Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166588 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #210 : Rujan 17, 2010, 06:56:53 poslijepodne »
Buš se pak našpranjil...  ;D  :D  :D  :D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #211 : Listopad 18, 2010, 03:05:59 poslijepodne »
DC-e oteo SDP-ovcima 97 % članova, naime Demokratski centar Velike Gorice održao je 17. listopada 2010. osnivačku skupštinu mjesnog ogranka Čička Poljana. Za predsjednika je izabran Radoslav Čehovec koji se u svom govoru osvrnuo na aktualne probleme Čičke Poljane, potrebu izgradnje komunalne infrastrukture, obnovu prometnice i uređenje dječjeg igrališta, te naglasio kako će DC-ovci preko svog predstavnika u vijeću mjesnog odbora moći kvalitetnije nuditi rješenja za bolji razvitak. Za potpredsjednicu je izabrana Tamara Červar.
He...SDP-ov ogranak je tako ostao na svega tri člana (Gmižić, Bogović i Cigut)...navodno se šuška da prelaze i neki HNS-ovi članovi...ybg-a i sad bu neko rekel da je Žic niš koristi???...slč...izjava VFK "ŽIC JE BOLESNO AMBICIOZAN"...e da joj je sad taj bolesnik???


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #212 : Listopad 18, 2010, 07:30:42 poslijepodne »
DC-e oteo SDP-ovcima 97 % članova, naime Demokratski centar Velike Gorice održao je 17. listopada 2010. osnivačku skupštinu mjesnog ogranka Čička Poljana. Za predsjednika je izabran Radoslav Čehovec koji se u svom govoru osvrnuo na aktualne probleme Čičke Poljane, potrebu izgradnje komunalne infrastrukture, obnovu prometnice i uređenje dječjeg igrališta, te naglasio kako će DC-ovci preko svog predstavnika u vijeću mjesnog odbora moći kvalitetnije nuditi rješenja za bolji razvitak. Za potpredsjednicu je izabrana Tamara Červar.
He...SDP-ov ogranak je tako ostao na svega tri člana (Gmižić, Bogović i Cigut)...navodno se šuška da prelaze i neki HNS-ovi članovi...ybg-a i sad bu neko rekel da je Žic niš koristi???...slč...izjava VFK "ŽIC JE BOLESNO AMBICIOZAN"...e da joj je sad taj bolesnik???



...još bu na kraju ispalo da je i Vesna Fabijančić prešla u DC, samo ona to još ne zna .... fakat trkeljaš ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #213 : Listopad 18, 2010, 07:49:49 poslijepodne »
Citat:
...još bu na kraju ispalo da je i Vesna Fabijančić prešla u DC,

Ništa nije nemoguće...

Citat:
fakat trkeljaš

Iznošenje istine tebi je trkeljanje??...jel nije osnovan ogranak DC-a u Čičkoj Poljani???...reci!!...nisu li svi koji su bili na osnivačkoj skupštini bivši pripadnici SDP-a??...he..dečko hebu te fakti....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #214 : Listopad 18, 2010, 08:32:43 poslijepodne »
... prca tebe nepismenost, nekultura i matematika .... daj pročitaj što si napisao ... 97 % članova ... troje ostalo ... dakle, samo u Poljani ima 97 DC-ovaca i ovnova ... Pa kako su dozvolili da ima SDP dolazi spašavati starce i nosit ima hranu, pored toliko DC-ovaca ??? Šuškalo se tak i o udruzi BRANITELJI ZA BRANITELJE ... skupa sa tim istim Žicom ... gdje je bila ta silna vojska kad ih je trebalo ??? Stvarno su DC - OVCE i OVNOVI kad dozvoljavaju da ih izmanipuliraju razne Muhe, Obadi i ostala gamad ....   Fakat, DEMOKRATSKI TRGOVAČKI CENTAR ... SVE JEFTINO
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2010, 08:48:33 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #215 : Listopad 19, 2010, 10:24:14 poslijepodne »
... kaj je muha postrojil DC-ovce i DC-ovnove u Poljani i prebrojava ih da li ih je 97 ili ih je morti već 98 ???
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #216 : Listopad 20, 2010, 08:08:56 prijepodne »
... kaj je muha postrojil DC-ovce i DC-ovnove u Poljani i prebrojava ih da li ih je 97 ili ih je morti već 98 ???

kaj je Koko?...panika??...jedan od najačih ogranaka SDP-a raspal se ko sapunica...he..isprco vas Žic ha?....
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/foto--osnovan-mjesni-ogranak-dc-a-cicka-poljana_307651

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #217 : Listopad 20, 2010, 08:33:11 prijepodne »
... kaj je muha postrojil DC-ovce i DC-ovnove u Poljani i prebrojava ih da li ih je 97 ili ih je morti već 98 ???

kaj je Koko?...panika??...jedan od najačih ogranaka SDP-a raspal se ko sapunica...he..isprco vas Žic ha?....
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/foto--osnovan-mjesni-ogranak-dc-a-cicka-poljana_307651

"...te nekolicini novih članova svečano uručila članske iskaznice......"
Kolko je ono članova muhice? 97 ili 98?
Jasno je svakome da će u ovoj i ovakvoj situaciji Žic okupiti 15-ak ljudi oko sebe, kakva panika, o čem ti pričaš?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #218 : Listopad 20, 2010, 08:53:26 poslijepodne »
Joža, ova silna voda, mislim poplava, odnesla je puno smeća sa sobom ... al mi se čini da ni sve odnesla .... :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #219 : Listopad 21, 2010, 09:28:12 prijepodne »
Joža, ova silna voda, mislim poplava, odnesla je puno smeća sa sobom ... al mi se čini da ni sve odnesla .... :D

He...poslje ovoga će te Joža nagraditi oralnim aktivnostima...

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #220 : Listopad 21, 2010, 10:36:41 prijepodne »
Joža, ova silna voda, mislim poplava, odnesla je puno smeća sa sobom ... al mi se čini da ni sve odnesla .... :D

He...poslje ovoga će te Joža nagraditi oralnim aktivnostima...

nuhice kako god promislim i skoje god strane pogledam, čini mi se da te aktivnosti tebi bolje idu i da se sve bolje snalaziš u njima, koliko vidim svakodnevno...........tak da nemoj mene mješati u komentare koji su tebi poslani. :P

sledge ti ne toleriraš uvrede i vrijeđanje. je l te?

Nisi mi odgovorio na pitanje koje sam postavio, skrećeš sa teme kao i uvijek. ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 21, 2010, 10:39:49 prijepodne JosipJoža »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #221 : Listopad 21, 2010, 11:21:36 prijepodne »

Citat:
nuhice kako god promislim i skoje god strane pogledam, čini mi se da te aktivnosti tebi bolje idu

Hm...a zakaj onda ti i svi oko tebe nosite one peder torbice preko ramena i čudno hodate???

Citat:
sledge ti ne toleriraš uvrede i vrijeđanje. je l te?

Ups..

Citat:
Joža, ova silna voda, mislim poplava, odnesla je puno smeća sa sobom

.ovo nije vrijeđanje?..daj se skoncentriraj

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SDP u VG
« Odgovori #222 : Listopad 21, 2010, 11:40:46 prijepodne »

He...poslje ovoga će te Joža nagraditi oralnim aktivnostima...

Joža, si skužil sad kak se razmnožavaju muhe ???
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #223 : Listopad 21, 2010, 12:32:29 poslijepodne »

He...poslje ovoga će te Joža nagraditi oralnim aktivnostima...

Joža, si skužil sad kak se razmnožavaju muhe ???

Kaj ti se svidio oralni???...he..oćeš još==?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #224 : Listopad 21, 2010, 12:53:49 poslijepodne »
Joža, ova silna voda, mislim poplava, odnesla je puno smeća sa sobom ... al mi se čini da ni sve odnesla .... :D

He...poslje ovoga će te Joža nagraditi oralnim aktivnostima...

nuhice kako god promislim i skoje god strane pogledam, čini mi se da te aktivnosti tebi bolje idu i da se sve bolje snalaziš u njima, koliko vidim svakodnevno...........tak da nemoj mene mješati u komentare koji su tebi poslani. :P

sledge ti ne toleriraš uvrede i vrijeđanje. je l te?

Nisi mi odgovorio na pitanje koje sam postavio, skrećeš sa teme kao i uvijek. ;D

Neka baci prvi kamen koji nije zgriješio ili bio na bilo kakav način licimjeran....Joža, kao što sam već prethodno rekao ti si obični stranački poslušni licimjer ugnježđen u čmaru svog stranačkog vođe...hm...smrdi...smrdi...treba ti to sasuti u lice . Glumiš ovdje lažno ljubaznog forumaša ne samo iz razloga takta nego i iz pizdunske političke kalkulacije...raspravu si namjerno usmjerio i fokusirao na to da sam ja on njemu rekao ružnu riječ (što je no-no) i da sam je uhvaćen u licemjernosti (za razliku od ostalih koji nisu uhvaćeni). Vrijeđao? To je baš osebujno tumačenje s tvoje strane. Vrijeđanje podrazumijeva klevetu i neosnovanost – , npr. nekome u lice kažem da je lopov, a ono on nije nego je pošten i uzoran. Tada se kaže da sam vrijeđao. Dakle, da rezimiramo: ako optužite stranački zaštićenog čovjeka da vas je uvrijedio dovikujući vam “droljo”, ne samo da nećete ispasti žrtvom verbalne agresije nego će vas politički vrh iste stranke nazvati lažljivcem jer vam je upućen neusporedivo blaži atribut “sroljo” koji bi valjda po etičkom kodeksu HNS-a, trebalo doživjeti gotovo kao kompliment.
Iz stranačke hladovine možete si priuštiti i koju čašicu viška, pa i pokoju sočnu psovku koju će uvijek vješto neutralizirati stranački vođa otkrivajući vješto sudbonosnu razliku između srolje i drolje. Vidi: relativni pobjednik zaista jest relativni. Onaj koji relativnom pobjedniku gleda u ledja je APSOLUTNI GUBITNIK uvijek.