Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165290 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #180 : Kolovoz 11, 2011, 09:16:52 poslijepodne »
Bračni par Beus najbogatiji

Gle čuda potkrala ti se greškica,ovo nisi skoperal;

" 26.11.2008. Aktualno "

To je nekulko put demanterano na forumu,i širje, teroga su Barišič,Šimunkovič i hatezejci vrušili.  ;)
wwwg tablice

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #181 : Kolovoz 11, 2011, 10:05:57 poslijepodne »
Daj mile, seres... ko bi kome toliko platio samo za to!!!

Neka prikažu isplatne liste pa ćeš vidjet  ;D
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #182 : Kolovoz 12, 2011, 10:00:27 prijepodne »
sleđ ... Toliko smrdi oko tebe da te zaobilazim u velikom luku i nemam namjeru komentirati tvoje postove. Okani me se. Najdi si tam u menzi kakvog sebi sličnog pa mu prodavaj muda pod bubrege, kao što pokušavaš i ovdje. Prokužili te već i klinci. Nisam ti ja kao  plemenitašica a bome ni kao Anđelko.

Nisi. Ti si gori od njih. Oni bar nisu seronje koji stranačku promidžbu donose ovamo, a da sam ja moderator, ti bi odavno odjebo odavde sa takvim nastupom. Drži se ti svoje ekipice iz HNS-a, a oni imaju svoj forum pa serendaj tamo, ovdje takve gluposti nisu dobrodošle i takva politička razračunavanja drži sa tuljane koji su ti stranački podređeni (ako se ne varam, ti si nekakav zamjenik nekakog šefića "najjače" stranke u VG, zar ne?). Dakle, pročitan si, prepoznat si, i odjebi. Tvoji podaci i tvoji interesi su poznati svakome tko ima imalo interesa to znati (ja se otkrivanjem neću baviti, to je prejadno...), no najvažnije je da se time otkriva prava priroda tvojeg boravka i zagađivanja na ovom forumu. A to je važna stvar, jer ljudi trebaju znati pozadinu tvojih nastupa na ovom forumu.

I tebe i takve sve treba otkrivati i javno prokazivati, to je u interesu mentalnog zdravlja foruma i njegove nesvrstanosti na bilo čiju političku prugu. Jer ovo nije jumbo-plakat nikakvih stranačkih jehovaca koji nas gute svojim politiziranjem čim im se pruži prilika. Takvima treba odmah, kao i uživo, zalupiti vratima pred nosom i reći im da takve rigotine nisu poželjne na sajtu sa ovom domenom.

A da me moraš zaobilaziti - moraš. Baš zato jer sam u svakom intelektualnom pogledu iznad tebe, imun sam na tvoju veličinu i stranački status, ne možeš mi apsolutno ništa - pa ti je i bolje da moje postove ne komentiraš, jer suvisli i pametni komentari su za tebe vrlo sklizak teren, na kojem se baš nimalo ne snalaziš. Tako da ta muda i bubrege - ne žvačem niš od toga - možeš prodavati naivcima iz stranke i tamo glumiti nedodirljivu veličinu. Ovdje nisi ni jedno, a još manje ono drugo. I što prije to shvatiš, izlazit ćeš manje crven u licu pred svoju ekipicu na svakom stranačkom druženju.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2011, 10:07:25 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #183 : Kolovoz 12, 2011, 10:20:04 prijepodne »
Nisi. Ti si gori od njih. Oni bar nisu seronje koji stranačku promidžbu donose ovamo, a da sam ja moderator, ti bi odavno odjebo odavde sa takvim nastupom.
Tebe s takvim tvojim nastupom bi trebalo poslati na duuuugo hlađenje. Članove foruma javno vrijeđaš, omalovažavaš, pluješ po njima, i sad po novom još i nagađaš njihov identitet. A baš za to je koko jedanput bil banan na 7 dana. Tako da bi to sad morala biti i tvoja sudbina. Bar 7 dana, ali ti si i više zaslužil.

Nego - kaj si sad skroz prešel u HDZovce? Već sam ti prije rekel da imam dojam da si jedan od njih, ali sad to više nije dojam. Nemoj više pričat da su ti sve stranke iste, jer svojim ponašanjem na forumu dokazuješ da to nije istina.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #184 : Kolovoz 12, 2011, 11:35:33 prijepodne »
Tebe s takvim tvojim nastupom bi trebalo poslati na duuuugo hlađenje. Članove foruma javno vrijeđaš, omalovažavaš, pluješ po njima, i sad po novom još i nagađaš njihov identitet. A baš za to je koko jedanput bil banan na 7 dana. Tako da bi to sad morala biti i tvoja sudbina. Bar 7 dana, ali ti si i više zaslužil.

Nego - kaj si sad skroz prešel u HDZovce? Već sam ti prije rekel da imam dojam da si jedan od njih, ali sad to više nije dojam. Nemoj više pričat da su ti sve stranke iste, jer svojim ponašanjem na forumu dokazuješ da to nije istina.

Još jedan "podobni".

Ja ne nagađam o ničijem identitetu - ja taj identitet ZNAM. No ne otkrivam ga - no u čemu je pošteno biti anoniman, a istodobno na tuđem terenu širiti svoju propagandu? Gdje je tu poštenje, što se i kakvi interesi se skrivaju iza nečije tobožnje "objektivnosti" i "širine pogleda" - to ima svatko ovdje pravo znati, a nadam se da je dotični toliki "karakter" da stoji iza svojih postupaka, svoje ideologije i svojih stavova, da ih se NE SRAMI (iako bi počesto imao zašto).

Ja NE OTKRIVAM NIČIJI IDENTITET - no ljudi imaju pravo (i to nije na štetu onoga na koga se to odnosi) znati TKO to njima prodaje filozofije, tko iznosi objede i laži na tuđi račun, kojim povodom i zbog čega to radi - to reći NIJE povreda ničijih prava ili pravila foruma.

I da si pročital to kaj sam napisal, i da si to još više mogao ili htio razmeti - nebi tak nekaj meni spočitaval. Kaj se tiče uvreda, čudno kak se ti, kao zaštitnik baš takvih koje ja razotkrivam kroz njihovu pravu ulogu ovdje, ne javljaš kad se tak ponaša netko tko puše u diple u kakve dahćeš i ti - jel to odraz poštenja i objektivnosti? Tražite ono - što niste spremni dati??

Ovo sa HDZ-om je toliko jadno da je bezvrijedno za komentar - osim kao studija tvoje "širine" misli. Jer ti moraš svrstavati ljude u neki koš, drugačije ti ne znaš - ako ne spada u neku partiju da se ti znaš postaviti za ili protiv, ti si izgubljen. Zato i jesi u stranci, to je prva lekcija iz formatiranja. Iako ništa nije ni skroz crno ni skroz bijelo - ti preferiraš upravo takvo ponašanje i shvaćanje. Jer je za sve između toga potreban mentalni napor da bi se to shvatilo. A to je prečesto - puno preteško.

Ja i HDZ?

C'mon - ovo nije podforum viceva...  ::) ::) ::)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2011, 11:40:51 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #185 : Kolovoz 12, 2011, 11:37:07 prijepodne »
Pozdrav svima, a osobito mojim vjernim obožavateljima.
U ovoj "Beusovoj" a zapravo tvornici laži gradonačelnikova tjelesnoga zdruga stvarno je namljeveno kojekakvih budalaština. I uvreda. Ali dobro, ako uživate u toj kaljuži - izvol'te!

Nego, onaj koji se na sve sile pokušao ugurati na HNS-ovu lokalnu listu prije dvije godine sad opet prodaje bozu o "najbogatijemu paru u Gorici". Kuntakinte je podsjetio da se ta lažna informacija nekoliko puta demantirala. Međutim, ne treba tim tvrdnjama nikakav demanti.
Ode se na web stranicu Povjerenstva za sprječavanje sukoba interesa pa se vidi izvorna dokumentacija (koju novinarka "Reportera" nije znala čitati pa je za godišnji brutto utvrdila da je mjesečni netto).
Dakle, najfriškija imovinska kartica je na:
http://www.sukobinteresa.hr/posi/wk.nsf/0/8E7503AA8B0EECF0C12578A2004ED211?open
a ona prvotna iz 2008. je na:
http://old.sukobinteresa.hr/?prezime=Beus Richembergh&prebivaliste=&duznosti=-&stranke=-&submit3=Tra%C5%BEi

Eto sve mudrosti. A guzna muha nek i dalje bezglavo zuji.
Živjeli!

GBR

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #186 : Kolovoz 12, 2011, 12:26:04 poslijepodne »
U ovoj "Beusovoj" a zapravo tvornici laži gradonačelnikova tjelesnoga zdruga

Poštovani gospodine Beus, osobno ne poznam ni Vas ni gradonačelnika, je vrlo zanimljivo da mu se obraćate ovako preko interneta, a ne osobno kako bi to i dolikovalo komunikaciji vjećnika i gradonačelnika.

stvarno je namljeveno kojekakvih budalaština. I uvreda. Ali dobro, ako uživate u toj kaljuži - izvol'te!

Saborski zasptupnik pa korisit izrez poput "namljeveno" !!!
Gospodine Beus prije bi Vašoj funckiji dolikovao izraz "izrečeno", i bilo bi mi normalnije da zadržite nivo dostojanstva na razini kulturne osobe, ako je to moguće s obzirom ovdje izrečeno sa svih strana pa i sa Vaše to očito nemoguća misija.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #187 : Kolovoz 12, 2011, 12:31:46 poslijepodne »
sleđ ... samo pazi da se ne raspukneš od " previše pameti" kojom si ispunjen. Zašto me podsječaš na žabu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #188 : Kolovoz 12, 2011, 12:50:05 poslijepodne »
Ja ne nagađam o ničijem identitetu - ja taj identitet ZNAM.
Još gore!
Citat:
No ne otkrivam ga - no u čemu je pošteno biti anoniman, a istodobno na tuđem terenu širiti svoju propagandu? Gdje je tu poštenje, što se i kakvi interesi se skrivaju iza nečije tobožnje "objektivnosti" i "širine pogleda" - to ima svatko ovdje pravo znati, a nadam se da je dotični toliki "karakter" da stoji iza svojih postupaka, svoje ideologije i svojih stavova, da ih se NE SRAMI (iako bi počesto imao zašto).

Ja NE OTKRIVAM NIČIJI IDENTITET - no ljudi imaju pravo (i to nije na štetu onoga na koga se to odnosi) znati TKO to njima prodaje filozofije, tko iznosi objede i laži na tuđi račun, kojim povodom i zbog čega to radi - to reći NIJE povreda ničijih prava ili pravila foruma.
Na ovom forumu niko nema prava otkrivati identitet drugih članova, kaj si ti djelomice pokušao. I to je povreda pravila foruma. A sad ak ti misliš da je to po tvojim moralnim načelima ok, to je druga stvar. Za to te ja ne bi kaznil, već za ovo prvo, pa si ti to sad tumači kak got očeš.
Citat:

I da si pročital to kaj sam napisal, i da si to još više mogao ili htio razmeti - nebi tak nekaj meni spočitaval.
Pročital sam, i, na žalost, moram priznati da su mi se neke stvari u tvom postu sviđale. Samo kontekst u kojem si to objašnjaval je bio previše subjektivan. Sve ono drugo spamanje HDZeovih igrača nisi ni primjetio, samo kad neko, tj. koko, pokuša tumačiti HNS odma uskačeš i napadaš. Očigledno da imaš problem s tim članom, ali to me se ne tiče. Tvoja privatna stvar. Samo vrijeđanje i širenje mržnje ovdje na forumu, to više nije privatna stvar.
Citat:
Kaj se tiče uvreda, čudno kak se ti, kao zaštitnik baš takvih koje ja razotkrivam kroz njihovu pravu ulogu ovdje, ne javljaš kad se tak ponaša netko tko puše u diple u kakve dahćeš i ti - jel to odraz poštenja i objektivnosti? Tražite ono - što niste spremni dati??
I muhi sam (kao prvome!) skretal pažnju na neke njegove ispade, kaj to nisi videl? Tak da tvoje priče o poštenju i neobjektivnosti nisu ništa nek izmišljotine jednog neinformiranog tipa koji se ponaša ko da sve zna, a zapravo zna samo trunku. Da ne velim gore riječi...  Ti i Mensa? Jadna li je ta Mensa.
Citat:
Ovo sa HDZ-om je toliko jadno da je bezvrijedno za komentar - osim kao studija tvoje "širine" misli. Jer ti moraš svrstavati ljude u neki koš, drugačije ti ne znaš - ako ne spada u neku partiju da se ti znaš postaviti za ili protiv, ti si izgubljen. Zato i jesi u stranci, to je prva lekcija iz formatiranja. Iako ništa nije ni skroz crno ni skroz bijelo - ti preferiraš upravo takvo ponašanje i shvaćanje. Jer je za sve između toga potreban mentalni napor da bi se to shvatilo. A to je prečesto - puno preteško.

Ja i HDZ?

C'mon - ovo nije podforum viceva...  ::) ::) ::)
Ako se javno priznaš da si glasal za HDZovca, i ako to i braniš, i ako sad ne napadaš ni jednom od ovih HDZovih pijuna koji više nego očigledno ovaj forum spamaju bedastoćama, lažima i vrijeđanjima, nego jednog koji pokušava braniti HNS, onda je jasno na čijoj si strani.

Ili očeš reći da je samo slijepa mržnja pokretač tvojih postova? Onda se odi lječit. Ozbiljno.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 12, 2011, 12:52:06 poslijepodne BobRock »

Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #189 : Kolovoz 12, 2011, 01:09:54 poslijepodne »
Poštovani Kruno,
Uopće se ne obraćam gradonačelniku nego njegovim adorantima i plaćenicima (koji ga zapravo preziru i nanose mu štetu još veću od one koji on za sobom ostavlja) koji godinama ispiru usta izmišljotinama na moj račun (kad se već ne mogu suprotstaviti argumentima), koristeći forumašku 'anonimnost' i mijenjajući nickove od sezone do sezone. Bez hrabrosti da kad idu na nekoga ozbiljnim tvrdnjama i optužbama to i potpišu i jamče svojom čašću.
S gradonačelnikom komuniciram na sjednicama Gradskoga vijeća ali, na žalost, rijetko jer on obično ustaje i napušta dvoranu kad ja govorim jer se nema snage suočiti s mojim argumentima, upitima i kritikama a prijedloge nikad niti nije htio slušati.
Pristalica sam i zagovornik oštre ali korektne i fer političke utakmice i polemike u kojoj nema mjesta lažima i podmetanjima. Međutim, svaki pokušaj da se lažima, objedama, osobnim diskvalifikacijama i uvredama zakaljuži prostor politike i javnoga diskursa zahtijeva jasan i oštar odgovor i suprotstavljanje. 
Nemamo pravo prešutjeti kad se laž pokušava nametnuti kao istina, lopovluk kao poštenje a nesposobnost kao standard s kojim se treba pomiriti.

Srdačan pozdrav,
Goran BR

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #190 : Kolovoz 12, 2011, 03:05:29 poslijepodne »
Citat:
A guzna muha nek i dalje bezglavo zuji.

Esalam alejkum sine Edhanov...već kad si se javio u raspravu odgovori koliko je oformljeno povjerenstava za provedbu natječaja TI i VFK dok ste bili na vlasti?... koliko ste novaca honorirali ?...ptičica mi javlja da se radi o 9.000,00 kn/mjesečno..

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #191 : Kolovoz 12, 2011, 03:12:02 poslijepodne »
...gradonačelnikova tjelesnoga zdruga...

Sramotna i krajnje neprimjerena aluzija na Pavelićev "Poglavnikov tjelesni zdrug".  Ovakve stvari su se mogle čuti u Kninu 1991., ali neobično da ih čujemo 2011. u Velikoj Gorici.

A, opet od nekoga kome se cijeli život priviđaju "ustaše" i ne očekuje se ništa drugo.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #192 : Kolovoz 12, 2011, 03:18:02 poslijepodne »
Poštovani Kruno,
Uopće se ne obraćam gradonačelniku nego njegovim adorantima i plaćenicima (koji ga zapravo preziru i nanose mu štetu još veću od one koji on za sobom ostavlja) koji godinama ispiru usta izmišljotinama na moj račun (kad se već ne mogu suprotstaviti argumentima), koristeći forumašku 'anonimnost' i mijenjajući nickove od sezone do sezone. Bez hrabrosti da kad idu na nekoga ozbiljnim tvrdnjama i optužbama to i potpišu i jamče svojom čašću.
S gradonačelnikom komuniciram na sjednicama Gradskoga vijeća ali, na žalost, rijetko jer on obično ustaje i napušta dvoranu kad ja govorim jer se nema snage suočiti s mojim argumentima, upitima i kritikama a prijedloge nikad niti nije htio slušati.
Pristalica sam i zagovornik oštre ali korektne i fer političke utakmice i polemike u kojoj nema mjesta lažima i podmetanjima. Međutim, svaki pokušaj da se lažima, objedama, osobnim diskvalifikacijama i uvredama zakaljuži prostor politike i javnoga diskursa zahtijeva jasan i oštar odgovor i suprotstavljanje. 
Nemamo pravo prešutjeti kad se laž pokušava nametnuti kao istina, lopovluk kao poštenje a nesposobnost kao standard s kojim se treba pomiriti.

Srdačan pozdrav,
Goran BR
Koja postenjacina nema sta!

O kojim to argumentima s vase strane govorite?

nego, bolje Vi nama, gospon Beus, kad ste toliko posteni i transparentni recite koliko ste si vi i fabijancicka isplacivali mjesecno na racun povjerenstva koja ste sami osnovali i u kojem ste vas dvoje uvijek bili clanovi? koliko ste dodatno isisali od nas poreznih obveznika uz placu?

Hvala Bogu da je HDZ ukinuo naknade za takva povjerenstva, a Vi imate obraza napadati.... znamo mi zasto napadate jer prekrivate svoj lopovluk i nesposobnost!  Postenim ljudima ne skace tlak i ne kukaju za primanja koja Vi imate, sramite se...

i nije da nebi napisao svoje ime i prezime nego me je strah za mene i moju obitelj, cuo sam da okolo prijetite.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #193 : Kolovoz 12, 2011, 03:35:16 poslijepodne »
... muha, kak si krenuo, za tjedan-dva ćeš pisati da se radilo o 9000 - 10000 eura, a ne kuna ...


krok, strah te je  da slučajno tko od tvoje familije ne skuži pod kojim nickom i kaj pišeš ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #194 : Kolovoz 12, 2011, 03:40:00 poslijepodne »
...
i nije da nebi napisao svoje ime i prezime nego me je strah za mene i moju obitelj, cuo sam da okolo prijetite.
Kaj je to istina? Odakle ti to? To bi bilo interesantno malo detaljnije istražiti. Jel ti napomenu da te može tužiti na sudu zoveš prijetnjom? Radi se o takvoj prijetnji? Ili neka druga vrst prijetnje? To bih htio malo konkretnije saznati, ako može.

Ali ne tipa "čuo sam", ili "priča se". To se onda zove izmišljotina. Konkretno moliću.