Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165068 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tvornica laži
« Odgovori #270 : Kolovoz 18, 2011, 03:48:54 poslijepodne »
i nije da nebi napisao svoje ime i prezime nego me je strah za mene i moju obitelj, cuo sam da okolo prijetite.

A kakve mehanizme ima za prijetnju? Niti su njegovi na vlasti ni u gradu ni u državi. Ovo je izgleda obično olajavanje i molim da se prestane s time.
P.S. neću Vam pisati i potpisati se dolje, jer koliko čujem nije se dobro vama zamjeriti pa se stoga bojim za sebe i svoju obitelj, stoga je ovo jedini način da pitam ono što želim.

Dečki i dekle,ovo pomalo postaje matrica...
Do stoji iza ove serve?Nekakova medijska hiža,firma,kampanja..?


već kad se boriš za istinu zakaj nisi napisal da se tvoj lažni stranački (moralni?) učitelj prije dvadesetak dana potukao u STAROM GRADU sa Goričkim poduzetnikom Žužićem…naime oba vidno pod alkoholom odmjerili su muškost pred brojnim gostima...očevici prenose da je ZDRAVEK zaskočio Žužića i prvi ga udario šakom…

Pusti šuple spominke,muva,da čujem rezultat!
And the winner is ..?
  :D
wwwg tablice

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #271 : Kolovoz 18, 2011, 05:00:04 poslijepodne »
Pozdrav svima ;D Vidim da se zakuhalo dok sam bio na GO.  ;D

Zanimljivi podaci o tajanstvenim ljudima  su izbili van, netko plasira nečiji prljavi veš, da li je to na pomolu neki unutarstranački sukob?  ???

I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #272 : Kolovoz 18, 2011, 05:26:44 poslijepodne »
Citat:
Citat: Muha - Danas u 12:36:00 poslijepodne
već kad se boriš za istinu zakaj nisi napisal da se tvoj lažni stranački (moralni?) učitelj prije dvadesetak dana potukao u STAROM GRADU sa Goričkim poduzetnikom Žužićem…naime oba vidno pod alkoholom odmjerili su muškost pred brojnim gostima...očevici prenose da je ZDRAVEK zaskočio Žužića i prvi ga udario šakom…

Pusti šuple spominke,muva,da čujem rezultat!
And the winner is ..?

Nerješeno...nastavak slijedi.. ;)

Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #273 : Kolovoz 18, 2011, 06:53:57 poslijepodne »
Citat:
Goran Beus Richembergh
I naposlijetku: čega bismo se to HNS i ja imali bojati?

Dolaze parlamentarni izbori i kako je ovih dana lijepo izrekao Željko Kerum «Nakon izbora tko živ a tko mrtav!»… Nisi odgovorio na postavljeno pitanje: „koliko ste novca inkasirali putem odbora koje ste osmislili “…koliko ste novca ostavili za hranu u MON AMYU?...zašto tvoj niti jedan račun za mobitel nije prelazio 1.000,00 kn koliki je bio dozvoljen limit nego su rn-i uvijek iznosili 998,65 kn?...ponašaš se kao osoba  koja je  beskrajno zaljubljena u samog sebe i tvoje javljanje je školski primjer izraženog narcizma. (Kaj je narcizam nego patološki način obračunavanja sa kompleksom manje vrijednosti?) Takvi ljudi, ogrezli u politiku, koji žive isključivo od toga ne mogu da shvate i prihvate svoju odgovornost za društvene i političke katastrofe i žive u lažnom uvjerenju da nikad ne griješe. Takvi kao ti nisu svjesni svoje podvojene osobnosti, jer kako jedan takav čovjek može priznati sebi i drugima da je zao i da ima komplekse? To još nismo vidjeli kod nekog političara, zar ne? Takvi ne priznaju da postoji nesvjesni dio osobnosti a kamoli kaj drugo. I kaj se onda događa? - upravo tu svoju mračnu stranu svesrdno projiciraju na druge, koji su labilni, lakovjerni, oni koji misle da su pogrešne nacije, vjere, stava. A narod ko narod u svom čemeru puši takve priče. Primjer su tvoji stranački poslušnici koje si vješto indoktrinirao, naime koristiš drugu stranu svoje osobnosti koja je zapravo mašta ali vidi vraga stvarna. Ljudi koje koristiš za svoje prljave poslove  u toku svoje individuacije (razvoja osobnosti) jednostavno nisu došli do tog nivoa razvoja da uvide da svako biće pa i oni sami imaju uvijek i dobro i lose u sebi, da su po tome svi ljudi isti i da političari iskorištavaju tu elementarnu "psihološku nepismenost" (primjer Melani koja je na silu htjela ući u prostoriju u kojoj se nalazila većina vijećnika…ti si jako dobro znao da se to ne smije ali je nisi spriječio pa je jadna napravila budalu od sebe). Narodna veli: ovce su tu da se sisaju. Čovjekom oduvijek vladaju nagoni, pa tako i sada, samo su tehnike maskiranja usavršene i na njima se neprestano radi..

Muhišane,
zadivljen sam ovim kvazipsihologiziranjem. Sjajan pokušaj! Ali moje udivljenje je trajalo tek par milisekundi. Ostao si i dalje u mojim očima to što si i bio. Patološki mrzitelj i lažov.

Al da rastjeramo te  tvoje magle: prvo nismo 'pospremili' nikakve novce za stranku. To je objeda na razini kaznenoga djela. Ako imaš saznanja o počinjenju kaznenoga djela dužan si ih odmah prijaviti nadležnim tijelima progona ili i sam činiš kazneno djelo neprijavljivanja. Ako pak nemaš nego podmećeš i lažeš onda si dno dna. Baba-tračara koja do podne mrzi sebe a popodne čitav svijet.

Drugo, čitavoga četverogodišnjega mandata na službenome objedu u Mon Amiju bio sam možda tri ili četiri puta (zajedno s ostalim čelnicima Grada) i to u prigodi domaćinstva nekih gostiju koji su došli u Veliku Goricu te dva puta kad sam se pridružio društvu prijatelja koji su tamo nešto slavili. I još triput privatno (bijaše to nakon isteka mandata) plativši uredno račun za sebe i svoje goste. Među njima i sve saborske zastupnice i zastupnike HNS-a.

Treće; prozivati me zašto nikad nisam prekoračio limit određen za korištenje službenoga mobitela je u najmanju ruku budalasto. Pa valjda sam štedio gradu novce čim sam redovito za čitavo vrijeme mandata na svom privatnom mobitelu uvijek imao dvostruko veće račune.

Možda vama nije normalno to što sam šparao ili to što sam u četiri godine koristio svoj privatni automobil i za službene svrhe (barem 40 tisuća kilometara bez lipe naknade). U službeni sam auto sjeo dva puta kao šofer (jednom do Varaždina i jednom u Posavinu ili na Brege, ne sjećam se, vozeći gradske službenike) i par puta kao treći ili četvrti putnik. I to je sve.

Valjalo bi me valjda prozivati da sam na službeni mobitel mjesečno spaljivao par tisuća kuna preko limita ili da tri mjeseca nisam htio vratiti službeni mobitel nakon isteka dužnosti kao što je bio slučaj s bivšom i sadašnjom predsjednicom Gradskog vijeća.

Društvo, malo vam je puno uvrnuta logika.

Pozdrav,

GBR

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #274 : Kolovoz 18, 2011, 07:26:50 poslijepodne »
Muha dobro Beus zbori, on se sigurno sjeća kad je vladajuću ekipicu Beus-Picula  prijavio Uskoku direktor jedne gradske firme za malverzacije . Inače taj direktor iz DC-a B. Š. je zbog toga smijenjen.  ???
  Eto kako završavaju oni koji ukazuju na kaznena djela i kriminal.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #275 : Kolovoz 18, 2011, 07:38:30 poslijepodne »
Muha dobro Beus zbori, on se sigurno sjeća kad je vladajuću ekipicu Beus-Picula  prijavio Uskoku direktor jedne gradske firme za malverzacije . Inače taj direktor iz DC-a B. Š. je zbog toga smijenjen.  ???
  Eto kako završavaju oni koji ukazuju na kaznena djela i kriminal.

hahahaha, ovo je malo jača glupost. Da je B. Š. prijavio 'vladajuću ekipicu'? Ma dajte, najte.... Pa gdje vam je sad B.Š. kad se tako istaknuo u 'borbi za istinu'?
Dobar štos.

GBR

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #276 : Kolovoz 18, 2011, 09:22:27 poslijepodne »
Dolaze parlamentarni izbori i kako je ovih dana lijepo izrekao Željko Kerum «Nakon izbora tko živ a tko mrtav!»… Nisi odgovorio na postavljeno pitanje: „koliko ste novca inkasirali putem odbora koje ste osmislili “…koliko ste novca ostavili za hranu u MON AMYU?...zašto tvoj niti jedan račun za mobitel nije prelazio 1.000,00 kn koliki je bio dozvoljen limit nego su rn-i uvijek iznosili 998,65 kn?

Ovo je postavio Muha,

 a na to mu je odgovoreno:

Al da rastjeramo te  tvoje magle: prvo nismo 'pospremili' nikakve novce za stranku. To je objeda na razini kaznenoga djela. Ako imaš saznanja o počinjenju kaznenoga djela dužan si ih odmah prijaviti nadležnim tijelima progona ili i sam činiš kazneno djelo neprijavljivanja. Ako pak nemaš nego podmećeš i lažeš onda si dno dna. Baba-tračara koja do podne mrzi sebe a popodne čitav svijet.

Tu retoriku možeš prodavati na sjednicama HNS-a ali ne ovdje.
Čovjek ti je uputio pitanje, a ne konstataciju, u kojoj nema ni jednog elementa kaznenog dijela. Tvoja lagana uporaba terminologije kaznenog dijela je zadivljujuća. Čim spomeneš misliš da netko bude drhtao i povukao se.
Možda netko da ali ne i ozbiljniji ljudi.
Ozbiljnost kojojm pristupaš javnoj dužnosti kao što je zaborski zastupnik ili gradski vijećnik je na nivou rigidne desnice.
Čim nestane argumenata odmah se pojavljuju navodni elementi kaznene odgovrnosti.
Po meni to više liči gospodine Beus da se i Marica više razumije u krivi k***c nego Vi u politiku.
I još jedno za koje znam da ću dobit opomenu ali to je samo citat jedne narodne poslovice.
Ako se pronađete u njoj dobro je, ako ne opet je dobro.
"Budala i krivih drva u šumi nikad neće nestati".

« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2011, 09:24:24 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #277 : Kolovoz 19, 2011, 07:39:31 prijepodne »
Muha dobro Beus zbori, on se sigurno sjeća kad je vladajuću ekipicu Beus-Picula  prijavio Uskoku direktor jedne gradske firme za malverzacije . Inače taj direktor iz DC-a B. Š. je zbog toga smijenjen.  ???
  Eto kako završavaju oni koji ukazuju na kaznena djela i kriminal.

hahahaha, ovo je malo jača glupost. Da je B. Š. prijavio 'vladajuću ekipicu'? Ma dajte, najte.... Pa gdje vam je sad B.Š. kad se tako istaknuo u 'borbi za istinu'?
Dobar štos.

GBR

gdje je B. Š.? Vi gospodine Beus i Picula ste mu pokazali pravo lice vaše politike i čovijek se više ne želi petljati u politiku zbog vas i takvih kao vi. Radi svoj posau u struci i jako je cijenjen građanin.

Hočete reći da nije prijavio Uskoku vladajuću ekipicu? malverzacije?  plakati?  :D

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #278 : Kolovoz 19, 2011, 11:37:06 prijepodne »
Čovjek ti je uputio pitanje, a ne konstataciju, u kojoj nema ni jednog elementa kaznenog dijela.

Očito ne shvačaš osnove logike. Ajde da ti objasnim.

Ako neko pita:

koliko ste novca inkasirali putem odbora koje ste osmislili?

Onda to nije samo pitanje, kužiš? U tom pitanju je implicitnja tvrdnja, da je GBR inkasiral novce putem odbora. Tako da se u toj rečenici ne pita, da li se jesu ili nisu "inkasirali" novci, nego se od te tvrdnje polazi sa pitanjem "koliko?". Znači pitanje je koliko se inkasiralo, a ne da li jesu ili nisu inkasirali. Muha je siguran da je tako bilo, i to sad putem tog pitanja i tvrdi.

Ajde recimo da ti to nisi odma skužil pa čemo ti to oprostiti. Inače bi izgledalo da se samo praviš mutav i pokušavaš zajebavati ljude na forumu, kaj je spamanje. I (po mojem) kažnjivo.

Ta ista logika vrijedi i za druga pitanja sa implicitnom tvrdnjom:
“…koliko ste novca ostavili za hranu u MON AMYU?...zašto tvoj niti jedan račun za mobitel nije prelazio 1.000,00 kn koliki je bio dozvoljen limit nego su rn-i uvijek iznosili 998,65 kn?

Zato bih molio i ostale forumaše da ne pokušavaju implicitnim tvrdnjama širiti neke takozvane "činjenice" jer su to mogući pokušaji klevetanja i širenja laži, a to se ne bu toleriralo, čak i ako je to obučeno u pitanje.

Hvala.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #279 : Kolovoz 19, 2011, 12:44:19 poslijepodne »
Bob Rok žvrljotina, kako kaže Beus nikovima sličnih naziva!

Ne možeš ti objasniti ništa jer zamagljivanje i prekrivanje ima drugačiji naziv. Muha nije insinuirao da je Beus primao jer je Beus i sam potvrdio da je primao novan od povjerenstva, muha je pitao koliko, što Beus nije odgovorio.

ovom rečenicom Beus u svom postu potvrđuje primanje novaca za rad u povjerenstvima: ...Svi moji prihodi uredno su prijavljeni, na njih su plaćeni i porez i prirez, nisu bili uopće toliki koliko insinuirate, jedan mjesec su bili viši a drugi niži, ovisno o obvezama a zamjenici gradonačelnika ne samo da su imali dužnost raditi u povjerenstvima...

malo pročitaj i broji do 10, pa kreni pisati. Muha je samo pitao: „koliko ste novca inkasirali putem odbora

Što je ti insinuiranje ???

Milsim da si i ti bio u kumrovcu na obuci

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #280 : Kolovoz 19, 2011, 03:46:56 poslijepodne »
Bob Rok žvrljotina, kako kaže Beus nikovima sličnih naziva!

Ne možeš ti objasniti ništa jer zamagljivanje i prekrivanje ima drugačiji naziv. Muha nije insinuirao da je Beus primao jer je Beus i sam potvrdio da je primao novan od povjerenstva, muha je pitao koliko, što Beus nije odgovorio.

ovom rečenicom Beus u svom postu potvrđuje primanje novaca za rad u povjerenstvima: ...Svi moji prihodi uredno su prijavljeni, na njih su plaćeni i porez i prirez, nisu bili uopće toliki koliko insinuirate, jedan mjesec su bili viši a drugi niži, ovisno o obvezama a zamjenici gradonačelnika ne samo da su imali dužnost raditi u povjerenstvima...

malo pročitaj i broji do 10, pa kreni pisati. Muha je samo pitao: „koliko ste novca inkasirali putem odbora

Što je ti insinuiranje ???

Milsim da si i ti bio u kumrovcu na obuci

Opet odgovaraš u ime drugih. Kaj se osječaš prozvan braniti ih? Misliš da Mile car ne zna odgovoriti?

I kakva sad žvrljotina? Ak neko nekog tak zove, ti mene nebuš. Imam svoj nick i tak me imaš zvati, ili šutjeti. Sve drugo je za mene vrijeđanje.

I sad još i provociraš s tim tvojim "mišljenjima". Nemoj. To nije način na koji se diskutira. To vodi samo u svađu. Nemoj.

Ali ak se želiš svaditi onda si najdi druge, pa se odi svadit. Bit če ti bolje. Vjeruj mi.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #281 : Kolovoz 19, 2011, 04:28:32 poslijepodne »
 Dao sam si malo truda i pogledao svih 19 stranica teme : Beusova tvornica laži. Izbrojio sam forumaše sa najviše postova u toj temi i poredao ih od broja 1. Do broja 8. , dok su ostali sa manje od 10 postova i njih nisam uzimao u obzir .
Naravno svi su se ,odnosno većina od onih koji su se javljali, jako lijepo počastili sa raznim epitetima i zgodnim nazivima. U tome nije zaostao čak niti forumaš  po kojem je tema i nazvana , tako da se sada pitam kakova je svrha cijele teme?
No dobro,najviše postova poslao koko-vg – 62, zatim Mile car – 43, kruno – 23, Muha – 21, Sledgehammer – 21, jaguar – 16, tromblon – 15, Bob Rock – 15, Mglavovic – 14, krok – 11.
GBR poslao je 6 postova,koje su pojedinci lijepo cijele ponavljali uz još neke postove,što nije dozvoljeno, ali eto tako je.
Oni sa najvećim brojem postova još su se međusobno lijepo častili raznim epitetima koji im baš ne služe na čast. I kad sam malo poglesao i ostale teme, također vode u slanju postova, ali i u „nagrađivanju“ sudionika u tim temama.
Naravno ovo je slobodni forum i svatko vodi raspravu kako želi i misli da može ili smije. Osobno nemam ništa protiv toga, ali sam ipak primjetio da svi jakolijepo navijaju za sebe i svoje stranke,koje vješto sakrivaju. Doboto čak i razumijem,ali da baš mora toga biti u svakoj temi? Ne vjerujem, ali vidim da se to lijepo ponavlja i nastavlja.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #282 : Kolovoz 19, 2011, 05:20:45 poslijepodne »
. Doboto čak i razumijem,ali da baš mora toga biti u svakoj temi? Ne vjerujem, ali vidim da se to lijepo ponavlja i nastavlja.

Pa tema je političkog karaktera kaj ne? Najbolje da pišemo kak je trava zelena i nebo plavo... i ti si izgubio kompas  ;D

Imaš tema o vrtlarstvu, ružama pa se tamo uključi i ne soli pamet o onome o čemu nemaš pojma. To ti je kao da pekar objašnjava pilotu kako voziti avion! Sad se poklopi vlehima i kuš ubuduće ili sve smatram vrijeđanje i omalovažavanje!

I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #283 : Kolovoz 19, 2011, 06:24:44 poslijepodne »
. Doboto čak i razumijem,ali da baš mora toga biti u svakoj temi? Ne vjerujem, ali vidim da se to lijepo ponavlja i nastavlja.

 Sad se poklopi vlehima i kuš ubuduće ili sve smatram vrijeđanje i omalovažavanje!



Bez obzira na sve ti smatraš da možeš biti  bezobrazan. Nisam nikoga vrijeđao samo sam napisao svoj komentar! Uostalom kao i mnogi drugi.

Zanima me otkuda ti samo toliko "pristojnosti" da se obraćaš na ovako bezobrazan naćin?

Mislim da ovo zaslužuje ban.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 19, 2011, 06:26:16 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #284 : Kolovoz 19, 2011, 07:29:04 poslijepodne »
. Doboto čak i razumijem,ali da baš mora toga biti u svakoj temi? Ne vjerujem, ali vidim da se to lijepo ponavlja i nastavlja.

 Sad se poklopi vlehima i kuš ubuduće ili sve smatram vrijeđanje i omalovažavanje!



Bez obzira na sve ti smatraš da možeš biti  bezobrazan. Nisam nikoga vrijeđao samo sam napisao svoj komentar! Uostalom kao i mnogi drugi.


Ne izvlači se sad! Konstantno svojim vrijeđanjem omalovažavaš sve forumaše ovdje na forumu! i prestani već jednom, ideš u offff!!!! 
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.