Autor Tema: Ako tako Šuker kaže .....  (Posjeta: 9356 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #15 : Veljača 04, 2011, 12:47:25 poslijepodne »
Citat:
Šef Croatia osiguranja u Rijeci pod istragom: 100 milijuna kuna izvukao lažirajući odštete

Jaguar, ličiš mi na psa koji laje ne radi sela nego radi sebe..he...

čujte, uvaženi muha, ja bi za Vas mogao svašta reći, na što mi sve ličite, ali zadržat ću to za sebe.
A ostatk ekipe, znate Vi vrlo dobro, tko ste i što Vi zastupate, te iz kojih interesa to činite, bolje bi Vam bilo da pogledate malo u ogledalo, bilo bi Vam sve puno jasnije, zato nemojte se kačiti za mene, ostavite mene na miru, ak mislite da će te me isprovocirati u teškoj ste zabludi, a nije Vam ni prvi put koliko sam imao prilike vidjeti za ovo kratko vrijeme dok Vas čitam, uživajte, opustite se, udahnite, zbijte redove, tak da znadete tko će se ljedeći javiti i na ovaj moj post. ;D
Ja sam za Vas Uhu ljepilo, lijepim Vas kao muhe. ;D Svi zajedno, Vi ste jedan roj muha, ne pojedinačna muha. ;D
Ali i za roj muha ima rješenje. Kak je rekao koko PIPS! :P

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #16 : Veljača 04, 2011, 02:27:07 poslijepodne »
štosevi za malu djecu , nedostatak obrazovanja...
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #17 : Veljača 04, 2011, 03:13:47 poslijepodne »
štosevi za malu djecu , nedostatak obrazovanja...

Jeste dabome, kad smo zemlja pastira, javio se pravi...
Osim toga, šta očekujete da Vam napišem kada, Vi koji se zalažete tobože za neka načela, prodajete socijaldemokraciju u novom obliku preko neke nove strankice, zalažete se kao za rješavanje korupcije i kriminala, prodajete maglu, reagirate ovako na post koji sam postavio po pitanju Croatia osiguranja, gdje je oprano novih 100 mil kuna, vlasništva svih hrvatskih građana, moguće samo zato jer sam spomenuo da mi se čini da je član NO bio Ivan Šuker i svi ste se onda digli na zadnje noge, valjda kako bi branili Ivana Šukera, a meni lijepili nekakve tikete, tipa pas koji laje, lajem i lajat ću do boli na lopove, krađu i kriminal, za razliku od Vas koji jedne sekunde pišete jedno, već u drugoj sekundi ste promjenili Vaše mišljenje, pišete prema dnevno političkoj potrebi i ovisno koliko je Vaša vidovitost poodmakla da nagađate tko bi iza kojeg Nicka mogao biti.

I još jedna stvar, uvaženi krok, uopće nisam pisao Vama nego uvaženom forumašu muhi, pa ne vidim uopće razloga da se lijepite.
Al nisam bio u pravu s UHO ljepilom?
A obrazovanje? kada mi to Vi kažete to mi predstavlja veliki kompliment. :P
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2011, 03:30:51 poslijepodne Jaguar »

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #18 : Veljača 04, 2011, 09:00:21 poslijepodne »
Ovo je vrhunac kombinacije spina i osobne promocije! Jadno ali ako Vas veseli samo dajte meni je zanimljivo citati djecje fore :)
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #19 : Veljača 04, 2011, 09:17:36 poslijepodne »
Ne branim nikoga, vec stovise ponavljam da treba resetirati politiku u RH! Uvazeni jaguar iskoristite i ovaj post za svoju promociju kako Vi lajete, ali cini mi se da lajete kao onaj Saborski zastupnik kojem je Kunst rekao da laje kao pas na mjesec.nemojte misliti da branim Kunsta jer je i on omastio brk.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu