Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Komunalije

<< < (7/8) > >>

Jaguar:

--- Citat: tromblon - Travanj 12, 2012, 01:18:57 poslijepodne ---

NE MOŽEŠ BRANITI OVAKAV POTEZ DRŽAVNE TVRTKE ČIJI SU PROIZVODI NEOPHODNI ZA RAD I ŽIVOT, DOK ISTA NIJE POČELA SMANJIVATI RASHODE .....
--- Kraj citata ---

A je si ti siguran da nije?, daj naj lupetati, HEP je tek preuzet od ove Vlade!

tromblon:

--- Citat: Jaguar - Travanj 12, 2012, 01:22:29 poslijepodne ---
A je si ti siguran da nije?, daj naj lupetati, HEP je tek preuzet od ove Vlade!

--- Kraj citata ---

OK, ali kako možeš bubnuti takvu glupost? Mogu samo zaključiti da si htio na bilo koji način obraniti ovaj potez HEP-a (čitaj HNS-a) jer da si imalo mućnuo glavom brzo bi zaključio ono što i ja.

Pa reci sada da nisam upravu i da je ovaj potez opravdan i da nema drugog načina da HEP postane rentabilna tvrtka

Jaguar:
Još jednom, stojim kod moje tvrdnje.
No odakle tebi ideja kako s tom tvrdnjom pokušavam obraniti poskupljenje struje, HEP ili ti HNS kako ti želiš prikazati? To je tvoj problem a ne moj i zato mi nemoj pisati o strančarenju, ako netko strančari to si ti!
Iznio sam nažalost istinitu činjenicu, usporedio i povukao paralelu s visinom računa za struju, dakle usporedio!
Jednako tako naglasio kako gunđamo na poskupljenje struje ili bilo čega drugog, uzeo sam za primjer struju a račune telefona plaćamo šutke, valjda zato što je to, kako reče kolega forumaš, zato što je to izbor.

Uhvatio si se toga kao pijan plota, no još jednom te pitam je li to istina ili nije, što ti misliš?
I koji dio ti nije jasan, danas sam vrlo raspoložen, da ti pojasnim!

tromblon:

--- Citat: Jaguar - Travanj 12, 2012, 01:58:02 poslijepodne ---I koji dio ti nije jasan, danas sam vrlo raspoložen, da ti pojasnim!

--- Kraj citata ---

Već sam ti odgovorio na to pitanje, pročitaj moj prethodni post ili kupi Ginko forte  :)

kuntakinte:

--- Citat: tromblon - Travanj 12, 2012, 09:37:43 prijepodne ---Isto tako znamo da je HDZ smanjio broj nezaposlenih sa 380.000 koliko ih je zatekao na početku mandata na nekih 250.000.
--- Kraj citata ---
Kulko je to razlike?
130000 pisme Barbe Luke.  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju