Autor Tema: Problemi okolnih naselja  (Posjeta: 65915 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #45 : Travanj 15, 2011, 07:29:31 poslijepodne »
A što konkretno želiš saznati tim pitanjem?

Konkretno želi saznati koja su naselja dobila plin. Vjerujem da to zanima i ostale. Ti si spomenuo plin, a uopće nemaš pojma što je i gdje napravljeno.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #46 : Svibanj 01, 2011, 08:50:24 poslijepodne »
Pa nek negdo veli da se f Kušanec ne ulaže.
http://www.forumgorica.com/grad-velika-gorica/kusanec-privremena-regulacija-prometa/

Ceste,autoceste,obilaznice,kojekakovi zafrki a sat i most- nema vas Evropa!  ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #47 : Lipanj 02, 2011, 11:43:26 poslijepodne »
Dugo zapuštene prometnice u sanaciji
02.06.2011.
Počela je sanacija Odranske ulice u Donjoj Lomnici. Bit će asfaltirana u dužini 1000 metara, a vrijednost radova iznosi 600 tisuća kuna. U fazi je i projektiranje za sanaciju glavne ulice kroz Gradiće, Ulice kralja Tomislava koja je u posebno lošem stanju, kao i Jelačićeve ulice u Kurilovcu.

Projekt za ulicu Kralja Tomislava obuhvaća i oborinsku odvodnju te javnu rasvjetu i u fazi je izrade idejnog rješenja. Ulica bana Josipa Jelačića u Velikoj Gorici s oborinskom odvodnjom i javnom rasvjetom i pripadajućim oborinskim kanalima također je u fazi izrade projekta za dio od Slavka Kolara do Ulice Jelačićev odvojak, dok je za dio od Kurilovečke do Ulice Slavka Kolara projekt na reviziji.

Po završetku sanacije u Donjoj Lomnici, Županijska uprava za ceste počinje sa sanacijom ulice u Šiljakovini koja će biti završena do kraja lipnja, a i za nju je izdvojeno 600 tisuća kuna.

U istom programu održavanja, u srpnju počinje sanacija glavne prometnice u Velikoj Mlaki i to od državne ceste do rotora i od Čardaka u Velikoj Mlaki do Mičevca. Ukupna vrijednost je milijun kuna.

Inače, završena je sanacija ceste u Čičkoj Poljani, u iznosu od 500 tisuća kuna i cesta Orle – Bukevje – Obed u iznosu od 600 tisuća kuna. Ove su prometnice bile uništene tijekom rujanske poplave.
http://www.gorica.hr/2011/06/dugo-zapustene-prometnice-u-sanaciji/
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #48 : Lipanj 03, 2011, 01:51:47 prijepodne »
Kada bude sanacija ceste koja vodi kroz Mraclin? Mislim, od ulaska u naselje sa strane ceste Sisak-Zagreb pa sve do mosta za Okuje - ta cesta je živa koma, posebice usred Mraclina križanje kod crkve, te prelazak preko pruge, koji obiluje rupama i sličnim ukrasima za ovjes auta, a slična je rupičasta situacija i cijelom glavnom trasom ceste Stjepana Radića kroz Mraclin u cijeloj dužini...??

Da ne velim jel bu kaj od putničke nadstrešnice sa pokojom klupom na željezničkoj postaji Mraclin??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #49 : Lipanj 06, 2011, 11:17:24 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #50 : Lipanj 08, 2011, 12:27:14 prijepodne »
„Mnogo je zainteresiranih, zahvalni smo što konačno dobivamo kanalizaciju i što će septičke jame i često nesnosan smrad uskoro biti povijest – ističe predsjednik Mjesnog Odbora Mirko Berković.
...
Cjelokupni sustav odvodnje Donjeg Turopolja spojit će se na uređaj koji će biti sagrađen uz kanal Sava. „Početak je sljedeće godine a projekt bi trebao biti gotov u roku od tri godine – kaže pročelnik za komunalne djelatnosti Dubravko Katulić.
http://www.cityportal.hr/vijesti/zapocela-izgradnja-kanalizacije-u-kucama/

De vuz kanal?
Nekaj se mrduli v kanalu pri Kušancu...
Ak bu prije Kuč,e onda je "često nesnosan smrad" budučnost a ne povest.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #51 : Srpanj 05, 2011, 05:51:28 prijepodne »
Nove ceste u sanaciji
04.07.2011.
Nastavljeni su radovi na sanaciji županijskih cesta. nakon što je završena i asfaltirana cesta u Donjoj Lomnici, danas su počeli radovi u Velikoj Mlaki (Kramarićeva ulica) i sanacija ceste koja vodi od Male Bune prema Kozjači.
...
http://www.gorica.hr/2011/07/nove-ceste-u-sanaciji/

Ova čez Šilakovinu je v totalnem * ...
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #52 : Srpanj 05, 2011, 07:00:32 prijepodne »
Ova čez Šilakovinu je v totalnem * ...

U subotu ujutro je interventna ekipa zakrpala rupu na početku ulice Ivana Šabana kako posjetitelji ipak ne bi vidjeli rupetinu koja je tamo bila više od pola godine. A izrezali su cijeli desni rub ceste jer su cijevi išle uz rub. Da vidiš samo kaj je ostalo od ceste za Guce.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #53 : Srpanj 05, 2011, 02:26:58 poslijepodne »
Počela i gradnja kanalizacije u Mraclinu... prek puta crkve su skopali grabu, do sada u tjedan dana položili tridesetak metri cijevi, i nadam se da će do 2147.-e, u kasnu jesen, to biti gotovo...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #54 : Srpanj 05, 2011, 02:51:57 poslijepodne »
Zapoćela sanacija ulice Nikole Kramarića u Velikoj Mlaki,sa grebanjem sloja asfalta i polaganje novog sloja.

Samo da se nakon toga netko ne sjeti opet nešto prekopavati, jer su česti prekopi napravili najviše štete na gornjem sloju asfalta
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #55 : Srpanj 05, 2011, 02:58:15 poslijepodne »
Pitam se jel budu ikada osigurali cestu preko kanala u Petrovini, ili čekaju da netko pogine na onom zavoju gdje je vidljivost nula, a pješak auto i autobus se ne mogu mimoiči.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #56 : Srpanj 05, 2011, 09:17:20 poslijepodne »
Da vidiš samo kaj je ostalo od ceste za Guce.

Ni me tam bilo od zime,a i onda su nekaj kopali.
Mene tulko ne koleju uzdužne nek poprečne,ležeče policajke.A i onaj ulaz v selo vuz breg je kak da ga je krpala baterija minobacačev.

Počela i gradnja kanalizacije u Mraclinu...

Kak promet?
Evo,samo čekam da se negdo seti razrovati cestu čez Podvornicu i "Samujamu" vuz kanal...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #57 : Srpanj 07, 2011, 11:39:04 poslijepodne »
Gradonačelnik Dražen Barišić: „... Ne treba zaboraviti niti one radove koji su izvedeni oko Spomenika palim braniteljima u Kurilovcu, a svakako ćete biti, dragi moji Kurilovčani i oni koji niste tamo prolazili, biti ćete iznenađeni slijedećom dinamikom radova koja će biti u toj Gradskoj četvrti. A to je da odmah nakon završetka školske godine, što je zapravo ovih dana, trebalo bi početi presvlačenje Kurilovečke ulice u faznom dijelu. Dakle, ne u potpunosti, jer je ona poprilično duga, ali u faznom dijelu tamo gdje je najkritičnija ona se počinje presvlačiti i to će biti rađeno i u narednom razdoblju koliko će nam mogućnosti dozvoliti, i to sasvim sigurno ćemo u doglednom roku imati, da to tako kažem, novu staru Kurilovečku ulicu. Što se tiče Miošićeve ulice, u onom dijelu od crkve Petra i Pavla pa do Kolareve ulice, imali smo 57 suvlasnika s kojima smo morali riješiti imovinsko pravne odnose, 40 blizu 50 smo riješili odmah, međutim ovih desetak, petnaestak smo morali rješavati na razno razne načine, ali smo ih sve zajedno riješili. Potpisani su Ugovori. Rezervirana sredstva koja smo imali smo isplatili, i sada smo spremni, tamo smo i postavili pješački semafor, jer je bila kritična točka radi Osnovne škole ‘Nikole Hribara’, i sada smo spremni napraviti i izvršiti radove, i to ćemo izvršiti sredstvima koja ćemo osigurati iz izvora interventnih sredstava Ministarstva mora, pomorstva, prometa i infrastrukture, jer se tamo nalazi Prijedlog za odobrenje interventnih sredstava od 2 miliona kuna, a čime bi se stekli uvjeti da se onda i taj dio, od kojih je, to je možda nekakvih 200 do 300 m od crkve sv. Petra i Pavla pa do uklopa u Kolarevu ulicu. Tom prilikom ćemo malo i izmjestiti semafor, prilagoditi ga pješačkom prolazu. Međutim, ono što je jako bitno, mislim da je završen natječaj za Trg sv. Petra i Pavla i na tom dijelu će biti napravljen i Trg ispred crkve sv. Petra i Pavla, jer je prošle godine sama Župa uredila ulaz u objekt, tako da uz pripadajuće parkiralište to će biti jedan, doista hvale vrijedan i prekrasan kompleks koji će služiti, i prije svega, sigurnosti života, ali i ljepoti života u tom dijelu Grada Velike Gorice koji je, na neki način, naslonjen na Gradsku četvrt Kurilovec. Znam što vas tišti. Tišti vas Teslina. Mi smo rekli da ćemo Teslinu, obzirom da su neki projekti otpali, vrlo vjerojatno ćemo ići u Teslinu kako bi onih 450 do 500 m uspjeli riješiti od Kolareve ulice do onog dijela Tesline ulice, do onih braniteljskih zgrada gdje već imamo novu ulicu. Ne treba zaboraviti niti semaforizaciju. Sam semafor je koštao oko pola miliona kuna, oko 400.000 kn, koji je postavljen na križanju Jelačićeve i ulice Slavka Kolara. I za kraj, Jelačićeva, što ste spomenuli, radi se prema dinamici koju smo najavili. Dakle, osigurava se projektna dokumentacija kako bi se ta Jelačićeva ulica mogla započeti. Mislim da sam puno toga rekao za jednu Gradsku četvrt, samo jednu Gradsku četvrt, Kurilovec. “
http://www.gorica.hr/2011/07/aktualni-sat-17-sjednice-gradskog-vijeca/
wwwg tablice

Offline dadoizvg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 60
  • Karma: +0/-0
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #58 : Srpanj 10, 2011, 10:08:34 prijepodne »
Gradonačelnik Dražen Barišić: „... Mislim da sam puno toga rekao za jednu Gradsku četvrt, samo jednu Gradsku četvrt, Kurilovec. “

I opet niš o Kušancu :(

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Problemi okolnih naselja
« Odgovori #59 : Srpanj 10, 2011, 10:22:06 prijepodne »
Počela i gradnja kanalizacije u Mraclinu...

Kak promet?

Pa dobro je, nisu zrovali niš nekaj ekstra u smjeru ceste da se i dalje nebi moglo prometovati, više ide uz rub ceste...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”