Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165333 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #90 : Kolovoz 01, 2011, 05:51:34 poslijepodne »
Kakvi su to fondovi HNS-a koji služe za plaćanje poslušlušnika? Crni fondovi ili bijeli sa crnom pozadinom? Mislim da bi se DORH imao čime pozabaviti. Postaje zanimljivo razotkrivanje družbe Gorana Beusa. Ima se itekako podosta materijala da bi se dala napisati dobra knjiga o goričkom HNS-u. Lopovi, banditi i paraziti!
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #91 : Kolovoz 01, 2011, 06:02:20 poslijepodne »
Da, Picula je svojim računima za internet te Senka Bulić sa svojim menađerskim ugovorom nanjeli su nepopravljivu štetu za grad Goricu. Da, šteta je učinjena, kako ti veliš, ali u isto vrijeme ne spominješ Šukera i tržnicu u Gorici, Žužića i problem zvan Velkom, privatne voćnjake na trasi autoceste.
Nemoguće je neuočiti niz političkih gluposti izvaljenih od strane gospodina KOKO-VG.
Nije Šuker gradio tržni centar nego netko drugi tko je u to vrijeme bio gradonačelnik (toliko o tebi i politici)
Što se tiče Velkoma, to se zna da ga je SDP "otjerao" u stečaj s preustrojem. Stečaj je uspješno pokrenut a preustroj nikad.
Žužić, jel to misliš na kuma od bivšeg predsjednika Mesića kojem je svu potrebnu stranačku infrastrukturu dala stranka HNS pa i ovaj gorički sa Beusom?

Spominješ TVG ... zanimljivo, ali ne spominješ "Barišićevu" turopoljsku televiziju ?  To nije šteta za grad ?
Čovjek ti je lijepo rekao štetu za grad tko je počinio i kojim projektima. TV Turopolje nije financirano ni jednom kunom iz gradskih sredstava (toliko o tebi  i političkom znanju)

Da je na čelu gradonačelnik kak spada, trebao je barem dići glas na loše odrađeni posao (i kvalitetom i vremenskim rokovima) mada su posao dobile firme ne vezano na sam grad.

Slažem se sa tobom u ovom dijelu, ali zašto da se čovjek zamara kad se samo sjetim kako su u vrijeme Picule i Beusa asfaltirali kružni tok u Mićevcu dođe mi  zlo. Ni više ni manje nego 9 tjedana oni rade kružni tok pa nije nitko digao glas a kvlaiteta radova o kojima ti pričaš i ono tamo je nebo i zemlja u korist ovih koji rade u Barišićevo vrijeme.
Stoga daj se poklopi po ušima kad ne znaš o čemu trklejaš.

Ulazi u grad od strane Zagreba i Siska, plačene studije, s kojima se falio Barišić, katastrofalno rješenje i milijuni utrošeni na to .... nije šteta za grad ??? A ti spominješ Piculin račun za internet ...

Da naravno da spominjem jer se radi o mobilnom internetu iako svi znamo pa i Ti gdje je njemu kancelarija i da ima fiksnu liniju i internet od T-com-a.
Pa se postavlja i logično pitanje što će mu mobilni internet ?
ima smisla ima i to velikog.
A ti vidi zašto ima.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2011, 06:03:59 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #92 : Kolovoz 01, 2011, 08:20:24 poslijepodne »
Mile Sale ... a tko je u ono vrijeme (kad se gradio tržni centar bio gradonačelnik ...?) Moja baka pokojna ?  Da nije možda Beus ili morti Lučić ? Tko je prodao Žužiću Velkom (da ne velimo, poklonio ?) Možda opet netko iz HNS-a ili SDP-a ?

U svezi televizije ... Barišić je bio u sukobu interesa (da li je danas, ne znam ...) U isto vrijeme je bio vlasnik obje televizijske postaje na goričkom terenu. (podaci sa trgovačkog suda su već bili prezentirani na ovom forumu) Opet toliko o tvom "znanju".

Kolilko su dugo delali kružni tok u Mičevcu ne znam, ali zato sam po Gorici imal prilike vidjeti kako "kvalitetno i brzo" delaju udarnici iz Komunalca ...  Ništa brže ni kvalitetnije nego prije. Misliš da, od kad je Barišić gradonačelnik, nekakav Pepek ili Joža, drži lopatu malo drukčije ?

O plačenim studijama za prometno rješenje grada Gorice se također već pisalo na ovom forumu (kad si ti još pisao pod drukčijim nickom) pa se sad praviš blesav, fol, ne znaš niš o tome ...


A po pitanju crnih fondova ... kaj treba tu još neka dodavati ? gledaj bilo koju televiziju, čitaj bilo koje novine, dnevne ili tjedne (ne uređuju ih ni Beus ni Lučić) pokušaj zbrojiti koliko njih je zbog takvih fondova (također iz koje su stranke) imaju plačeni "odmor" u Remetincu ?

A u svezi interneta ... ispada da je Picula bio pikzibner u svezi svima ovima tvojima koje ti ja spominjem ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #93 : Kolovoz 01, 2011, 08:28:47 poslijepodne »

U svezi televizije ... Barišić je bio u sukobu interesa (da li je danas, ne znam ...) U isto vrijeme je bio vlasnik obje televizijske postaje na goričkom terenu. (podaci sa trgovačkog suda su već bili prezentirani na ovom forumu) Opet toliko o tvom "znanju".


Čovječe, ti nemaš veze s vezom... Načuo si nešto u birtiji, ali nisi baš shvatio. Pa sad trkeljaš bezveze... Barišić vlasnik obje televizije...  ???

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #94 : Kolovoz 01, 2011, 08:44:51 poslijepodne »

U svezi televizije ... Barišić je bio u sukobu interesa (da li je danas, ne znam ...) U isto vrijeme je bio vlasnik obje televizijske postaje na goričkom terenu. (podaci sa trgovačkog suda su već bili prezentirani na ovom forumu) Opet toliko o tvom "znanju".


Čovječe, ti nemaš veze s vezom... Načuo si nešto u birtiji, ali nisi baš shvatio. Pa sad trkeljaš bezveze... Barišić vlasnik obje televizije...  ???

Sirotinjo na glavu ... misliš ako ti visiš po birtijama, da vise i drugi ?

Na Barišićevo ime je osnovana Tv Turopolje, na njegovoj adresi u Gradičima. Napisao sam već da je na ovom forumu bilo vidljivo izvadak iz registra trgovačkog suda na kojem se  se vidjeli svi ti podaci. A kad je postao gradonačelnik, automatski je postao i vlasnik TV Gorice ... Ti tvrdiš da nije tako ? (tko je osnivač, tko je pljunuo popriličnu lovu i čija je oprema na TV Turopolju, u drugoj priči)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #95 : Kolovoz 01, 2011, 10:48:19 poslijepodne »
Mile Sale ... a tko je u ono vrijeme (kad se gradio tržni centar bio gradonačelnik ...?) Moja baka pokojna ?  Da nije možda Beus ili morti Lučić ? Tko je prodao Žužiću Velkom (da ne velimo, poklonio ?) Možda opet netko iz HNS-a ili SDP-a ?

Da razjasnimo, u vrijeme gradnje tržnice bio je HDZ na vlasti i njihov gradonačelnik. Tvoja pokojna baba je možda u to vrijeme još bila u partizanima ili gdje već.
Kad Već pitaš tko je prodao Velkom evo direktnog odgovora tko.
Prodao ga stečajni upravitelj MArinko Paić. Stečaj je pokrenuo i proglasio SDP-HSS-HSLS koacilija koja je u to vrijeme bila na vlasti.
A sad pitanje tebi kao vrsnom stručnjaku za imovinsko-pravne odnose, dali bi to mogao Marinko Paić prodati da nije proglašen stečaj?

U svezi televizije ... Barišić je bio u sukobu interesa (da li je danas, ne znam ...) U isto vrijeme je bio vlasnik obje televizijske postaje na goričkom terenu. (podaci sa trgovačkog suda su već bili prezentirani na ovom forumu) Opet toliko o tvom "znanju".


Evo malo opet ona stara "kurva o poštenju, a neznalica o znanju".
Naravno da će Barišić biti upisan kod trgovačkog suda jer je po funkciji bio predsjednik uprave TVGorice. Mislim da se ovdje praviš malo "krešo" jer nije bilo riječi oko toga nego tko je ulupao gradske novce za samopromociju?
Osnivanjem TVGorice i ulupanjem silne love a da grad uopće nije vlasnik mislim da je slučaj za ODO.
A toliko o tvom "znanju"

Kolilko su dugo delali kružni tok u Mičevcu ne znam, ali zato sam po Gorici imal prilike vidjeti kako "kvalitetno i brzo" delaju udarnici iz Komunalca ...  Ništa brže ni kvalitetnije nego prije. Misliš da, od kad je Barišić gradonačelnik, nekakav Pepek ili Joža, drži lopatu malo drukčije ?

Nije bit držanja lopate nego naputka za rad od strane nadređenih koje bilo da se okretište mora završit dva dana prije loko izbora na kojima je izgubio Picula, "krešo"

O plačenim studijama za prometno rješenje grada Gorice se također već pisalo na ovom forumu (kad si ti još pisao pod drukčijim nickom) pa se sad praviš blesav, fol, ne znaš niš o tome ...

Dok je on barem pokušao riješit problem prometa Picula je sa plastičnim bagerima ismijavao sve to i naravno da je nagrađen na izborima za svoj humor, građani su rekli što misle o njegovom humoru  :P

A po pitanju crnih fondova ... kaj treba tu još neka dodavati ? gledaj bilo koju televiziju, čitaj bilo koje novine, dnevne ili tjedne (ne uređuju ih ni Beus ni Lučić) pokušaj zbrojiti koliko njih je zbog takvih fondova (također iz koje su stranke) imaju plačeni "odmor" u Remetincu ?

Što se tiče fondova u pravu si, još ostaje samo da se vidi tko stoji financijski iza Velikogoričkog obzora , pa Turopoljskog Domeka i sličnih umtvorina iz PR mašinerije Beusa.
Naravno da te pitam jer nitko ne zna ni kolika je naklada tih izuzetno kreativnih rješenja polupismenih pijanaca i političkih kreatura.
Koliko ste PDV-a platili na tiskanje?
Koliko je platio PDV-a nakladnik?
pa redom i lako se utvrdi otkud novac, nije to problem utvrdit.
Znam reći ćeš da to građani sami financiraju vlastitim donacijama itd, floskulama ali i opet mora se utvrdit porijeklo novca i za donacije, pa tako i za te kreativne uratke koji služe isklučivo za zadovoljavanje egotripa Beusa, Lučića, Miće i ostalih.

A u svezi interneta ... ispada da je Picula bio pikzibner u svezi svima ovima tvojima koje ti ja spominjem ...

Ne gospodine GREGOR, Picula je zasad na prvom mjestu po pitanju mobilnog interneta.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2011, 10:51:27 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #96 : Kolovoz 02, 2011, 08:50:03 prijepodne »

Sirotinjo na glavu ... misliš ako ti visiš po birtijama, da vise i drugi ?

Na Barišićevo ime je osnovana Tv Turopolje, na njegovoj adresi u Gradičima. Napisao sam već da je na ovom forumu bilo vidljivo izvadak iz registra trgovačkog suda na kojem se  se vidjeli svi ti podaci. A kad je postao gradonačelnik, automatski je postao i vlasnik TV Gorice ... Ti tvrdiš da nije tako ? (tko je osnivač, tko je pljunuo popriličnu lovu i čija je oprema na TV Turopolju, u drugoj priči)

nevjerojatan način tvog razmišljanja, da ti smijem na forumumu napisati da si budala i kreten, napisao bi ali neću da ne dobijem opomenu.
Kako možeš trpati u isti koš propalu televiziju na kojoj je upravo Beus inzistirao i oštetio gradski proračun za gotovo milijun kuna i tvturopolje za koju grad nije dao ni lipe?

Znam da je ponekad teško obraniti neobranjivo, ali moraš pisati, razumijem te. Radiš, zaposlen si i za to se treba odužiti pa makar i ovakvim baljezganjem.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #97 : Kolovoz 02, 2011, 09:37:23 prijepodne »
Znam da je ponekad teško obraniti neobranjivo, ali moraš pisati, razumijem te. Radiš, zaposlen si i za to se treba odužiti pa makar i ovakvim baljezganjem.

Hahahahaha!  :D  :D  :D  :D

Rugala se sova sjenici!   :D  :D  :D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #98 : Kolovoz 02, 2011, 10:18:31 prijepodne »

nevjerojatan način tvog razmišljanja, da ti smijem na forumumu napisati da si budala i kreten, napisao bi ali neću da ne dobijem opomenu.
Kako možeš trpati u isti koš propalu televiziju na kojoj je upravo Beus inzistirao i oštetio gradski proračun za gotovo milijun kuna i tvturopolje za koju grad nije dao ni lipe?

Znam da je ponekad teško obraniti neobranjivo, ali moraš pisati, razumijem te. Radiš, zaposlen si i za to se treba odužiti pa makar i ovakvim baljezganjem.
[/quote]

Da, mogu trpati u isti koš jer su politički  jaaako povezane.  Da treba mjenjati zakone, naravno da treba. Da su u slučaju goričkog gradonačelnika (po pitanju vlasničkih odnosa) pravosudna tijela zažmirila na jedno oko, jesu. 

Samo sam još čekal komentar na povezivanje Brdeka (HSP) i Šukera (HDZ) te famoznog kofera sa lovom za kojeg vele da je nosio B.R.    I to je puka izmišljotina ?  Sve se to zataškalo sa višeg nivoa ... Da nisu možda iz HNS-a ili SDP-a sve to zakuhali ?


kak je išla ona pjesma ... Lijepo ime Krešo, Krešo  ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #99 : Kolovoz 02, 2011, 10:45:27 prijepodne »
Kako možeš trpati u isti koš propalu televiziju na kojoj je upravo Beus inzistirao i oštetio gradski proračun za gotovo milijun kuna i tvturopolje za koju grad nije dao ni lipe?

Ovo je bitna stavka, novac građana. Laprdanje o glupostima i sukobu interesa nema veze sa milijunskom štetom za grad u ovom slučaju iako je Barišić oslobođen optužbe. Drago mi je da HNS brane ovakve spodobe kao što si ti. To je pravi odraz HNS-a.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2011, 10:48:17 prijepodne tromblon »

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #100 : Kolovoz 02, 2011, 11:14:14 prijepodne »
Samo sam još čekal komentar na povezivanje Brdeka (HSP) i Šukera (HDZ) te famoznog kofera sa lovom za kojeg vele da je nosio B.R.    I to je puka izmišljotina ?  Sve se to zataškalo sa višeg nivoa ... Da nisu možda iz HNS-a ili SDP-a sve to zakuhali ?

Da nije istinito bilo bi smiješno, pa čovjek Vam nabroji silne ljude koje ste nepotizmom zaposlili i Vi se pravite kao da ništa nije bilo. Uhvatili ste se teme TVGorice u čijem stvaranju je počinjeno evidentno kazneno djelo.
i još tvrdite da ste u pravu, ovo je blam samo takav.
Što ćete učitniti s transparentnošću oko zapošljavanja podobnih kadrova?
Hoćete li objaviti rezultate natječaja na kojima su oni zaposleni?
I dajte navedite sa kojeg je nivoa došao blagoslov o njihovom zapošljavanju, kad već govorite o nivoima.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2011, 11:16:16 prijepodne kruno »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #101 : Kolovoz 02, 2011, 11:27:25 prijepodne »
Vidiš, da ti objasnim neke stvari ...  Kao prvo, Piculu su nagovorili da ide van s televizijom (a ne Beusa) kao prvo.  Strateški partner za nabavu opreme je trebao biti "Novi list" ali se zadnji čas povukao jer je netko zaprijetio ... (baš se pitam tko bi to mogao biti ?)

Ovo je Barišić izjavio 19.02.2010 godine:

 „Nisam vlasnik Televizije Turopolje ni bilo kojeg drugog gradskog medija“ - izjavio je jučer gradonačelnik Dražen Barišić. Naime, povezanost Barišića s Televizijom Turopolje i navodna namjerna blokada konkurentske TV Gorice, sve se češće povlači po medijima, a Barišić kaže- iz vlasništva sam odstupio odmah na početku izborne kampanje.

„Nisam, niti sam ikada bio, vlasnik Televizije Turopolje. Ja sam prije službene kampanje raskinuo radni odnos na Radio Velikoj Gorici koja je nakladnik Televizije Turopolje. Nisam imao nikakve veze niti ću imati ikakve veze s navedenom televizijom“- rekao je Barišić, ocijenivši sve optužbe zlonamjernima. Barišić je pozvao i ostale predstavnike medija, pa i političkih stranaka na otvoren i argumentiran dijalog, a vlasništvo TVT kao i TV Gorice, kaže, može se lako provjeriti u relevantnim institucijama, pa čak i na Internetu.

http://www.rvg.hr/index.php?id=2594

U sudskom registru piše:

Matični broj
080686434
OIB
81691168404
Registarski sud
Trgovački sud u Zagrebu
Tvrtka
GORICA MEDIA d.o.o. za proizvodnju i emitiranje radijskoga i televizijskog programa, te nakladništvo
Skraćena tvrtka
GORICA MEDIA d.o.o.
Sjedište
Gradići, Braće Radić 6
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću

Dražen Barišić, rođen/a 17.03.1969, osobna iskaznica: 103524240, PP Velika Gorica
Funkcija    - jedini osnivač d. o. o.

Funkcija    - direktor
Ovlaštenje    - zastupa društvo pojedinačno i samostalno

... a kak su "stručno" napisali da nije u sukobu interesa pročitaj u rješenju u privitku ...


Urbroj; 711-I-29-01-SI-4-10/11 ...

« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2011, 11:29:25 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #102 : Kolovoz 02, 2011, 11:55:41 prijepodne »
Sjedište tvrtke, udruge ili bilo koje i kakove pravne osobe ne znači da je čovjek na čijoj je to adresi automatski i vlasnik, niti da temeljno ima uopće išta sa time. Sjedište se može prijaviti na bilo čijoj adresi, uz osnovnu suglasnost...

To je isto - prijava sjedišta i vlasništvo - samo u tikvi nekog "kreše"...  ;)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2011, 11:57:27 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #103 : Kolovoz 02, 2011, 12:09:08 poslijepodne »
Vidiš, da ti objasnim neke stvari ...  Kao prvo, Piculu su nagovorili da ide van s televizijom (a ne Beusa) kao prvo. 

Tko ga je to nagovorio ako nije sam Beus? Beus je pisao tekstove za novine moj grad Velika Gorica. Picula je poludio jer je Beus bio u novinama tri puta više nego on. (ego tripovi)

Kažem ti da je bitno tko je oštetio građane, a to je u ovom slučaju Beus i Picula i pitam te: ako možeš trpati u isti koš propalu televiziju na kojoj je upravo Beus inzistirao i oštetio gradski proračun za gotovo milijun kuna i tvturopolje za koju grad nije dao ni lipe?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 02, 2011, 12:11:22 poslijepodne tromblon »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #104 : Kolovoz 02, 2011, 12:47:33 poslijepodne »
Sjedište tvrtke, udruge ili bilo koje i kakove pravne osobe ne znači da je čovjek na čijoj je to adresi automatski i vlasnik, niti da temeljno ima uopće išta sa time. ...

Znači sjedište bi ja mogel i na tvoju adresu prijaviti, to očeš reć?

Ok, ali kak onda tumačiš da je Barišić jedini osnivač, direktor, zastupnik...? Jel to tebi također ne znači da čovjek ima uopće išta s time?

Ko je onda vlasnik ak nije osnivač? Neka osoba u sjeni?

Meni to zvući ko ono "nije krao, samo je vreću držo".