Svakidašnje teme > Obitelj i društvo

Sretan Uskrs

<< < (2/4) > >>

Mlačanin:

--- Citat: Stjepan - Travanj 24, 2011, 10:38:24 poslijepodne ---
--- Citat: Mlačanin - Travanj 24, 2011, 05:47:26 poslijepodne ---Gledam od jućer, hoće li netko zapoćeti sa čestitkama, ili su svi tako ljuti jedni na druge da ne žele nikome uputiti čestitku?

--- Kraj citata ---

A možda ljudi nisu za računalima već se malo odmaraju od njih i posvetili su se svojoj obitelji? ;-)

Srěčen Vuzem!

--- Kraj citata ---

Razumijem ja tebe Stjepane,lijep pokušaj. Ali to se sve može napisati dan ranije, samo ako se želi.
Da se krivo ne shvati, ne prozivam nikoga, ovo je samo moja primjedba. Ako se sa nekom družiš, razgovaraš, kontaktiraš, normalno je sa njime se na kraju i pozdraviti. To je barem pristojno.
 
Mislio sam da je red bez obzira ne sve nesuglasice ipak na ovakve blagdane lijepo, pristojno, kulturno ili kako hoćeš, sve završiti na lijepi način i poćeti sa lijepim stvarima.

Mislim da u životu više vrijedi lijepa riječ i lijepa želja, nego ljutnja ili šutnja.

Svejedno, tako je kako je, ima vremena i za lijepe stvari.

Ljudevit Kaj:

--- Citat: Ljudevit Kaj - Travanj 24, 2011, 08:59:13 poslijepodne ---Pravo(srbo i/ili jugo)slavnem vernikem: Hristos se rodi !
HR.isto.s(e) vaskrse !
--- Kraj citata ---

Goričanka:
Sretan Uskrs svim forumašima!

hornet34:
sretan Uskrs...

Ljudevit Kaj:
(Turopolu i) Gor(ic)e serce!

Gore serce! Gore serce!
Jezuša v grobu ne ga!
Žitek je na ovem svetu kral,
smert je stopram velka šega.

prof. Želko Funda *

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Turbi et Gorbi

Grâdu (Gorice) i (ně samo) turopôlskomu svétu: srěčen Vuzem!

Članem POTgoričkoga forumskoga krščanskoga občinstva i nijovem družinam sě nâjbolšě vu ově svetě dâně nâjvekšoga krščanskoga blagdana.

I něk blagoslov Sěmogûčoga Boga, Oca, Sina, i Duva Svetoga zidě na Vas i ostaně z Vâmi zanavék.

Drugač verujučem i nevernikem vugo-den (i) preduleni tjednokonec.


*     
--- Citat: ---    Intervju
    Želko Funda, dobitnik “Gervaisa”
(Nagrada za najbolši neobjavleni rukopis)

    http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg41098/#msg41098   
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju