Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194237 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #585 : Listopad 07, 2012, 07:00:51 poslijepodne »
... fakat si pukao ... Obojicu, da ponovim (OBOJICU) sam upoznao još prije ovog sranja od rata. S Mladenom (Grofom) sam se gotovo svakodnevno vidio na piću u caffe baru Cveja, gdje smo se znali viđati dok nije otišao u Vukovar gdje je ipoginuo, zajedno s  Tihicom Tomašićem,  a Jožu, kao suborca, te časnika SIS-a, s početka rata pamtim po velikoj količini popušenih cigareta, po nepoloženom vozačkom ispitu (osobno sam ga bezbroj puta vozio s MAZDOM 626, po njegovoj na pola završenoj kući od kvadara u Velikoj Mlaki ... Obojicu pamtim kao velike ljude,  ali ne i kao ne političare. Da si se raspitao saznao bi još štošta o njima. Bavili su se sa mnogim stvarima, ali ne i s politikom. toliko o tome. 

Dakle, očito si opet ispao blesav i više nego što misliš.

Daj konačno prestani s vrijeđanjima, pun mi te je kufer. Vidiš da ovakvo tvoje ponašanje nema smisla.

Zidar je otišao u rat kao predsjednik goričkog HDZ-a. Amstrong je otišao u rat kao predsjednik goričkog HSP-a.

Za razliku od tvojih komunjara i udbaša koji su bili tko zna gdje u to doba.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #586 : Listopad 07, 2012, 07:43:32 poslijepodne »
... zašto i dalje vrijeđaš ?  nemaš pojma kome se obraćaš, a ni s kojim povodom.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #587 : Listopad 07, 2012, 09:03:55 poslijepodne »

Dopuna:


Bio je član HDZ-a od 1989.godine i jedan od osnivača te stranke u Velikoj Gorici.

Josip Zidar se  bavio politikom!!
« Zadnja izmjena: Listopad 08, 2012, 03:11:12 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #588 : Siječanj 01, 2013, 04:39:36 poslijepodne »
Budućnost mladih u VG ozbiljno ugrožena

Velikogorička ispostava Hrvatskog zavoda za zapošljavanje objavila je statističko izvješće za mjesec listopad. Ti podaci govore da 37% nezaposlenih u Velikoj Gorici čine mladi ljudi do 29 godina starosti. Samo u proteklih mjesec dana na goričkoj burzi rada završilo je preko dvjesto osoba.

Dob nezaposlenih isto tako otkriva da je na burzi i 291 tinejdžer. Uz tinejdžere među populaciju mladih spadaju i  1064 nezaposlene osobe u dvadesetim godinama života. Ova skupina nezaposlenih ujedno je i najveća. Mladi ljudi sa tek završenom srednjom školom ili fakultetom imaju vrlo malo, gotovo nimalo izgleda za pronalazak posla.

Što se u našem gradu radi po pitanju zapošljavanja istih? Do kada će se ovi neizmjerno važni i zabrinjavajući podaci ignorirati i stavljati pod tepih? Čekaju li vladajući da ti ljudi napuste Veliku Goricu i da se problem tako riješi sam od sebe? Ako na trenutak zastanemo i pogledamo četiri godine unazad, odgovor je – da, čekaju.

Od Scene Gorica, nekad jednog od najboljih hrvatskih kazališta, koje je kao omiljeno odredište velikog broja mladih preraslo u prvoklasnu reklamu za grad, danas je ostalo samo sjećanje na neka bolja vremena. Vremena u kojima su u kultura i život mladih bili na dnevnom redu gradskih otaca.

Danas se posljednji klubovi, mjesta za izlaske i druženja zatvaraju, a radovi na sportskoj dvorani, gradskoj tržnici, školi u Novom Čiču, prigradskoj kanalizaciji i većini drugih projekata napreduju brzinom neuhranjenog puža.

Grad svojom pasivnošću i ne poduzimanjem adekvatnih mjera za poboljšanje njihove pozicije, mladima zapravo poručuje kako za njih ovdje nema mjesta, vremena, ali niti volje da se u budućnosti  nešto bitnije promjeni i time ponudi alternativa odlasku u Zagreb i druge gradove.

Nakon što je Savjet mladih Velike Gorice i službeno postao igrokaz koji postoji zato jer mora, a njegove djelatnosti svedene na čišćenje smeća po dječjim igralištima i bojanje klackalica, moramo se zapitati – kakvu budućnost ovakva politika donosi našim mladim sugrađanima?

Nastavi li se sustavno ubijati svaki pokušaj mladih da svojim radom, utrošenim vremenom i znanjem doprinesu boljem životu u Gorici, uskoro bi na Facebooku uz “Mladi napustimo Hrvatsku” mogla osvanuti slična grupa lokalnog karaktera. Jer, svaka od ovih vijesti koje u posljednje vrijeme dopiru do nas samo je još jedna pljuska u nizu svima onima koji svoju budućnost vide i žele izgraditi u Velikoj Gorici. U Velikoj Gorici koja svoje mlade građane tretira na ovaj način, to je naprosto nemoguće.

http://turopoljka.com/2012/12/28/buducnost-mladih-u-velikoj-gorici-ozbiljno-ugrozena/

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #589 : Siječanj 14, 2013, 07:23:20 poslijepodne »
Kakve veze ovi zadnji postovi imaju sa HNS strankom????

A velikog Zidara  nitko, ali nitko neće blatiti niti spominjati u lošem kontekstu dok je mene žive.
Jel vam jasno????

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #590 : Siječanj 14, 2013, 08:19:21 poslijepodne »
... sad kad si nastavila s temom koja nema veze s HNS-om ... tko je tu nešto loše napisao o Joži Zidaru ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izašao novi broj Velikogoričkog obzora
« Odgovori #591 : Veljača 16, 2013, 09:40:30 poslijepodne »
Izašao novi broj Velikogoričkog obzora
 Izašao je novi broj besplatnih novina velikogoričkog HNS-a „Velikogorički obzor“. U novinama se obrađuje politička situacija u Velikoj Gorici,  predstavlja koalicija SDP-HNS-HSLS-HSU, pročitajte i veliki razgovor sa kandidatkinjom za gradonačelnicu Vesnom Fabijančić Križanić, zajedno s komentarima i stavovima HNS-a. U sljedećih nekoliko dana aktivisti i volonteri distribuirati će novine. Uskoro će ih se moći pročitati i u online izdanju na ovim stranicama
http://www.hns-vg.com.hr/

Skoristete priliku- ovo vam izlazi samo oko izborov. Drugo ga leto nete čitali...
Obzor turopolski.
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #592 : Veljača 16, 2013, 10:22:35 poslijepodne »
Danas ga neki debeli lik u kožnoj jakni dijelio po Starom gradu. Mislio sam da reklamira "povoljne kredite".

Uglavnom, tipično predizborno smeće. Mi smo lijepi, pametni i dobri. Oni drugi su ružni, glupi i zli.  A, vi birači ste ovce koje će sve to popušiti. Neinteligentno i nemušto trkeljanje u koje nisu uložili ni minimum truda. Ne znam da li je Beus ostario ili mu se više ne da baviti Goricom.

No, upao mi je u oči napad na Barišića zbog davanja u koncesiju Zračne luke Zagreb. Na stranu, koliki je utjecaj Velike Gorice na tu odluku, ali s obzirom da je Radimir Čačić bio snažan zagovaratelj ovog projekta, zanima me da je li to Beus krenuo na bivšeg stranačkog šefa ili samo jednu priču priča po Gorici, a drugu u Zagrebu.

Offline plemenitashica

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 130
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #593 : Veljača 17, 2013, 12:18:29 prijepodne »
..............

Uglavnom, tipično predizborno smeće. Mi smo lijepi, pametni i dobri. Oni drugi su ružni, glupi i zli.  A, vi birači ste ovce koje će sve to popušiti. Neinteligentno i nemušto trkeljanje u koje nisu uložili ni minimum truda. Ne znam da li je Beus ostario ili mu se više ne da baviti Goricom.

...........

Došla sam u fazu kad mi se ne baca biserje pred svinje.
Pročitaš, ne vjeruješ kaj čitaš, pitaš se kaj ima ljudi koji tako razmišljaju, više ne pokušavaš proniknuti kojeg su profila nego jednostavno preskočiš, pogaziš, bi se (lijepo) reklo zaobiđeš i odeš svojim putem. Na kavu ili kakao čak i na Markov trg.
  :P

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #594 : Veljača 17, 2013, 12:35:45 prijepodne »
..............

Uglavnom, tipično predizborno smeće. Mi smo lijepi, pametni i dobri. Oni drugi su ružni, glupi i zli.  A, vi birači ste ovce koje će sve to popušiti. Neinteligentno i nemušto trkeljanje u koje nisu uložili ni minimum truda. Ne znam da li je Beus ostario ili mu se više ne da baviti Goricom.

...........

Došla sam u fazu kad mi se ne baca biserje pred svinje.
Pročitaš, ne vjeruješ kaj čitaš, pitaš se kaj ima ljudi koji tako razmišljaju, više ne pokušavaš proniknuti kojeg su profila nego jednostavno preskočiš, pogaziš, bi se (lijepo) reklo zaobiđeš i odeš svojim putem. Na kavu ili kakao čak i na Markov trg.
  :P

Nisam valjda uvrijedio vašeg poslanika, mesiju, što vam je već? Najdublje se ispričavam. Nadam se da me ne čeka fetva kao Salmana Rushdiea...  ;D

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #595 : Veljača 17, 2013, 07:32:25 prijepodne »
Moj poznanik je vlasnik jednog kafica u Gorici, kaze da ima srece onaj koji mu je te stranacke pamflete donio u prostor, pod krinkom Velikogoricki obzor skriva se stranka HNS i nitko ne zeli biti njihov distributer! Naravno da su novine zavrsile u smecu, cijeli bunt. Ugostitelji pazite se ovakvih podvala gdje vas HNS zeli stranacki obojati, a da toga niste ni svjesni. Ovakve podvale mogu ciniti samo bezmoralne i ocajne osobe. Kako vas nije sram?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #596 : Veljača 17, 2013, 10:19:12 prijepodne »
Kako će GBR objasnit članstvu HNS-a da je njegova žena kandidat na listi za Županiju i to vidi vraga za DOŽUPANICU....he..GBR Župan a žena dožupan..hm..što dušebriznici iz HNS-a imaju kazati za ovo? 

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #597 : Veljača 17, 2013, 11:07:03 prijepodne »


 više ne pokušavaš proniknuti kojeg su profila nego jednostavno preskočiš, pogaziš, bi se (lijepo) reklo zaobiđeš [/color]  :P


Upravo tako, sve drugo bi bilo iracionalno, kavica u lijepom i ugodnom društvu je puno smislenija. ;)


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #598 : Veljača 17, 2013, 11:34:12 prijepodne »
Kako krpa uvjek zakrpu nađe...he..

Jaguar

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #599 : Veljača 17, 2013, 11:48:09 prijepodne »
Kako krpa uvjek zakrpu nađe...he..

Upravo tako, vidi se i iz priloženog.