Autor Tema: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica  (Posjeta: 49621 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #90 : Veljača 20, 2010, 06:47:41 poslijepodne »
Nego jel istina da je VFK dobila 60 glasova na konto ogranaka koji su oformljeni netom prije izbora (Lomnica, Lukavec, Dubranec).....???...?...?..

muha, što je tu tako čudno? ::)
Ako su osnovana 3 nova ogranka u tako 3 velika MO kakvo je čudo belosvetesko da je VFK tamo dobila 60 glasova?
Bolje bi bilo pitanje kako je VFK uspjela osnovati ta 3 ogranka u tim mjesnim odborima i zašto SDP ranije nije imao ogranke u tako velikim MO?
To bi čak i Vi možda mogli znati, najbolje.
To bi trebao biti koliko mogu shvatiti uspjeh VFK na čelu SDP-a i kompliment a ne nikako čuđenje. ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #91 : Veljača 20, 2010, 07:09:49 poslijepodne »
....... ogranaka koji su oformljeni netom prije izbora (Lomnica, Lukavec, Dubranec)....

Ogranak u Lukavcu oformljen netom prije izbora? Muha - kaj je ovo točno?
Pa SDP je u Lukavcu još od kraja drugog rata? Kaj su se tek sad "pripojili" VG?

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #92 : Veljača 21, 2010, 01:10:11 prijepodne »
Ogranak u Lukavcu oformljen netom prije izbora? Muha - kaj je ovo točno?
Pa SDP je u Lukavcu još od kraja drugog rata? Kaj su se tek sad "pripojili" VG?

Ovdje bi spomenuo jednu činjenicu koja bi trebala biti i vše nego znakovita.
HNS je za loko izbore imao više ogranaka nego SDP, što je pokazatelj rada s članstvom. Očito se netko u SDP-u bavio samim sobom nego s članstvom. Tako je formiranje ova tri ogranka više nego pohvalno, jedino nije pohvalno što SDP ne ide punom snagom u pravcu osnivanja ogranaka.
Recimo HNS je stranka koja je na osnovu kandidature Beusa dobila oko 10 %, inače bi bili oko praga, ima više ogranaka nego SDP. SDP je ovog trenutka alternativa HDZ-u, ali se doveo u situaciju da nemože ni pomišljati na izbore bez potpore HNS-a. Drugim riječima nema vlasti bez Beusa, a to je vrlo loša politika SDP-a kao stožerne stranke lijevog centra.

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #93 : Veljača 21, 2010, 01:13:33 poslijepodne »
Za ogranke nemam pojma ali nemate ni "selsku" web stranicu,penetracija med glasače vam je nikakova jel po inercije računate na glasače teri nedu glasali za vas nek protiv HDZa.Ali prepucavajne prek novin i foruma bu sigurno popravilo rejting stranke,jel tak?Jeste probali okrenuti pilu naopak pak pitati,kaj ja morem napraviti da se sr/tanje popravi?Ak planerate ovak trucati još 1-...4-5 let do druge stranačke izborov (dok se vi ne popnete na Vlastu) nekak mi se čini da bu ovo rekordni rezultat kaj ste napravili za izbore...
Haug!Bik koji sedi i masturbira je govorio. O0

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #94 : Veljača 21, 2010, 05:50:09 poslijepodne »
Kao što sam rekao, sami nikako neće moći vladati

Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #95 : Ožujak 09, 2010, 11:28:55 prijepodne »
2 acer1: kolko dugo si u sdp-u? ajde priznaj, i zakaj si izbacen?  ^-^
to te pitam sam zato kaj vidim da kenjas di god stignes po toj stranci. po tebi ispada da sdp nije nis dobroga napravil, da samo zlo delaju i kradeju. daj malo otvori oci, nemoj bit tak jednolican, sagledaj stvari i sa drugih vidika. osim ako nisi,opet spominjem, izbacen ili si nezadovoljan necim (ego trpi), pa si odlucio srat po svima. ajde priznaj nam , zakaj mrzis te ljude. :-*
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #96 : Ožujak 09, 2010, 11:36:28 prijepodne »
Citat:
po tebi ispada da sdp nije nis dobroga napravil

Picula je kupil stan zapremine 120 m2 od Hebranga a njegov strančki šef Milanović nešto manji od Vojkovića....jel to dobro???????

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #97 : Ožujak 09, 2010, 03:28:58 poslijepodne »
Citat:
po tebi ispada da sdp nije nis dobroga napravil

Picula je kupil stan zapremine 120 m2 od Hebranga a njegov strančki šef Milanović nešto manji od Vojkovića....jel to dobro???????

Naravno da je dobro, pače, odlično! Naš kakav se tulum složi u stanu od 120m2! Da ti pamet stane! :o

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #98 : Ožujak 09, 2010, 04:48:53 poslijepodne »
Citat:
po tebi ispada da sdp nije nis dobroga napravil

Picula je kupil stan zapremine 120 m2 od Hebranga a njegov strančki šef Milanović nešto manji od Vojkovića....jel to dobro???????

Kaj fali?

Kaj mislite da ti političari, čak i da ne kradu, malo zarađuju i da si nemreju priuštit veći stan? Smatrate da samo zato kaj si kupe veći stan, da su samo iz tog razloga lopovi? Koja je to logika? Pa po tome bi svi ljudi koji su si sagradili kuće bili lopovi.

Ne kužim kak ljudi ocjenjuju druge ljude po tome kaj kupe ili kaj imaju.

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #99 : Ožujak 09, 2010, 06:31:48 poslijepodne »
2 acer1: kolko dugo si u sdp-u? ajde priznaj, i zakaj si izbacen?  ^-^
to te pitam sam zato kaj vidim da kenjas di god stignes po toj stranci. po tebi ispada da sdp nije nis dobroga napravil, da samo zlo delaju i kradeju. daj malo otvori oci, nemoj bit tak jednolican, sagledaj stvari i sa drugih vidika. osim ako nisi,opet spominjem, izbacen ili si nezadovoljan necim (ego trpi), pa si odlucio srat po svima. ajde priznaj nam , zakaj mrzis te ljude. :-*
Čim se otvori neka tema koja dira u nečiji ego naglo se otvaraju nickovi koji se postavljaju kao moralne vertikale i slične veličine.
Kao pod jedan ne mogu pljuvati po nečemu što izgrađujemo kao tim, ali da se može dati kritika koja bi mogla doći do uha ljudi koji bi mogli nešto preokrenuti u stavu SDP-a za budućnost to bi mogli. Moje članstvo u SDP-u je još od sredine 90-tih. SDP je napravio nekoliko krupnih stvari  u VG koje su obilježile politiku turopolja. ali i političku sliku Hrvatske. Prema tome mislim da se HDZ-u može jedino parirati na način da se izgrađuje samostalni SDP, bez privjesaka poput HNS-a i DC ili HSLS-a. to jednostavno nije potrebno. Ne vidim po čemu je to HNS zaslužio da ima predsjednika vijeća? koja je to njihova politička težina u odnosu na SDP da je to prevagnula na stranu HNS-a?
Zašto je HSLS morao zauzimati mjesta na listi koalicije ako ne bi prešli ni prag? Da nije možda zbog rodbinske veze Šipušića i Fabijančićke ili je nešto drugo. To su glupi potezi koji su obilježili daljni put SDP-a. Ne ulazim u sve ono što je SDP operativno odradio tri puta bolje od HDZ-a, ali zašto ako se pokazalo da se operativno može i tri puta bolje nego HDZ, zašto se čine tako glupi koraci koji doslovno vode SDP u smjenu privatnog interesa a ne interesa jačanja SDP-a. To nije pljuvanje nego vrlo suvisla kritika koja je iznešena i na gradskom odboru, samo da se zna.

Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #100 : Ožujak 10, 2010, 07:55:27 prijepodne »
mozda ima istine u tome, mozda nema. ali mislim da su to neke duboke teme koje bez obzira na sve, pocevsi od njihove prirode stvaranja koalicije do neznam ni ja cega, ostati obavijene velom tajne. to je jednostavno tako. ja sam u stranci od 2005 i mogu ti reci da sam i ja sam ostao u ćudu naspram nekih stvari, ali nevalja se previse zamarati sa takvim "pizdarijama". za to postoje kadrovi u stranci koji moraju to razlučiti.a sad da krenemo u taj kup sjena, otvara se potpuno druga prica.
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #101 : Ožujak 10, 2010, 08:40:23 prijepodne »
Citat:
Ne kužim kak ljudi ocjenjuju druge ljude po tome kaj kupe ili kaj imaju

A kaj misliš da u SDP-u trebaju one kaj kuže??????....hm..da kuže onda bi osudili Milanovićevu kupnju stana....naime dobio je kredit iako nema uvjete za isti, predmetni kredit mogu dobiti osobe do 35 godina starosti a on ga je dobio iako ima 42.....pitam se kak mu može biti rata 12.000,00 kn a iznos rate za takav kredit sukladno pravilima iznosi 15.000,00 kn...koji su to kriteriji koje konzumira Milanović...da li se ogriješio o Zakon???...kakva je to pravednost????... kakvu poruku šalje kao čelnik jedne socijalno osjetljive stranke????

Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #102 : Ožujak 10, 2010, 10:50:42 prijepodne »
decki, sam da se zna, ja nisam ovdje se pojavio da bi neki zadrzali neke vertikalne velicine,ili kako ste to vec naveli, nemojte to pisati jer necemo se vrijedati, samo razglabamo. ako se  slazete samnom. a druga stvar, netreba sad glumit robin hooda, jer je to neizvedivo, s obzirom na visok nivo korupcije u cijeloj zemlji, a izmedu ostalog robin je bio kamatar tak da.... respect!  8)
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #103 : Ožujak 10, 2010, 11:28:47 prijepodne »
.......pitam se kak mu može biti rata 12.000,00 kn a iznos rate za takav kredit sukladno pravilima iznosi 15.000,00 kn...koji su to kriteriji koje konzumira Milanović...

A ja se pitam kak vi to sve znadete? Kaj ste vi njegov osobni bankar pa zandete kakva čovjek ima primanja tj priljev i odljev po računu? Koliko ima trajnih naloga?  :P

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #104 : Ožujak 10, 2010, 12:03:48 poslijepodne »
Citat:
A ja se pitam kak vi to sve znadete?

Pa piše.....

http://www.advance.hr/clanak/milanovic-kupio-stan-po-povlastenim-uvjetima/

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/54070/Od-cega-je-Milanovic-kupio-novi-stan.html

Za ‘obične’ ljude vrijede druga pravila, tj. morate se suočiti s ovakvim pitanjima

- Jeste li kreditno sposobni? – obavezno pitanje djelatnice banke. Nakon što uzme podatke o visini primanja i utvrdi da je taj uvjet zadovoljen, službenica pita za datum rođenja jer se ne može dobiti kredit na rok otplate od 30 godina ako imate više od 35 godina.

E sad, po tome je li Milanović običan građanin.....il ?????....ah da, zaboravil sam, ja isto pitam gluposti, on je samo jedan od jednakijih među jednakima..