Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165167 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #75 : Kolovoz 01, 2011, 08:04:00 prijepodne »
Citat:
koko-vg

Kao osobu koja nije ni u jednoj stranci, mada me svrstavaš čas u SDP čas u HNS

?????????
Citat:
koko-vg

Istina je jedino to  ćete ti i tvoji popušit do kocena na izborima

Najprije tvrdiš da nisi svrstan a onda se naglo svrstaš..he...daj se skoncentriraj...

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #76 : Kolovoz 01, 2011, 08:34:01 prijepodne »

Mile careviću svima je sve jasno i kao što sam već rekao, građani će reći koliko je to moralno a i legalno na sljedećim izborima

Ovdje su misli malo pomješani lončići, Mislim da je Mile govorio o lokalnoj razini a sljedeći izbori su na državnoj razini ili se varam

Meni takav zakon ne treba i ne želim ga, jer će svako malo netko trgovati iz  stranačkih ili osobnih imteresa, kao što i gledamo godinama po cijeloj zemlji takva trgovanja, a sve redom od strane Vaših političkih opcija koje ovdje zdušno branite, odnosno pripremate terene za sljedeće kupoprodaje

Vjerovatno niste mislili na Dragutina Lesara kad ste ovo pisali ili gradonačelnika Đakova, Jakovčića koji je ušao u koaliciju 2000 pa izašao kao "konstruktivna oporba", ili Jozu Radoša sa svojom Librom ili spajanje NHS-a i liberala u liberalne demokrate, Pa malo na lokalnom nivou ako se vratimo samo malo unazad na Beusovog prethodnika gospodina Vatavuka, pa vjerovatno niste ni mislili na Čehoka, kao ni na Bandića.

Gospodine ima toga na svim stranama i to u jednakim količinama. Nije to ništa novo ni u Hrvatskoj niti u svijetu to je jednostavno dio politike bilo gdje u svijetu.

Problem je jedino u tome što je spomenuo i Stjepan da se ljudima ogadila politika te kao takva nije privlačna ljudima, jer je u političkim strukturama velik dio ljudi poput ovih koji su nabrojani kaj što su dobili poslove u gradskim ili državnim firmama. To je jedini problem jer teret tih igara snosi samo i isključivo privatni sektor koji je zasnovan na komercijalnoj osnovi i kao takav financira sve ostale.

Nažalost uvijek je bilo tzv "općinara", koji su svojim kretenskim ponašanjem i pristupom doprinijeli lošoj slici politike u očima građana.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2011, 08:52:59 prijepodne kruno »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #77 : Kolovoz 01, 2011, 09:38:27 prijepodne »
Citat:
koko-vg

Kao osobu koja nije ni u jednoj stranci, mada me svrstavaš čas u SDP čas u HNS

?????????
Citat:
koko-vg

Istina je jedino to  ćete ti i tvoji popušit do kocena na izborima

Najprije tvrdiš da nisi svrstan a onda se naglo svrstaš..he...daj se skoncentriraj...

Itekako sam koncentriran, za razliku od tebe. Da popušit ćete i ti i svi koji zastupaju takvu politiku kakvom je ti prezentiraš. Zagađujete počevši od foruma pa na dalje svojim viđenjima politike. Moja opcija ? Svi oni ljudi koji pozitivno misle, žele i rade za dobrobit Hrvatske, a ne samo za uski krug ljudi ... poput tebe, na primjer.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #78 : Kolovoz 01, 2011, 09:39:54 prijepodne »
Eto to su činjenice,crno na bijelo.
Jasno mi je da ćete vi opet tupiti svoje ,možete,meni svejedno,jer drugo ni neznate nego tjerati vodu na svoj mlin.

Crno na bijelo je da je Vesna Škare Ožbolt omogučila investicijski zamah u Velikoj Gorici, da grad do sada nikada nije imao ovako zahtjevne

vgdanas.hr piše:

Predsjednica Gradskog vijeća Grada Velika Gorica Vesna Škare Ožbolt jučer je u pratnji pročelnika Upravnog odjela za izgradnju, komunalne djelatnosti i promet Dubravka Katulića obišla gradilišta u gradu i okolici, te izrazila zadovoljstvo obavljenim radovima.

- Kompletna sanacija vodotornja, izgradnja vodovodne i kanalizacijske mreže, pripreme za početak izgradnje škole u Novom Čiću, distributivni centar u završnoj fazi su obećanja koja se ostvaruju - istaknula je Predsjednica gradskog vijeća.

Predsjednica Vijeća posebno je istaknula zadovoljstvo s radovima na vodoopskrbnom sustavu te dodala kako vjeruje da će jesen pred nama biti jesen svečanog otvaranja završenih projekata

- Grad Velika Gorica nikada do sada nije imao ovako zahtjevne infrastrukturne projekte kao ove godine. Preko 95% stanovništva Velike Gorice uskoro će moći biti priključeno na vodnu infrastrukturu, što je daleko iznad hrvatskog standarda  – kazala je  Vesna Škare Ožbolt.

Možete vi  svi iz HNS-a izaći na ulice i puhati biku u rog, trubiti, vikati, pridružiti se vašem Zdravku Lučiću i skupa s njim piti od tuge jer je neosporivo da je Vesna Škare Ožbolt napravila povijesnu stvar. Gradi se, investira kao nikada prije, a to vas boli jer vaš Goran Beus je veliki nesposobnjaković, parazit ovog društva i nije ništa napravio za nas građane ovoga grada. Lažnim optužbama želi prikriti svoju nesposobnost. Sramite se gospođo Melani Nemešković vaših izjava i nemojte nas uvjeravati u krajnju ludost.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #79 : Kolovoz 01, 2011, 09:55:08 prijepodne »
ako Vi mislite da je taj zakon u redu i da ga ne bi trebalo mijenjati - mislim na cijeli izborni zakon, onda zaista blago ovom narodu i ovoj zemlji)

Ne sjećam se da je itko ovdje rekao da je Izborni zakon u redu i da ga ne treba mijenjati. Ja sam samo konstatirao legalnost, koju neki ovdje dovode u pitanje.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #80 : Kolovoz 01, 2011, 10:03:35 prijepodne »
Mile Sale ...  što je istina ?  Istina je jedino to  ćete ti i tvoji popušit do kocena na izborima. Da li me to veseli ? Da, naravno. Kao osobu koja nije ni u jednoj stranci, mada me svrstavaš čas u SDP čas u HNS, žalim samo što ne vidim nikakve političke snage koja bi mogla nešto konkretno napraviti i izvući zemlju iz ovog gliba u koji su nas uvukle osobe koje misle isto kao i ti. Da, to je istina, tužna istina i to boli.

Miješaš kruške i jabuke jer ovdje se govori o lokalnoj politici i mešeterenju HNS-ovaca, a ne o državnoj politici. O državnoj politici isti tako tvoje teze padaju u vodu, no kažem ovo je tema o lokalnoj grupici HNS-a na čelu sa Gornom Beusom koja izmišlja, laže i obmanjuje ovan napaćeni narod!

P. S. bolja ti je bila ona slika sa tikvom ;D

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #81 : Kolovoz 01, 2011, 10:13:42 prijepodne »

Gospodine jaguar!

Slažem se, građani su ti koji odlučuju, biraju i nagrađuju! Tako su nagradili Tonina Piculu :D Tako su nagradili SDP (6 vijećnika od 27) ;D Tako su nagradili i Gorana Beusa i njegov HNS ;D

Boli vas jer smo vas razotkrili, vaš prljavi veš, objesni ste i gramzljivi napadom na druge prekrivate svoj lopovluk!

Kao i s ovim pitanjima koje Snežana Popović Milić po direktivi dostavlja u Gradsko vijeće, čega se sad bojite? što sada želite sakriti, izokrenuti?

Uz nepismenog HNS-ovog komunalnog redara Josipa Bušića, bilo bi dobro da i Snežana poradi na pismenosti ;D (možda je to put Zdravka Lučića, istaknutog HNS-ovca)

Čega se bojite HNS-ovci?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2011, 10:21:14 prijepodne tromblon »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #82 : Kolovoz 01, 2011, 10:49:19 prijepodne »
Citat:
Zagađujete počevši od foruma pa na dalje svojim viđenjima politike. Moja opcija ? Svi oni ljudi koji pozitivno misle, žele i rade za dobrobit Hrvatske, a ne samo za uski krug ljudi ... poput tebe, na primjer.

Ti zagađuješ dvolični politički pervetitu, iritiraš svojim glupim laprdanjem, kontraproduktivan si...Umjesto da služiš svom narodu i svojoj državi Hrvatskoj svojim ispranim mozgom da niti neznaš služiš našim neprijateljima. Pojasnit ću ti glupi blesimetru...Hrvatski narod je  uveden u zonu dužničkog ropstva jer je vanjski i unutarnji dug prešao granicu dvostrukog BDPa u posebnu zonu ropstva i ljudskog siromaštva-dostojanstva dovedeni su umirovljenici jer od mirovine ne mogu preživjeti. Krenulo je: „ Šalji sve u privremenu mirovinu , u stečaj…..“ Vlastodršci ništa nisu krivi..Kriv je netko drugi oni su nevini sveci koji su spasitelji naroda i države..Da nije žalosno bilo bi smiješno.Tko je pokrao narod i državnu imovinu koju su Hrvati stvarali od stoljeća sedmog? Tko je uništio gospodarstvo ?Tko je prodao hrvatske banke? Hrvatski „ Telekom“, Inu ? Tko je rasprodao najveća kapitalna poduzeća u Hrvatskoj?Tko je iznio novac iz Hrvatske?.Prema poznatim uvrđenim činjenicama iznijeto je iz Hrvatske 19,6  milijardi dolara.Tko sada tim novcem kupuje Hrvatsku ? Tko s tim novcem  vlada Hrvatskom? Imaš li odgovor na bilo koje postavljeno pitanje. Nemaš, a zašto nemaš.? Zato jer je danas u Hrvatskoj stoluje poznati model: "Sjaši Kurta da uzjaše Murta"..."Kadija te tuži kadija te sudi, kadija donosi zakone!!!"..imali ste priliku ispraviti nepravdu 2000 godine...kaj ste napravili'...niš...nastavili dalje po utabanim stranputicama...u čemu ste VI bolji?...

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #83 : Kolovoz 01, 2011, 10:59:11 prijepodne »
svi su oni isti

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #84 : Kolovoz 01, 2011, 11:35:00 prijepodne »
Ti zagađuješ dvolični politički pervetitu, iritiraš svojim glupim laprdanjem, kontraproduktivan si...Umjesto da služiš svom narodu i svojoj državi Hrvatskoj svojim ispranim mozgom da niti neznaš služiš našim neprijateljima. Pojasnit ću ti glupi blesimetru...Hrvatski narod je  uveden u zonu dužničkog ropstva jer je vanjski i unutarnji dug prešao granicu dvostrukog BDPa u posebnu zonu ropstva i ljudskog siromaštva-dostojanstva dovedeni su umirovljenici jer od mirovine ne mogu preživjeti. Krenulo je: „ Šalji sve u privremenu mirovinu , u stečaj…..“ Vlastodršci ništa nisu krivi..Kriv je netko drugi oni su nevini sveci koji su spasitelji naroda i države..Da nije žalosno bilo bi smiješno.Tko je pokrao narod i državnu imovinu koju su Hrvati stvarali od stoljeća sedmog? Tko je uništio gospodarstvo ?Tko je prodao hrvatske banke? Hrvatski „ Telekom“, Inu ? Tko je rasprodao najveća kapitalna poduzeća u Hrvatskoj?Tko je iznio novac iz Hrvatske?.Prema poznatim uvrđenim činjenicama iznijeto je iz Hrvatske 19,6  milijardi dolara.Tko sada tim novcem kupuje Hrvatsku ? Tko s tim novcem  vlada Hrvatskom? Imaš li odgovor na bilo koje postavljeno pitanje. Nemaš, a zašto nemaš.? Zato jer je danas u Hrvatskoj stoluje poznati model: "Sjaši Kurta da uzjaše Murta"..."Kadija te tuži kadija te sudi, kadija donosi zakone!!!"..imali ste priliku ispraviti nepravdu 2000 godine...kaj ste napravili'...niš...nastavili dalje po utabanim stranputicama...u čemu ste VI bolji?...

TO se onda zvala politika stečaja koju je zagovarao Linić


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #85 : Kolovoz 01, 2011, 12:01:42 poslijepodne »
Svejedno kako se zvala - to je bila (i još uvijek je) propast za Hrvatsku, a praksa je pokazala i dokazala da je SDP rijetko velika štetočina za Hrvatsku, zajedno sa HDZ-om (naravno, njihovi sateliti su posebni slučaj malog, tupavog Mujice...)... čak i slijepci vide da među njima i nema neke iole bitne razlike.

Lopovluk, nepoštenje, neznanje, nesposobnost, glupost... to su faktori u kojima im je podudarnost cca 101%...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2011, 12:29:08 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #86 : Kolovoz 01, 2011, 01:00:45 poslijepodne »
Citat:
Zagađujete počevši od foruma pa na dalje svojim viđenjima politike. Moja opcija ? Svi oni ljudi koji pozitivno misle, žele i rade za dobrobit Hrvatske, a ne samo za uski krug ljudi ... poput tebe, na primjer.

Ti zagađuješ dvolični politički pervetitu, iritiraš svojim glupim laprdanjem, kontraproduktivan si...Umjesto da služiš svom narodu i svojoj državi Hrvatskoj svojim ispranim mozgom da niti neznaš služiš našim neprijateljima. Pojasnit ću ti glupi blesimetru...Hrvatski narod je  uveden u zonu dužničkog ropstva jer je vanjski i unutarnji dug prešao granicu dvostrukog BDPa u posebnu zonu ropstva i ljudskog siromaštva-dostojanstva dovedeni su umirovljenici jer od mirovine ne mogu preživjeti. Krenulo je: „ Šalji sve u privremenu mirovinu , u stečaj…..“ Vlastodršci ništa nisu krivi..Kriv je netko drugi oni su nevini sveci koji su spasitelji naroda i države..Da nije žalosno bilo bi smiješno.Tko je pokrao narod i državnu imovinu koju su Hrvati stvarali od stoljeća sedmog? Tko je uništio gospodarstvo ?Tko je prodao hrvatske banke? Hrvatski „ Telekom“, Inu ? Tko je rasprodao najveća kapitalna poduzeća u Hrvatskoj?Tko je iznio novac iz Hrvatske?.Prema poznatim uvrđenim činjenicama iznijeto je iz Hrvatske 19,6  milijardi dolara.Tko sada tim novcem kupuje Hrvatsku ? Tko s tim novcem  vlada Hrvatskom? Imaš li odgovor na bilo koje postavljeno pitanje. Nemaš, a zašto nemaš.? Zato jer je danas u Hrvatskoj stoluje poznati model: "Sjaši Kurta da uzjaše Murta"..."Kadija te tuži kadija te sudi, kadija donosi zakone!!!"..imali ste priliku ispraviti nepravdu 2000 godine...kaj ste napravili'...niš...nastavili dalje po utabanim stranputicama...u čemu ste VI bolji?...


Tko smo to mi ???

p.s. Da nisu možda HNS, zajedno sa Beusom  i Lučićem pokrali Hrvatsku ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #87 : Kolovoz 01, 2011, 02:22:49 poslijepodne »
p.s. Da nisu možda HNS, zajedno sa Beusom  i Lučićem pokrali Hrvatsku ?

Nisu Hrvatsku, ali da su Beus i njegova svita pošteno oštetili građane Velike Gorice dovođenjem Senke Bulić u Veliku Goricu, pa recimo TVG, a bogami i Picula da računima za internet nije bio nešto štedljiv.
Svi smo bili svjedoci kako se cjelokupna Hrvatska javnost zabavljala iznošenjem njegovih internet računa.

Tako da je najbliže istini kolega Sladge kad je rekao da su svi poprilično slični ako ne i isti.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #88 : Kolovoz 01, 2011, 02:39:17 poslijepodne »
Da, Picula je svojim računima za internet te Senka Bulić sa svojim menađerskim ugovorom nanjeli su nepopravljivu štetu za grad Goricu. Da, šteta je učinjena, kako ti veliš, ali u isto vrijeme ne spominješ Šukera i tržnicu u Gorici, Žužića i problem zvan Velkom, privatne voćnjake na trasi autoceste. Spominješ TVG ... zanimljivo, ali ne spominješ "Barišićevu" turopoljsku televiziju ?  To nije šteta za grad ? Ovakva izgradnja i rekonstrukcija cesti koje će se za koju godinu morati od početka sanirati, to nije šteta za grad ?  Ovakvo saniranje mosta u Kušancu ... to nije šteta za grad ? Da je na čelu gradonačelnik kak spada, trebao je barem dići glas na loše odrađeni posao (i kvalitetom i vremenskim rokovima) mada su posao dobile firme ne vezano na sam grad. Ulazi u grad od strane Zagreba i Siska, plačene studije, s kojima se falio Barišić, katastrofalno rješenje i milijuni utrošeni na to .... nije šteta za grad ??? A ti spominješ Piculin račun za internet ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #89 : Kolovoz 01, 2011, 04:28:45 poslijepodne »

Kaos na sjednici Gradskog vijeća Velike Gorice 8.AVI

Za neupućene dotična gospođa je u svijetloj majci i pokušava na silu ući u vjećnicu


Vrlo zanimljivo. Mislim da je ovime otvorena priča, koja će imati ozbiljne posljedice na velikogoričku političku scenu.

Poticajima su se financirali stranački kadrovi, koji su onda odrađivali stranačke zadatke. Između ostalog i izazivali nerede na gradskom vijeću. Konačno da i ovaj forum pokrene priču, koja ima potencijal da završi u nacionalnim medijima i odajama Državnog odvjetništva i USKOK-a.