Autor Tema: Programi političke stranke  (Posjeta: 79578 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #75 : Svibanj 12, 2013, 11:27:24 prijepodne »
Bobi a sto kazes kad ljudi popravljaju kompjutore na crno i ne plate porez?! Rade kao novinari suradnici i primaju lovu na crno?! Jedan je takav bio blizak s Beusom i zvao se Alen. Trebam li dalje spominjati i nabrajati "kombinacije" ?!

Sve je to rad na crno i trebalo bi sankcionirati.
A zakaj ti to mene pitaš? Kaj mene briga za nekog Alena? Ti nekaj meni sugeriraš? Hodaš po tankoj liniji dozvoljenog, nemoj da se oskilzneš, pa da bude "nismo znali".

A glede - "treba ljudima dati da žive" - ja sam apsolutno za! Nek daju onda i ovima kaj sad počinju graditi kuće besplatne dozvole, em pak i oni moraju živjeti, kaj ne? I ovima kaj su platili, nek im vrne peneze, i ti isto moraju živjeti.

Ili ak treba dati ljudima da žive - nek uopće ne uzimaju poreza, to bi bilo najbolje. Da znaš kak bi tek onda ljudi živjeli! Em pak se porezna, na primjer ova u Gorici, baš ni ne brine ko kolko poreza plaća. Kad vidim kolko naše birtije imaju prometa a kak malo ga prijavljuju, onda se tu skoro pa niš ne plaća. Zakaj onda neki plaćaju punu cijenu, a neki skoro pa niš? Nek onda svi niš ne plate ak to mogu tak birtijaši i ovi kaj su delali kuće bez dozvola.

Ajmo onda sve traktirati jednako, a ne samo neke koji su "lukavi" ili imaju "žnjoru". To tak nemre biti. Jednom se i tome mora stati na kraj, a ovi koji su do sada bili na vlasti, a izgleda i ovi koji namjeravaju doć na vlast to ne planiraju.

Lopovi podržavaju lopova, tak da takve ja nemrem podržavati.

Baš me zanima kak budu naši glasači podržavali takve koji podržavaju muljanje i lopovluk.
« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2013, 11:33:03 prijepodne BobRock »

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #76 : Svibanj 12, 2013, 11:49:32 prijepodne »
cudi me da  ovdje od forumasa , od kandidata za gradonacelnika i copor njihovih pomocnika i zamnjenika to niti ocekujem ..... nisam cuo, procitao , da je itko digao glas protiv onog cudovista , izum domace pameti..gorickog prociscivaca , koji truje smradom pol gorice i dalje.
bio sam neki dan u senoinoj ulici , i taj miris u sestom gradu po velicine u balkanskoj vukojebini, ima se bormes sa cim pohvaliti.
pitam svoje poznanike kaj im to ne smeta, vele da je to navek od kad su tu pamet tam napravili i vec su se navikli da im uz miris nedjeljenje juhice imaju badava prilog fekalija iz prociscivaca.
to je prikaz koliko je ova sredina sa biracima i biranima zalupana do bola, da takav smrad ima pred kucnim vratima i za nedjeljnjim stolom ne smeta.

imat ce europska zajednica sa tim nasim balkanskim plemenom jos vise pizdarije nego sa bugarima i rumunjima..al, nek, negdje treba smrad poceti otkapati i cistiti..


Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #77 : Svibanj 12, 2013, 11:53:24 prijepodne »

Predizborni spot Dražena Barišića, gradonačelnika Velike Gorice.

Jako lijepo snimljeno.
I samo to. Sve ostalo nema u sebi baš nikakve podloge, nikakvog oslonca , samo lažno obečanje.
Isto kao i u svim spotovima i plakatima.

Ni jedan kandidat nije naveo u svome spotu koji su njegovi stvarni rezultati,kakav je njegov doprinos društvenoj zajednici, na temelju ćega traži da se za njega opet glasa?

Naravno da nema, jer svi znaju da narod u tom momentu odluke ne razmišlja nikako osim da je to osoba koja mu se sviđa, osoba iz stranke koju podržava ili neki treći sasvim prozaičan razlog. No i to je dovoljno za odluku.
A kad se to zna, zašto se više truditi?

I tako od izbora do izbora, imamo stalno jedne te iste blijede, bezlične likove koji nemaju dana radnog iskustva, a vode maltene cijeli svoj život neku stranku, zastupaju političku opciju samo iz osobnog profita.
To je naša realnost.
Tako nam i je .
Drugo i nismo zaslužili, jer nemam volje ni želje ništa promijeniti.
da se odlučimo jednom svi izabrati nove ljude koji su se tek počeli baviti politikom, bez obzira na stranačku obojenost, siguran sam da ne bi ništa izgubili. Mogli bi eventualno dati priliku novim osobama da nešto pokušaju! Jer svi ovi dosadašnji sigurno neće ništa na bolje promijeniti. Da su htjeli, mogli su to odavno učiniti.
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #78 : Svibanj 13, 2013, 06:58:36 prijepodne »
Bobi a sto kazes kad ljudi popravljaju kompjutore na crno i ne plate porez?! Rade kao novinari suradnici i primaju lovu na crno?! Jedan je takav bio blizak s Beusom i zvao se Alen. Trebam li dalje spominjati i nabrajati "kombinacije" ?!

Sve je to rad na crno i trebalo bi sankcionirati.
A zakaj ti to mene pitaš? Kaj mene briga za nekog Alena? Ti nekaj meni sugeriraš? Hodaš po tankoj liniji dozvoljenog, nemoj da se oskilzneš, pa da bude "nismo znali".

A glede - "treba ljudima dati da žive" - ja sam apsolutno za! Nek daju onda i ovima kaj sad počinju graditi kuće besplatne dozvole, em pak i oni moraju živjeti, kaj ne? I ovima kaj su platili, nek im vrne peneze, i ti isto moraju živjeti.

Ili ak treba dati ljudima da žive - nek uopće ne uzimaju poreza, to bi bilo najbolje. Da znaš kak bi tek onda ljudi živjeli! Em pak se porezna, na primjer ova u Gorici, baš ni ne brine ko kolko poreza plaća. Kad vidim kolko naše birtije imaju prometa a kak malo ga prijavljuju, onda se tu skoro pa niš ne plaća. Zakaj onda neki plaćaju punu cijenu, a neki skoro pa niš? Nek onda svi niš ne plate ak to mogu tak birtijaši i ovi kaj su delali kuće bez dozvola.

Ajmo onda sve traktirati jednako, a ne samo neke koji su "lukavi" ili imaju "žnjoru". To tak nemre biti. Jednom se i tome mora stati na kraj, a ovi koji su do sada bili na vlasti, a izgleda i ovi koji namjeravaju doć na vlast to ne planiraju.

Lopovi podržavaju lopova, tak da takve ja nemrem podržavati.

Baš me zanima kak budu naši glasači podržavali takve koji podržavaju muljanje i lopovluk.

Kaj si se nasao prozvanim? Lopovluk je omogiciti ljudima da ne placaju davanja prema gradu za legalizaciju? Bravo :)

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #79 : Svibanj 13, 2013, 09:31:06 prijepodne »
Kad si vec tak pametan, objasni tko je i zasto lopov? Tko krade, jer koliko ja znam to cine lopovi!

Milijun ljudi je bez posla, svaki dan 6 obitelji ostaje bez krova nad glavom jer ne mogu placati kredit i svi jedva prezivljavaju i govoris da je lopov onaj tko gradanima zeli omoguciti da lakse financijski legaliziraju svoj objekat, stvarno si zatucan!

Ne znam u kojem svjetu maste ti zivis, ali u zadnjih par godina se standard gradana jako promijenio. Pravis se lud Ili si zadojen stranackim ludilom gdje ti je veliki vođa natocio mulj u tvoju praznu glavu!

Da je standard isti kao prije par godina, sigurno bi se i ja bunio, no u ovakvoj situaciji podrzavam ovakav prijedlog koji nije jedini u HR, jer je takva odluka donesena i drugdje.
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2013, 09:33:25 prijepodne tromblon »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #80 : Svibanj 13, 2013, 10:27:23 prijepodne »
Lopovluk je omoguciti ljudima da ne placaju davanja prema gradu za legalizaciju? Bravo :)

Pa to je lopovluk, jer nisi rekao da se radi o ljudima koji su kršili zakone (znači, ne bilo koji ljudi i ne svaki čovjek) i koji su na taj način stekli protupravne imovinsko-pravne koristi. A to je nešto sasvim drugo od gole floskule "omogućiti ljudima"... KOJIM LJUDIMA???

Drugim riječima, legalizirati ukradeno i prevareno, oprostiti evidentno i svjesno kršenje zakona, po meni je lopovluk, iliti kako bi se pravno reklo - to je "suučesništvo", jer lopov je i onaj koji krade, i onaj koji mu drži lojtru (iliti daje potporu u tome) da se iz toga izvuče potpuno nekažnjeno... najbolja je "fora" što se ljudima, koji su radili pošteno i poštovali zakone i proceduru, ne poklanja i ne oprašta NIŠTA, čime se direktno poručuje da je budala svatko tko poštuje pravni poredak ove zemlje, dok će se prevarantima i lopovima opraštati, samo neka tako nastave i dalje...

Da ja sada podnesem zahtjev za izdavanje građevinske - morao bih platiti SVE, od vodne i komunalne naknade (cca 35-50.000 kuna), dok onaj tko je to namjerno zaobilazio i muljao - njemu se to oprašta... oprosti, ali to nema veze sa zdravom pameti, poštenjem, moralom i bilo čime drugime, taj dio programa smatram najplićim mogućim populizmom, pogodovanje kršiteljima zakona, ishitreno donijet dio kampanje o kojemu se nije promišljalo nimalo, ili i je - pa se pogodovalo nekome svome tko je u istom dužničkom gopvnu na skliskom terenu... u svakom slučaju, niti jedno niti drugo nisu zaslužili glas i podršku poštenog čovjeka.

To, naravno, implicira da se preispita i utemeljenost ostalih programskih detalja, jer sluti da ih ima još koji su donijeti na takav način, ishitreno i samo nabrzaka konstatirani problemi, kao i cjenkanje što bi se od toga konstatiranog moglo "ljudima" pogodovati (naravno, to ne implicira da itko ima pojma kako, od čega itd će se to realizirati i koliko će trpjeti svi ostali zajednički interesi zbog tog pogodovanja - čitaj: podosta manje novca u kasi za legalne projekte i potrebe...).

Nitko, ponavljam - NITKO na svijetu ne oprašta svjesno kršenje zakona i niti jedna država se ne odriče prihoda od kazni za kršenje zakona... jer bi to bila idiotska odluka linije manjeg otpora... poštene ćemo guliti i guziti i dalje, krimose ćemo pomilovati po jajima, oni su ionako u većini...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #81 : Svibanj 13, 2013, 10:34:20 prijepodne »
Kad si vec tak pametan, objasni tko je i zasto lopov? Tko krade, jer koliko ja znam to cine lopovi!

Pa lopov je onaj koji zaobilazi zakone, onaj koji umjesto da daje tamo gdje zakonski mora davati - to zadrži za sebe... to znači krasti od države (a što je u svakom normalnoj državi najteži prekršaj i kazneno djelo protiv države!), a sve ostalo što si nabrojao nakon toga je plitki populizam bez pokrića... jedno sranje se ne može pravdati drugim sranjem, to ne ide nigdje i nikako (osim kod nas u predizbornim kampanjama za maloumne ovce), ako je nekome do te retorike "osiromašivanja", zašto se onda ne odustane od guljenja onih koji zakone poštuju, umjesto da se oprašta kriminalcima?

Oprosti, ali napraviti štetu državi i nadležnim tijelima u isnosima od puno tisuća kuna je teško kazneno djelo za koje se, u nekim vrlo sličnim okolnostima, može dobiti i nekoliko godina zatvora, no eto - zadržati 10.000 kuna poreza od obrta je teški kriminal, a zadržati davanja državi od zakonski obveznih naknada u iznosima par puta po toliko je dobro djelo kojem još treba pogodovati u predizbornoj kampanji i na djelu?? To si htio reći??

Jesi li pitao koliko ljudi je platilo kazne za neplaćanje na vrijeme i u zakonskom roku razrezanih doprinosa, kolikima je za istu stvar unutar iste države (ali parsto kilometara dalje) kuća srušena, dobili su kaznene prijave i visoke novčane kazne?? Nisi se pitao? Ali te ne smeta da se tim istim ljudima poruči na fini način da su budale, jer u VG se, eto, opraštaju takvi nestašluci... sramota!!
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2013, 10:38:25 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #82 : Svibanj 13, 2013, 11:31:56 prijepodne »
Nisam ni mislio da ce oni koji su ili su bili prikopcani na gradaki ili drzavni proracun ovo razumijeti... Po pisanju se vidi da favorizirate vfk :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #83 : Svibanj 13, 2013, 08:20:34 poslijepodne »
Nema veze sa njom, nemoj prodavati retoriku " ako nisi s nama onda si s njima", jer ja nisam s nikim... mene zanima samo istina i poštenje, tako da ti je ta fora promašena... rekao sam što i kako ja to vidim, i svakako je točno da je legalizacija kriminala pogrešna retorika... pobjednička retorika se mora graditi na poštenju i istini, a ne na laganju i tetošenju pogrešnih da bi se tako došlo do vlasti, jer ako je točan podatak da je 87% objekata na VG području BEZ urednih papira, jasno je da je retorika koja poistovjećuje 87% takvih ilegalaca sa 87% glasova jasna u želji da se pobijedi, no kako ja nisam nikada radio kompromise i bio spreman oprostiti onome tko to ne zaslužuje, tako mi i ta retorika - kolikogod ju razumijem - nije bliska srcu i moralu, a time niti kvadratu na glasačkom listiću.

Moglo se ići bez pogodovanja pogrešnima - npr., da se oprašta mladima, onima bez bnekretnina, mogli ste poklanjati komunalni doprinos mladim obiteljima bez dosadašnjih nekretnina i svima koji žele graditi, živjeti i ostajati ovdje (a ne da se napušta rodna gruda i opsutošuje sela kroz negativnu demografiju), a ne naplaćivatti onima koji jedini i rade pošteno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #84 : Svibanj 13, 2013, 09:29:47 poslijepodne »
Kad si vec tak pametan, objasni tko je i zasto lopov? Tko krade, jer koliko ja znam to cine lopovi!

Milijun ljudi je bez posla, svaki dan 6 obitelji ostaje bez krova nad glavom jer ne mogu placati kredit i svi jedva prezivljavaju i govoris da je lopov onaj tko gradanima zeli omoguciti da lakse financijski legaliziraju svoj objekat, stvarno si zatucan!

Ne znam u kojem svjetu maste ti zivis, ali u zadnjih par godina se standard gradana jako promijenio. Pravis se lud Ili si zadojen stranackim ludilom gdje ti je veliki vođa natocio mulj u tvoju praznu glavu!

Da je standard isti kao prije par godina, sigurno bi se i ja bunio, no u ovakvoj situaciji podrzavam ovakav prijedlog koji nije jedini u HR, jer je takva odluka donesena i drugdje.

Postavljaš pitanja... Pa kaj je to bilo tak teško razumijeti, kaj je već ne jednom na ovom forumu (i to opet od Sleđa) bilo ponavljano? Jel ti to skroz ignoriraš kaj se ovdje piše, ili se samo praviš lud? Ili stvarno nisi u stanju razumjeti problem?

Sad kad ti je Sleđ posvetil tolko strpljenja, vremena i truda, i sa više perspektiva opisal problem te legalizacije, nadam se da si bar sad razmel o čem se tu radi. Interesantno mi je samo da ti se to trebalo doslovce crtati da bi mogel razmeti, makar i dalje sumnjam da ti je to uspjelo. Meni se čini da ti to vidiš samo sa druge perspektive i samo kroz vlastiti novčanik, pa zato jednostavno nemreš ni biti u stanju to shvatiti.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #85 : Svibanj 13, 2013, 11:05:41 poslijepodne »
Sleđ i VFK- mrel bum!  :D  Lubav kaj ne pozna granice.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #86 : Svibanj 14, 2013, 12:29:03 prijepodne »
Došel na kučnu atresu plan SDPa, detalni.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #87 : Svibanj 14, 2013, 10:03:11 prijepodne »
Meni je uvredljivo poistovjećivati me sa bilo čim crvenim i komunističkim, a najveće poniženje i uvreda je vezivati me uz bilo kakav SDP ili njihove zločinačke politike i kandidate... zato velim da mi nemoj prodavati retoriku "s nekim moraš biti, ak nisi s jenim si pak z drugim", jer ta retorika ne štima... no indikativno je da meni SDP nije niš poslal, dok tebi je...  >:D

Indikativno je i da se predizborna kampanja svela na prepucavanje i licitiranje kao na placu tko bu dal jeftinejše, jer je Barišić obećao popust kriminalcima od 90%, kmeri ideju još niže, a "nezavisni" su to rezoluntno riješili bez cjenkanja, nek bu gratis, nije beg cicija...

Cijela priča se svodi oko stvari o kojoj se u normalnoj državi i u normalnom sustavu vrijednosti uopće i ne bi razgovaralo, jer je riječ o kršenju zakona i opraštanju stvari koje predstavljaju krucijalni prihod lokalne zajednice (a time i države jer je time lokalna zajednica bogatija i sposbnija gospodarski i infrastrukturno).

Umjesto da se ide "pro bono", u korist legalista, ide se u korist kriminalaca - dok će legalisti i dalje biti budale koje će plaćati sve, a drskima i bahatima će se opraštati, generalizirajući da sada "nitko nema novce" (iako to nije istina, mada se nekima stvarno situacija okrenula za 180 stupnjeva, no mene ipak nitko neće uvjeriti da onaj tko je gradio na crno nema love...)... da bi se jedna prosječna manja kućica digla samo na temelje i zatvorila krovom i vanjskom stolarijom, potrebno je debelo preko 100.000 kuna, koje su cash, jer takav bez papira sigurno nije dobio kredit u banci. A takav koji to kešira sigurno mi nemre bajati kako "nema".

Da ja sada odem predati Zahtjev za građevinsku, dali bi mi sve račune i još se kurčevito pobunili ukoliko bih imao bilo kakovu primjedbu, a oni koji su u startu nabili cijelu tu bratiju i državu na luleka - njima se podilazi i oprašta... sorry, ali to je priča prihvatljiva samo maloumnicima. A ja taj definitivno nisam.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #88 : Svibanj 14, 2013, 04:01:38 poslijepodne »
... no indikativno je da meni SDP nije niš poslal, dok tebi je...  >:D
Poslali su celomu selu.
Poslala mi je i Kožica  ;D  za župana, samo bez programa; program je "okreni-> zaokružite me/nas".
wwwg tablice

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #89 : Svibanj 14, 2013, 05:07:54 poslijepodne »
Akcija mladih u Velikoj Gorici podržava Kseniju Car Šembera za gradonačelnicu

Akcija mladih po prvi puta izlazi na izbore za gradsko vijeće Velike Gorice sa samostalnom listom dok na izborima za Gradonačelnika Velike Gorice podržavamo nezavisnu kandidatkinju za gradonačelnicu Velike Gorice Kseniju Car Šembera jer je izabrana demokratskim putem koji su osmislili Velikogorički članovi udruge Hrvatski obrtnici i poduzetnici (HOP) i Udruge mladih Velike Gorice.

Udruga HOP okuplja obrtnike i poduzetnike koji su u ovoj gospodarskoj krizi potrebni u participiranju u gradskoj vlasti pri donošenju odluka je oni pune gradski proračun i otvaraju nova radna mjesta što je nama mladima od životne važnosti. Udruga mladih Velike Gorice svojim djelovanjem slična je kao i naša stranka Akcija mladih, imamo iste poglede na probleme i zajedeno ćemo se zalagati za rješavanje istih. Uz Velikogoričke obrtnike i poduzetnike i nas mlade grad Velika Gorica dobiti će jednu novu snagu koja je potrebna ovom uspavanom gradu.

Pozivamo sve građane da 19. svibnja izađu na lokalne izbore u Velikoj Gorici i podrže listu Akcije mladih koju predvodi nositeljica liste Ana Vojković te nezavisnu kandidatkinju za gradonačelnicu Velike Gorice Kseniju Car Šembera

http://turopoljka.com/2013/05/14/akcija-mladih-u-velikoj-gorici-podrzava-kseniju-car-sembera-za-gradonacelnicu/