Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

TZ - gdje je zastoj?

<< < (3/6) > >>

Newbie:
On je snijeg poslao, ha!!!

shaka zulu:
Kaj ni negdo rekel da se Grb Grada nemre samo tak koristiti.Rekel bi da se to odnosi i na druge grbe...


--- Citat: plemenitašica - Prosinac 14, 2009, 11:34:08 prijepodne ---TZ je preseljena u adekvatan prostor
--- Kraj citata ---

Dej,prosim te,naj...Prostor na katu,bez parkirališča je adekvaten!?Ja bi predložil još adekvatneji- Vrh vodoturna!!!


--- Citat: plemenitašica - Prosinac 14, 2009, 11:34:08 prijepodne ---napravili dio dionice buduće pješačke staze Vukomeričkih Gorica itd.
--- Kraj citata ---

Prvi glas...De je to kaj napravleno..?


--- Citat: plemenitašica - Prosinac 14, 2009, 11:34:08 prijepodne ---E sad kad je Beus naprasno „nestao“, nema se više niti poticaja, ideje su splasnule jer nema sluha, nema informacija da li se uopće što događa, gradski kulturni i još više zavičajni projekti i priredbe su svedene na Gastro (odrađeno, a bez odjeka) i valjda Fašnik.
Trenutno imamo ponudu bijelih šatora na platou ispred tržnice, lampica na lampici i to je to.
--- Kraj citata ---

Do dela Fašnik nek dela i Gastro-mislim da smo došli do točke de to trebaju na se zeti profesionalci.Raspisati za dobe natečaj i zabraniti kojekakvem kumom da je za***avaju javlaju.


--- Citat: plemenitašica - Prosinac 14, 2009, 11:34:08 prijepodne ---O Lukavec gradu neću ovdje niti govoriti. Taj dio kulturne baštine treba pretvoriti pod hitno u hotel po načelu noćenje s doručkom (sigurno bi bilo puno posjeta). :P :P :P
--- Kraj citata ---

Mene se zgodneje čini motel z fukodromom.

plemenitashica:

--- Citat: kuntakinte - Prosinac 15, 2009, 01:35:18 prijepodne ---
--- Citat: plemenitašica - Prosinac 14, 2009, 11:34:08 prijepodne ---TZ je preseljena u adekvatan prostor
--- Kraj citata ---

Dej,prosim te,naj...Prostor na katu,bez parkirališča je adekvaten!?Ja bi predložil još adekvatneji- Vrh vodoturna!!!
--- Kraj citata ---
Na kojem prvom katu? To je par štengica, a parkiralište postoji. Tko ga zlorabi, to je drugo pitanje.
Osim toga koga će vraga turistima ili nama građanima parkiralište ako idemo u TZ u CENTRU VG.
Jedino bi možda, ali možda trebalo jače obilježiti ulaz sa Zagrebačke. Prizanjem, nemam u memoriji kako s te strane izgleda obavijest o tur. uredu i suvenirnici.


--- Citat: kuntakinte - Prosinac 15, 2009, 01:35:18 prijepodne ---
--- Citat: plemenitašica - Prosinac 14, 2009, 11:34:08 prijepodne ---napravili dio dionice buduće pješačke staze Vukomeričkih Gorica itd.
--- Kraj citata ---

Prvi glas...De je to kaj napravleno..?
--- Kraj citata ---
Vidjeh slike, još tamo u proljeće ili rano ljeto. A staza ide nekak prije Kravarskoga pa prema Kozjači, ili možda prema Krušaku, ne znam točno nisam išla niti bila na otvorenju. Možda će netko znati bolje.
To je početak staze koja bi trebala ići skroz prema Peršinovcu ako sam dobro zapamtila.
Našla sam i link: http://www.rvg.hr/index.php?id=1360


--- Citat: kuntakinte - Prosinac 15, 2009, 01:35:18 prijepodne ---
--- Citat: plemenitašica - Prosinac 14, 2009, 11:34:08 prijepodne ---O Lukavec gradu neću ovdje niti govoriti. Taj dio kulturne baštine treba pretvoriti pod hitno u hotel po načelu noćenje s doručkom (sigurno bi bilo puno posjeta).
--- Kraj citata ---

Mene se zgodneje čini motel z fukodromom.
--- Kraj citata ---
Am je to to, samo u celofanu.  ::)

Newbie:
E, a di je zapelo sa tom stazom?

De Loren:
... čekaju da završi škola na Kravarskom, budu klinci sanjkama napravili staza gdje god im velite  ...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju