Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165106 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #120 : Kolovoz 03, 2011, 09:06:46 prijepodne »
Jad i bijeda, onih koji prozivaju neke za ono što oni rade.
Ovo je koliko shvaćam kontraofenziva DC i partnera prema HNS-u.
Činjenica je kako netko reče a i meni se čini da je najveći dio sudionika ove rasprave na gradskom proračunu i to upravo zaposlenih na onaj način o kome ovdje diskutirate, na račun nas poreznih obveznika ( što u gradskoj upravi, što u gradskim firmama), te zato imaju vremena jer ništa i ne rade, toliko sudjelovati i zagađivati ovaj forumski prostor, kao i političko djelovanje određenih grupacija.
Uvjeren sam da će naši, sugrađanke i sugrađani znati prepoznati o čemu se ovdje radi, te da će ovo zagađivanje foruma, hrpa iznešenih laži i manipulacija biti kontraproduktivno kod ljudi koji znaju misliti svojom glavom, sramota, jad i bijeda, u čemu ne želim više sudjelovati i od čega ću se ubuduće distancirati, jer trošiti vrijeme na ovakve bezvezarije, tipa dokazivanja nečega nekome tko namjerno i svjesno laže i manipulira  je zaista besmisleno i gubljenje vremena.


Najbolje da osnuješ svoj "neovisni" forum i sam piskaraš po njemu. Očekivao sam više od tebe (ipak si potpredsjednik).

Kad netko ne liže guzu HNS-u i Beusu odmah je to sve hrpa laži, manipulacija, sramota jad,.... Svi mi sudionici ovog foruma iznosimo činjenice, raspravljamo i komentiramo. Nije li to bit foruma, da služi upravo za takve stvari?
Ovo je tema o politici i ako nisi dorastao toj temi nemoj tražiti da se brišu postovi ili ukine cijela tema, potraži se u nekoj drugoj o uzgoju cvijeća npr.




Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #121 : Kolovoz 03, 2011, 12:16:11 poslijepodne »


Najbolje da osnuješ svoj "neovisni" forum i sam piskaraš po njemu. Očekivao sam više od tebe (ipak si potpredsjednik).

....nemoj tražiti da se brišu postovi ili ukine cijela tema, potraži se u nekoj drugoj o uzgoju cvijeća npr.

tromblon, malo si se zeknuo, ja sam predsjednik ali neću ti reći čega, iako pokušavaš otkriti identitet a debelo si se zahebao, nadam se da ćeš zbog toga biti i sankcioniran, kao što je korektno upozoreno od strane ljudi koji uređuju ovaj forum.

Ja nisam tražio da se brišu postovi ili ukine tema, citiraj gdje sam to tražio, kao i obično ti i tvoje "društvo iz sokaka" izvrćete i lažete, izvrćete teze kao što pokušavate izvrtati i činjenice.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #122 : Kolovoz 03, 2011, 12:31:45 poslijepodne »
Jaguar , još bu ispalo da smo i kolege i familija i u istoj stranci ... a morti delamo u istoj kancelariji ... barem po muhi, tromblonu i miletu ... fakat bi bilo dosadno bez njih ... vidiš, negda u stara vremena su na svakom dvoru imali dežurnog bedaka kaj je zabavljal okolo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #123 : Kolovoz 03, 2011, 12:44:59 poslijepodne »
vidiš, negda u stara vremena su na svakom dvoru imali dežurnog bedaka kaj je zabavljal okolo ...

Da je pravde i pravne države to bi bio ti u Remetincu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #124 : Kolovoz 03, 2011, 01:00:22 poslijepodne »
Ispričavam se Kruni kaj ga nisam nabrojil u svom prethodnom postu. hvala na razumijevanju ! Kruno, koliko se more pratiti po medijima, rezervacija iz tvoje ekipe ima više nego ležaja.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2011, 01:03:34 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #125 : Kolovoz 03, 2011, 02:09:29 poslijepodne »
Nadam se da ćeš ti i tvoji odgovarati za ovoliki nepotizam koji je nabrojan ovdje na ovom forumu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #126 : Kolovoz 03, 2011, 02:49:20 poslijepodne »
Kaj ne vidiš da se sav tresem ...  :P
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #127 : Kolovoz 03, 2011, 03:00:57 poslijepodne »
Evo ova tema je toliko zanimljiva da me malo ponukala da napišem nekoliko činjenica koje su neoborive a svi to znamo i nitko nikad nije negirao već su se zatvarale oči pred njima. I baš me zanima kako će gutati knedle kad se budu našli među opisanim osobama koje su nepotizmom, odnosno svojim političkim vezama došli do egzistencijalne sigurnosti.
Evo sad je aktualno zapošljavanje Zorana Žica u gradskoj upravi, ali nitko nije spomenuo ni Beus, ni Leo Lisac dijelove natječaja koji govore da kandidat mora imati vozačku dozvolu B kategorije, što nažalost mladi gospodin Klarić taj uvjet nemože ispunit. Iz ovog je vidljivo da se koristilo čovjeka za jeftine političke bodove. Osobno podržavam i uvijek sam za zapošljavanje invalidnih osoba. Oprali su pod imenom mladog čovjeka koji nije zadovoljio na natječaju ali se uredno proteže teza da je on bio idealan kandidat a nažalost pozadina je drugačija.
Možda je pozadina političko djelovanje njegovog oca u SDP-u ?
Stariji gospon Klarić, popularno zvani Merc, je svojedobno bio kao nestranačka osoba na listi SDP-a za lokalnu samoupravu i radio kao portir u jednom privatnom poduzeću u Donjem Podotočju. Njegovim ulaskom u SDP odjednom se mjenja i njegovo zaposlenje te se gospodin Klarić zapošljava u gradskoj firmi VG Vodoopskrba.
U istom gradskom poduzeću je egzistenciju osigurao i Cavrić Željko koji je bio sinikalni povjerenik u Velkomu kojeg je upravo SDP odveo u stečaj i to dok je i sam Cavrić bio vijećnik. Da bi poslije zbog dovođenja radnika Velkoma Račanu (tada je bio premijer), pod prozor Banskih dvora, bio malo marginaliziran u stranačkoj hijerarhiji.
Izgleda da je VG Vodoopskrba postala izvor egzistencijalne sigurnosti za mnoge SDP-ovce, pa tako i za gospodina Dalibora Meića.
Da nisu baš svi podobni kadrovi samo u jednom poduzeću, tako gospodin Žugaj gradi vrlo uspješnu karijeru u gradskoj čistoći, što mu, kažu upućeni, ide izuzetno dobro.
Zanimljivo je i zapošljavane kćerke bivše tajnice SDP-a Marije Stevinović u dječji vrtić. Navodno je Katarina toliko kvalitetan kadar da je jednostavno nisu mogli ne primiti u radni odnos u gradski vrtić.
Maestralno je zaposlena gospođa Rapa koja je karijeru započela kao partijska sekretarica, pa je promjenom sistema naglo postala partijska tajnica pa partijska vjećnica, sve do partijske potpredsjednice, te naravno ne treba ni spominjati da je to dobro pretočila u vlastitu korist i zaposlila se na aerodromu, iako se znalo da je od obrazovanja imala nominalno samo osnovnu školu, te da je naknadno završavala večernju školu. Full su mi zanimljivi ti kriteriji po kojima se dijele ti poslovi.
Da nastavim u revijalnom tonu.
Na red je došla veeelika prijateljica gospođe Rape, stanovita gospođa Mirjana Pišl. Gospođa pišl svojedobno je bila poznata po više stvari a neke od njih su i te da je supruga prvog gradonačenika Velike Gorice i po podrapanom GOLF-u jedinici crvene boje koji je rasipao dijelove gdje god bi prošao.
Njeno prijateljstvo sa gospođom Rapom je nagrađeno predlaganjem od strane Rape na županijskoj sjednici SDP-a kad su se birali kadrovi za mjesta dožupana, i tako je gospođa Pišl poznata postala kao dožupanica naše Županije. Nakon isteka dva mandata više nije poznata kao dožupanica nego kao podobni partijski kadar. Naime zanimljiv je podatak ja je odjednom gospođa Pišl zaposlena u istom privatnom institutu kao i Milanovićeva supruga. To je vrlo zanimljiv podatak.
Da je popularno biti sa Piculom, Fabijančićkom i Beusom na vlasti govori i podatak da je čak i šogor od gospodina Kunić Zvonka prešao u SDP i dobio posao u vodoopskrbi kao i sin od gospođe Fabijančić, koji je dobio prije svih posao, a prije toga je radio u gruntovnici u ZG.
Bilo bi zanimljivo vidjeti sve te rezultate "transparetnh natječaja" kojima su gore imenovani dobili poslove i bili u prednosti u odnosu na druge kandidate.
O moralnosti HNS-a bi se isto tako moglo progovoriti. Na većini evenata na slikama je gospođa Nemešković Melani koja je u svojoj karijeri poznata po tome što je direktno potkradala poslodavca te je za vrijeme bolovanja navodno obavljala gospodarsku djelatnost.
Pa je gospodin Bušić, inače blizak krugovima HNS-a postao komunalni redar.
Sa predsjednikom lokalnog ogranka HNS.a, gopsodinom Beusom je privatno dobra gospođa Arijana Mataga,  te bi bilo vrlo ali stvarno vrlo zanimljivo vidjeti i te rezultate natječaja njenog zapošljavanja.
Mirelu Gajić, čije  ime izaziva podsmijeh u političkim krugovima i asocijaciju na druženje sa Dragom Trupčevićem, dovoljno je reći da je zaposlena kao savjetnica uprave STYRIA-grupacije, naravno na čelu te iste grupe je predsjednik uprave gospodin Boris Tručević inače sin od Drage Trupčevića. I to je zaposlena Mirela Gajić kao savjetnica uprave koja nema ni jednog dana radnog staža u proizvodnom sektoru i u privredi uopće. Mirela ne samo da nema iskustva u privredi nego nema ni iskustva u medijima.
I na kraju  gospođa "ministarka" Fabijančić. Što tu reći ?
Sve je rečeno djelima.

Evo znam da će se sad javiti razni politički frikovi koji će biti moralisti i slično ali gospodo DEMANTIRAJTE ME i objavite transparentno rezultate najtečaja Vaših zapošljavanja

KOKO - VG ovaj post bi ti mogao borisati osmijeh, kad bi se počelo češljati po JAVNIM natječajima za posao.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #128 : Kolovoz 03, 2011, 03:35:41 poslijepodne »
Nadam se da ćeš ti i tvoji odgovarati za ovoliki nepotizam koji je nabrojan ovdje na ovom forumu
Ne misliš da ako bi svi odgovarali za nepotizam koji je nabrojan na ovom forumu, da budu onda tvoji još više nastradali? Ne znam, ali sudeći po tvojem angažmanu ovdje, sve mi se čini da bi onda i ti nadrapal, ili?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #129 : Kolovoz 03, 2011, 04:13:07 poslijepodne »


KOKO - VG ovaj post bi ti mogao borisati osmijeh, kad bi se počelo češljati po JAVNIM natječajima za posao.

Kruno, idemo po redu ... kaj to znači BORISATI ? 

... smijem se od uha do uha i dalje čitajući vaše nebuloze.

s nestrpljenjem iščekujem naredni potez, ali požurite se, idem za koji dan u Čavoglave, naravno, kao gost ...


« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2011, 04:18:46 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #130 : Kolovoz 03, 2011, 05:21:16 poslijepodne »
Čuj KOKO-VG se nekom smije, hahaha....
Kome se ti možeš smijati?
Pretpostavljam da ti je tekst krivo sjeo na želudac kad si ga pročitao  :D

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #131 : Kolovoz 03, 2011, 05:54:34 poslijepodne »
Mile Sale ... za razliku od tebe, Krune i vama sličnih,  volim se od srca nasmijati a i pročitati zanimljivo štivo. Za ovakav "komad" informacija trebalo je vremena za sakupiti, posložiti i napisati. Da li su te osobe dobile posao po vezi, nemam pojma, mene nisu pitale. Da te demantiram, nemam namjeru, samo ću se zapitati kakav to (ne znam kako da ga opišem) um mora biti da ide vodit ovakvu evidenciju ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #132 : Kolovoz 03, 2011, 06:49:08 poslijepodne »
Mile Sale ... za razliku od tebe, Krune i vama sličnih

ili drugim riječima za razliku od vas sviju ja i jaguarče smo u pravu, vas desetak ste lažovi, prevaranti. Zato slušajte nas dvojicu prosvijetljenih umova :o PA KAJ JE TEBI?  Silovanje demokracije?

Isto kao što je Beus htio biti predsjednik Gradskog vijeća sa svoja 3 vijećnika i 6 iz SDP-a od ukuno 27??

Ti i Beus nikako da shvatite da demokraciju, odluku većine treba poštovati. Smiri se, sigurno te živci malo peru, polako popi koju sa plemenitim v starom gradu ;D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #133 : Kolovoz 03, 2011, 07:03:24 poslijepodne »
Jao glavonjiću, duboko se ispričavam što vas ne uvrstih u navedenu skupinu "pravovjeraca"  Zbilja, kak mi se ovo moglo dogoditi, fakat ne znam ... Slinavi i kaki po forumu svakodnevno, ostavlja trag za sobom, a ga pozabim napisati. Zbilja, nije u redu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #134 : Kolovoz 03, 2011, 07:45:09 poslijepodne »
Slinavi i kaki
Hvala na vrijeđanju, odraz kučnog odgoja, ništa više. očito te mama kroz šupak rodila
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.