Domaće teme > Vukomeričke Gorice

Skitnje kud i kam sim i tam...

<< < (4/5) > >>

Tazika:

--- Citat: hornet34 - Siječanj 14, 2013, 09:28:18 poslijepodne ---tazika dobrodošla,htel sam vam samo potvrditi da ste pogodili ime lokala "borovi",kak me pamet služi bili ste sa sivom škodom fabiom ak se ne varam...nisam bil siguran,al sam se kasnije setil da smo jednom razgovarali  o novom objektivu kaj ste ga tek kupili,prije jedno par mjeseci...vi i vaš suprug hvatali ste oblake sa novim objektivom na benzinskoj punpi u brezovici...kad ste se ulogirali i počeli pisati o našem lepom kraju mam sam skužil da bi to moglo biti to...kaj se tiče borova i interijera,to je ruku djelo mog prijatela Jure od početka do kraja,a i ja sam mu pomogel oko onih naopačke stolova...kad opet dojdete u borove častim kavom odnosno bum se javil...

--- Kraj citata ---

 :oje, to smo bili mi i u Brezovici na pumpi s novim objektivom i sa škodom fabiom u Borovima :o! - ili je svet tak mali ili nas ima svigdi ili tebe ima svigdi :o

Juri svaka čast, mi neznamo baš niš z rukama delati/graditi. Pred pol vure smo čuli glasan TUP :o izašli i vidli da nam se zrušil štagalj pod snegom :o - pozdravi Juru i pitaj ga kaj da sutra naredimo s tim, sused ima flašncug pa bumo ga valjda nekak zdigli ;) ;)

kuntakinte:
Ak se vrušil, po mene, meša je gotova. Jedino ak imaš fajn penez da ga ideš na proleče preslagivat.

Tazika:
Ma kičma mu se drži, al je uleknuta ko kod ciganskog konja.
Dal je greda pukla il samo skliznula vidli bumo ujutro. Ak ne ode dalje možda zdignemo krova natrag, svi crepi su još gore.
Sad nebumo nikaj.

hornet34:
mene ima svukud,i sešta mi ostane v glave(bitno i nebitno)...flašencug tu nebu pomogel, a nebu ni jura jer nema flašencug...onda jedino ostane pijača za se u borovima...

@kunta,sav sem vražji samo mi je...dobro,dobro

kuntakinte:
Kam češ pred rudo...  :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju