Autor Tema: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"  (Posjeta: 75965 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #90 : Veljača 05, 2011, 08:14:50 prijepodne »
Zanimljivi su Vasi postovi, zvuci kao losa kampanja Saborskog zastupnika kojeg su i njegovi poltroni napustili, pa mora sam piskarati na forumu. Zanimljivo je da ste spomenuli HDZ i DC, a zasto sutite o Cacicu, Ferencaku i Turkovicu?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #91 : Veljača 05, 2011, 08:39:45 prijepodne »
Zanimljivi su Vasi postovi, zvuci kao losa kampanja Saborskog zastupnika kojeg su i njegovi poltroni napustili, pa mora sam piskarati na forumu. Zanimljivo je da ste spomenuli HDZ i DC, a zasto sutite o Cacicu, Ferencaku i Turkovicu?

uvaženi krok, iz Vašeg skučenog kuta gledanja štošta zvuči loše, međutim pitao sam Vas nešto i niste mi odgovorili, dok meni imuptirate kako skrećem s teme, jel tak? Nije korektno, a što se tiče spomenute gospode, pa pitajte brate mili, sve ću da Vam kažem, do u detalje, da li hrču dok spavaju, to bi mogao za Vas biti relevantan podatak.

@uvaženi muha, gledao sam sinoć Pančića, da se vratimo temi, Pančić je meni zaista drag i simpatičan, ali bojim se da će to biti onaj film Posljednji mohikanac.....naprosto jer na ljevici je gužva u šesneastercu, a ukoliko bi se eventualno povezao još sa Baditosom, što bi bilo za očekivati više, nego Keruma i takve, neuspjeh mu je zagarantiran.  Šteta za njega, jer mislim da je on dobar čovjek ali je slično završio kao i g.Zlatko Rovišan, koji je čini mi se manje dobar u VG. Šteta za obojicu, nakon toliko vremena i djelovanja u SDP, truda i rada smatram da su obojica trebali biti strpljivi i raditi promjene iznutra u SDP i čekati povoljan trenutak za to, ovako nažalost, šanse za preživljavanje po mom skromnom mišljenju su jako male.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #92 : Veljača 05, 2011, 08:48:05 prijepodne »
To se isto može reći i za Šimu Vatavuka koji je napustio HNS zbog sukoba sa Beusom, A realno gledano Vatavuk je za Beusa izmislio politiku.
Isto je trebao čelati i nije trebao dopustiti mu da n pučistički način preuzme HNS.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #93 : Veljača 05, 2011, 10:06:06 prijepodne »
To se isto može reći i za Šimu Vatavuka koji je napustio HNS zbog sukoba sa Beusom, A realno gledano Vatavuk je za Beusa izmislio politiku.
Isto je trebao čelati i nije trebao dopustiti mu da n pučistički način preuzme HNS.


uvaženi Mile care,
neznam o čemu govorite ali bi samo pitao a gdje je taj Šime Vatavuk danas?
Koliko mi je poznato i koliko sam čuo, napustio je HNS, osnovao isto tako novu stranku TDS i gdje je on i ta stranka danas?
Pa utoliko mi je nerazumljiva Vaša tvrdnja i teza ili je to bilo tek toliko da nešto napišete protiv Beusa, toliko sam do sada već shvatio, kada ste Vi u pitanju, jer ste jedan od onih koji se pale na Beusa, da se razumijemo, ovdje ne branim Beusa ali nemože proći jedan post da njega ne spomenete, jeli taj Beus zasta toliko opasan, da ga stalno "perete", to potvrđuje samo tezu da je kvalitetan i opasan za mnoge, te se po njemu i njegovom HNS stalno udara iz svih oružja, jer moram priznati da postajete i malo dosadni, s tim palenjem na guranje.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #94 : Veljača 05, 2011, 10:17:02 prijepodne »
Beus je kvalitet samo takav. Prepoznat i izvan našeg grada.  ;D

http://www.forum.hr/showthread.php?t=437212

Kakvog smisla ima sad isturavati isto tako antipaticnu osobu, koja jos - za razliku od Cacica i Pusicke - nema bar onu "akademsku" uvjerljivost (koja Cacicu i Pusicki ipak koliko-toliko pomaze u nadvladavanju posljedica antipaticnosti) ?
Sto HNS zeli reci biracima sa Beus Rihenbergom? Antipaticni smo i umisljeni, ali smo ujedno i diletanti? Pa to je najgora moguca kombinacija... Bolje da su Keruma uzeli...


Pa u svoje skoro 44 godine života uspio je steći SSS i dobiti zvanje: "suradnik u kulturno-znanstvenim" ustanovama, bilo što mu to značilo?
Jedan perspektivan lik, gledajući iz rakursa nekadašnjeg Saveza socijalističke omladine SRH, kojega su u karijeri malo zaustavili događaji poslije 1990. godine.


spomenutog sam par puta slusao, ma on je razvodnjena verzija svega onoga sto su radimir i vesna trkeljali godinama ranije kad su vjerovali da je dovoljno lupetati bez supstance i da ce to ljudi cijeniti. jos jedan bedak na sceni koji je cca pola koplja iza milanovica.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #95 : Veljača 05, 2011, 10:18:12 prijepodne »
uvaženi krok, iz Vašeg skučenog kuta gledanja štošta zvuči loše,

Slažem se, skučen sam, kao i svi ostali građani Hrvatske koji žive na rubu egzistencije i siromaštva. Zahvaljujući Sanaderu, njegovoj hobotnici i ostalim političarima koji žive od poreza koji mi građani krvavo plaćamo.

Očekujete da iz mog skučenog pogleda vidim nešto dobro ;D Pozitivno ;D...šalite se kaj ne ;D ;D ;D

Pišem i izražavam svoje mišljenje, a Vas uvaženi jaguar to boli jer ne možete pisanjem o korupciji u HDZ-u prikriti i skrenuti nam pažnju sa članova HNS-a i SDP-a koji  jednako krše zakon.
 
Evo na primjer  jedan HNS-ovac Tomislav Dragičević inače kao zet od Savke D. je došao u INU, stanuje u Zagrebu no on se  prijavio u Pušći kako bi što manje platio prirez na velike mjesečne zarade i otpremninu od šest milijuna kuna.

Drugi pak HNS-ovac član županijskog vijeća, požeški odvjetnik Derviš pozajmljuje u građana velike svote novaca nudeći im velike kamate, no pozajmice koje su milijunske nikad ne vraća pa mu je Hrvatska odvjetnička komora zabranila rad na osam godina. Treći, isto iz HNS-a poznati glavni tajnik Ferenčak osuđen je na godinu dana zatvora jer je protuzakonito prisvojio zemljište instituta Nanbudo i s prijateljem ga prodao za desetke milijuna.

O Čačiću da i ne govorim, dok je bio ministar njegove su tvrtke dobivale poslove vrijedne desetke milijuna kuna –(da nije to  sukob interesa?)

Nedavno smo vidjeli kako je HNS uhljebio u upravu zagrebačkog Holdinga HNS-ovku Alenku košiša Čičin Šain, koja primanja ona ostvaruje u tvrtki koje je u milijunskim gubicima?

Ovo je mali, jako mali dio mog skučenog pogleda koji je loš, a Vi uvaženi jaguar pokušavajte nas  i dalje uvjeriti kako je Vesna Škare Ožbolt, isto kao i Goran Beus Richembergh došao do mjesta predsjednika Gradskog vijeća. Uspoređujte i dalje takve banalne, svakodnevne političke poteze sa ovim, gore navedenim „pravim poslovima“ istaknutih članova HNS-a.

Da ne mislite kako se ovakve stvari događaju samo u HNS-u, ima toga i u SDP-u, a vjerujem i u većini  političkih strankama koje su parlamentarne i čije Saborske zastupnike sa plaćamo od 17 tisuća kuna financiramo mi, mali građani iz skučenog kuta gledanja na rubu egzistencije…
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #96 : Veljača 05, 2011, 11:54:15 prijepodne »
........
odlazimo u off ali ako se već traži:

Uvaženi krok, vidite ovakva rasprava može biti korisna, stoga ću Vam odgovoriti, a ne jednostrana rasprava, podvale i provociranje, dakle ja pokušavam gledati sveobuhvatno bez obzira na stranačke boje, jer stim nemam problema i putra na glavi, da bih bio slijep i bez svog mišljenja, poltronski slijedio i promicao neku stranku a druge klevetao i lagao, manipulirao kao što ste to znali i Vi napraviti uz još nekoliko forumaša ovdje.
Pa o konkretnim slučajevima koje ste naveli vrlo kratko:

1.   Tomislav Dragičević -kazniti i sankcionirati, da nikome ne padne na pamet više takvo što, ali nije on jedini isti slučaj imamo u VG s VŠO jel tak, dakle zakon primjeniti za sve jednako, bez obzira o kojim sumama se radi.
2.   Ferenčak- koliko znam, da je osuđen za djelo koje je počinio, detalje neznam i mišljenja sam da HNS kao stranka treba napraviti odmak od takvog čovjeka, ali to je stvar HNS-a, kao stranke koja će svoj rejting graditi na gore ili na dole, ja koliko vidim gradi ga na gore.
3.   Odvjetnik Derviš-o njemu nemam pojma, al taj slučaj je predpostavljam na razini svakog MO kada su u pitanju neke druge stranke, recimo HDZ.
4.   Alenka Čičin-Šain- nisam za to i takav pristup kadroviranja, i svakako bi bilo dobro da se hrvatska praksa promijeni u tom smislu. Ona je jedini istaknuti slučaj HNS-a za razliku opet od mnogorbrojnih, mjereći u stotinama slučajeva od strane drugih političkih opcija, to svakako nije opravdanje i za ovaj izdvojeni slučaj HNS, ali treba ipak naznačiti i istaknuti razliku, kako se ne bi stvarao krivi dojam koji se cijelo vrijeme pokušava progurati od strane onih koji najviše sudjeluju u tome, kako su svi isti, nisu svi isti, što ne znači da ne postoje izdvojeni slučajevi, kao u ovom primjeru.
5.   I na kraju šećer na kraju Čačić:
     Jel Vi stvarni mislite da HDZ u svih ovih 17 godina svojim utjecajem na DORH,        
USKOK i sudstvo ne bi zatvorio Čačića da je imao i da je postojalo imalo razloga za to, dakle naprosto činjenice su takve i nepobitne kao
–Povjerenstvo za sukob inetersa ga je oslobodilo
–DORH i nakon višegodišnje istrage je utvrdio da nema osnovane sumnje za kaznena djela, slučaj se i namjerno držao tako dugo, kako bi se s tim pitanjem moglo svakodnevno manipulirati u dnevnopolitčke svrhe, kao što se pokušava i danas manipulirati, s zadnjim smiješnim slučajem iz Sabora pred cijelom hrvatskom javnošću, za što opet nema osnovane sumnje. što će se i podvrditi, jer Čačić nije sudjelovao u privatizaciji nego je konkretnu firmu i nekretnine kupio na burzi.
Zašto dalje nije investirao i je li bilo realnih prepreka i to će se potvrditi.
–I na koncu ne branim Čačića ali mu nitko nemože osporiti znanje, kvalitetu i hrabrost       u vođenju projekata i karakteru da nema podobnih kod njega, nego samo kvalitetni i sposobni kadrovi, što je potvrdio mnogo puta, samo jedan primjer bio je Ministar i nadležan za HAC, u njegovom mandatu nije nitko zaposlen po stranačkom ključu i zbrinjavana vojska glasača i članova kao u slučaju HDZ-a.
–   da ostavlja dojam bahatosti, ostavlja, to je odlika svih sposobnih, uspješnih i         kvalitetnih ljudi, koji nemaju vremena za bedastoće različitog tipa, kao zadnje priče premijerke o pastirima.
I na kraju to je sve što ste uspjeli izvući i staviti na teret HNS-u, što mene zapravo na neki način i raduje jer toliko primjera izvučete iz svake hrvatske Općine, kada je HDZ u pitanju recimo. Dakle tezu da su svi isti pokušavate i Vi progurati ali ta teza ne drži vodu, jer građani nisu bedasti i vide, znaju, proživljavaju i doživljavaju, stoga krenite kao što ste počeli ovim primjerom čistiti sadasvoje dvorište, očekujem to od Vas u sljedećem postu, ja sam svakako za to da se prvo počisti svoje dvorište, pa tek onda skrenuti pozornost na susjedovo.
6. Što se tiče Sabora, tu se potuno slažemo, ali ajde da idemo napraviti potpunu analizu, tko je     koliko doprinio radu Sabora, koliko je tko prelagao u Saboru, koliko je puta diskutirao, koliko je bio nazočan na sjednicama i stotinu drugih stvari pa da vidimo kakvi će biti rezultati, porazni za većinu zastupnika i stranaka, koji su tamo samo da bi dizali ruke, po partijskom zadatku, nešto slično kao i gradsko Vijeće u Velikoj Gorici, nažalost.
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2011, 12:02:01 poslijepodne Jaguar »

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #97 : Veljača 05, 2011, 12:25:18 poslijepodne »
Hvala na odgovoru i slažem se da ovakvih slučajeva kao u HNS-u ima svugdje, zato sam i rekao da bi bilo najbolje "resetirati" političku scenu u RH.

Svatko treba krenuti iz svog dvorišta, stoga mi nisu jasni pristrani forumaši koji odmah lupaju po drugima iz svog dvorišta punog smeča, korupcije i kriminala.

Ja redovito čistim svoje dvorište, ali jedino dvorište koje ja mogu čistiti jest moje kad zapada snijeg ;D

Uostalom vidjeli smo kako je završio Rovišan u SDP-u kad je ukazao na loše vođenje grada i direktno optužio Piculu. 

Zanima me da li će konačno Beus početi ukazivati na ovakve radnje u HNS-u ili šuti već godinama jer je i sam upleten.
Ne vidim razloga zašto javno ne prozove svog stranačkog kolegu Dragičevića i počne čistiti svoje dvorište kad već lažno  proziva VŠO za adresu stanovanja.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #98 : Veljača 05, 2011, 12:46:02 poslijepodne »
Hvala na odgovoru i slažem se da ovakvih slučajeva kao u HNS-u ima svugdje, zato sam i rekao da bi bilo najbolje "resetirati" političku scenu u RH.

Svatko treba krenuti iz svog dvorišta

Ja redovito čistim svoje dvorište, ali jedino dvorište koje ja mogu čistiti jest moje kad zapada snijeg ;D

 

... i počne čistiti svoje dvorište kad već lažno  proziva VŠO za adresu stanovanja.
 
uvaženi krok,
ponovno pokušavate provući tezu kako su svi isti
ponovno pokušavate opravdati VŠO za mjesto stanovanja a znadete vrlo dobro gdje je prijavljena fiktivno
ponovno prodajete maglu o čišćenju snijega u svom dvorištu kao ali niste mogli nespomenuti Beusa i pokušati obraniti VŠO
stoga nemojte se ljutiti kada Vas ubuduće ne budem smatrao kao neozbiljnog sugovornika, koji upravo pripada onoj grupi forumaša koju ste spomenuli. ;)


Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #99 : Veljača 05, 2011, 12:53:20 poslijepodne »
Govorili ste da se prvo mora početi čistiti iz svog dvorišta i stalno napadate VŠO braneći Beusa i njegovu lošu politiku.

Stoga sam spomenuo zašto Beus prvo ne počisti svoje dvorište kao npr. Dragičević i lažna prijava adrese.
 
Znači li to da je Beus isti kao svi oni koji nama malim običnim građanima stjeranim u  kut prodaju maglu?
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #100 : Veljača 05, 2011, 01:01:41 poslijepodne »
jeli taj Beus zasta toliko opasan...

Svašta mu se pripisuje, pa čak i da je bio suradnik Udbe. Dio goričana zbog toga misli da je opasan i da bi mogli stradati ukoliko mu stanu na put. Ne znam da li je tako ali za ovo sam siguran 100%

Jedno svjedočanstvo - 1. dio
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2011, 01:03:27 poslijepodne krok »
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #101 : Veljača 05, 2011, 01:10:30 poslijepodne »
uvaženi Mile care,
neznam o čemu govorite ali bi samo pitao a gdje je taj Šime Vatavuk danas?
Koliko mi je poznato i koliko sam čuo, napustio je HNS, osnovao isto tako novu stranku TDS i gdje je on i ta stranka danas?
Pa utoliko mi je nerazumljiva Vaša tvrdnja i teza ili je to bilo tek toliko da nešto napišete protiv Beusa, toliko sam do sada već shvatio, kada ste Vi u pitanju, jer ste jedan od onih koji se pale na Beusa, da se razumijemo, ovdje ne branim Beusa ali nemože proći jedan post da njega ne spomenete, jeli taj Beus zasta toliko opasan, da ga stalno "perete", to potvrđuje samo tezu da je kvalitetan i opasan za mnoge, te se po njemu i njegovom HNS stalno udara iz svih oružja, jer moram priznati da postajete i malo dosadni, s tim palenjem na guranje.

Sad sam odjendnom dosadan kad prokažem istinu.
TDS je nastao iz HNS-a jer je u Sukobu Vatavuka i Beusa izašlo skoro pola organizacije HNS-a.
Tadašnji predsjednik mjesnog ogranka Vatavuk je imao sukob sa Beusom i ovaj mu je na mala vrata doslovno prepolovio podružnicu HNS-a.
HNS sa članstvom od tih dana do danas nikad nije ni blizu bio.
Beus je tja mjesni ogranak nakon istupanja Vatavuka pretvorio u svoju rodbinsku filijalu preko koje uhljebljuje ženu u razne odbore, ulazi u GV preko liste SDP-a. Kad je malo ojačao kandidirao se na loko izborima i naravno neslanvo izgubio. te je svojim političkim potezom i željom za pozicijom direktno odgovoran što HDZ ima gradonačelnik. Pa je nakon toga uspio i razvalit koaliciju sa DC-om i odbacit DC u zagrljaj HDZ-u, jer ON mora biti predsjednik GV (samo nitko nikad nije rekao po kojem ključu), pa tip je kao lik iz filma Mr. Bean. sugdje gdje se pojavi iza njega ostaje pustoš kao poslije elementarne nepogode.
Ali nizom floskula on je pun samohvale lijepih riječi o sebi, to je naučio napamet nekoliko fraza i sad tambura ko maxim po diviziji. AAko netko slučajno spomene taj dio prošlosti onda je dosadan, a to što je dotični direktno odgovoran za odljev ogromnog dijela članstva iz HNS-a to nije bitno jer je on predsjednik GV, jer mu je žena u POU, jer je on bio kandidan za gradonačelnika i time doveo HDZ na vlast, jer je njegova svađa sa VŠO dovela do odlaska iz koalicije, jer je u njegovor režiji napravljen cirkus u gradskoj vijećnici, kojeg nije zabilježila novija povijest, ima još toga ali me bole prsti od tipkanja .....
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #102 : Veljača 05, 2011, 01:27:20 poslijepodne »
Govorili ste da se prvo mora početi čistiti iz svog dvorišta i stalno napadate VŠO braneći Beusa i njegovu lošu politiku.

Stoga sam spomenuo zašto Beus prvo ne počisti svoje dvorište kao npr. Dragičević i lažna prijava adrese.
 
Znači li to da je Beus isti kao svi oni koji nama malim običnim građanima stjeranim u  kut prodaju maglu?


uvaženi krok, nikoga ne napadam niti koga branim, samo iznosim činjenice koje su već poznate a dozvolite da imam svoje mišljenje i o Beusu i VŠO, za nju sam već rekao da mi je mila.
Za što se Beus bori unutar stranke neznam ali eto Vi znadete, valjda bolje i od samog Beusa, dajte najte, prozirno je.
Što to znači, kažu uvijek građani na Izborima, koliko je meni poznato u Turopolju na zadnjim lokalnim izborima su rekli 12 % Beusu i HNS-u, jesam li nešto slagao? Možda koju decimalu, istina.

Prema tome za mene su argumenti ispred svega, ostavite puste stranačke propagande.
Ovaj odgovor vrijedi i uvaženom Mile car koji je za Vama, Vaša sjena, napisao toliko toga da rezultat zadnjih izbora sve to pobija.
Dečki jel Vama treba nacrtati?
I na temu Beusa s Vama uopće nema smisla dalje raspravljati, jer Vi se zaista palite na Beusa do boli, jasno je meni poptuno i zašto a vjerujem i svima koji posjećuju i čitaju ovaj forum.
Jer u Beusu i HNS-u vidite Vi i Vaše strančice najveću opasnost. Ja stim nemam problema, na sreću.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #103 : Veljača 05, 2011, 01:29:56 poslijepodne »
Krok veće gluposti već dugo se nije čulo i teza koju provlačite je čista manipulacija pred građanima.Dovoljno je izračunati koliko je dotični tada imao godina i da sve to skupa nema smisla.Mnogi od nas imamo djecu tih godina koliko je on tada imao godina,pa to mnogo govori o ovoj šupljoj priči.U nedostatku nečeg boljeg i silne želje da mu pronađete crne rupe u životu i nemogučnosti pronalaženja služite se ovakvim jeftinim politikanstvom kojeg stalno želite prišiti njemu i prikazati ga u negativi.No zna se tko je negativan i  koga se hdz u stvari boji .A VŠO je bila i bit će jeftina prodavačica magle i to guste kakve ima puno oko Čičkog jezera u ove sumorne zimske dane.

Otišli smo totalno uofff u ovoj temi no to vam je i bio cilj ,da zamaglite odgovore koji su postavljeni.U ovoj temi više ne diskutiram o ničem sem HSD:

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #104 : Veljača 05, 2011, 01:43:00 poslijepodne »
Palimo se mi gradjani ne samo na Beusa nego i na Sanadera, Polanceca, Dragicevica, i sve one koje smatramo odgovorne za ovakvo stanje u Hrvatskoj. Ponavljam da treba sve resetirati, cijelu politicku scenu u RH!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu