Autor Tema: Programi političke stranke  (Posjeta: 80014 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mato

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
    • Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #60 : Svibanj 09, 2013, 11:03:06 poslijepodne »
Predstavljam kandidate za zamjenike gradonačelnika, gospođu Ninu Pancirov i gospodina Maria Oljaču
https://www.facebook.com/pages/Mato-Perkovi%C4%87-gradona%C4%8Delnik/363321870449265?hc_location=stream

Offline Mato

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
    • Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #61 : Svibanj 10, 2013, 11:08:58 poslijepodne »
Priopćenje za javnost

Ovih dana svjedoci smo niza podmetanja i podvala SVIH političkih opcija u našem gradu.
Najviše od svega boli to što se nemilice troše novčana sredstva na jumbo plakate i ostala sredstva reklamiranja, a sve to preko leđa poreznih obveznika.
Svjedoci smo ovog trenutka prozivki oko nerada i neznanja, pasivne politike i svega lošeg što nam političke elite mogu plasirati. Istina je puno drugačija od one što gledamo s jumbo plakata s kojih nam se smiješe razni političari i političarke.
Istina je:
-   Da se sustavno vodila loša politika 18 godina u našem gradu
-   Da su na vlasti bile skoro sve političke opcije a najviše HDZ i SDP
-   Da je građanima u vrijeme mandata HDZ-a i SDP-a poskupilo grijanje
-   Da su građanima u vrijeme mandata SDP-a i HDZ-a poskupili vrtići
-   Da su HDZ i SDP zaslužni za višestruko poskupljenje vode u zadnjih 10 godina
-   Da je za vrijeme SDP-a i HDZ-a poskupljivao odvoz smeća, a što je bio dodatni udar na standard građana
-   Da nitko nije odgovarao za managerske ugovore i propale investicije lokalnih TV postaja.
-   Da je zelena tržnica sustavno zanemarivana za vrijeme mandata HDZ-a i SDP-a
-   Da su SDP i HDZ bespotrebno zapošljavali u gradske firme i gradske ustanove članove svojih političkih stranaka, članove svojih obitelji i prijatelje.
-   Da su HDZ i SDP odgovorni za loše upravljanjem najvećim privrednim ponosom Velike Gorice – Velkom-om.
-   Da su SDP i HDZ loše gospodarili prirodnim resursima.
-   Nitko se u HDZ-u i u SDP-u nije pitao dali građani imaju sredstava za osnovne režije, dok su iznosi njihovih računa za mobitele i mobilne internete bili previsoki za naše prilike.
-   Nitko se iz SDP-a i HDZ-a nije pitao zašto je toliko puno mladih na Zavodu za zapošljavanje.
-   Nitko u ovoj kampanji nije rekao da bi umirovljenicima, nezaposlenima i socijalnim slučajevima trebalo omogućiti besplatan prijevoz do grada Zagreba
-   Što su napravili HDZ i SDP za vrijeme svojih mandata? Njihovi kandidati koji su sada u utrci za gradonačelnika obnašali su vlast u gradu. Po čemu ćemo ih pamtiti?

Jedan pokreće i završava nikad započeto (bazen, tramvaj, gospodarska zona), a druga budi građane kukurikanjem koje se pokazalo čistim promašajem na državnoj razini (veća nezaposlenost, nepokrenute investicije, pad BDP-a), kao što će se pokazati promašajem i na gradskoj razini.  Samo politička odlučnost i odvažnost može riješiti nagomilane probleme građana.
Treba dati šansu i drugima, sposobnijima i odvažnijima za rješavanje problema građana, a svi koji su zaposleni preko politike tako će i otići. Svatko zaslužuje jednaku šansu za zapošljavanje, a ne samo obitelji i prijatelji političke elite koja za sebe voli reći da imaju socijalne osjetljivosti. 

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #62 : Svibanj 10, 2013, 11:24:28 poslijepodne »
SDP ima prednost kaj su "nijovi" još dve lete na vlasti v države, znači ak Barišič i dobi izbore ne se niš posebno premenilo (iduče dve lete). Ak HDZ zgubi izbore budu se raspali "na proste faktore" kaj bu najviše pogodilo nijov "satelicki program" teri više ne znal za čiju bi se više "kiklu" držal.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #63 : Svibanj 11, 2013, 10:10:39 prijepodne »
Najbolje je da se 99% tog satelitskog programa ugasi, jer 99% programa ionako postoje samo zbog egotripa njihovig predsjedništava, nikako zbog iole razumnih razloga... postoje da opravdaju onu narodnu "2 Hrvata = 3 stranke"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #64 : Svibanj 11, 2013, 12:13:30 poslijepodne »
SDP ima prednost kaj su "nijovi" još dve lete na vlasti v države, znači ak Barišič i dobi izbore ne se niš posebno premenilo (iduče dve lete). Ak HDZ zgubi izbore budu se raspali "na proste faktore" kaj bu najviše pogodilo nijov "satelicki program" teri više ne znal za čiju bi se više "kiklu" držal.
Kakva je to prednost imati nesposobnjakovice u državi za saveznike???

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #65 : Svibanj 11, 2013, 01:36:44 poslijepodne »
CAR ŠEMBERA: LEGALIZACIJA 0 KUNA

Nezavisna kandidatkinja za gradonačelnicu grada Velike Gorice Ksenija Car Šembera je predstavila svoj model legalizacije bespravno sagrađenih objekata na području našeg grada. Kaže, da se u ovoj situaciji u kojoj se nalazimo, usred gospodarske krize gdje svakim danom sve više građana zbog loše politike ostaje bez radnih mjesta, sve teže plaćaju svoje životne troškove i veliki dio njih je sveden na rub egzistencije, moramo biti realni, što znači da moramo građanima omogućiti lakši život.

- Naš model legalizacije je najpovoljniji od svih koje smo do sada imali prilike vidjeti u Velikoj Gorici i nije jedini takav model u Hrvatskoj. Mi ćemo osloboditi građane plaćanja svih pristojbi prema gradu za obiteljske domove kao i pomoćne zgrade. Poljoprivredne zgrade koje služe za proizvodnju hrane ćemo financijski popratiti jer smatramo da se u našem Turopolju mora omogućiti proizvodnja domaće hrane, ne želimo se okretati velikim trgovačkim centrima i kupovatu uvozno mlijeko i mliječne proizvode kao i meso, štoviše, sa svojim suradnicima raditi ću na tome da se omogući prodaja domaćih proizvoda kroz otvaranje tržišnih kanala. Proizvodne pogone koji stvaraju dodatnu vrijednost uzeti ćemo kao prioritet jer dio njih stoji upravo zbog problema oko legalizacije – kazala je Ksenija Car Šembera dodavši da su temeljne odrednice njenog tima:  Poštenje, Humanost i Ekologija, a na kojima bazira sve sadašnje, ali i buduće planove za razvoj našeg grada i okolice.

Ksenija Car Šembera je iskoristila priliku da i predstavi svoje ciljeve ukoliko preuzme vođenje grada. uz legalizaciju bez plaćanja pristojbi nezavisna kandidatkinja bi uvela besplatan parking i jeftiniji gradski prijevoz, rasteretila gospodarstvenike i građane davanja prema Gradu, omogućila završetak škole u Novom Čiču i otvaranje novih vrtića, sanirala prometnice i izgradila biciklističke staze, a u programu su i adekvatan dom zdravlja i policijska postaja, dom umirovljenika, komunalna infrastruktura…

- Kompletan program je realan i ostvariv, a uz podršku i dogovorenu suradnju s prof. dr. sc. Ljubom Jurčićem, zajedno sa svojim suradnicima iz udruge HOP i Udruge mladih Velike Gorice kao i svim građanima Velike Gorice koji su nam se pridružili, uvjerena sam da ćemo ga i realizirati ukoliko nam date svoje povjerenje – zaključila je Car Šembera.

Više pogledajte na: www.ksenijacarsembera.com

http://turopoljka.com/2013/05/11/car-sembera-legalizacija-za-0-kuna/#more-3203

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #66 : Svibanj 11, 2013, 02:26:20 poslijepodne »
CAR ŠEMBERA: LEGALIZACIJA 0 KUNA

...ukoliko preuzme vođenje grada. uz legalizaciju bez plaćanja pristojbi nezavisna kandidatkinja bi uvela besplatan parking i jeftiniji gradski prijevoz, rasteretila gospodarstvenike i građane davanja prema Gradu, omogućila završetak škole u Novom Čiču i otvaranje novih vrtića, sanirala prometnice i izgradila biciklističke staze, a u programu su i adekvatan dom zdravlja i policijska postaja, dom umirovljenika, komunalna infrastruktura…

Pa ta je gora od HDZja!  :o
Da nije neki "satelit" HDZja?

Sve bi građanima omogućila i dala. Samo da dođe na vlast. Zaboravila je spomenuti da bu i smanjila troškove grijanja. I to zutra! No nigdje ne vidim odakle joj lova za sve to. Ili misli otpustiti 200% ljudi iz općine?

A legalizacija za 0 Kuna je zapravo bezobrazluk na kvadrat! Šaka u oko svakome ko je legalno sagradil svoju kuću i za to uredno platil sve troškove za dokumentaciju. To je kriminal, ili u najmanju ruku čisto podržavanje kriminala, samo da se dođe na vlast. Hrvatski Berlusconi!

I takvoj da dam povjerenje? Forget it!

« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2013, 02:37:40 poslijepodne BobRock »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #67 : Svibanj 11, 2013, 03:16:45 poslijepodne »
Upravo tako, to sam joj i napisao na Facebooku, besplatna legalizacija je dati dreku pljusku - ako već želi davati, onda neka da besplatne troškove onima koji grade svoju kuću, koji tu žele živjeti, dajte mladima da grade bez nebuloznih davanja, time potičete da mladi ostaju na svojemu, da ne odlaze sa svojega - a istodobno ćete pokazati da ste legalisti, a ne zaštitnici kriminalaca, dok ljude koji su pošteno čekali mjesecima,, gradili i derali ih davanjima da boli mozak - njih će i dalje derati, dok će krimosima crne gradnje sve poklanjati... ako ostane na tome, moj glas sigurno neće dobiti. Kao niti ostatka moje kućne glasačke mašinerije.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #68 : Svibanj 11, 2013, 08:45:58 poslijepodne »
Kakva je to prednost imati nesposobnjakovice u državi za saveznike???
Bili oni nesposobni ili lopovi oni su na "pipe".
Kulko je Barišič dobil od države il županije?
neka da besplatne troškove onima koji grade svoju kuću
Ovo ti je dobra ideja. Imaš još teru?
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2013, 08:50:21 poslijepodne kuntakinte »
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #69 : Svibanj 11, 2013, 08:51:27 poslijepodne »
Imam ih još puno. Zato ja nikada neću biti išta bitno u ovom bedastom narodu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #70 : Svibanj 11, 2013, 11:19:37 poslijepodne »
CAR ŠEMBERA: LEGALIZACIJA 0 KUNA

...ukoliko preuzme vođenje grada. uz legalizaciju bez plaćanja pristojbi nezavisna kandidatkinja bi uvela besplatan parking i jeftiniji gradski prijevoz, rasteretila gospodarstvenike i građane davanja prema Gradu, omogućila završetak škole u Novom Čiču i otvaranje novih vrtića, sanirala prometnice i izgradila biciklističke staze, a u programu su i adekvatan dom zdravlja i policijska postaja, dom umirovljenika, komunalna infrastruktura…

Pa ta je gora od HDZja!  :o
Da nije neki "satelit" HDZja?

Sve bi građanima omogućila i dala. Samo da dođe na vlast. Zaboravila je spomenuti da bu i smanjila troškove grijanja. I to zutra! No nigdje ne vidim odakle joj lova za sve to. Ili misli otpustiti 200% ljudi iz općine?

A legalizacija za 0 Kuna je zapravo bezobrazluk na kvadrat! Šaka u oko svakome ko je legalno sagradil svoju kuću i za to uredno platil sve troškove za dokumentaciju. To je kriminal, ili u najmanju ruku čisto podržavanje kriminala, samo da se dođe na vlast. Hrvatski Berlusconi!

I takvoj da dam povjerenje? Forget it!

Treba ljudima omoguciti da bolje zive, a sve u skladu s vremenom u kojem se nalaze. Kriza je i ljudi jedva prezivljavaju, svaki dan 6 obitelji ostane bez doma! Bobi a sto kazes kad ljudi popravljaju kompjutore na crno i ne plate porez?! Rade kao novinari suradnici i primaju lovu na crno?! Jedan je takav bio blizak s Beusom i zvao se Alen. Trebam li dalje spominjati i nabrajati "kombinacije" ?!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #71 : Svibanj 11, 2013, 11:31:32 poslijepodne »
Kung fu + zidarska = Žak Houdek

Offline Mato

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
    • Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #72 : Svibanj 12, 2013, 12:19:13 prijepodne »
Samo treba stvari nazvati pravim imenom kao što su na ovom linku

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6656/perkovic-ostro-kritizirao-politicke-stranke.aspx

Master

  • Gost
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #73 : Svibanj 12, 2013, 09:01:41 prijepodne »
Dražen i prijatelji


Predizborni spot Dražena Barišića, gradonačelnika Velike Gorice.
« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2013, 09:04:22 prijepodne Master »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #74 : Svibanj 12, 2013, 10:08:43 prijepodne »
Barišićev spot u dva dana ima dvije tisuće pregleda
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6653/barisicev-spot-u-dva-dana-ima-dvije-tisuce-pregleda.aspx

Genijalnstveno! Još bi ga više ludi pogledalo da ga je del na portal kak i svoj predizborni program, teri je bez "pomoči" portala imal lajkov kulko i povrat foruma na portal.

Gradonačelnik Velike Gorice nakon ovih lokalnih izbora biti će:
REZULTATI ANKETE:
KSENIJA CAR ŠEMBERA: 43 od 87 glasova - 49.43%
...
http://velika-gorica.org/izhr/rezultati-ankete/
wwwg tablice