Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165109 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #60 : Srpanj 31, 2011, 10:16:20 prijepodne »
Mile Sale, govoriš o famoznoj sjednici na kojoj se u isto vrijeme na terasi prikazivao film o takozvanim "braniteljima" u režijo VŠO iz Demokratskog Trgovačkog Centra ?

Mala ispravka na terasi se prikazivao "one man band show" program gospodina Lučića, koji je tada bio evidentno pod utjecajem alkohola, i njegovo vrijeđanje bez obzira tko bio nasuprot njega.
evo ti pa pogledaj što je bilo na terasi.

Cuga je tuga

Da????????Llegalno preuzimanje vlasti???????????????
Vi možete tvrditi tupiti ,govoriti što god mislite,moj stav je jasan i iza njega stojim,to nije u redu,nije i nikad neće biti,bilo u politici,ili u bilo kojoj drugoj sferi.Ja tvrdim de je Ožboltica prevarila građane grada Velike Gorice tom trgovinom.Prodala se za par fotelja.To je moj stav i nitko ga nemože promijeniti.

Toliko o pismenosti na koju se pozivate.
Vaš stav nema ništa sa legalnim pravilima koje vladaju u RH.
Gospoša VŠO ili netko drugi u vijeću je osvojio na legalan način mandate na izborima, što se za Vas ne može reći, i kao takva ima pravo glasovati kako želi.
Nasilne metode, koliko sam upoznat ne podržava ni HNS pa je stoga još više čudnije Vaše ponašanje koje se može vidjeti na vudeo klipu. U pretprošlom postu ste rekli da vidite nezadovoljne građane oko sebe ? Gospođo Vama prvi s lijeve strane je pripadnik Foruma mladih SDP-a kao i ostatak ljudi koji su se tada zatekli u predvorju vjećnice nitko ali baš nitko nije bio slučajni prolaznik i da nije pripadnik ni jedne političke opcije.

Nemate stranke,osobe ili bilo čega drugog što bi me kupilo bilo čime ,nikada nitko nije kreirao moje mišljenje,ništa nisam ni dobila od stranke niti sam ikada ušla u tu stranku sa tom idejom.Eto toliko,a vi si mislite što želite

To je Vaša verzija, ali činjenice nisu na Vašoj strani.
Ako niste sa idejom ili vizijom ušlu u političku opciju koji je onda Vaš motiv političkog djelovanja?
Gospođo samo da Vas uputim, ljudi se okupljaju u političkim strankama oko programa i program je ta spona koja spaja članstvo, što znači program je neka vrsta ideje kako nešto učiniti boljim ili ljepšim. Sad sa Vas pitam ako niste ušli sa idejom znači nije Vas ni zanimao program, pa koji su onda Vaši motivi?


NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #61 : Srpanj 31, 2011, 10:46:04 prijepodne »
Sad sa Vas pitam ako niste ušli sa idejom znači nije Vas ni zanimao program, pa koji su onda Vaši motivi?

MOTIV je više umjetnički izraz, a ovdje se u biti više radi o računovodstvenom izrazu - treba koristiti riječ RAČUNICA.

Otprilike onakva kakvom su se nekada učlanjivali u SK. Podobnost se morala nekako dokazati, a sustav je to već znao vratiti.

Na žalost, kako ide ona stara pjesma - "ništa se, ništa, promijenilo nije..."
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #62 : Srpanj 31, 2011, 10:46:57 prijepodne »
Vidim na snimci da Lučić nekome odgovara na provokacije. Tvrdiš da je evidentno bio pod utjecajem alkohola Ne znam, nisam bio nazočan. Njegovo ponašanje nije u redu, jedino se u tome slažem s tobom ... a kome se Lučić obračao i zašto, to je bilo pitanje na koje ne odgovaraš.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #63 : Srpanj 31, 2011, 11:56:23 prijepodne »
Vidim na snimci da Lučić nekome odgovara na provokacije. Tvrdiš da je evidentno bio pod utjecajem alkohola Ne znam, nisam bio nazočan. Njegovo ponašanje nije u redu, jedino se u tome slažem s tobom ... a kome se Lučić obračao i zašto, to je bilo pitanje na koje ne odgovaraš.

Jel tebi ovo liči na normalno ponašanje ?

ili je pod utjecajem alkohola ili je slučaj za medicinu.

Lučić luduje

ovdje na video uratku očito ga nitko ništa ne pita niti želi razgovarati sa njim.

Jel možda misliš da je i video montiran i lažan ?

Ovo su činjenice.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #64 : Srpanj 31, 2011, 11:57:27 prijepodne »
MOTIV je više umjetnički izraz, a ovdje se u biti više radi o računovodstvenom izrazu - treba koristiti riječ RAČUNICA.

Otprilike onakva kakvom su se nekada učlanjivali u SK. Podobnost se morala nekako dokazati, a sustav je to već znao vratiti.

Na žalost, kako ide ona stara pjesma - "ništa se, ništa, promijenilo nije..."

Slažem se, samo što dotični nikako to nemogu prihvatiti.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #65 : Srpanj 31, 2011, 12:17:37 poslijepodne »
opet preskačeš odgovoriti  tko je osoba koja mu na terasi postavlja pitanja ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #66 : Srpanj 31, 2011, 12:30:04 poslijepodne »
Mile careviću, kažete da je VŠO legalno osvojila mandate?
Je li to DC išao samostalno na izbore i osovjio 3 vijećnička mjesta?
Nemojte nam prodavati mu*a pod bubrege, gđ. Nemešković je potpuno u pravu i tako razmišlja veliki dio velikogorična i radujem se sljedećim izborima da vidimo kako i koliko će to DC osvojiti mandata.

gđ. Nemešković Vama savjetujem da se uopće ne pravdate i ne objašnjavate ništa ovoj ekipi ovdje koja
jedino što zna je manipulirati i lagati, kao što vidite izvlačeći neke već odavno obrađene teme, poput "famozne sjednice GV", g.Lučića, pa i Vas draga gospođo.
Nemojte se dozvoliti uvlačiti u grotlo i ralje ovih provokatora koji to svjesno rade, kako se izbori budu približavali, biti će sve bijesniji ali i jadniji, a sve drugo će pokazati vrijeme ispred nas.

I kao što vidite, oni nemaju što pametno za reći, nego izvlače stvari iz naftalina i ponavljaju se do besvijesti.
Jadni su da jadniji nemogu biti, i zato preporučam da se ne spuštate na njihov nivo.
K


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #67 : Srpanj 31, 2011, 01:05:33 poslijepodne »
Citat:
I kao što vidite, oni nemaju što pametno za reći, nego izvlače stvari iz naftalina i ponavljaju se do besvijesti.
Jadni su da jadniji nemogu biti, i zato preporučam da se ne spuštate na njihov nivo.

Ovdje su izneseni fakti na koje ti niti tvoja ekipa naravno nemate odgovor...činjenice koje nemrete demantirati..jadni ste vi jer obmanjujete, lažete i manipulirate...manipulirate i s jadnom Melani koja nije svjesna u kakvo se kolo uhvatila...nije svjesna da je iskorištena jednokratno u prljavoj političkoj farsi za par škuda (opa. videuradak)...bilo bi joj bolje da se primi posla, uzda se use i svoje kljuse, pošteno sama a ne preko HNS-a rješava svoje platežne zaostale obaveze ..HNS-ovci zasigurno neće platiti njezine dugove.....HNS-ovi operativci upravo vrbuju i mobiliziraju takav profil ljudi, ljudi koji su u problemima, ljudi koji postaju ovisni...slč. kao i SDP-e sa malim Ozrenom (invalidom)..njihova politika i aktivnosti se svode na indoktrinaciji takvih, USADITI, UTKATI U MOZAK mržnju prema svemu onome kaj nije HNS....tako čujem jedan HNS-ovac braneći Čačića rekao je da je ono dvoje samo krivo kaj su poginuli jer se nisu vezali..STRAŠNO....kako vas nije sram..
« Zadnja izmjena: Srpanj 31, 2011, 01:08:45 poslijepodne Muha »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #68 : Srpanj 31, 2011, 01:08:39 poslijepodne »
Mile careviću, kažete da je VŠO legalno osvojila mandate?
Je li to DC išao samostalno na izbore i osovjio 3 vijećnička mjesta?

Hahaha smijala se sova sjenici, a kad ste Vi ušli u GV preko liste SDP-a, onda je to bilo moralno.
Da niste tada ušli u Gv preko liste SDP-a danas biste bili samo spomen na političkoj sceni Velike Gorice kao jedan od uspješnijih partnera HDZ-a.

Nemojte nam prodavati mu*a pod bubrege, gđ. Nemešković je potpuno u pravu i tako razmišlja veliki dio velikogorična i radujem se

Naravno da razmišlja veliko di ljudi, kao što je kolega Sladgehamer rekao, vidi se računovodstvena bilanca i to je to.

gđ. Nemešković Vama savjetujem da se uopće ne pravdate i ne objašnjavate ništa ovoj ekipi ovdje koja
jedino što zna je manipulirati i lagati, kao što vidite izvlačeći neke već odavno obrađene teme, poput "famozne sjednice GV", g.Lučića, pa i Vas draga gospođo.

Isto tako kao i Vi kolega savjetujem dotičnoj gospođi i svim drugim ljudima koje ste izmanipulirali i iskoristili za svoje prizemne ciljeve.
U prošlim postovima se prikalazlo i dokazalo da je očito ne samo ona izmapulirana nego ste zapošljavanjima u gradskim firmama polako stjecali mašineriju kojom možete manipulirati.
Očito je gospođa izmanipulirana Vašom retorikom koja je isuviše jadna a temelj joj je "događanje naroda", jel Vam to poznato iz povijesti?

I kao što vidite, oni nemaju što pametno za reći, nego izvlače stvari iz naftalina i ponavljaju se do besvijesti.
Jadni su da jadniji nemogu biti, i zato preporučam da se ne spuštate na njihov nivo.

Nemamo što pametno za reći ?
Tko to MI?
ako Vi govorite u ime narodnih masa ne znači da i drugi to rade.

Vama se predoče činjenice i to je naravno LAŽ i ništ koristi , Vama su svi ti silni ljudi zaposleni u gradskim firmama samo nečija fikcija
nikad niste niti budete iznijeli istinu o nepotizmu pa čak i o sukobu interesa u slučaju Senke Bulić.


NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #69 : Srpanj 31, 2011, 01:32:00 poslijepodne »
Citat:
I kao što vidite, oni nemaju što pametno za reći, nego izvlače stvari iz naftalina i ponavljaju se do besvijesti.
Jadni su da jadniji nemogu biti, i zato preporučam da se ne spuštate na njihov nivo.

Ovdje su izneseni fakti na koje ti niti tvoja ekipa naravno nemate odgovor...činjenice koje nemrete demantirati..jadni ste vi jer obmanjujete, lažete i manipulirate...manipulirate i s jadnom Melani koja nije svjesna u kakvo se kolo uhvatila...nije svjesna da je iskorištena jednokratno u prljavoj političkoj farsi za par škuda (opa. videuradak)...bilo bi joj bolje da se primi posla, uzda se use i svoje kljuse, pošteno sama a ne preko HNS-a rješava svoje platežne zaostale obaveze ..HNS-ovci zasigurno neće platiti njezine dugove.....HNS-ovi operativci upravo vrbuju i mobiliziraju takav profil ljudi, ljudi koji su u problemima, ljudi koji postaju ovisni...slč. kao i SDP-e sa malim Ozrenom (invalidom)..njihova politika i aktivnosti se svode na indoktrinaciji takvih, USADITI, UTKATI U MOZAK mržnju prema svemu onome kaj nije HNS....tako čujem jedan HNS-ovac braneći Čačića rekao je da je ono dvoje samo krivo kaj su poginuli jer se nisu vezali..STRAŠNO....kako vas nije sram..

... ti ne da si spreman za Kačunkov seminar, nego za Jankomir ... Ako je ovo kaj pišeš reprezentativni uzorak političke opcije koju zastupaš, samo naprijed, glasaći će na izborima pokazati i nagraditi zaslužne.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #70 : Srpanj 31, 2011, 02:00:49 poslijepodne »
... ti ne da si spreman za Kačunkov seminar, nego za Jankomir ... Ako je ovo kaj pišeš reprezentativni uzorak političke opcije koju zastupaš, samo naprijed, glasaći će na izborima pokazati i nagraditi zaslužne.

Jel boli istina ?

I treba da boli,,,
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #71 : Srpanj 31, 2011, 02:22:47 poslijepodne »
Mile Sale ...  što je istina ?  Istina je jedino to  ćete ti i tvoji popušit do kocena na izborima. Da li me to veseli ? Da, naravno. Kao osobu koja nije ni u jednoj stranci, mada me svrstavaš čas u SDP čas u HNS, žalim samo što ne vidim nikakve političke snage koja bi mogla nešto konkretno napraviti i izvući zemlju iz ovog gliba u koji su nas uvukle osobe koje misle isto kao i ti. Da, to je istina, tužna istina i to boli.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #72 : Srpanj 31, 2011, 02:36:47 poslijepodne »
Mile careviću, kažete da je VŠO legalno osvojila mandate?

Svakako je jedno sigurno - osvojila ih je LEGALNO. Kao i svi ostali.

Da li je moralno poslije izbora ponašati se "ne baš u skladu" sa predizbornim obećanjem, ne znam.

No opet znam da im to zakon ne brani, i stoga je legalitet neupitan. No to neki neće moći razumjeti, i tu je problem...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #73 : Srpanj 31, 2011, 04:12:45 poslijepodne »
Svakako je jedno sigurno - osvojila ih je LEGALNO. Kao i svi ostali.
Da li je moralno poslije izbora ponašati se "ne baš u skladu" sa predizbornim obećanjem, ne znam.
No opet znam da im to zakon ne brani, i stoga je legalitet neupitan. No to neki neće moći razumjeti, i tu je problem...

Nažalost mnogima to nije jasno jer se boje za svoje "teško" stečene privilegije i tko zna što već .

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #74 : Kolovoz 01, 2011, 12:41:45 prijepodne »
Svakako je jedno sigurno - osvojila ih je LEGALNO. Kao i svi ostali.
Da li je moralno poslije izbora ponašati se "ne baš u skladu" sa predizbornim obećanjem, ne znam.
No opet znam da im to zakon ne brani, i stoga je legalitet neupitan. No to neki neće moći razumjeti, i tu je problem...

Nažalost mnogima to nije jasno jer se boje za svoje "teško" stečene privilegije i tko zna što već .

Mile careviću svima je sve jasno i kao što sam već rekao, građani će reći koliko je to moralno a i legalno na sljedećim izborima (za sada zakon kaže da je legalno a ako Vi mislite da je taj zakon u redu i da ga ne bi trebalo mijenjati - mislim na cijeli izborni zakon, onda zaista blago ovom narodu i ovoj zemlji)
Meni takav zakon ne treba i ne želim ga, jer će svako malo netko trgovati iz  stranačkih ili osobnih imteresa, kao što i gledamo godinama po cijeloj zemlji takva trgovanja, a sve redom od strane Vaših političkih opcija koje ovdje zdušno branite, odnosno pripremate terene za sljedeće kupoprodaje, dok istovremeno napadate i okrivljujete protivničke političke opcije, pa nismo mi svi imbecili i da neznamo zbrojiti 2+2. 8)