su mislili na Brutt 33 ili afteshave? ;)

Ja si nekak to mislim ovak;da je Brut bil najpoznateši kozmetičar v starem Rimu.Osim kaj je lifral Pino Silvestre v slobono vreme je fušal z prodajum hladnoga oružja a po potrebe i prezentacijami.Bil je veliki mislioc,ali ne filozof,ja bi to nazval primenenem premišlajnem a od nega nam je ostalo ono;"Prek kičme" i "Po glavi stanovnika".Aopče nemam pojma zakaj se bavil z temi pederskemi posli a stari mu je imal koncesiju za balerati seno po celomu Rimskomu carstvu pod imenom "Pokošeno seno".Nemam pojma da je Brut ikoga izdal.
Zabadov.Am znaš da se vuz šišarku navek čare nekakovi penezi.
Al kaj to opče ima veze zmenum?To si trebal pitati Muvu za Pitralone,Brute,Pino Silvestre,Vožde,Ralone i Traubisode...  ;D

After ševa je druga pripovest za nekteru drugu poruku.  ;)

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #543 : Siječanj 14, 2010, 09:08:25 poslijepodne »
Pa nema veze, predsjednički izbori su gotovi, pa pomislih da može malo olakšanja jer je fakat bilo dosta. Recimo, naš Ivek sa malo vjetra u leđa sutra mora donijeti važnu odluku o svojoj saborskoj avanturi pa bi njemu poslao još jedan citat iz navedene knjige:

"Seks na jugoslovenski način"
 
Statistički gledano, ljubavlju se najviše bave "galebovi" ( nemački: "Bumseneksperten"), stanovnici priobalnog pojasa SFRJ, naročito Dalmacije. Ime su dobili po morskim pticama, poznatim po svojoj eleganciji i jakom želucu jer jedu što stignu, uključujući i otpatke.
Galeb se poznaje po čežnjivom pogledu i zlatnom lancu. Onaj koji drži do sebe ima još i medaljon s odgovarajućim znakom zodijaka i masivnu srebrnu narukvicu s pločicom na kojoj kurzivom piše "Ivo" ili "Stipe". Da bi postigli što veći utisak na kontinentalne žene narukvica i ogrlica idealno se slažu s belim pantalonama i roze strukiranom košuljom. Poseban efekt postiže se otkopčavanjem gornjih sedam dugmadi kako bi se dlake uplitale i šuštale po poliester košulji na večernjem povetarcu. Također se preporučuje i tetovaža sa stilizovanim sidrom ispod kojeg piše "JNA" ili "JRM", još bolje. I naravno, dugačak nokat na malom prstu. To žene vole.

Kunta, zar ne bi ovakav pristup Jadroliniji bolje prošao kad se mog Banderasa išlo podržavati? ;)
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #544 : Siječanj 14, 2010, 09:32:40 poslijepodne »
Po mene,najboli pristup Jadro Linije je onaj kruti odnosno čvrsti.
Lipo navigat trabakul ka obali,nasukat a posli nek ga ***e komu smeta.  8)
E!

De Loren

  • Gost
Propovijed: Tko glasa za Josipovića ostat će bez blagoslova, ispovijedi i poslje
« Odgovori #545 : Siječanj 14, 2010, 09:45:39 poslijepodne »
"ODABERETE li ime Ive Josipovića, obećavam vam da će vam biti uskraćen blagoslov kuća u ovoj godini. Vaš će grijeh biti toliki da ćemo vam uskratiti odrješenje pri sakramentu ispovijedi, nećete se moći pričestiti i djeca vam neće biti krštena. U bolesti će vam biti uskraćeno pravo na pokajanje i pomast. A kada u tome grijehu umrete, crkvena zvona vas neće ispratiti, niti će vas katolički svećenik sprovesti", tako je glasila nedjeljna propovijed u župnoj crkvi Svih svetih u mjestu Aržano u Općini Cista Provo, koju je predvodio župnik Ante Čipčić. Župnik je u razgovoru za Index potvrdio sadržaj svoje propovijedi govoreći kako u tome ne vidi ništa čudno ...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/propovijed-tko-glasa-za-josipovica-ostat-ce-bez-blagoslova-ispovijedi-i-posljednje-pomasti/470212.aspx

Tko je ovdje lud ???


Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #546 : Siječanj 15, 2010, 08:13:36 prijepodne »
Da covjek ne povjeruje! Crkva izgleda prolupala, ili je to samo jedan njen dio totalno prolupal!

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #547 : Siječanj 15, 2010, 09:23:10 prijepodne »
Uzmimo stvar malo drugačije. Recimo da imate sina koji voli piti i kada se napije i hoda pijan po Gorici svi mogu reći  Newbi je pijanac.
Ali nitko to ne govori,jer svatko kaže taj sin od Newbia je pijanac.Ako jedan službenik crkve javno iznosi svoje stavove i poglede to nije nužno i stav crkve. Nikako.
Na kraju svi smo mi crkva (mislim na vjernike ) i svatko od nas može pričati  svoju verziju nečega,a da to ne mora biti službeni stav te iste crkve.
 Barem se ja nemogu složiti s time da je crkva prolupala.

Posjetitelji bolesnika nisu bolesnici ili posjetitelji ludnice su luđaci?!
Uzmimo drugi primjer ,dali su svi koji idu u birtije ili kafiće pijanci?
Naravno da nisu. Ali u narodu postoji mišljenje da svi koju se nalaze ili zalaze u birtije,to su pijanci!?
Dakle možemo se ne slagati sa nekim izjavama ili nečim drugim ali ne možemo samo tako generalizirati.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #548 : Siječanj 15, 2010, 09:42:09 prijepodne »
Ali ajmo to malo i drugacije pogledati, crkva je organizacija, i kao takva, valjda je donjela neki zajednicki stav o aktualnim stvarima!

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #549 : Siječanj 15, 2010, 09:48:01 prijepodne »
Da točno!
Ali kaj to vrijedi ako svi to ne poštuju.

I država je državakoja donosi zakonekoje opet sama ne poštuje. Zar se nismo svi u to do sada uvjerili? Jesmo bezbroj puta.
Da je taj svečenik pričao svoju priči i iznosio svoj stav  to mogu prihvatiti.
Da ne poštuje zakone to mogu reči i misliti za sebe i ovako javno napisati,ali da je stav crkve ....s tim se ne slažem.

Ali ne želim time vama nametnuti svoj stav ili pogled....nikako.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

De Loren

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #550 : Siječanj 15, 2010, 10:24:47 prijepodne »
...  Ja sebe ne svrstavam u "STOKU SITNOG ZUBA" i ne klimam glavom kad neki glavonja veli da je to tak, pa makar bio on pop i imao svoj stav.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #551 : Siječanj 15, 2010, 10:40:26 prijepodne »
...  Ja sebe ne svrstavam u "STOKU SITNOG ZUBA" i ne klimam glavom kad neki glavonja veli da je to tak, pa makar bio on pop i imao svoj stav.

??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #552 : Siječanj 15, 2010, 03:44:49 poslijepodne »
Kada sam govoril o tome da se ne treba napadati Bandića jer je otišao u poplavljena područja- to ok i to treba pohvaliti, ali zato oni koji ga napdaju trebali bi ga prozivati zbog ovakvih stvari:

http://www.jutarnji.hr/ujak-bandiceve-supruge-ostetio-holding-za-pola-milijuna/490853/

Inače kada sam se dotaknuo poplavljenih područja, još nitko nije tamo otišao, osim Bandića. A oni koji cijelo vrijeme dostavljaju hranu su iz Caritasa.
Samo se rijetko tko od dežurnih crkvenih kritičara sjeti toga.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #553 : Siječanj 15, 2010, 07:06:04 poslijepodne »
Kada sam govoril o tome da se ne treba napadati Bandića jer je otišao u poplavljena područja- to ok i to treba pohvaliti, ali zato oni koji ga napdaju trebali bi ga prozivati zbog ovakvih stvari:

http://www.jutarnji.hr/ujak-bandiceve-supruge-ostetio-holding-za-pola-milijuna/490853/

Inače kada sam se dotaknuo poplavljenih područja, još nitko nije tamo otišao, osim Bandića. A oni koji cijelo vrijeme dostavljaju hranu su iz Caritasa.
Samo se rijetko tko od dežurnih crkvenih kritičara sjeti toga.

Niš ja neću hvaliti Bandića, jer NEMAM ZAŠTO. Nije on otišao tamo dolje u poplavljenu Neretvu radi jadnog naroda, nego je otišao kod Jambe i s njim dijelio "pakete" zahvale svojim glasačima. Pa sve se zna. A meni "ptičica dojavila o ovome",

A osim toga, Bandić je išao u tada "ranjivo" poplavljeno područje kod Jamba osnovati "BAZU" za novu stranku, koja će se zvati ne znam kako  (nešto kao Hrvatska stranka orača ili Hrvatska stranka konja, mazgi, magaraca i raga - ups, neće ovako jer to on ne bi mogao zapamtiti ni da čita šest dana, ali nekaj slično).

Dakle, poznato mi je da su se po Neretvi u vrijeme poplave od strane Jamba i "inih" priljepaka dijelili nekakvi paketi (pred i nakon drugog kruga izbora), a kako je tu Jako blizu granica s Hercegovinom, to se dijelilo i preko grane u Herceg-Bosni.

Dakle, nema milošte za te ljude, nego je to stvaranje "baze" za novu stranku, nešto slično poput "SDP-gradskih ogranaka u gradu Zagrebu.  Samo bi štela znati čijim novcima i od kuda su ti paketi tako podijeljeni u Bandićevo ime i plaćeni? Možda Muha o tome puno više zna, pa kao kolega forumaš nam to sve pojasni.

Jambo u Neretvi, Kerum/Sanader u Splitu, Glavaš u Herceg-Bosni, pa tu su Pančić, barba Luka....nastavite niz po drugim hrvatskim područjima po vlastitim spoznajama za koje sam sigurna da su vam jasne i poznate. Baza, baza se gradi, ore se Hrvatska i Herceg-Bosna..

Vidjet će se i saznati sve još za malo vremena nakon provedenih čistki u dvije najveće stranke, a "neposlušni i izbačeni" moraju imati svoju vodu koja će ih nositi.

Da je tome tako, razmislite dobro, ZAŠTO je Jaca-glista upravo najavila brisanje glasača iz biračkih popisa onih koji imajuprijavljeno prebivalište i u Hrvatskoj i u BiH,a tome još dodajem  pročitajte svakako

http://www.jutarnji.hr/onima-koji-ne-zive-na-adresi-policija-ce-brisati-prebivaliste-/488869/

"Ministar Karamarko donijet će pravilnik koji će regulirati kako će građani dokazati da žive na prijavljenoj adresi

ZAGREB - Vlada je danas usvojila novi zakon kojim policija dobiva ovlasti da briše građane s adrese prijavljenog prebivališta ako ustanovi da oni tu ne žive.
VEZANE VIJESTI
Vijesti

    * Hrvati iz BiH više neće moći imati dva prebivališta

Time bi se trebao uvesti red u evidencije prebivališta te urediti popisi birača, na kojima je danas više ljudi nego što ih živi u Hrvatskoj.
......"

Kaj mislite da se Jaca bu dala zahebati ovima, cc cc cc, veća je ona igračica, nego što svi oni misle, dakle ljuta zmija otrovnica (hihihihi, a meni drago)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #554 : Siječanj 15, 2010, 07:55:48 poslijepodne »
.........A osim toga, Bandić je išao u tada "ranjivo" poplavljeno područje kod Jamba osnovati "BAZU" za novu stranku, .........


........Da je tome tako, razmislite dobro, ZAŠTO je Jaca-glista upravo najavila brisanje glasača iz biračkih popisa onih koji imajuprijavljeno prebivalište i u Hrvatskoj i u BiH,...........

Zanimljive teorije, vrlo zanimljive.