Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194204 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #135 : Srpanj 01, 2010, 09:55:34 prijepodne »

..meni bi recimo bilo normalno da Vas drugi hvale a ne vi sami sebe...

Pa ja ih hvalim, a pripadam u druge.

....apro po ja uopće nisam protiv dobronamjerno organiziranih događanja, no ovo je čisto politiziranje...he...već kad ste takvi dobrotvori zakaj su ljudi kad su tam došli morali trošiti svoje novce...he..pa se je super osmišljeno...vlasnik Odranskog Ribiča ima diel sa HNS-om na način dovedite mi ovce a ja ću ih ošišati, tj. oplest...he..po džepu...

Zato jer bi se onda umjesto građana nagomilali ZNA SE MI-gliste koje kao govno na muhe ide tam di je sve zabadaf (i nitko ih ne zove ili zove jer mora) i onda se ponašaju svinjski. :P :P :P :P

Zašto politiziranje? Pa nek se zna tko organizira, zaboravili ste da je svaki sudionik mogao uzeti majcu s tiskom da je sudionik biciklijade i dobio je gratis bon za ručak u Ribiču. Prije toga je okrijepa bila na Ježevu?

Vama bi očito odgovaralo da su usmjerili biciklijadu na Ključić brdo tam bi ziher bilo sve zabadaf, još bi se za uspomenu i dugo sjećanje mogla dobiti i fotografija gratis sa kapitalcem (kao deda mrazom - sjedneš mu u krilo).

Pa kak imate obraza i morala pljuvati samo iz niskostranačkih pobuda, umjesto da pohvalite akcije, vi blatite.
Ma muha, stvarno drsko. To je isti rang s onom bojom u Šiljakovini.
Ja sam vas držala za pametniju osobu od Raka.

Iduće godine bi mogli vi i ja krenuti na bicilinima pa se usput posvaditi, malo popiti i pojesti na račun nekoga (nebitno koga) i na kraju pohvaliti akciju. 8) (samo bez kuma molim)

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #136 : Srpanj 01, 2010, 12:48:00 poslijepodne »
Hm...

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #137 : Srpanj 01, 2010, 01:20:44 poslijepodne »
Svaka akcija, a pogotovo ona humanitarnog tipa je hvale vrijedna.

I biciklijada je bila jedna od takvih akcija i za svaku pohvalu bez obzira što je na njoj 70% prisutnih bilo iz foruma mladih HNS-a, SDP-a odnosno 70% stranačkih ljudi, ali i oni su građani i ljepo su sebi organizirali izlet.

Treba se povremeno malo maknuti od politike i iz stranačkih prostorija, preseliti se u prirodu jer svakodnevno se baviti politikom šteti i nije dobro, zato partijskog druga pod ruku i pravac šuma, može i drugaricu ;D

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #138 : Srpanj 01, 2010, 02:43:58 poslijepodne »
Svaka akcija, a pogotovo ona humanitarnog tipa je hvale vrijedna.

I biciklijada je bila jedna od takvih akcija i za svaku pohvalu bez obzira što je na njoj 70% prisutnih bilo iz foruma mladih HNS-a, SDP-a odnosno 70% stranačkih ljudi, ali i oni su građani i ljepo su sebi organizirali izlet.

Treba se povremeno malo maknuti od politike i iz stranačkih prostorija, preseliti se u prirodu jer svakodnevno se baviti politikom šteti i nije dobro, zato partijskog druga pod ruku i pravac šuma, može i drugaricu ;D

sused, dajte pročitajte sami sebe, prvo hvalite akciju i ističete humanitarni karakter a onda posprdno dajete komentar o drugaricama i drugovima u šumi, to je onaj kompleks nažalost kojeg se desnica nemože nikako osloboditi a kak bi i mogla kada za uzor ima Antišu koji svaku diskusiju počinje sa 41-om, drugovima i drugaricama.

Ispravak netočnog navoda, stranačkih osoba je bilo cca. 25%, ostali posjetitelji su bili sve građani i nestranačke osobe, od ukupno 250 posjetitelja Biciklijade. ;)

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #139 : Srpanj 01, 2010, 03:31:56 poslijepodne »
25% je bilo samo iz foruma mladih SDP-a :P

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #140 : Srpanj 01, 2010, 03:50:28 poslijepodne »
25% je bilo samo iz foruma mladih SDP-a :P

Sused, Vi možete ovdje napisati da Biciklijada nije niti održana, kao što lupate s postotcima, te pisanjem kako su građani odbijali Biciklijadu, tobože kada su vidjeli tko je organizator Biciklijade.

Nije li to Vama samom malo smiješno? Biciklijada je bila najavljivana u svim medijima, dovoljno dugo vremena ( doduše ne kao što to Grad dobro radi, nakon manifestacije ;D), svi građani su bili upoznati i znali su tko je organizator Biciklijade, da je to velikogorički HNS i vidi čuda božjega došli su tam, preko dvijestotine građana,  te kad su vidjeli tko je organizator odbili su sudjelovati.

Pa sused tko to može još prihvatiti za istinu?

Pokazujete samo Vaš jal na još jednu uspješno organiziranu akciju HNS-a. ;)
Dobrim dijelom Vam je napisala i plemenitašica s kojom se slažem u puno konstatacija i iznešenih mišljenja i nema potrebe da ih ponavljam. ;D

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #141 : Srpanj 01, 2010, 04:47:10 poslijepodne »
heheeh... pa iz takve ljutnje prema meni još i izmišljeni argumenti! pa ne vjerujem!!  e moj jožica....

Di sam ja to napisao da su građani odbili sudjelovati kad su vidjeli da to organizira HNS? Pa kako možete lagati sad ??? ??? ???

rekoh akcija hvale vrijedna bez obzira koliko bilo "čijih - kojih" ljudi jer ljudi su ljudi odnosno građani, kaj ne ;)

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #142 : Srpanj 04, 2010, 10:29:36 poslijepodne »


Scensko-goričkě mûkě PO bontonu

Dok sě v «Splitskomu grackomu kazališču mlâde» dâva mjuzikl «Mûkě po bontonu», pri čemu su teksti za mjuzikl i pesmě (»songě») napisani, za saku pofalu, na suvremenomu splickomu dijalektu, vu prestolnice (i) kajkavskoga Turopola rođejnem Spličani (s)ravnatelica Sceně «Gorica» nûter POV-a Velika Gorica Senka Bulić i nejni POlitički mentor Goran Beus Richenberg (HaNS), turôpolskem temam i kajkavskomu zapiraju sâ vrâta goričkě sceně «oprtoga, pûčkoga vučilišča».


»Aladinova čarobna svjetiljka» z splickem pevâčom Lukum Nižetićom, věč jě 18. prectava na spomenute scene, tera néma blâgě vezě nit z Turopolem, nit z kajkavskem (suidentitétom Turopola).

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 Hrvacka jě višejězična i višěregionalna zěmla i strankě terě (ně samo na regionalne razine) to ne vuvažâvaju nésu ni hrvackě, ni nârodně, ni pûčkě, ni oprtě, nek (na)strâně, strâjnskě.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Doklom si bû GRBavi HaNS zabijal avutogolě na goričke scene?
Da bû konec te (Hae)NeSpretne uta-kmice?

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Političko jezični ukusi su râzličiti:

GRBavi HaNS:
HNS jě nice. kro(u)mneša, nâjbôlša stranka za Turopolě.

POneki mislě:
PO goričko-scenske sposôbnosti HNS jě nâjskromneša, najebolša, nâjbolš(evičk)a, strâjnska za Turopolě.
GRB i Senkič (srp i čekič, kladivec) v nâjgôrše bolševičke manire režu i tûču PO glâve tur i kaj na goričke Scene.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Obširnešě:
http://www.forumgorica.com/kajkavski/predlogi-za-po(pu)larizaciju-turopola-i-turopolske-kajkavscine/msg19066/#msg19066
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

amarkulin

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #143 : Srpanj 05, 2010, 09:36:45 prijepodne »
»Aladinova čarobna svjetiljka» z splickem pevâčom Lukum Nižetićom, věč jě 18. prectava na spomenute scene, tera néma blâgě vezě nit z Turopolem, nit z kajkavskem (suidentitétom Turopola).

Aha, brojka je već došla do 18. Scena je punoljetna. Sad može napustiti svoj kraj u kojem je rođena, a kojem nikad nije ni pripadala. Fala, gospon Kaj, na ažurnoj informaciji!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #144 : Srpanj 07, 2010, 02:41:33 poslijepodne »
Citat:
Zato jer bi se onda umjesto građana nagomilali ZNA SE MI-gliste koje kao govno na muhe ide tam di je sve zabadaf (i nitko ih ne zove ili zove jer mora) i onda se ponašaju svinjski.   

A kak ti gledaš na to da GBR posreduje pri iznajmljivanju apartmana na otoku Visu i Komiži, točnije ovim SLOGANOM " Tko želi i može priuštiti si odmor na Komiži i Visu u potrazi za mirom i autentičnom Dalmacijom toplo se preporučam. Apartmane vode moji prijatelji koji su marni i dragi ljudi. "   



SMIJE LI SABORSKI ZASTUPNIK BITI POSREDNIK PRI IZNAJMLJIVANJU APARTMANA????

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #145 : Srpanj 07, 2010, 04:17:09 poslijepodne »
Muha ,naj sr..i nego prenesi sve kaj piše,a ne vadi kao obično samo djelove koji ti pašu.

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #146 : Srpanj 07, 2010, 05:10:48 poslijepodne »
Tko će biti odgovoran za kršenja roka o donošenju odluke kojom se određuje osnovica i koeficijenti za obračun plače župana, gradonačelnika, općinskih načelnika i njihovih zamjenika.

Rok je istekao 11. lipnja, a predsjednik gradskog vijeća sazvao je sjednicu za 27.srpanj. 2010.

Pa stoga pitam tko će biti odgovoran što odluka nije donesena u roku?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #147 : Srpanj 07, 2010, 05:51:13 poslijepodne »
Muha ,naj sr..i nego prenesi sve kaj piše,a ne vadi kao obično samo djelove koji ti pašu.

Ako znas di to pise i da je samo izvadak, pa daj stavi onda sve da vidimo.

shaka zulu

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #148 : Srpanj 07, 2010, 06:04:45 poslijepodne »
Tko će biti odgovoran za kršenja roka o donošenju odluke kojom se određuje osnovica i koeficijenti za obračun plače župana, gradonačelnika, općinskih načelnika i njihovih zamjenika.

Rok je istekao 11. lipnja, a predsjednik gradskog vijeća sazvao je sjednicu za 27.srpanj. 2010.

Pa stoga pitam tko će biti odgovoran što odluka nije donesena u roku?

Kakof je to župan kaj mu Grad gače kroji?
Sused,se je po zakonu...  ^-^  ^-^  ^-^

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #149 : Srpanj 08, 2010, 09:30:20 prijepodne »
Tko će biti odgovoran za kršenja roka o donošenju odluke kojom se određuje osnovica i koeficijenti za obračun plače župana, gradonačelnika, općinskih načelnika i njihovih zamjenika.

Rok je istekao 11. lipnja, a predsjednik gradskog vijeća sazvao je sjednicu za 27.srpanj. 2010.

Pa stoga pitam tko će biti odgovoran što odluka nije donesena u roku?

Kakof je to župan kaj mu Grad gače kroji?
Sused,se je po zakonu...  ^-^  ^-^  ^-^

Ne donosi gradsko vijeće odluku o visini plaće župana ili oopćinskog načelnika i njihovih zamjenicima, gradsko vijeće donosi odluku za gradonačelnika i njegovim zamjenicima.

Predsjednik gradskog vijeća Velike Gorice Goran Beus R. znao je da odluku treba donijeti do 11. lipnja i namjerno je zakazao sjednicu poslije tog roka odnosno za 27. srpanj.

Što mi se baš ne čini kunta da je po zakonu…

Stoga pitam tko je odgovoran za takav nemaran rad gradskog vijeća?