Autor Tema: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"  (Posjeta: 75977 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #60 : Siječanj 29, 2011, 03:16:15 poslijepodne »
Pa nije to baš neki odgovor Muha .Znači Pančić se odvažio napraviti nešto i sad mu svi trebamo pljeskati i reći super jer ti tako kažeš,a to što je Beus napravio za ZZ to nije u redu jer ti tako kažeš.Kojim mjerilom ti mjeriš,nebili trebali obojicu podržati jer rade dobru stvar.

Pitala si me i ja sam odgovorio...kaj još hoćeš...?..ja ne izmišljam..jel činjenica da je Pančić prvi progovorio o hobotnici?..čemu onda vieše nego zlonamjerna i zlurada opaska Jaguara da će se isti učlaniti u HDZ...?..kaj se tiče zz svi znamo da je Beus taj prijedlog Zakona gurnuo u saborsku proceduru radi svojih političkih bodova i svojih interesa a ne da pomogne zemljištarcima, ne znam jesi li svjesna da je napravio upravo suprotno tj. kontraefekt na štetu zz jer budimo realni većina neće podržati prijedlog oporbenog vijećnika..jel ti misliš da bude?.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #61 : Siječanj 29, 2011, 03:27:38 poslijepodne »
Mjeriš dvostrukim mjerilima.

Ti sebe zoveš glasom malog čovjeka,iskrenog i poštenog,da baš,kak je i Ožboltica poštena,zato se i držite skup za ruku.

Dvostruka mjerila,??? Zašto???

Samo radi vlastite samopromocije i vlastite koristi.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #62 : Siječanj 29, 2011, 03:36:13 poslijepodne »
Samo radi vlastite samopromocije i vlastite koristi.

Sad bi bilo to na mjestu da ste kojim slučajem rekli zašto je Beus, Fabijančićka ili Picula u politici?
Zakaj su recimo prvo dvoje u politici, koje to oni imaju radne reference i koji su to posao tako revno obavljali da ih recimo, ako sutra izađu iz politike, čeka radno mjesto.

E vidite oni su robovi politike iz osobnog interesa, a ne interesa općeg dobra.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #63 : Siječanj 29, 2011, 04:16:36 poslijepodne »
Mjeriš dvostrukim mjerilima.

Ti sebe zoveš glasom malog čovjeka,iskrenog i poštenog,da baš,kak je i Ožboltica poštena,zato se i držite skup za ruku.

Dvostruka mjerila,??? Zašto???

Samo radi vlastite samopromocije i vlastite koristi.

Fakat te ne razumijem...nisi odgovorila niti na jedno moje pitanje a prozivaš?... evo ti odgovor za samopromociju i vlastitu korist... jel misliš da će saborska većina dignuti ruku za Beusov prijedlog Zakona o povratu zz?..

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #64 : Siječanj 29, 2011, 06:20:45 poslijepodne »

......jel činjenica da je Pančić prvi progovorio o hobotnici?..čemu onda vieše nego zlonamjerna i zlurada opaska Jaguara da će se isti učlaniti u HDZ...?..

uvaženi muha, kako me prozivate osjetio sam potrebu da Vam i odgovorim, očito niste razumjeli moju poruku, da ste pročitali pozorno članak od Klauškog, s kojim se slažem u potpunosti, shvatili bi ste koja je poruka, a poruka je da Pančić ovom kaznenom prijavom nemože ništa napraviti, jer utjecaj na pataloške organe, koji mogu nešto učiniti ima HDZ i puknuti Šeks, dakle da bi nešto učinio jedino bi mogao kao član HDZ, kao što vidite iz praktične nastave hrvatske demokracije, dakle suludo je i očekivati da bi Pančić mogao biti član HDZ, dakle svodi se ipak sve na predizbornu kampanju, koja je očito počela, kao i Lesarovo skupljanje potpisa, možete misliti kako će Vlada pasti i s milion poptisa, osim toga izbori koliko god da su daleko oni samo što nisu tu u smislu svih procedura.
Što se tiče Pančića, meni je čak i simpatičan ali vjerojatno će se potoptiti u močvarama rvatskih bespuća kao i mnogi do sada, koji su izašli ili napustili velike stranke i osnovali neke nove ŽNJMNJ stranke.
Dozvoljavam da može osvojiti 1,5% kao i VŠO na predsjedničkim izborima, važno je sudjelovati i pokazati da se ždrijebe za trku imade, samo neznam čime će ždrijebe da se hrani, dug je put?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #65 : Siječanj 29, 2011, 11:26:26 poslijepodne »
Postavio sam pitanje a vi meni Klauškog... koga heb...?..libu me racku za mišljenje Klauškog odgovorite mi na prije postavljeno pitanje "mislite li da će većina u saboru poduprijeti prijedlog Zakona o povratu i naknadi zz oporbenog vijećnika GBR-a"?..

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #66 : Siječanj 29, 2011, 11:55:26 poslijepodne »
Mislite li da će Pančić uspjeti sa kaznenom prijavom ?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #67 : Siječanj 30, 2011, 03:24:18 prijepodne »
Postavio sam pitanje a vi meni Klauškog... koga heb...?..libu me racku za mišljenje Klauškog odgovorite mi na prije postavljeno pitanje "mislite li da će većina u saboru poduprijeti prijedlog Zakona o povratu i naknadi zz oporbenog vijećnika GBR-a"?..

To pitanje ima svoju temu, a ovdje se diskutira o HSD-u.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #68 : Siječanj 31, 2011, 12:21:35 poslijepodne »
Mislite li da će Pančić uspjeti sa kaznenom prijavom ?

ukoliko će imati podršku ostalih oporbenih stranaka naravno da će uspjeti...to je po meni i jedan test sloge kod oporbenjaka na način da se razotkriju oni  koji drže figu u đepu...
  http://cro.time.mk/cluster/6f253dd550/ivica-pancic-uskok-u-podnio-kaznenu-prijavu-protiv-hdz-a.html

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #69 : Siječanj 31, 2011, 05:12:48 poslijepodne »
Po toj tezi dragi Muha isto toliko šanse ima i zakon o ZZ ,također predstoji da vidimo tko drži fige v žepu,a tko ima zbilja želju da se po tom pitanju nešto riješi.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #70 : Veljača 02, 2011, 02:01:50 poslijepodne »
Mislim da uspoređivati Pančića i Beusa nije korektno...Pančić je u Vukovaru osnovao GO SDP-a u vrijeme kad je to izgledalo nemoguće, deklarirao se tada kao socijaldemokrata dok je Zoki debelo uživao u blagodatima svoga radnog mjesta u MVP koje mu je omogućio njegov šefa Ivo Sanadera, i ne samo to omogućio mu je edukativnu naobrazbu koju su Zokiju platili porezni obveznici...ljudi su to zaboravili...treba ih podsjetiti...

Stoga Pančić progovara....

"Za razliku od mnogih, mirne savjesti mogu podsjetiti na slijedeće:
Prije 10 god. provodeći reforme uravnoteženih davanja rekao sam da možemo trošiti samo onoliko koliko zarađujemo.
PROGLASILI SU ME IZDAJNIKOM.
 
Prije 4 god. u Hrvatskom saboru rekao sam da je glava korupcijske hobotnice Ivo Sanader, a ministri u Vladi njezini krakovi, te da će korupcija u cestogradnji biti kamen oko vrata koji će cjelokupnu Vladu odvući u ponor.
ISMIJAVALI SU ME „NJIHOVI“, A I DIO NEKADAŠNJIH „MOJIH“.
 
Prije 3 god. govorio sam o „sanaderizaciji“ glavne oporbene stranke.
PROGLASILI SU ME DISIDENTOM NA LJEVICI."

                                                                   Ivica Pančić


http://www.hsd.com.hr/hrv_assange.htm

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #71 : Veljača 02, 2011, 02:14:43 poslijepodne »
Kaj ti je tak dugo trebalo da se konzultiraš kaj bi napisal

Ali ipak to nije odgovor,nemreš niš konkretno reći,pa sve nešto naokolo.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #72 : Veljača 02, 2011, 02:31:34 poslijepodne »
Kaj ti je tak dugo trebalo da se konzultiraš kaj bi napisal

Ali ipak to nije odgovor,nemreš niš konkretno reći,pa sve nešto naokolo.

Razlika je u djelovanju spomenute dvojice ko nebo i zemlja...drugim riječima Pančić je na zemlji dok Beus lebdi na oblacima koji samo kaj se nisu rasplinuli... Beusov prijedlog za povrat zz je predizborni trik koji je unaprijed osuđen na propast a na štetu kako sam već ranije napisao zemljištaraca, prvenstveno urbaraca...temu o povratu Beus je oteo skupini urbarskih entuzijasta dok Pančić nije nikom ništa oteo, Pančićeva tema nije trik jer hobotnica i korupcija je Hrvatska zbilja ..eto tu je razlika između spomenutog dvojca...   

Jaguar

  • Gost
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #73 : Veljača 02, 2011, 03:01:10 poslijepodne »
Citat:
nije trik jer hobotnica i korupcija je Hrvatska zbilja   

kao što je i nerealizirani povrat zemlje ZZ hrvatska zbila već 20 godina
otkrivanjem hobotnice i korupcije je otkrio toplu vodu, što su vidjeli i svi polupismeni građani ove zemlje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #74 : Veljača 02, 2011, 05:50:02 poslijepodne »
otkrivanjem hobotnice i korupcije je otkrio toplu vodu, što su vidjeli i svi polupismeni građani ove zemlje.

Hhahahahha onad je Beus sigurno vidio, jer je njegova naobrazba takva.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...