Autor Tema: Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu  (Posjeta: 18604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kruno

  • Gost
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« : Ožujak 10, 2012, 03:41:15 poslijepodne »
Poštovani forumaši, neznam dali je istina ali sam danas saznao nešto prestrašno. Navodno je Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu i to bez javnog natječaja kako to nalaže zakon.
Tim činom se svrstao u red nepotista poput:
1. Vesna Fabijančić Križanić (zaposlila sina u gradsku firmu)
2. Stevinović Marija (zaposlila kćer u gradski vrtić)
itd itd itd

I sad veličanstveni ZVONKO KUNIĆ nije mogao odoliti da ne zaposli sina u gradsku firmu.
Gospodine gradonačelniče ako čitate ovo molimo Vas da se javno očitujete po ovom pitanju i kad je konačno reizbor pročelnika u gradskoj upravi da vidimo po kojem će to kriteriju Zvonko Kunić sačuvati posao, stručnost ili podobnost.
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:47:08 prijepodne Mlačanin »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #1 : Ožujak 10, 2012, 04:02:04 poslijepodne »
Ovo pišeš tak senzacionalistički, kao da si otkrio toplu vodu ... a kad su se ta zapošljavanja dogodila ?
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:55:07 prijepodne Mlačanin »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #2 : Ožujak 10, 2012, 05:14:40 poslijepodne »
Pa zakaj jednostavno ne okreneš telefonski broj od Zvonka u gradskom poglavarstvu i pitaš ga sam osobno.
Evo ,ja kad ga vidim osbno ga budem baš pital jel to istina. a pital bun i njegovog sina gde dela,pa sekak napišem,kaj doznam.
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:54:53 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

kruno

  • Gost
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #3 : Ožujak 13, 2012, 09:47:37 prijepodne »
Jel netko vidio Kunića i pital ga dali je to istina da je sina zaposlil u gradsku fiurmu?
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:54:43 prijepodne Mlačanin »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #4 : Ožujak 14, 2012, 01:28:43 poslijepodne »
I?
Jel ima koja nova spoznaja?
Kaj je s tim uhlebljavanjem sina? Istina ili nije? Ajmo, dajte nešto više kad ste počeli davati informacije.
Mislim, pa to se nemre samo tak skriti. To bi trebali znati bar oni koji tam delaju gde i on, a pošto se na ovom forumu niko ne mora identificirati sa pravim imenom i prezimenom, svako ko nam nekaj napiše ostane anoniman.
Naravno da se ne smije preveć napisati, pa da se po tome kaj se objelodani more zaključiti ko je to otkril, ali ak ćemo za prav - to je naša građanska dužnost takve nepravilnosti, ak već ne prijaviti nadležnom tijelu, onda barem anonimno objelodaniti. Zato dajte!
Izrazil sam se jako oprezno: nepravilnost, jer je to u prvom redu tak. Ali to se može lako otkriti i kao pronevjera, korupcija, kršenje zakona, kriminal. A svaki koji pomogne da se kriminal i korupcija u našem Gradu bar malo suzbije, taj dela uslugu svojoj domovini. A time i za sebe, i za sve nas.
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:54:30 prijepodne Mlačanin »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #5 : Ožujak 14, 2012, 02:58:23 poslijepodne »
kruno pustil buhu i pobegel ... ili je otišel v ilegalu da sazna pojedinosti ... ?
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:54:20 prijepodne Mlačanin »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #6 : Ožujak 14, 2012, 05:23:54 poslijepodne »
Kak nam se ulysses ne javi s relevantnim činjenicama, ups a da shvatio sam, Kunić je u DC-u. ;D
A DC nije sklon takvim rabotama! ;D
He*ate miš, treba samo prebrojiti članstvo i vidjeti gdje je tko, od prelaska HDZ-u do danas, ni HDZ nije toliko utržio u ove tri godine, koliko demokratski trgovački centar.
Osjeća se u zraku neko zatišje pred buru!
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:54:08 prijepodne Mlačanin »

kruno

  • Gost
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #7 : Ožujak 27, 2012, 01:07:34 poslijepodne »
PA tu sam, čul sam da je bilo veselo na GV.
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:53:57 prijepodne Mlačanin »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #8 : Ožujak 27, 2012, 03:40:58 poslijepodne »
kruno je čul (od nekoga) fakat povjerljive informacije ... samo pričaš o nečemu što si od nekoga načuo i nastojiš od toga napraviti vijest ...
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:53:45 prijepodne Mlačanin »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #9 : Ožujak 27, 2012, 10:52:20 poslijepodne »
čul sam da je bilo veselo na GV.
Ak negdo misli da je forum v * nek proba otijti na sednicu GV pa da vidi kaj znači "biti v *".
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:53:33 prijepodne Mlačanin »
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #10 : Ožujak 29, 2012, 10:00:07 prijepodne »


 Obećal sam da bum pital Kunić Zvonka, kad ga vidim dali je zaposlio svoga sina. No nisam ga do sada nigdje zestal, a domom ga sigurno nejdem to pitat.
 
Iskreno govoreći kad bi recimo ti mene došel pitat, jesem  li ja zaposlil svega sina negde  vu gradu, mogel bi ti sekaj grdoga reći!
 
Ovo morem komenterati sam tako zato jer mislim da sako zapošljavanje sina ili supruge ili nekterog rođaka, ne mora biti navek protiv zakona ili pravila.
Pitam ja tebe ,a i ostale, jel bi i vi  kad dojde za to vrijeme zaposliti svoje dijete?
 
Kaj  mora sako zaposlenje biti uhljebljenje?
 
Ili bi vi svoje dijete zaposlili , recimo u Vukovaru, Osijeku ili ne znam de?
Nojte mi samo biti takvi čistunci!
 
Ne probam opravdati nekaj ako nije kak treba! Ali ponašate se kak i oni koje kritizirate (mislim na novinare i njihove napise o raznim aferama koje izvlače samo radi prodaje novina).
Treba provjeriti informaciju pa ako ima razloga tada napisati kritiku.
 
A zakaj bi trebalo nekaj skrivati?
Pitam se zar je zaposliti dijete protuzakonito?  A ako recimo zaposli tebe ili poznanika, to nije protuzakonito?
Jel to treba skrivati?
 
 I zato kad drugi puta probate nekaj smuljati, izbjeći plačanje neke kazne , kada date doktoru kavicu ili bombonjeru sa 100 Eura da Vam pomogne, ili ste ne daj Bože čuli za to, odmah to napišite.
 
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:49:22 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #11 : Ožujak 29, 2012, 11:05:18 prijepodne »
Mlačanin oprostite o čem Vi pišete ovdje? Vrlo često Vas čitam kako kritizirate i kiritizirali ste takav odnos i takve postupke na državnoj razini, poslije ovoga Vaše kritike ne želim uopće čitati, jer ste nevjerodostojni.
No da malo apsolviram to zapošljavanje sinova, Žic (DC) se zaposli u gradskoj upravi s 100%-no riješenim testom, Kunićev sin (DC) u gradsku komunalnu tvrtku, Tominčićev sin (DC) kada nije uspjelo u vrtiću, naglo je postao stručnjak za dramu u POU......o čem Vi pišete, kaj je to Vama normalno, da nitko drugi ukoliko je zaista i potrebno to radno mjesto, nemože dobiti šansu i nije stručnjak, osim DC-ovih članova, sinova, unuka?
I da, Mlačanin, to se zove uhljebljavanje, dovoljno je samo analizirati što radi Žic u gradskoj upravi, što će raditi Tominčićev sin u POU ili što radi Kunićev sin u komunalnoj tvrtki, koja ionako ima viška kancelarijskih djelatnika, natrpanih od gradskih vlasti zadnjih godina, koji su to i čiji kadrovi, analizirajte sami, nemoram Vam baš sve reći i napisati! Djecu treba zapošljavati i stvoriti uvjete za zapošljavanje kako bi djeca dobila zaposlenje, no zašto bi nečija djeca bila u takvoj prednosti naspram moje ili Vaše djece? Samo zato jel su im tate na nekakvim pozicijama koje mogu zloupotrebljavati, kaj mi hoćete povedati? Da se počnem i ja baviti politikom, kako bi sutra mogao moje dijete zaposliti? To i takvo razmišljanje od Vas ipak nisam očekivao!
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:49:41 prijepodne Mlačanin »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #12 : Ožujak 29, 2012, 11:48:29 prijepodne »

.
Mlačanin oprostite o čem Vi pišete ovdje? Vrlo često Vas čitam kako kritizirate i kiritizirali ste takav odnos i takve postupke na državnoj razini, poslije ovoga Vaše kritike ne želim uopće čitati, jer ste nevjerodostojni.
No da malo apsolviram to zapošljavanje sinova, Žic (DC) se zaposli u gradskoj upravi s 100%-no riješenim testom, Kunićev sin (DC) u gradsku komunalnu tvrtku, Tominčićev sin (DC) kada nije uspjelo u vrtiću, naglo je postao stručnjak za dramu u POU......



Ovo je sasvim drugačiji pristup temi , a i sam odgovor, nego ono ranije pisanje o istome " čul sam da je navodno zaposlil sina" kaj se može pročitati iz ranijih postova.

A pišem baš o tome, - nisam čul nego znam,- kaj se more zaključiti iz ovoga posta.
Jer ovo ima sasvim drugačiju težinu i ozbiljnost.

Sa ovim sam ,morem reči čak i prezadovoljan.
A sad jel me budete dalje čitali ili ne , bože moj ,a kaj ja tu morem?

Nekad treba i dobra provokacija da se dobiju dobri postovi.

Opet u svakom slučaju ,hvala na ovakvom odgovoru.


 

 
 
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:49:59 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #13 : Ožujak 29, 2012, 09:01:41 poslijepodne »
Kunićev sin (DC) u gradsku komunalnu tvrtku
Kaj ni bilo da je 30 ludi dobilo otkaz zato kaj su viška!?
Sad je manjka?
Il bu negdo dobil radi maloga Kune otkaz (da smo na 0) ?
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:50:15 prijepodne Mlačanin »
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Zvonko Kunić zaposlio sina u gradsku firmu
« Odgovori #14 : Ožujak 30, 2012, 05:24:53 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
No da malo apsolviram to zapošljavanje sinova, Žic (DC) se zaposli u gradskoj upravi s 100%-no riješenim testom, Kunićev sin (DC) u gradsku komunalnu tvrtku, Tominčićev sin (DC) kada nije uspjelo u vrtiću, naglo je postao stručnjak za dramu u POU......o čem Vi pišete, kaj je to Vama normalno

Akaj buš ti apsolviral pes stranački?...dotičeš se samo političkih protivnika dok smeće iz svog dvorišta zakapaš...he..bum ja malo otkopal..krenimo od SDP-a...nije li VFK zaposlila svog sina, Klarića Marina, Meića, Žugaja, Stepanića itd. ni manje ni više nego u gradskim tvrtkama od GSG-a preko vodovoda odvodnje do gradske Čistoće....o HNS-ovcima da ne pričam, naime kruži priča ako se želiš zaposliti učlani se u HNS...JEL OVO TEBI NORMALNO?




http://www.dnevno.hr/vijesti/novac/pogledajte_pravi_plan_21_predizborni_dokument_koji_su_kukurikavci_sakrili_od_javnosti/643018.html
« Zadnja izmjena: Travanj 05, 2012, 09:50:31 prijepodne Mlačanin »