Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194176 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #450 : Srpanj 22, 2011, 08:17:13 prijepodne »
Kao što Beus sada lobira i nagovara Matu Perkovića (bivšeg SDP-ovca koji je izašao zajedno sa Žicom) da uđe u HNS, tako je lobirao i Žica. Samo je sa Žicom bio oprezniji pa je to radio preko svojih stranačkih satelita iz Novog Čiča, kako bi, ako Žic odbije, mogao reći da ga nije zvao u HNS.

Iz pouzdanih izvora znam da se Žic nudio HNS-u, a upravo zato što ga HNS nije htio, zato mu HNS i je najveća meta napada, kao i Vama uostalom braneći Žica, uostalom zagađujete temu koja sa Žicom i DC nema nikakve veze, osim što svi skupa imate averziju prema HNS-u i GBR. Vaš problem, uvjeren sam da niti HNS a niti GBR nemaju s tim problema, za razliku od Vas i kako netko reče ovdje " za dobrim kojnima se uvijek dizala prašina"
Otvorite si temu o Žicu i pišite hvalospjeve koliko hoćete. 8)

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #451 : Srpanj 22, 2011, 06:25:12 poslijepodne »
Kao što Beus sada lobira i nagovara Matu Perkovića (bivšeg SDP-ovca koji je izašao zajedno sa Žicom) da uđe u HNS, tako je lobirao i Žica. Samo je sa Žicom bio oprezniji pa je to radio preko svojih stranačkih satelita iz Novog Čiča, kako bi, ako Žic odbije, mogao reći da ga nije zvao u HNS.

Iz pouzdanih izvora znam da se Žic nudio HNS-u, a upravo zato što ga HNS nije htio, zato mu HNS i je najveća meta napada, kao i Vama uostalom braneći Žica, uostalom zagađujete temu koja sa Žicom i DC nema nikakve veze, osim što svi skupa imate averziju prema HNS-u i GBR. Vaš problem, uvjeren sam da niti HNS a niti GBR nemaju s tim problema, za razliku od Vas i kako netko reče ovdje " za dobrim kojnima se uvijek dizala prašina"
Otvorite si temu o Žicu i pišite hvalospjeve koliko hoćete. 8)

Sigurno ti je to Beus rekao  ;D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #452 : Srpanj 22, 2011, 10:10:56 poslijepodne »
Jedna web stranica za ljubitelje i 'ljubitelje' HNS-a: http://www.oranginalno.com/


Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #453 : Srpanj 23, 2011, 09:53:55 prijepodne »
jao si nama hrvtima ako hns bude na vlasti. postat cemo Grcka 2
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #454 : Srpanj 23, 2011, 10:25:09 prijepodne »
Sljedba HNS-a, odnosno njihovi članovi imaju zadatak da u narednom periodu uvjere čim više ljudi da Čačić nije kriv što je ubio ono dvoje ljudi u Mađarskoj već da su si sami krivi jer nisu bili vezani....he...

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #455 : Srpanj 23, 2011, 10:32:48 prijepodne »
jao si nama hrvtima ako hns bude na vlasti. postat cemo Grcka 2

A kaj to nismo već sada, bez HNS-a? Naglasak na mi Hrvati.  ;D

@Muha, kao što će te Vi i "društvo iz ćoška" uvjeriti građane kako je HNS kriv što smo MI HRVATI, dužni ko Grčka i pred bankrotom. Posebno mi je drago kada ovi socijaldemokrati podržavaju HDZ, krađu, pljačku, otimačinu, kriminal, korupciju.....a pokušavaju se predstaviti kao moralne veličine, veće i od samog pape.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #456 : Srpanj 23, 2011, 11:36:27 prijepodne »
jao si nama hrvtima ako hns bude na vlasti. postat cemo Grcka 2

kaj si ti slijep ?  Ove silne kredite koje su Šuker i Dalićka pouzimali da bi se HDZ održao na vlasti doći će na naplatu za određeni broj godina. Svi živi govore o tome kako su krediti uzimani pod jako nepovoljnim uvjetima, ali njih to nije briga. Glavno da su oni još na vlasti i da će Kosorica potpisati u Poljskoj pristupni ugovor.  Ni to im neće pomoći da dobiju izbore. Ne velim da je HNS ta snaga koja će dobiti izbore, ali tvrdim da ovi koji su sad na vlasti nisu više u stanju boriti se sa ovakvom situacijom.

Sljedba HNS-a, odnosno njihovi članovi imaju zadatak da u narednom periodu uvjere čim više ljudi da Čačić nije kriv što je ubio ono dvoje ljudi u Mađarskoj već da su si sami krivi jer nisu bili vezani....he...

Muha, ne posluju svi kao HDZ  (Kud Ivo tud i svi ostali ...)  Ako je Čačić kriv nek odgovara i odleži svoje.  A kad već  "sve znaš" kakav su onda zadatak dobili članovi DEMOKRATSKOG TRGOVAČKOG CENTRA ?  Da uvjere čim više ljudi da Vesna nema veze sa trgovinom, da živi u Gorici, da nije imala pojma kaj se događalo u vladi gdje je bila ministrica i još puno toga ...
« Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2011, 11:41:26 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #457 : Srpanj 23, 2011, 12:55:47 poslijepodne »
Po pisanju koka i mačića jaguara tko god je kontra njihovog stava (a stav im određuju bivši suradnici zloglasne organizacije i sl.) taj je trgovac, lopov, gamad,... Zato su njima članovi HNS-a moralne veličine ;D
Sjetimo se samo HNS-ovca, kako se ono zove, glavni tajnik HNS-a?? da nije Ferenčak, koji je završio u zatvoru zbog malverzacija ::)

koliko ono primanja ima HNS-ovka Morana Grudem P. ???

Tko je ono pogodovao Tatjani Holjevac???, Tko "trpa" starlete :o

Koliko je utajio poreza i prireza HNS-ovac Dragičević  ??? Ma nije to ništa on je zamračio oko 6 miliona, a Beus i gorički HNS gramzljivo lažno napada Vesnu Škare (kako bi skrenuli pozornost) kako ne živi u VG i time svaki mjesec ošteti proračun grada  za silnih 32 kune ;D (kako nedavno biše Reporter koji uređuje Braco Vuković....) ;D

Koliko se u vrijeme HNS-a na vlasti plaćalo za postavljanje bina za koncerte koje je, kako čujem naručivao tadašnji HNS-ov dogradonačelnik Beus?

Tko je pogodovao Senki Bulić i dao joj menadžerski ugovor kao ravnateljici gradske institucije kakav nikada niti jedan ravnateljnije imao? da nije HNS na čelu sa Beusom ;D

Nemam na kraju što za dodati nego pohvaliti sadašnjeg gradonačelnika Dražena Barišića i Vesnu Škare Ožbolt kako nova "HDZ-ova" ravnateljica POU nema povlašteni ugovor  kao Senka Bulić, nema svoje privatno kazalište i nije u sukobu interesa, nego jednak kao i ostali ravnatelji gradskih tvrtki i institucija.

Ali Zato na forumu postoje partijski poslušnici poput koko-vg i jaguara koji izvršavaju partijske zadatke i spiniraju, lažu i obmanjuju prebacivajući svu ljagu na velikogorički HDZ.

Gospodo neće ići, partijski sustav prestao je postojati 1990., samo vi nikako da shvatite :P

Ajde, izvrnite sve kao i uvijek jer nemate argumenata za ovo što sam napisao ;D ;D ;D

 
« Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2011, 12:59:59 poslijepodne mglavovic »
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #458 : Srpanj 23, 2011, 01:31:07 poslijepodne »
Glavonjić, daj zbroji dva i dva ...

Prvo, nisi se potrudio saznati, a ni pravilno ime napisati ... Morana Gruden, a ne m.

Napisao sam ako je Čačić kriv, nek odgovara i odleži svoje.   (Mislim na sve pojedince, ma iz koje stranke dolazili, da ne izvrčeš dalje moje riječi)

Vesna škare ožbolt, ako ne živi u Gorici ne može ni biti u gradskom vijeću, a kamo li predsjedavati istim. (To se zamjeralo i bivšoj vlasti na čelu s Piculom)

Tko  , kak ti veliš, "trpa" starlete ?   Ne znam, a ako si ti toliko upoznat sa starletama i trpanjem, objasni ostalima, samo pazi, kad si u blizini starleta da tko i tebi nekaj ne "utrpa"

Spominješ Bracu Vukovića ?  Kuma Jure Hrvačića ? Vidiš, to mi je nekaj novo ... a i svim poznavateljima prilika u Gorici ... Braco pleše kak medved, odnosno kak kum veli.  (Od direktorovanja na radio Sisku,  Obiteljskom radiju itd.) Sad ti tvrdiš da je on radil protiv HDZ-a , Barišića, protiv svog kuma i protiv Šukera ??? 
« Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2011, 01:35:06 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #459 : Srpanj 23, 2011, 01:52:55 poslijepodne »
Glavonjić, daj zbroji dva i dva ...

Prvo, nisi se potrudio saznati, a ni pravilno ime napisati ... Morana Gruden, a ne m.

Napisao sam ako je Čačić kriv, nek odgovara i odleži svoje.   (Mislim na sve pojedince, ma iz koje stranke dolazili, da ne izvrčeš dalje moje riječi)

Vesna škare ožbolt, ako ne živi u Gorici ne može ni biti u gradskom vijeću, a kamo li predsjedavati istim. (To se zamjeralo i bivšoj vlasti na čelu s Piculom)

Tko  , kak ti veliš, "trpa" starlete ?   Ne znam, a ako si ti toliko upoznat sa starletama i trpanjem, objasni ostalima, samo pazi, kad si u blizini starleta da tko i tebi nekaj ne "utrpa"

Spominješ Bracu Vukovića ?  Kuma Jure Hrvačića ? Vidiš, to mi je nekaj novo ... a i svim poznavateljima prilika u Gorici ... Braco pleše kak medved, odnosno kak kum veli.  (Od direktorovanja na radio Sisku,  Obiteljskom radiju itd.) Sad ti tvrdiš da je on radil protiv HDZ-a , Barišića, protiv svog kuma i protiv Šukera ???

Ja nisam Braco, ni kum ni Jura, ali zato nisam pura ni tuka i znam zbrojiti dva i dva.

p.s. sličajno sam stisnuo m umjesto n jer ako ne znaš, pogledaj na tipkovnici i vidjet češ da je m pored n i obratno...
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #460 : Srpanj 23, 2011, 02:08:47 poslijepodne »
... zaborafimo tipfelere kaj si napravil, ali zato loše zbrajaš ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #461 : Srpanj 23, 2011, 03:36:16 poslijepodne »
Po pisanju koka i mačića jaguara tko god je kontra njihovog stava (a stav im određuju bivši suradnici zloglasne organizacije i sl.) ...

glavonjić, je da ti možda imaš veliku glavu ali ja imam svoju i raspolažem s njom po vlastitom uvjerenju.
zloglasna organizacija? kak mi je to poznato od nekud.
Jesi nabrojao sve? Daj promisli da nisi što pozabio, ponavljaš jedno te isto ko papagaj, daj nekaj novoga.
I gdje je problem, jel Ferenčak odgovarao i trebao je, jel Dragičević odgovarao jel će Čačić tek odgovarati ako je kriv što i treba, kao što je 1000 puta i izjavio da ne bježi od odgovornosti.
I kaj sad? Sve što si pobrojao za HNS kako bi izjednačio i stavio sve u isti koš, neće ići.
To sve kad zbrojiš u zadnje dvije godine se izdogađalo u jednoj gradskoj četvrti Velike Gorice, o državnoj razini neću ni govoriti a ti govoriš i pišeš ovdje o HNS na nivou cijele države. I dobro ti je koko rekao,
nauči se zbrojiti dva i dva, a što se tiče bilo koga, svatko mora i treba odgovarati za svoje postupke, bez obzira iz koje partijske organizacije dolazio.
Apropo vojnika, a čiji si ti vojnik? Da pogađam, ma nema potrebe vidi se iz aviona, za razliku od tebe ja sam svoj na svome i sa svojim, ma koliko ti to neodgovaralo, tako je bilo i tako će biti.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #462 : Srpanj 23, 2011, 03:41:45 poslijepodne »
Hoće li koji HNS-ovac ostati na slobodi do izbora?

Afera Šipan: USKOK podignuo otužnicu protiv Vlahušića i Vićana

http://web2.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Crnakronika/Crnakronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/144229/Default.aspx

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #463 : Srpanj 23, 2011, 03:56:36 poslijepodne »
I treba ako je bilo nepravilnosti, samo bi bilo dobro da Uskok radi redom a ne selektivno, mislite li Vi da za Uskok nije bilo posla sa Šuicom, nije bilo i nema posla i kod nas, u Velikoj Gorici? Tko ima utjecaj na Uskok, zašto su se predmeti iz Velike Gorice držali u ladicama godinama, kao i u mnogim drugim sredinama uostalom, živi bili pa vidjeli kako će završiti ovaj predmet ali i svi drugi koji su pokrenuti ili su trebali biti pokrenuti odavno već.

Hoće li koji HNS-ovac ostati na slobodi do izbora?

Afera Šipan: USKOK podignuo otužnicu protiv Vlahušića i Vićana

http://web2.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Crnakronika/Crnakronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/144229/Default.aspx

« Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2011, 04:20:39 poslijepodne Jaguar »

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #464 : Rujan 16, 2011, 04:16:24 poslijepodne »
A evo i najave 4.Turopoljske fišijade HNS-a Velike Gorice, biti će uskoro riječnih i morskih plodova. ^-^


http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=351:najava-etvrta-turopoljska-fiijada&catid=1:latest-news

Najava: Četvrta Turopoljska fišijada
Nedjelja, 11 Rujan 2011 07:18
HNS Velike Gorice organizira četvrto po redu natjecanje u tradicionalnom pripremanju ribljega paprikaša, u nedjelju, 2. listopada 2011. godine na platou/dvorištu stare općine (Trg kralja Tomislava 2).

U slučaju lošeg vremena Turopoljska fišijada odgađa se za tjedan dana točnije nedjelju, 09. listopada 2011. godine.

Za sudjelovanje na fišijadi dovoljno je ispuniti prijavnicu i pročitati pravila koji se nalaze u nastavku teksta.

 Organizator će osigurati:

-   po 2 kg šarana svakoj prijavljenoj ekipi (na dan natjecanja u 10,00 sati)

-   kruh, plastične tanjure i žlice za degustaciju,

-   radnu klupu

-   šator sa stolovima i klupama uz zabavni program,

-   redarsku službu i protupožarnu opremu,

-   prigodne nagrade za tri prvoplasirane ekipe,

-   javno oglašavanje i medijsko praćenje manifestacije.

Svaka prijavljena ekipa mora osigurati:

-   kotizaciju u iznosu od 100 kuna,

-   kotlić i svu potrebnu opremu za kuhanje fiša,

-   sve dodatke za kuhanje i dodatnu količinu ribe po želji.

 

Prijavite svoju ekipu faxom na broj: 6219 837 ili mailom na hns-vg@hi.t-com.hrOva e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Prijave se primaju do utorka, 27. rujna 2011. godine.