Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166736 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #180 : Svibanj 12, 2010, 08:39:42 poslijepodne »
Sanaderof Mali.

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #181 : Svibanj 27, 2010, 10:37:19 poslijepodne »
Tiskovna konferencija

Predsjednica Vesna Fabijančić Križanić i članovi Predsjedništva GO SDP-a Velika Gorica održat će tiskovnu konferenciju u stranačkim prostorijama, Velika Gorica, Cvjetno naselje 11

28. svibnja 2010. godine u 12 sati

na temu:



ZORAN ŽIC – DEMOKRATSKI CENTAR ( DC )

VJEŽBANJE POLITIČKE VJERODOSTOJNOSTI!


Predsjednica GO SDP-a Velika Gorica:

Vesna Fabijančić Križanić, v.r
http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1274978470&archive=&start_from=&ucat=&

Mali bi mogel skoro i v HDZ prejti;Plavi,čuvajte sve drese,novi je igrač na klupe Hrkljuš sela.

Jel se sad vidi dalekovidnost VFK?
Muva,kaj nisi podržaval Maloga?

 ^-^  ^-^  ^-^

dva igrača spot.mov

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #182 : Svibanj 28, 2010, 01:57:47 poslijepodne »
Citat:
Muva,kaj nisi podržaval Maloga?



Jesam pa kaj!!!...dečko ima petlju za razliku od raznih klimoglavaca koji čine tu stranku...Kao što sam već ranije napisao u nedoumici sam što znači SDP????  Stranka demokratskog paravana
Tko želi nešto učiniti, naći će načina, tko ne želi naći će izliku. Upravo tu metodu koristi čelništvo SDP-a. U prvi plan guraju se ritoljupci a sposobni, kreativni i slobodoumni se guše..kaj da Žic dela s takvima, ima praf kaj je otišel...smatram da je previše vremena potrošeno na političke bitke, bitke u kojima se na sve moguće načine pokušava doći do vlasti i ne mogu se oteti dojmu i ne prokomentirat da smatram kako postoje pojedinci koji vlast ne smatraju radom za građane i opće dobro, nego za vlastite interese, a takvi pojedinci dobrim dijelom sudjeluju u procesima donošenja odluka, ne samo u našem gradu Gorici nego i u cjelokupnom društvu.

Možda vam se čini da ovakvim pisanjem širim demagogiju ali kao i svaki čovjek koji radi i po cijele dane, prezauzet obvezama, rokovima, računima koji svaki mjesec dolaze na naplatu, kreditima ne mogu mirno sjedit i gledat kako ovo društvo tone, tone u ambis, mladi ljudi su danas bez nade, oni koji su sretni da rade u strahu su za svoje sutra i radno mjesto, društvo kao da je izgubilo smjer, motiv i temeljne vrijednosti društva su danas u potpunosti izokrenute. Izokrenute na način da više nitko nikom ne vjeruje, svak svakog prati, špijunira i radi mu o glavi...neznam kako vi ali ja na žalost imam takav osjećaj...

JosipJoža

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #183 : Svibanj 28, 2010, 04:10:02 poslijepodne »
muhice, bez brige bu to VŠO sa Antišom popravila, Draž bu sproveo, naj te se sekirati, prosim lepo. Mam i na državnoj razini. ^-^

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #184 : Svibanj 28, 2010, 06:10:26 poslijepodne »
ali kao i svaki čovjek koji radi i po cijele dane, prezauzet obvezama, rokovima, računima koji svaki mjesec dolaze na naplatu, kreditima ne mogu mirno sjedit i gledat kako ovo društvo tone, tone u ambis, mladi ljudi su danas bez nade, oni koji su sretni da rade u strahu su za svoje sutra i radno mjesto, društvo kao da je izgubilo smjer, motiv i temeljne vrijednosti društva su danas u potpunosti izokrenute. Izokrenute na način da više nitko nikom ne vjeruje, svak svakog prati, špijunira i radi mu o glavi...neznam kako vi ali ja na žalost imam takav osjećaj...

Ni društvo zgubilo smer nek vođe a društvo prati.Jel smrdi država od vođe il od naroda?

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #185 : Svibanj 30, 2010, 08:14:35 prijepodne »
Svaki narod zaslužuje vlast kakvu ima

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #186 : Svibanj 31, 2010, 09:54:55 prijepodne »

Što se tiče novosti, sve aktualno i planirano vezano uz SDP VG možete ovih dana pratiti na internet stranici SDP-a Velika Gorica, na www.sdpvg.org  ! (napomena: stranica još nije kompletirana sa nekim fotografijama i tekstovima ali uskoro će se i to riješiti)

Sve će novosti biti na vrijeme objavljene kako bi se zainteresirani mogli uključiti ili prisustvovati događanjima u gradu.

Fala Alahu ovaj SDP Velike Gorice. Konačno i to dočekasmo.
Još jednom: www.sdpvg.org
Nadam se da će biti "punjena" unaprijed i bez zakašnjenja.

Vidim na ovim sličicama neke ljude koje, bi se reklo, jako dobro poznajem godinama, a pojma nemam da smoste/su na "istoj valnoj" dužini.
Baš mi je drago. Pozdrav SDP-ovcima.  :) :) :) ;) :) :)

Lijepo je to kad se neka stranka na ovakav način odluči komunicirati sa građanima, ali da bi to bilo moguće treba  se pošteno platiti ljudima koji su izradili web stranicu i pošteno se namučili…

Ovo je dokaz na koji način se radi s ljudima, tvrtkama,… ne plaćaju im se računi.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #187 : Lipanj 02, 2010, 02:01:34 poslijepodne »
........Gospođo očito ne pratite postove nitko nije izbačen iz SDP-a i konstruktivno se piše o SDP-u.

Kak to mislite da nitko nije izbačen? Pa već se godinu dana piše da je Muha izbačen. Drugi je odgovor zašto je do toga došlo i što njegovi (bivši) kolege misle o njegovom potezu koji je doveo do izbacivanja.

Kad ćete prihvatiti činjenicu da nisu svi ljudi članovi stranaka, nego gledaju sa strane i ocjenjuju baš sve, i dobro i loše, kod svih stranaka čiji rad prate, pa tako i rad pojedinih članova.

Usput, mislim da se SDP mora pozabaviti ponovnim gubitkom glasova koji će ovaj puta otići Lesarovoj Stranci rada. Čekam samo da uzmu zalet i u Zgb županiji.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #188 : Lipanj 02, 2010, 07:29:22 poslijepodne »
Status Muhe ne znam niti sam ga ikad pitao.
Ali kako stvari stoje u SDP-u bojim se da neće više biti rasipanja glasova.
Samostalni izlazak i povratak dijela biračkog tijela koje je dalo glas HNS-u.
Tako da se ne ponovi nesretna 2010 godina kad je SDP uživao najveću podršku a imao najmanje mogućnosti participirati u vlasti, a sve zbog HNS-a

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #189 : Lipanj 02, 2010, 08:45:03 poslijepodne »
...........
Samostalni izlazak i povratak dijela biračkog tijela koje je dalo glas HNS-u.

Nadam se. Kanite se opet jače angažirati? Krajnji je čas.

Niste komentirali Lesarovu stranku. Ne zanima vas ili još niste svjesni koliko će odljev biti prema toj stranci?

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #190 : Lipanj 02, 2010, 10:30:36 poslijepodne »
Što se tiče Lesara tu biste se Vi iz HNS-a trebali brinuti

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #191 : Lipanj 02, 2010, 10:33:03 poslijepodne »
Ali kako stvari stoje u SDP-u bojim se da neće više biti rasipanja glasova.
Samostalni izlazak i povratak dijela biračkog tijela koje je dalo glas HNS-u.
Tako da se ne ponovi nesretna 2010 godina kad je SDP uživao najveću podršku a imao najmanje mogućnosti participirati u vlasti, a sve zbog HNS-a

E,to ti je več put po trjnu...Kulko su razni pobegi,prebegi,apstinenti,suspenzeri i kak se več ne zoveju napravili škode (i po novina) to ni pes z maslom nebi pojel a ne mislim da je kraj.Čem probate malo podiči glavu pak vas isti budu zbuketali.Ti reci kaj očeš...

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #192 : Lipanj 02, 2010, 10:35:09 poslijepodne »
Niste komentirali Lesarovu stranku. Ne zanima vas ili još niste svjesni koliko će odljev biti prema toj stranci?

Mislim da je taj več sad klinički mrtev i nema šemse.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #193 : Lipanj 02, 2010, 10:37:14 poslijepodne »
Lesar sam po sebi je odličan političar, ali nije dovoljno da on sam gradi image stranci, stoga nije neka prijetnja SDP-u nego prije bi se reklo da će se i ono malo glasova HNS-a rasuti.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #194 : Lipanj 04, 2010, 12:49:34 prijepodne »
Niste komentirali Lesarovu stranku. Ne zanima vas ili još niste svjesni koliko će odljev biti prema toj stranci?

Mislim da je taj več sad klinički mrtev i nema šemse.

Ja ne mislim. On tek počinje.

Lesar sam po sebi je odličan političar, ali nije dovoljno da on sam gradi image stranci, stoga nije neka prijetnja SDP-u nego prije bi se reklo da će se i ono malo glasova HNS-a rasuti.

Nisam sigurna. No, vi ste političar pa valjda bolje vidite budućnost.

.......... sam me zanima kad će VFK progledati i vidjeti da jedini koji ugrožava njenu snagu i otima glasove SDP-u je upravo taj isti HNS. ..........

Imao bi SDP daleko više da nije "prigrlio" DC. Nadam se, kako acer1 veli da je VFK progledala, i da neće ponoviti ovakvu pogrešku zvanu DC.
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2010, 12:51:10 prijepodne plemenitašica »