Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194413 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #90 : Lipanj 03, 2010, 10:00:00 prijepodne »
Branko prevario bi se, a iz tvog posta se vidi da si na državnim jaslama, stoga pričaj plaću svakog prvog.

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #91 : Lipanj 03, 2010, 01:05:38 poslijepodne »
vidim po tvojem demantiju da se jako varam. nekak vise nisi glasan u tome da krizeku ne treba lova iz predpristupnih fondova. ja bi se na tvojem mjestu barem ispricao.

acer1

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #92 : Lipanj 03, 2010, 06:41:03 poslijepodne »
Nema se potrebe ispričavati jer i dalje mislim da sam u pravu.


Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #93 : Lipanj 03, 2010, 11:01:32 poslijepodne »
HNS je za HNS-ovce najbolja stranka u Turopolju, sam me zanima kad će VFK progledati i vidjeti da jedini koji ugrožava njenu snagu i otima glasove SDP-u je upravo taj isti HNS. Nije mi jasno kako predsjednica najjače oporbene stranke u Velikoj Gorici može past pod utjecaj Gorana Beusa Richemberga koji joj nije ni do gležnja. Mislim da će ovaj raspad koalicije dobro doći i SDP-u da se napokon odmakne od skuta HNS-a i živi i radi kao stranka koja mora biti lider oporbe i kojoj ne treba tutor da bi joj ukazivao na smjer kretanja. VFK je "stara" turopoljka i sigurno zna svaku poru Velike Gorice i Turopolja za razliku od doteplog #Njemca"!
Zato VFK uzdaj se use i u svoje kljuse!

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #94 : Lipanj 03, 2010, 11:25:59 poslijepodne »
VFK je "stara" turopoljka i sigurno zna svaku poru Velike Gorice i Turopolja za razliku od doteplog #Njemca"!

Isusek, može li niže? ??? Ovo je zaista dno i na dnu kaljuža :o. Sramota, ako je i od vas ;).

...
Zato VFK uzdaj se use i u svoje kljuse!

Njeno "kljuse" je upravo na sajmu trženo od Kradeze.

Zato: "VFK uzdaj se use - i odahni"

acer1

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #95 : Lipanj 04, 2010, 12:43:05 prijepodne »
Progledala je ne samo VFK nakon ovog odlaska DC-a nego i cijeli SDP.
Mogu samo reći da priželjkujem izvanredne izbore pa da se HNS uvjeri u svoju vrijednost

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #96 : Lipanj 04, 2010, 08:31:48 prijepodne »

Mogu samo reći da priželjkujem izvanredne izbore pa da se HNS uvjeri u svoju vrijednost

Koliko puta Vama treba ponoviti da se jedini HNS i uvjerio prije 12 mjeseci i to u gram, za razliku od svih ostalih stranaka u Velikoj Gorici?
U tom slučaju ja priželjkujem da svaka stranka izađe samostalno a nakon izbora neka koalira tko skim želi ili prije izbora napravi sporazum o postizbornoj koaliciji, pa neka se svi izvagaju, gdje su i kako su a ne da prodajemo bijele gliste o imaginarnim veličinama i snagama u kobasicakoalicijama.

Prema tome HNS je jedini u Velikoj Gorici dokazao i na proteklim izborima da je spreman izaći samostalno i sebe izvagati u gram, zašto to ne bi bio spreman i u slučaju izvanrednih izbora, neopterećen ničim, bez straha u svoje vlastite snage, kritički sagledavajući samog sebe. A jesu li ostali spremni na takvo nešto? Prema tome, govoriti o HNS u tom kontekstu, provjere vrijednosti i snage je zaista besmisleno i smiješno. Zašto? Pa jer HNS u tom smjeru i ide, vaga sebe, kritički i samokritički se odnosi prema sebi samom, radi na sebi neopterećen bilo čime i bilo kime, ima glavu i rep a prije svega vjerodostojnost prema sebi samim a onda i prema svojim građanima i u konačnici svojim biračima.

acer1

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #97 : Lipanj 04, 2010, 06:33:39 poslijepodne »
Koliko puta Vama treba ponoviti da se jedini HNS i uvjerio prije 12 mjeseci i to u gram, za razliku od svih ostalih stranaka u Velikoj Gorici?

Izgubi se na težini u godinu dana i to puuuuuno

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #98 : Lipanj 05, 2010, 08:41:16 poslijepodne »
ha , ha  odjednom ministar financija mnogo izgubio na kilaži  :)

acer1

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #99 : Lipanj 05, 2010, 09:09:04 poslijepodne »
Recesijska godina

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #100 : Lipanj 05, 2010, 09:13:46 poslijepodne »
ili da lakše " ukliže" u Remetinec

acer1

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #101 : Lipanj 05, 2010, 09:28:32 poslijepodne »
hahahahahahah, po meni je Sanader broj 1, ne brko

shaka zulu

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #102 : Lipanj 07, 2010, 07:18:57 poslijepodne »
HNS obradovao Domagoja       
Sunday, 06 June 2010 
 Uspješna humanitarna akcija HNS-a na Proljetnom sajmu dala je rezultate. Narodnjaci su prikupljenim novcem od oko četiri tisuće kuna pomogli 12-ogodišnjem Domagoju iz Šiljakovine koji je dobio novu bateriju za invalidska kolica kao i kupaonsku stolicu za higijenu.

Nekoliko krugova u zahvalu

Domagoj boluje od mišićne hipotonije, a njegovi roditelji Marijan i Verica mjesečno na terapije, lijekove i njegu izdvajaju do čak pet tisuća kuna. –Ovo je za nas veliko iznenađenje i radost, ali nitko nije sretan kao naš Domi koji cijeli dan juri po dvorištu i vrtu-, rekao je tata. Članovi goričkog HNS-a, na čelu s predsjednikom Goranom Beusom Richemberghom i Snježanom Popović Milić ispred ženske inicijative (koja je i vodila navedenu akciju op.a) u petak su posjetili Domijevu obitelj u Šiljakovini. Već na ulazu dočekao ih je radsotan Domagoj, a svoje je veliko hvala iskazao s nekoliko krugova kolicima po dvorištu.

Voli nogomet i reda samo "petice"

Domagoj pohađa 5. razred OŠ Jurja Habdelića, iako malo govori izrazito je inteligentan, sve razumije, uporan je i mnogo se trudi. Tako danas vrlo uspješno zapešćem piše na laptopu, tipka SMS-ove na mobitelu, samostalno u novim kolicima odlazi u dućan, s tatom rado gleda utakmice gdje navija za našu „repku“, a u školi niže same petice. –Ima 30 petica i samo jednu četvorku-, ponosni su roditelji koji ističu kako uspješno nose sa svim poteškoćama. –Jako je teško ovako živjeti, čovjek zaista mora biti umjetnik. No, mi smo se već naučili i ništa nam nije teško-, poručili su. Akcija HNS-a, podsjetila je Ivona Beus Rihembergh, usprkos kiši trajala je punih devet dana, a odaziv građana bio je i više nego dobar. 

Izvor: www.rvg.hr (http://www.rvg.hr/index.php?id=3054)
http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=176&Itemid=1

Ni mali samo navijač repke pred televizijum nek je z japum na sake utakmice MNLVG,od Bune do Jaguštanovca.

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #103 : Lipanj 14, 2010, 11:30:13 prijepodne »
Hvala i HNS-u na još jednoj izvrsno organiziranoj Akciji, odličan odaziv, odlična organizacija, prezadovoljni sudionici biciklijade, grah mi je bio izvrstan, sve pohvale još jednom i ovo je bila hvale vrijedna Turopoljska akcija.


http://hns-vg.com/index.php

Četvrta Turopoljska biciklijada u organizaciji velikogoričkoga a pod pokroviteljstvom županijskoga HNS-a jučer je privukla gotovo dvije stotine biciklista svih uzrasta i još oko stotinu izletnika koji su se okupili na izletištu «Odranski ribič», unatoč vrlo visokim temperaturama.

Najveći mali junak Biciklijade bio je petogodišnji Vito Leder koji je trasu od 20 kilometara u potpunosti izvezao sam na svome malome biciklu a među biciklistima je bilo i barem 15-ak sudionica i sudionika u dobi iznad 60 godina.

Biciklijadu je posjetio i naš mladi prijatelj Domagoj Matković iz Šiljakovine na svojim kolicima za koja smo prije par tjedana nabavili električne baterije zahvaljujući donacijama građana na nedavnom Proljetnom sajmu u Velikoj Gorici.

HNS Velike Gorice zahvaljuje svim biciklisticama i biciklistima te svim drugim sudionicama i sudionicima IV. Turopoljske biciklijade na sudjelovanju, napose vrlo profesionalnom osoblju izletišta «Odranski ribič» na čelu s gospođom Anom Kovačević te ekipi velikogoričke Policijske postaje predvođenoj gospodinom Božom Radošem, sponzorima ovogodišnje Biciklijade kao i svim svojim aktivisticama i aktivistima koji su se potrudili da Biciklijada protekne u najboljemu redu. To je najbolji poticaj da već sad počnemo pripreme i za V. Biciklijadu 2011. godine. Veliko hvala svima!

Slike možete pogledati u našoj galeriji.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #104 : Lipanj 14, 2010, 11:56:53 prijepodne »
Ovo je primjer da svatko tko želi biti ozbiljan i ozbiljno se primi posla oko organizacije ,bilo koje vrste može očekivati ,zadovoljne sudionike i dobar odaziv.

Može se može,samo treba imati volju. Čestitke.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....