Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165207 )

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #150 : Kolovoz 06, 2011, 10:00:07 prijepodne »
Beusove laži i obmane sa debelim argumentima i dokazima

Zgleda da sem v ove deset stranic nekaj prepustil...Jel se moreju te laži i obmane samo zame v jene skračene verzije jenoga posta skoperati?

Propustili ste vi ti puno toga. Zato ste i popušili izbore.

Nego, jeste nosili štafetu za Beusov rođendan? I odakle ste krenuli - iz Splita ili Goražda?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #151 : Kolovoz 06, 2011, 10:19:15 prijepodne »
Pošli smo ze Splita a sad je 14. izmena negde na putu prema Goraždu.Posle izborov bumo sim vrgli slike a delal se bu i dokumentarni film teri još nima ni radni naslov ali smo svesni da mu ga bumo morali dati,če niš nekakvoga.Jel imaš koga da nam ga zmontera?
 ;D  ;D  ;D
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #152 : Kolovoz 06, 2011, 11:13:38 poslijepodne »


@glavonjiću, nemoj mi se uvlačiti ( te sam ti malo jaguarčić, malo mačić, malo ribica....)

Ja tebi? hehehe
Ja tebi tepam jer si još mlad, zelen, neiskusan, podložan i povodljiv pa mi te žao.


Tvrditi ovakvo nešto za nekoga, koga se nepozna, može samo tuljan poput tebe glavonjiću.
Ali kao i obično to tebi nije ni važno, važno je da si ti obavio "PR" i natrkeljao hrpu budalaština koje nemaju veze s vezom, jel se to zove PR? Zemi si kopirku i samo kopiraj, svejedno nemaš kaj novog i pametnog za kazati.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #153 : Kolovoz 06, 2011, 11:33:09 poslijepodne »
E jaguaru, mica maco! boli te istina pa vrijedas okolo koga stignes. Kako te nije stid?

sve je laz i obmana jer si ti odiseju do pasa u su*** i jedini znas sto je prava istina. Ocemo dalje o zaposljavanju HNS-ovaca u gradsku upravu i gradske firme? Tko  je zaposlio kcer od Andrije Buklijasa u Gradsku upravu? lazem? obmanjujem? jesam tuljan jer sam ovo javno rekao kao Glavovic? boli istina? tk je zaposlio Josipa Busica? opet laz jeli? ljut si jer smo razotkrili organizaciju upitnih namjera.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #154 : Kolovoz 07, 2011, 12:06:22 prijepodne »
E jaguaru, mica maco! boli te istina pa vrijedas okolo koga stignes. Kako te nije stid?

sve je laz i obmana jer si ti odiseju do pasa u su*** i jedini znas sto je prava istina. Ocemo dalje o zaposljavanju HNS-ovaca u gradsku upravu i gradske firme? Tko  je zaposlio kcer od Andrije Buklijasa u Gradsku upravu? lazem? obmanjujem? jesam tuljan jer sam ovo javno rekao kao Glavovic? boli istina? tk je zaposlio Josipa Busica? opet laz jeli? ljut si jer smo razotkrili organizaciju upitnih namjera.

Mene niš ne boli, bez brige, ali koliko sam saznal u ovih zadnjih 2 desetljeća cijela gradska uprava je tak i popunjena i popunjava se i dalje, kaj ne? Nego kad si tako istinit i točan a prenosiš navodno istinu, kreni dalje redom, nastavi niz od HDZ i SDP do DC, HSS .....
Ajmo dečki, čekam i Mile cara s popisom, mora da je popis jako dugačak, treba vremena. ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #155 : Kolovoz 07, 2011, 11:06:04 prijepodne »
Kao što sam rekao rado ću udovoljit tvojim željama u jednom od mojih budućih postova.
Sad me još više zanima dali ćeš demantirati KROKA i na koji način?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #156 : Kolovoz 08, 2011, 10:43:05 poslijepodne »
Kao što sam rekao rado ću udovoljit tvojim željama u jednom od mojih budućih postova.
Sad me još više zanima dali ćeš demantirati KROKA i na koji način?

Nemam ja što demantirati ili ne demantirati, to za mene na koncu nije ni važno.
Ono što je za mene važno na koje radno mesto je netko zaposlen, što on radi i kolika je njegova stručnost, znanje a prije svega koliko doprinosi boljoj efikasnosti i učinkovitosti gradske uprave.
Inače ne slažem se da netko ne bi mogao dobiti posao samo zato što je član bilo koje stranke ako je kvalitetan i stručan, potrebit i može doprinijeti sveukupnoj boljoj efikasnosti rada uprave, na zadovoljstvo građana kojima je gradska uprava servis za lakše i kvalitetnije življenje.

Primjer:
Ja bi očekivao da je gradonačelnik pojačao s novim djelatnicima ured za graditeljstvo koji je rakrana goričke gradske uprave, građani čekaju građevinske još uvijek po 2-3 pa čak i 4 godine, što je sramotno i žalosno, dok gradonačelnik zapošljava recimo Zorana Žica, koji čak ima i svoj obrt, na izmišljeno radno mjesto kako bi zadovoljio apetite VŠO, Žica na gradski proračun, kako bi na kavicama radio PR stranki DC na teret građana Velike Gorice, dobivajući plaću za svoj (ne)rad. I nije on jedini on je valjda 20-ti u gradskoj upravi, a gradske tvrtke, ustanove? Čekam Mileta s popisom. ;D

Možda netko od Vas nam objasni što to točno Žic radi u upravi i za što je to stručnjak, koliko može doprinijeti boljem servisu građanima i u kom smjeru?  8)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2011, 10:44:45 poslijepodne Jaguar »

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #157 : Kolovoz 08, 2011, 11:04:04 poslijepodne »
Možda netko od Vas nam objasni što to točno Žic radi u upravi i za što je to stručnjak, koliko može doprinijeti boljem servisu građanima i u kom smjeru?  8)

Pitaj nekoga iz HNS-a.

HNS-ovci su i tako svi besposličari, pa usred radnog dana ili tumaraju gradskom upravom ili vise u Starom gradu. Barem tako sami tvrde.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #158 : Kolovoz 08, 2011, 11:48:24 poslijepodne »
Nemam ja što demantirati ili ne demantirati, to za mene na koncu nije ni važno.
Ono što je za mene važno na koje radno mesto je netko zaposlen, što on radi i kolika je njegova stručnost, znanje a prije svega koliko doprinosi boljoj efikasnosti i učinkovitosti gradske uprave.
Pa s obzirom da je tamo imenovana ekipa koja je dobila poslove u gradskim firmama, a tebe brine njihova stručnost i znanje, bilo bi lijepo kad bi netko relevantan objavio i te natječaje na kojima su oni dobili poslove pa da se vidi koliko su stručni i dali si i za njih zabrinut.

Inače ne slažem se da netko ne bi mogao dobiti posao samo zato što je član bilo koje stranke ako je kvalitetan i stručan, potrebit i može doprinijeti sveukupnoj boljoj efikasnosti rada uprave, na zadovoljstvo građana kojima je gradska uprava servis za lakše i kvalitetnije življenje.

Šo se toga tiče i ja sam sličnog mišljenja, samo što u ovom slučaju nitko od nabrojanih nije imao posao, a stručnost i znanje je vrlo upitno.

Primjer:
Ja bi očekivao da je gradonačelnik pojačao s novim djelatnicima ured za graditeljstvo koji je rakrana goričke gradske uprave, građani čekaju građevinske još uvijek po 2-3 pa čak i 4 godine, što je sramotno i žalosno, dok gradonačelnik zapošljava recimo Zorana Žica, koji čak ima i svoj obrt, na izmišljeno radno mjesto kako bi zadovoljio apetite VŠO, Žica na gradski proračun, kako bi na kavicama radio PR stranki DC na teret građana Velike Gorice, dobivajući plaću za svoj (ne)rad. I nije on jedini on je valjda 20-ti u gradskoj upravi, a gradske tvrtke, ustanove? Čekam Mileta s popisom. ;D

Tu rakranu je stvorila Fabijančićka dok je bila privremena pročelnica.
Što se tiče Žica, vidim da Vam je svima trn u oku. Mislim da je i on sam svjestan te pozicije, ali se postavlja i pitanje koje otvara pandorinu kutiju. Tko je zaposlio više ?
Desnica ili ljevica?
Ti pišeš o Žicu kao da on ne zna ili nije svjestan mržnje prema njemu i da ako dođe do promjene vlasti u gradu da će mu biti upitan posao.
No bilo kako bilo zanimljivo je da se lovite jednog imena a pored šume ljevičara se vidi samo nesretni Žic.
Vidi se Žic, ne vidi se Senka Bulić ili Nemeškovićka ili Beusova žena u upravnom vijeću POU-a i to u vrijeme kad je Senka Bulić dobila managerski ugovor najmanje duplo povoljniji nego drugi ravnatelji gradskih ustanova.
Da ne bi sad ispalo da branim Žica ili Bulićku, ali to je upravo ono da se gleda jednostrano.
No kao što sam ti obećao da ću ti opisati i desnicu u to budi siguran da ću i njih opisati.

dok gradonačelnik zapošljava recimo Zorana Žica, koji čak ima i svoj obrt, na izmišljeno radno mjesto kako bi zadovoljio apetite VŠO, Žica na gradski proračun, kako bi na kavicama radio PR stranki DC na teret građana Velike Gorice, dobivajući plaću za svoj (ne)rad. I nije on jedini on je valjda 20-ti u gradskoj upravi, a gradske tvrtke, ustanove? Čekam Mileta s popisom. ;D
Što se tiče Žica i njegovog rada ili ne rada mislim da nigdje nećeš čuti od mene ili nekog drugog da ću reći dali netko radi ili ne radi to ipak neka ocjene njegovi poslodavci. Dali i uopće išta radni Stepanić, Katarina Šeravić, Leo Lisac ili gospođa Buklijaš to nije moja briga nego njihovog poslodavca.
Kažeš da ih ima najmanje 20-tak, pa daj objavi imena i prezimena fino budi čovik ka' ja i reci popu pop, a bobu bob.

Možda netko od Vas nam objasni što to točno Žic radi u upravi i za što je to stručnjak, koliko može doprinijeti boljem servisu građanima i u kom smjeru?  8)

Mislim da ćeš na to pitanje najbolje dobiti odgovor od njega osobno, pa ti predlažem da mu osobno uputiš to pitanje ako imaš muda, pa ćeš dobiti odgovor.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2011, 11:50:10 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #159 : Kolovoz 10, 2011, 08:41:02 prijepodne »
Pozdrav briljantnom umu boga Vg Hns- a poznatom pod kodmim imenom Odisej, koji stoji iza ovih gnusnih laži! Nazalost bog nas stalno prosvijetljuje o radu Vg gradske uprave, ali ne govori nam nista o sebi. Koliko je nenazocan u Sabornici, koliko je Zakona tamo predlozio, da li i jedan osim onog neprovedivog koji mu je pisao popularni mu pravni savjetnik Zdravek Lucic, da li je u medjuvremenu zavrsio Pravni fakultet, kad vec nije uspio nijedan drugi?! Ali neka on nama i dalje samo pise o radu i neradu, znanju i neznanju, pravu i pravdi, jer tada svi vide koliki je lazov i neznalica. Kodno ime odisej- bog mora, tko li ga dade takvoj budali?! Vise bi mu odgovaralo Morski krastavac!!!

Ma zapravo vidjeli mi Odisaja i na Alci, doduse bio je zalostan jer je bio medju seljanima, kako ih on naziva, pa mu bozanski lik nije doso do izrazaja, no eto bijese s njim Nimfa, naprlitatana tajnica Ferijalnog saveza u minjaku. Ma milina za pogledat i procijenit bozanstveno znanje i sposobnost Boga nasega Odiseja!

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #160 : Kolovoz 10, 2011, 10:13:34 prijepodne »
Tko je Odisej?
Očito nisam u toku.
Kažeš u minici, dajte neku sliku da vidimo tajnicu :)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #161 : Kolovoz 10, 2011, 10:54:42 prijepodne »
tromblon, ma hajde priznaj da dojde milo i da ti mali poskoći kad netkoo spomene Beusa ... mislim, kad ga toliko spominješ ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #162 : Kolovoz 10, 2011, 04:39:42 poslijepodne »
Kažeš u minici, dajte neku sliku da vidimo tajnicu :)

E, e , daaaa.... i tata bi, sine!

Dajte fotku!! Možda ipak nije sve bezvrijedno u toj priči...  ;D ;D ;D  da vidimo nogatu tetu, ja baš takve volim...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #163 : Kolovoz 10, 2011, 05:37:09 poslijepodne »

Dajte fotku!! Možda ipak nije sve bezvrijedno u toj priči...  ;D ;D ;D  da vidimo nogatu tetu, ja baš takve volim...

To care, napokon netko normalan  :D

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #164 : Kolovoz 10, 2011, 06:50:46 poslijepodne »
Pozdrav briljantnom umu boga Vg Hns- a poznatom pod kodmim imenom Odisej, koji stoji iza ovih gnusnih laži! Nazalost bog nas stalno prosvijetljuje o radu Vg gradske uprave, ali ne govori nam nista o sebi. Koliko je nenazocan u Sabornici, koliko je Zakona tamo predlozio, da li i jedan osim onog neprovedivog koji mu je pisao popularni mu pravni savjetnik Zdravek Lucic, da li je u medjuvremenu zavrsio Pravni fakultet, kad vec nije uspio nijedan drugi?! Ali neka on nama i dalje samo pise o radu i neradu, znanju i neznanju, pravu i pravdi, jer tada svi vide koliki je lazov i neznalica. Kodno ime odisej- bog mora, tko li ga dade takvoj budali?! Vise bi mu odgovaralo Morski krastavac!!!

Ma zapravo vidjeli mi Odisaja i na Alci, doduse bio je zalostan jer je bio medju seljanima, kako ih on naziva, pa mu bozanski lik nije doso do izrazaja, no eto bijese s njim Nimfa, naprlitatana tajnica Ferijalnog saveza u minjaku. Ma milina za pogledat i procijenit bozanstveno znanje i sposobnost Boga nasega Odiseja!


Ovo je vrijeđanje, zaslužuješ najmanje opomenu!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....