Autor Tema: Turopole f slike  (Posjeta: 307471 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #420 : Veljača 14, 2010, 08:46:07 poslijepodne »
  evo još fotki s turopoljskog fašnika,ova je posvećena @plemenitašici


Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #421 : Veljača 14, 2010, 08:47:36 poslijepodne »

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #422 : Veljača 14, 2010, 08:53:18 poslijepodne »

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #423 : Veljača 14, 2010, 08:54:36 poslijepodne »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #424 : Veljača 14, 2010, 09:14:56 poslijepodne »
prije nego sam postala fotke ,postavila sam naslov da su fotke s turopoljskog fašnika,
Ima na forumu podforum o ovogodišnjem fašniku. I kako mislite da se ta vaša informacija uopće može zapaziti?


na fotkama se lijepo vidi kaj koja maska predstavlja,
 evo još fotki s turopoljskog fašnika,ova je posvećena @plemenitašici

............

Nisam razumjela što maska predstavlja, kao što nisam razumjela kakva je to posveta meni.

....a fotke stavljam gdje želim,čak su  i na tri podforuma

Onda se mogu nadati da ćete fotke s ovogodišnjeg fašnika (koji ima svoj podforum) postaviti u gradska poduzeća i ustanove npr: reciklažno dvorište, ili plin, ili možda u cijenu grijanja ili npr: Natječaj s temom alternativne povijesti , jer "fotke stavljam gdje želim". Pih.  ::)

Zagađujete forum, i da ne velim usporavate, ne misleći da se mnogima vrlo sporo otvaraju stranice zbog takve gomile duplih i vrlo velikih fotografija, a mnoge bi mogle biti manje i opet sasvim razumljive.

Usput, onak, bezveze, vama za informaciju – postoje ljudi koji nisu logirani na forum, ali čitaju ili gledaju s djecom fotografije. I onda u temi o Turopolju odjednom osvane slika npr. miša ili mačke, cvijeta, uz Lukavec-grad, ili Krčka vrata.
Mnogi ljudi se ne snalaze po forumu, i onda kad ga forumaši dodatno zagade, kaj im je preostalo – odustati od pronalaženja zanimljivosti.

Ako imate malu nedoumicu kako otvoriti novu temu, konzultirajte moderatora.

No, vi "fotke stavljam gdje želite" bez obzira što postoje različiti naslovi.

Ispričavam se kaj sam nerazumljiva i kaj se usuđujem skrenuti pažnju, ali nije to samo moje mišljenje, no, očito se ja usuđujem komenitrati.

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #425 : Veljača 14, 2010, 09:21:13 poslijepodne »

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #426 : Veljača 14, 2010, 09:23:42 poslijepodne »

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #427 : Veljača 14, 2010, 09:27:50 poslijepodne »
i jena fotka za laku noć,jučerašnji zalazak,lokacija  polje prema meštrici


Bilaj

  • Gost
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #428 : Veljača 15, 2010, 02:42:24 poslijepodne »
Dado, naglasak je na ISTE a ne na fotografije fašnika.

Mislim može se neka staviti ista ali ne baš puno njih istih. Barem ja tak gledam.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #429 : Veljača 15, 2010, 03:44:00 poslijepodne »
Jel ovdje tema turopolje u slike,jeee,jel ima u turopolju fašnik,imaa,mislim da je ovo tema u kojoj se predstavlja turoplje i sve kaj u njemu ima,pa jel to bil cvet ili leptir ili list ili čovjek s maskom ili bez maske,nije turopolje samo stare hiže i sve nekaj staro.Ak se Plemenitašici ne sviđa kaj neki ljudi ovdje stavljaju nek stavlja ona svoje slike,i da kak se može za bilo čiji rad reči da on nekaj zagađuje pa makar i forum,to je krajnje nepristojno.I još jedna stvar,ovo je tema za slike pa bi molil čim manje teksta,pogotovo onog koji ne opisuje slike,zbog radi preglednosti teme,eto ja bum svoj post opet nakon 24 sata obrisal zbog preglednosti teme,isto kak sam obrisal o onoj jednoj temi koju je otprla Plemenitašica,pa joj nije pasalo kad je netko nekaj komentiral.

Plemenitašica svoj tekst u temi o slikama ne bude izbrisala nego ga bude još i podebljala.
Zato jer se ne čita s razumijevanjem.

Znači li da bi gotovo pa sve slike koje ovdje imamo na forumu mogle završiti u tom podforumu, jer su gotovo sve slikane u Turopolju. Ma dajte najte biti uskogrudni i samo po sebi suditi.

Napisala sam da forum treba biti pregledan ne samo zbog nas, nego i onih koji čitaju, i koji su mi na kraju krajeva i skrenuli pažnju da upozorim da to nije u redu. Čak i da samo meni ne paše, pa i ne paše mi.

No, nekima je postalo razumljivije kad sam napisala kaj jesam (nekima i prije), a neki bi se baš svađali, samo izvolite. Ja i dalje držim da je to zagađivanje i to namjerno, foruma i teme koja je otvorena bez obzira tko ju je otvrorio.

A ja bi samo još jenput napomenul turopolje je sve kaj je vezano za ovaj kraj i kaj ima u njemu pa makar ja slikal kamen na ceste,to je turopoljski kamen.

Koga vraga onda nisu i one kapljice vode u Turopolju, am je i to turopoljska voda.  :P
Glupost, samovolja i nepoštivanje foruma kao cjeline koja i je s namjerom rascjepkana na podforume i različite naslove radi preglednosti i lakšeg snalaženja.
« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2010, 03:46:21 poslijepodne plemenitašica »

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #430 : Veljača 15, 2010, 05:01:55 poslijepodne »
za one, koji su se zaželjeli ljeta,plavog neba,zelene trave...fotkano  prema starom kanalu,iza lukavca



« Zadnja izmjena: Veljača 15, 2010, 05:06:14 poslijepodne jaarban »

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #431 : Veljača 15, 2010, 05:04:02 poslijepodne »

Offline jaarban

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 972
  • Karma: +4/-0
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #432 : Veljača 21, 2010, 08:26:28 poslijepodne »
fotkano danas


Bilaj

  • Gost
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #433 : Veljača 21, 2010, 09:49:00 poslijepodne »
Baš sam tamo danas prolazio. Izgleda kao malo more :-)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Turopole f slike
« Odgovori #434 : Veljača 21, 2010, 11:17:38 poslijepodne »

Ovo vidi saki den kapela na Lučelnice...