Autor Tema: Čeka se Reporter  (Posjeta: 46179 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #15 : Rujan 29, 2009, 12:22:38 prijepodne »
Vidim,ima se inspiracije.A da si napravimo posebnu temu kak mesečnik/cu tipa Berekin,Feral il Kerempuh,radnoga naziva Babuška. Il Draženka??

Reporter je zišel,neznam kaj Sale čeka,am je dobil penezi za novine.Da ni "čorak"..?  :-\ Il su Istraživački timi malo preveč zaroštali po "bunike" i privremeno onesposobljeni.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #16 : Listopad 09, 2009, 11:52:37 poslijepodne »
Ovo nigdo ne potpisiva.Prije su se potpisavali z imenom a onda je stanovita forumašica počela z prozivkami.Pa su pod tekst "legli" kojekakvi "istraživački timi" a sad Bezimeni osvetnik/ca/ci.

Ne znam jeste li na mene mislili, no sad idem s prozivkom.
Uočila sam slijedeće:

Izdavač:Radio Velika Gorica d.o.o.,
Velika Gorica, Zagrebačka 3
Direktor i glavni urednik:
Vjekoslav Bakov
Urednica Informativnog
programa:
Ana Katulić


Stranica 31 na linku:
http://www.rvg.hr/uploads/download/reporter/Reporter_268.pdf


Direktor medijske kuće i svih dijelova koje Media grupa pokriva je dugogodišnji velikogorički poznavalac glazbe.

Veće iznenađenje: Urednica informativnog programa - Ana Katulić – "studentica" koja je do prije par dana (prije odlaska bivše direktorice, danas glasnogovornice) u RVG medija besplatno radiju grupi radila na ugovor preko student servisa.

I odjednom postaje urednica? Hmm… kako li će biti kompenzirano ovo promaknuće?
Bit će zanimljivo saznati kroz par mjeseci?
Razumljivo da je novac poreznih obveznika pod povećalom i da  neće biti usmjeren na raznorazne sumnjive "projekte".

Da li je gospođica zaposlena ili je i dalje honorarac?
Da li je i u toj besplatnoj grupi sve besplatno pa i obraz nekih djelatnika?  >:D

I da li je srednja škola odjednom (do prije lokalnih izbora je za neke "volontere" bila glavni uteg nekim kandidatima) postala najvažnija i meritorna stručna sprema u ovom gradu?
Pogotovo kad imaš par mjeseci (figurativno) staža u nekom poslu, tada si sposoban za biti urednikom, direktorom, savjetnikom, zaštitarom, glasnogovornikom, voditeljem odjela.

Ma kaj se uopće zamaram, sve je besplatno, pa su onda ljudi očito volonteri.
Glavno da znaju raditi posao za koji su imenovani. :P

A ostali dugogodišnji suradnici, vidim i dalje su na istim mjestima kao i prije. ;)



Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #17 : Listopad 10, 2009, 10:33:16 prijepodne »
RVG je privatna radio postaja pa stoga mogu zapošljavati koga žele, naravno mora biti prije svega podoban.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #18 : Listopad 10, 2009, 12:24:38 poslijepodne »
Posjet gradonačelnika Šapca
Gradonačelnik Dražen Barišić primio je u svom uredu gradonačelnika Šapca Miloša Miloševića sa izaslanstvom te ih nakon kraće okrepe poveo u razgledavanje Grada.Osim što su predstavnici Šapca vidjeli gromobranski ponos Velike Gorice-Prečistač  čistih voda njihovo gradonačelničko poglavništvo poskrbilo se da vide i ostale ugostiteljske objekte gdje se časte i okupljaju članovi stranke te viđeniji ljudi i predstavnici Grada i Županije.Gradonačelnik prijateljskog i bliskog Šapca Miloš Milošević je ustvrdio da tako nešto nije vidio ni u ostalim pobratimskim gradovima kao što su Kralupy,Agropstoli,Fudžima i Kirjatata što predstavlja svjetski raritet.Gradonačelnik Miloš Milošević je ponudio Velikoj Gorici pomoć pri dobivanju standarda 9001:2000 što je sa smješkom odbijeno.

Aktualno/Investicije
Gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić sklopio je sporazum o kupovini i montaži najmodernije peći za kremiranje marke Tefal koja će biti instalirana na novom groblju a ima niz prednosti nad starim uradcima i konkurentskim pećima prvenstveno radi lakšeg čišćenja.

Gospodarstvo
Gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić obišao je trenutno najveću greenfield investiciju na području Grada.Zatekli smo na licu mjesta investitora Đuku koji je počeo sa zemljanim radovima.
-A,sat sem potajnural,ovu zimu sem zoral a sat pem na ove dve rali hiti detelu tak da imam kaj kokošam i zajcom kositi.Da ne stoji prazno...

Novi projekti
Gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić je na kraju svog plodonosnog radnog dana nazočio uvođenju HASAP sustava u Pekarnu Haso P..Gradonačelnik je izjavio da je impresioniran velikim koracima kojim velokogoričko gospodarstvo grabi naprijed a ovo je samo jedna kap u moru bitnih poboljšanja koja će dovesti kako do boljitka svih tako i do ubrzavanja galopirajučeg gospodarstva kojeg,jasno je,recesija i kriza nisu ni okrznule.Radnici su očarani promjenama te će,obečavaju,sada raditi još više i bolje.
-Evo,jarane,presretan sam što smo konačno,po prvi puta utkad sam ode,dobili rukavice da nemoram golim rukama vatat vreo hleb a ovo sa dve lopate me čisto pokosilo.Dosad sam sve radio jednom lopatom a sad odjedanred dobio dve!Jednu za jedno brašno a drugu za drugo.I malo za oko radnje i podrum...

Kolumna
Imbra i Kata Gotovčić
u epizodi
"Novi šporet"


-Toliko me je navlačila da joj kupim novi štednjak da sam već na jednoj strani košulje imao dugi rukav,kao produkt cimanja,a na drugoj kratki,u orginalu.Čak su se i kare deformirale.Ali to nju ne ***e-ona ju ionako ne pegla!Kupio sam joj zeleni,govoreči da će joj se savršeno uklopiti između njenih,tekođer,zelenih očiju (nisam ja te sreće),smeđe kose i antilop pločica kakove imaju i njezine glupe prijateljice.Ma,boli me živo za zeleni štednjak,ionako ga neće upotrebljavati,ukoliko ne brojimo prvih tjedan dana prezentacije punici,susjedama i prijateljicama,već radi "zlatne" štange.Ta će nestati nakon završetka "prezentacije" i osvanuti na pravom mjestu u garaži-već imam planove za nju.Vuk sit a koza bez štange.

-Nisam mogla vjerovati kad me poveo u šoping!!!Zar su sva moja nastojanja i "ženska diplomacija" urodile plodom?Doista,još jučer se činio poput kamena i 120 minuta se pravio da gleda utakmicu (a uopče nezna brazilski !!!) ,dok sam mu objašnjavala važnost novog štednjaka za svaku mladu domačicu i poslovnu ženu,da sam mislila da je moje višemjesečno inzistiranje na novom proizvodu koji imaju već po nekoliko mjeseci sve moje prijateljice uzaludno.Kad mi je rekao gdje idemo odmah sam iz auta nazvala (sa svog DVA MJESECA STAROG mobitela kakvog već svi imaju a koji će se uskoro razbiti ili nestati iz moje torbice i života) SVE prijateljice koje su vrištale od sreće jer ćemo konačno imati zajedničku temu za razgovor uz jutarnju kavu.Kad sam ga ugledala znala sam-to je štednjak mog života!Nismo uzalud tako dobar par,i mom se dragom svidio,mada je inzistirao kod prodavača na minornim detaljima;jel baš svi imaju zlatnu šipku,dali se da izvaditi,koji je to materijal,jel jaka,jel zlatna...bez veze.Rekao mi je da mi paše uz oči...a zlatna šipka je poput moje naušnice...Šmrc.Morat ću mu se "zahvaliti".I usput pripomenuti da mi kupi drugi mobitel...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #19 : Listopad 10, 2009, 01:16:01 poslijepodne »
Gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić sklopio je sporazum o kupovini i montaži najmodernije peći za kremiranje marke Tefal koja će biti instalirana na novom groblju a ima niz prednosti nad starim uradcima i konkurentskim pećima prvenstveno radi lakšeg čišćenja.

Kremiranje????? Koga? Ljudi?
Imali bumo i novo groblje i krematorij?

kekec

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #20 : Listopad 10, 2009, 05:05:44 poslijepodne »
Plemenitašica ... ne, za kučne ljubimce ...

Kunta ... još fale rubrike Sport i NEKULTURA .....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #21 : Listopad 10, 2009, 05:14:05 poslijepodne »
Kekec,kak bi to rekel onaj Jugoturbinaš Minja Subota;

"Pokaži kaj znaš
Reporter je NAŠ!!!"

kekec

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #22 : Listopad 10, 2009, 06:53:29 poslijepodne »
Kunta, sjetim se izdanja stripova "NIKAD ROBOM" ... a kad si spomenuo Minju ...  sječate li se Minimaxove izjave zbog koje je dobio packe  :Ja sjednem, svi sjedoše, ja ustanem, svi ustaše ...

kekec

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #23 : Listopad 10, 2009, 06:55:04 poslijepodne »

Izdavač:Radio Velika Gorica d.o.o.,
Velika Gorica, Zagrebačka 3
Direktor i glavni urednik:
Vjekoslav Bakov
Urednica Informativnog
programa:
Ana Katulić



... došao je i Slavko Bakov na svoje ... od Zimonjinog vozača i potrčka do urednika novina (ajde nazovimo to novinama ...)
« Zadnja izmjena: Listopad 10, 2009, 06:56:36 poslijepodne kekec »

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #24 : Listopad 10, 2009, 09:57:30 poslijepodne »
Kakve novine takav i urednik(poslušnik)
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

plemenitashica

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #25 : Listopad 10, 2009, 10:03:06 poslijepodne »
Plemenitašica ... ne, za kučne ljubimce ...

Nemojte biti zločesti. Prvi glas da bu VG groblje imalo krematorij.
Ima li još koji grad osim ZGb krematorij?


Kakve novine takav i urednik(poslušnik)

Da, ali nije on samo direktor RVG ili novina, nego valjda cijele besplatne Media grupacije, u koju spada i TVT. Kaj ne ili se varam? Tak isto i "studentica".

@ Neo, da naravno, to je privatni d.o.o. Neka postave koga žele, međutim, u kuloarima po gradu se priča ono kaj sam i napisala: "...Hmm… kako li će biti kompenzirano ovo promaknuće?
Bit će zanimljivo saznati kroz par mjeseci?
Razumljivo da je novac poreznih obveznika pod povećalom i da  neće biti usmjeren na raznorazne sumnjive "projekte".
"

Samo zbog toga i pišem ovo, ne zanima me njihovo unutarnje uređenje, ali me jako zanima od kud se financiraju ako to ide iz mojeg džepa.

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #26 : Listopad 10, 2009, 10:09:00 poslijepodne »
Bojim se da bu taj naš krematorij ko onaj u Maratoncima ;D
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #27 : Listopad 10, 2009, 11:26:41 poslijepodne »
Bojim se da bu taj naš krematorij ko onaj u Maratoncima ;D

... ostali samo dugmići...
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Čeka se Reporter
« Odgovori #28 : Listopad 12, 2009, 11:07:57 poslijepodne »
Umro Pantelija  :'( :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Čeka se Reporter; Sječaš li se Dolly Lamb?
« Odgovori #29 : Listopad 14, 2009, 12:04:56 prijepodne »
Sječaš li se Dolly Lamb?
Naš je Reporter obavio interview s trenutno ultra popularnom i poznatom Dolores Lambaša.
...
-Otkud tolika strast spram starijih muškaraca te tko je slijedeći?
Nakon ovih pitanja Dolores se dignula,popela na stolicu i kliknula;
-Ima li tko stariji!?
...

Balvani na cesti Lomnica Donja-Lukavec
Brojni svjedoci,večina kojih je bila spriječena u obavljanju svojih privatnih i poslovnih obaveza,nisu mogli vjerovati kad su u ranim jutarnjim satima stigli svojim prvoznim sredstvima pred barikade na cesti Lomnica Donja-Lukavec.Prema neslužbenim informacijama barikade su podigli Romi iz obližnjeg naselja nezadovoljni provedbom sporazuma Picula-Safet prema kojem imje grad trebao na mjestu gdje leže njihove barake podići naselje zatvorenog tipa koje bi osim urbanih vila sadržavalo i škole,vrtiće,shoping centre te ine multifunkcionalne sadržaje.Romi su nezadovoljni jer je malo iz parafiranog,a trenutno nam ne prezentiranog,sporazuma učinjeno.Kamen spoticanja je čini se točka koja obvezuje grad da Romima osigura i automobile.
-Lako je nama,Picula,za kuče,a šta čemo bez auti?Ha?To te ja pitam.Kako da radim,da ranim familiju?
-A,lepo je reko;ima da živite u vile a ne u kartonske kuče ko do sada...Nema ništa.
-Evo u čemu ja ima da se vozim;askona.Da je bar nova...
*Ali,Picula više nije gradonmačelnik.
-Ha?
-Ko smeni tog dobrog čoeeeka?Najbolji nam je bio.
-Izadži,Picula,ma gde bio,da vidiš kako i gde živimo!?
-Nema Picule,veli...
-Kako nema?
-Nema.
-Ko če sad da napravi šta za svog roma Safeta...Jao...
Nakon što su romski izvidnici dojavili da dolaze Alfe,specijalci iz Petrinje,Romi su se posakrivali po kućama.Specijalna policija je tri sata češljala šumu da bi u ranim popodnevnim satima izvjestila nazočne novinare i gradonačelnika Dražena Barišića da Romi nisu u šumi.
-Da li ste pogledali u kućama?
-Tko bi se normalan sakrivao na toliko očitom mjestu kad dolaze specijalci?Ajte,gospođo,molim vas...Hahahaha!
-U kućama.Hahahaha...
-Da nisu oni i barikade složili..?Hahahahaha!!!
I tako su se specijalci u vedrom raspoloženju vratili u Petrinju a Romi izašli iz kuća očekujući Komunalac koji će maknuti i ispiliti balvane s ceste.Da ih Romi mogu pospremiti za zimu...