Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166374 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #105 : Travanj 29, 2010, 09:04:23 poslijepodne »
Pobrkao si lončiće.

Ovdje se ne radi o tome:"Misliti svojom glavom."

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #106 : Travanj 29, 2010, 09:46:07 poslijepodne »
Ne, nego ti...usput, ovako samo potvrđuješ, odnosno dokazuješ da je GO SDP-a Velike Gorice expozitura HNS-a, tj. GBR-a...

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #107 : Travanj 29, 2010, 10:08:53 poslijepodne »
Zaključujem raspravu,jer si očito ograničena osoba,koja lupeta samo ono što se njemu hoće,a ne želi sagledati stvar onako kako je.
A šta češ,promjeničeš se sa vjetrom,provjereno već,kad bunika prestane djelovati,

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #108 : Travanj 29, 2010, 11:40:12 poslijepodne »
.......... Što se to dogodilo da se HSS priklonio HDZ-u? ...

To je lanjski snijeg. Mnogo toga je bilo prije više od godinu dana što se nije smjelo dogoditi, ali se dogodilo i sad smo/ste tu gdje jeste. Na žalost nas vaših glasača. Što glasači HSS misle, ne znam, ali da su trebali „napasti“ svoje – trebali su, no nisu iz njima znanih razloga. Šuti, i slušaj.
Friščić je stišao Petirku, gdje ne bi Kosa.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #109 : Travanj 29, 2010, 11:42:10 poslijepodne »
Ne, nego ti...usput, ovako samo potvrđuješ, odnosno dokazuješ da je GO SDP-a Velike Gorice expozitura HNS-a, tj. GBR-a...

Muhice - na čemu ste večeras?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #110 : Travanj 30, 2010, 02:15:12 prijepodne »
....vidim i malog Ozrena ste zglasali u uže vodstvo...he..isti ima trokolicu pa vam treba da vam vozi plakate koje bute ljepili unaokolo ...

Sve mogu progutat ali ovo nikak... >:(


Bilaj

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #111 : Travanj 30, 2010, 08:53:57 prijepodne »
Pa što je to nego gubitak izbora za HDZ?
Ako nije uspio sastaviti zakonodavnu vlast u gradu i nema predsjednika GV pa što je to nego gubitak izbora ili se ja varam?
To je upravo to. Gubitak izbora za gradsko vijeće, k tome još bolniji po HDZ jer je imao bolju startnu poziciju.

ali to nikako nije:
Citat:
... HDZ je deklasiran ....
... Dosad neviđen poraz HDZ-a...
... Potučeni do nogu ...

Citat:
Naravno da treba sagledat i s aspekta da je koalicija oko HDZ-a dobila najviše glasova, ali što vrijedi inicijativa na terenu kad se izgubi utakmica?

Jedna utakmica. Druga je za mjesto gradonačelinka koju je dobio a SDP izgubio.

HDZ bi bio ali ""... deklasiran ...", " ... potučen do nogu ..." i " ... doživio dosan neviđen poraz ... " da je izgubio:
1.) Izbore za grasko vijeće
2.) Izbore za gradonačelnika
3.) Izgubio poziciju najjače stranke u Turopolju

Od toga izgubio je 1., dobio 2., a 3. iako bitna HDZ-u nije donjela značajniju korist.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #112 : Travanj 30, 2010, 09:23:00 prijepodne »
....vidim i malog Ozrena ste zglasali u uže vodstvo...he..isti ima trokolicu pa vam treba da vam vozi plakate koje bute ljepili unaokolo ...

Sve mogu progutat ali ovo nikak... >:(



Jadno, koristite osobu sa posebnim potrebama za dobivanje jeftinih dnevno političkih poena...kak vas nije sram???....kak nitko to neće osuditi????...prozivate mene koji zapravo svojim istupom ukazujem na licimjerstvo koje prelazi granice dobrog ukusa i samim tim pokušavam zaštiti takvu osobu...na kraju, vi ste svi skupa progutali karcinom koji se zove poremećen sustav vrijednosti, a širi se neviđenom brzinom, odnosno toliko je metastazirao da vam niti najstručniji svjetski konzilij nemre pomoći....

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #113 : Travanj 30, 2010, 11:35:26 prijepodne »
Dali vi uopče Muha poznajete Ozrena.OPet brkate lončiće i trubite samo ono kako vi želite vidjeti i kako vama paše.

Da ste ikada imali dijete sa posebnim potrebama znali bi koliko je bitno da se takva osoba integrira u društvo i osječa potrebita i da umanji štetu koju nanosi hendikep.Na kraju krajeva Ozren nema nikakvu mentalnu retardaciju da nebi znao sam svojom glavom donositi odluke što želi ,a što ne.

Muha VI VRIJEĐATE NEKOG TKO JE NORMALNA OSOBA I ŽELITE UNIŠTITI SVE DOBRO ŠTO JE TA EKIPA ZA NJEGA NAPRAVILA,A ZABORAVLJATE KAKVU ŠTETU SU VAŠI NOVI PAJDAŠI NAPRAVILI.zašto ne sagledate činjenice.Zbilja je vaš um bolestan.
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2010, 11:56:30 prijepodne mojca »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #114 : Travanj 30, 2010, 01:45:09 poslijepodne »
Citat:
Dali vi uopče Muha poznajete Ozrena

ovdje je riječ o iskorištavanju invalidne osobe u političke svrhe....kakve to veze ima jel ga poznam ili ne....??


Citat:
Muha VI VRIJEĐATE NEKOG TKO JE NORMALNA OSOBA

Prije svega ne derite se...tko koga vrijeđa???...svašta....

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #115 : Travanj 30, 2010, 02:17:38 poslijepodne »
Muha u potpunosti se slažem s tobom.
Nije lijepo da im Ozren vozi plakate...

Ne treba ga izolirati iz društva, ali ovo je pretjerivanje, trebali bi se stidjeti takvih djela.... užas

Pa na što je SDP pao da im invalidi plakatiraju dok "gazde" meze u goričkoj kleti!

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #116 : Travanj 30, 2010, 05:15:59 poslijepodne »
....vidim i malog Ozrena ste zglasali u uže vodstvo...he..isti ima trokolicu pa vam treba da vam vozi plakate koje bute ljepili unaokolo ...

Sve mogu progutat ali ovo nikak... >:(



Jadno, koristite osobu sa posebnim potrebama za dobivanje jeftinih dnevno političkih poena...kak vas nije sram???....kak nitko to neće osuditi????...prozivate mene koji zapravo svojim istupom ukazujem na licimjerstvo koje prelazi granice dobrog ukusa i samim tim pokušavam zaštiti takvu osobu...na kraju, vi ste svi skupa progutali karcinom koji se zove poremećen sustav vrijednosti, a širi se neviđenom brzinom, odnosno toliko je metastazirao da vam niti najstručniji svjetski konzilij nemre pomoći....

Svi znaju kakav si kasno se sad vadit iz govana!

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #117 : Travanj 30, 2010, 05:17:36 poslijepodne »
Muha u potpunosti se slažem s tobom.
Nije lijepo da im Ozren vozi plakate...

Ne treba ga izolirati iz društva, ali ovo je pretjerivanje, trebali bi se stidjeti takvih djela.... užas

Pa na što je SDP pao da im invalidi plakatiraju dok "gazde" meze u goričkoj kleti!


A i ti se pokrij ušima nisi ništa bolji!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #118 : Travanj 30, 2010, 05:24:56 poslijepodne »
Citat:
A i ti se pokrij ušima nisi ništa bolji!

A kaj u nedostaku argumenata nemaš niš pametnije izreći...????....e isprani tajniče za kog ti gineš????

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #119 : Travanj 30, 2010, 06:05:58 poslijepodne »
Pa što je to nego gubitak izbora za HDZ?
Ako nije uspio sastaviti zakonodavnu vlast u gradu i nema predsjednika GV pa što je to nego gubitak izbora ili se ja varam?
To je upravo to. Gubitak izbora za gradsko vijeće, k tome još bolniji po HDZ jer je imao bolju startnu poziciju.

ali to nikako nije:
Citat:
... HDZ je deklasiran ....
... Dosad neviđen poraz HDZ-a...
... Potučeni do nogu ...

Citat:
Naravno da treba sagledat i s aspekta da je koalicija oko HDZ-a dobila najviše glasova, ali što vrijedi inicijativa na terenu kad se izgubi utakmica?

Jedna utakmica. Druga je za mjesto gradonačelinka koju je dobio a SDP izgubio.

HDZ bi bio ali ""... deklasiran ...", " ... potučen do nogu ..." i " ... doživio dosan neviđen poraz ... " da je izgubio:
1.) Izbore za grasko vijeće
2.) Izbore za gradonačelnika
3.) Izgubio poziciju najjače stranke u Turopolju

Od toga izgubio je 1., dobio 2., a 3. iako bitna HDZ-u nije donjela značajniju korist.

Očito sam dirnuo tamo gdje boli. Činjenica je slijedeća da je HDZ dva puta izgubio izbore, samim time je dotučen do nogu, obezglavljen i totalno dezorijentiran takav HDZ prihvatio jedino što je u tom trenutku znao a to je, napuštanje sjednica Gradskog vijeća. I onda pored toga i na vrlo perfidan način nakon dolaska Barišića funkciju gradonačelnika evidentno nagrađuje Bety. E sad pitanje svih pitanja dali je to zbog dobrih odnosa s Barišićem ili zbog prošle ljubavne avanture s Šimunovićem. Tko je nju nagradio? to je pitanje svih pitanja