Autor Tema: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"  (Posjeta: 75941 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #105 : Veljača 05, 2011, 01:54:38 poslijepodne »
A realno gledano Vatavuk je za Beusa izmislio politiku.

A realno gledano Žužić je za Vatavuka izmislio politiku.
Vreme provedeno v politike/kolko je pazario.
(Rekel bi Muva;kulko je bil pameten.)
wwwg tablice

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #106 : Veljača 05, 2011, 02:19:17 poslijepodne »
A ne da uzimaju slike, kupuju BMW-e, ili uhljebljuju svoje supruge.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #107 : Veljača 05, 2011, 02:33:49 poslijepodne »
Palimo se mi gradjani ne samo na Beusa nego i na Sanadera, Polanceca, Dragicevica, i sve one koje smatramo odgovorne za ovakvo stanje u Hrvatskoj. Ponavljam da treba sve resetirati, cijelu politicku scenu u RH!

uvaženi krok, čudno da ne spominjete ostale kapitalce, slučajno Vam je promaklo, izjednačavati Beusa sa Sanaderom i ostalim kapitalcima je notorna bedastoća, ali zna se skoje strane dolaze ovakvi i slični napada na Beusa, toliko znamo krok, nismo ni mi građani sisali vesla, nego jel Vi to radite prostor za sebe? Stalnim pozivanjem na resetiranje političke scene?
Neki će doduše biti i resetirani a na nekima će biti napravljen i Shut down, za koji mjesec, brzo će to doći, vrijeme leti.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #108 : Veljača 05, 2011, 07:23:44 poslijepodne »
Neki će doduše biti i resetirani a na nekima će biti napravljen i Shut down, za koji mjesec, brzo će to doći, vrijeme leti.

Nadamo se da nakon tog Shut down-a više neće biti uhljebljivanja obitelji po gradskim institucijama
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #109 : Veljača 05, 2011, 10:12:08 poslijepodne »
Neki će doduše biti i resetirani a na nekima će biti napravljen i Shut down, za koji mjesec, brzo će to doći, vrijeme leti.

Nadamo se da nakon tog Shut down-a više neće biti uhljebljivanja obitelji po gradskim institucijama

uvaženi Mile care imate pravo, nije li Krešo Hubak u sukobu interesa?
Samo podsjećam Vas da ovo što ste citirali nema baš nikakve veze sa gradskim institucijama ali ima sa državnim, pa tako i recimo sa Antom Šimunovićem, Tomom Vidovićem, Hubak je bio pa smijenjen, mora da je bio jako stručan da ga je i Jadranka Kosor morala mijenjati, i tako to Mile care ima toga ko u priči, 1001 nastavak. Samo Vi pobrojte sve, najte se ustručavati, pa nije Vaša supruga tam. ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #110 : Veljača 05, 2011, 10:28:09 poslijepodne »
Moja nije za razliku od tvoje  :P :P :P

I tu mislim bez iznimke na lijeve i desne.
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2011, 10:30:11 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #111 : Veljača 05, 2011, 10:58:02 poslijepodne »
Moja nije za razliku od tvoje  :P :P :P

I tu mislim bez iznimke na lijeve i desne.

A što reći na ponovno izjednačavanje lijevih i desnih, trudite se, ali uzlaud Vam trud svirači.
Nego pustite sebi neku od Rokera s Moravu, recimo onu o šišanju ovaca....... ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #112 : Veljača 05, 2011, 11:08:00 poslijepodne »
Ako ti treba pusti si sam.
Nisi mi odgovorio na moj post u kojem je bio opisan raskol u HNS-u?

Uzalud pokušavaš da izdvojiš lijeve od desnih, evo jedna prigodna za ove naše lokalce

Edo Maajka - Mater vam Jebem
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2011, 11:21:35 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #113 : Veljača 06, 2011, 10:19:10 prijepodne »
Ako ti treba pusti si sam.
Nisi mi odgovorio na moj post u kojem je bio opisan raskol u HNS-u?

Uzalud pokušavaš da izdvojiš lijeve od desnih, evo jedna prigodna za ove naše lokalce

Edo Maajka - Mater vam Jebem


Edo car, ma Vi i niste car, odakle Vam pomisao da bi Vi mogli biti car, Edo je car, neka se svi prepoznaju u ovom odličnom uradku, ja s tim nemam problema.
Ponovo se vraćate na nešto na što ste dobili odgovor, rekao sam i pitao Vas gdje je g.Vatavuk i njegova strankica danas, uvaženi forumaš kunta je samo dobro dopunio odgovor i šta Vam tu nije jasno, da Vam se crta, ja nisam umjetnik da bi Vam mogao još i crtati. Žao mi je ali Edo car je zaista car za razlliku od Vas.

A sve to ima simbolike i sa novom HSD strankom, koja će vjerojatno doživjeti sudbinu mnogi drugih, koje su nastale kao i TDS.
« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2011, 10:21:06 prijepodne Jaguar »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #114 : Veljača 06, 2011, 10:49:33 prijepodne »
E moj jaguar, nije slučajan izbor Ede, i nije slučajan izbor pjesme.

Što se tiče Šime Vatavuka, čovjek je napustio politiku, ali nisi rekoa jel istina ono što je bilo u doba kad je odlazio iz HNS-a?

Činjenica je da je HNS eklatantan primjer klijentelističke stranke, bolje od ovog nemože, hahahahahahaha

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #115 : Veljača 06, 2011, 11:31:14 prijepodne »


Što se tiče Šime Vatavuka, čovjek je napustio politiku, ali nisi rekoa jel istina ono što je bilo u doba kad je odlazio iz HNS-a


Uvaženi Mile care tražite od mene odgovor koji Vam ja nemogu dati, pitajte u HNS-u, pitajte Beusa direktno, kad ga sretnete u Gradu, zašto pitate mene i kakve veze imam ja s g.Vatavukom, nekakvim možebitnim događanjima o razlazu HNS-a i g.Vatavuka?
A kada ste Vi toliko upućeni, objasnite nam onda zašto je napustio politiku? Kada i u kojem trenutku? Što je bilo s TDS strankom? Sjećam se velike reklame te stranke na ulazu u Goricu iz smjera Siska, što se dogodilo sa strankom i da je g.Vatavuk napustio politiku? Ja sam čuo neke verzije priča ali nemam namjeru ih iznositi ovdje, jer to su samo priče, kao i ove Vaše, rekla kazala.
Osim toga ovo je tema o HSD a ne o HNS-u, bez kojeg Vi očito nemožete i u svakoj temi pronađete Beusa i HNS. Stoga ukoliko želite govoriti o HNS-u imate temu o HNS-u, preočito je da nemrete bez Beusa i HNS-a, to nešto i govori, kad se malo bolje zamislim.

Predlažem da se držimo teme.
« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2011, 11:37:13 prijepodne Jaguar »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #116 : Veljača 06, 2011, 12:34:56 poslijepodne »
Ok prihvaćam sugestiju i selimo se na teren HNS-a, tj na temu gdje je HNS.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #117 : Veljača 07, 2011, 12:11:47 poslijepodne »
HSD – Velike Gorice je održao 2. Izbornu skupštinu 05.02.2011 godine

HSD Velike Gorice izabralo je novo vodstvo koje će ga voditi u predstojećim izborima.

Izbornoj skupštini prisutan je bio i predsjednik stranke Ivica Pančić.

Novo vodstvo je predstavilo program gospodarskog  razvoja grada Velike Gorice, te planove za predstojeće  parlamentarne izbore koji se održavaju krajem ove godine.

Novoizabrani predsjednik Zlatko Rovišan je istaknuo glavnu značajku programa koji pored jake gospodarske komponente ima i za cilj približavanje sugrađanima u Velikoj Gorici.

Istaknuo je i organiziranje stranačkog ogranka na nivou temeljnih ogranaka, te pored priprema za predstojeće parlamentarne  izbore ogranak se priprema i za buduće lokalne izbore.

Zlatko Rovišan je pored ostalog naglasio podršku HSD-a, zemljišnim zajednicama čiji je član.

Izborna skupština je iznjedrila nova-stara lica na političkoj sceni grada Velike Gorice, te su u rukovodstvo izabrane slijedeće osobe

Predsjednik:

-          Rovišan Zlatko

Potpredsjenica:

-          Đuračić Radmila

Tajnik:

-          Poljak Ljubo

Članovi GO:

-          Kovačević Matej

-          Srbelj Igor

Bivši predsjednik Poljak Ljubo u izvješću istaknuo  da je GO HSD Velika Gorica bio na dvama izborima te u oba puta su izašli u koaliciji sa strankama srodnih političkih platformi.

Program HSD-a Velike Gorice, je prije svega politički realan i financijski ostvariv, te je novoizabrani predsjednik istaknuo da je put do provedbe programa mukotrpan i dug. Prioritet programa je u gospodarskoj komponenti koji naglašava izgradnju nove gospodarske zone, ulaganja u poljoprivrednu proizvodnju, te poticanje malog gospodarstva, samim tim otvaranje novih radnih mjesta.

Ulog u komunalnu infrastrukturu, koja je glavni preduvjet gospodarskog razvoja, je ulog u dugoročno jačanje gospodarstva grada. Od gradskih problema spomenulo se i rješavanje problema sportske dvorane, kao i ulaganje u održavanje i izgradnju novih polivalentnih igrališta.

Sloganom „Politika može biti bolja – budi njen dio“, HSD želi uvesti u politiku drugu dimenziju tolerancije u političkom životu, te pokazati i dobre strane politike.

http://www.hsd.com.hr/izborna_skupstina_%20VG.htm


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #118 : Veljača 13, 2011, 09:29:13 prijepodne »
Hrvatski socijaldemokrati (HSD) protive se najavljenim izmjenama Kaznenog zakona (KZ), koje ocjenjuju udarom na slobodu novinarske profesije i širenjem atmosfere straha i autocenzure

Širenjem atmosfere straha i poticanjem autocenzure vladajuća elita u konačnici namjerava onemogućiti učinkovitu borbu protiv korupcije i kriminala, smatraju u HSD-u.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/110642/Vladajuci-strahuju-od-objektivnog-informiranja.html

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #119 : Veljača 13, 2011, 02:10:02 poslijepodne »
Citat:
Hrvatski socijaldemokrati (HSD) protive se najavljenim izmjenama Kaznenog zakona (KZ), koje ocjenjuju udarom na slobodu novinarske profesije i širenjem atmosfere straha i autocenzure


O tome se govori naveliko već više od godinu dana, samo je barba Šeks malo prigluh, ima preča posla, dok riješi probleme sa barba Lukom, ali možda, tako važna i utjecajna stranka poput HSD ipak promijeni nešto na političkoj sceni RH. ;D