Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav

(1/106) > >>

shaka zulu:
...
Uglavnom, ukratko ću pobrojati neke od aktivnosti koje sam pokrenuo.
...
6. U rujnu počinju radovi na prvoj fazi izgradnje groblja u Kušancu, u vrijednosti 4,5 milijuna
...
Evo, ovo su samo neki od projekata na kojima radim ovih dana.
http://www.drazenbarisic.com/
13.Ubrzao radove na groblju kako bi ukopao pokojni www.forum.gorica.hr.
Ili ga jednostavnije zalijati betonom u temelje... >:(

plemenitashica:

--- Citat: kuntakinte - Rujan 06, 2009, 09:11:16 poslijepodne ---...................
13.Ubrzao radove na groblju kako bi ukopao pokojni www.forum.gorica.hr .
Ili ga jednostavnije zalijati betonom u temelje...
--- Kraj citata ---


Hihihihihihih

(oh, a di su smajlići palac gore i dolje?)

Alen:
Radi se o groblju za kojeg je Grad Velika Gorica morao kupiti zemljište od države iako je uobičajeno da se za potrebe groblja država odriče zemljišta u korist lokalne samouprave. Hoće li možda naš gradonačelnik od svog nadređenog kolege iz lokalne podružnice HDZ-a tražiti da se taj novac refundira gradu?

shaka zulu:
Nijen se bik neče sam bosti tak da i drug Picula ima tu putra na glave.Kaj se dotikavle našega Grackoga Očuha mislim da on sejeno ima premala jajca da bi se išel "bost" z "babum".A če bi si i premislil nekak mi se čini da bi posral plajnku...

Alen:
Picula je za svoje zasluge dobio plaću. Možda je mogao i bolje proći da se poslodavcu predstavio u boljem svijetlu, ali sad je tu gdje je. Nije ni gladan ni žedan, pa se ne brinem za njega isto kao što njega nije bilo previše briga ni za mene ni za moju djecu niti za moju ženu na porodiljskom.

Ovaj gradonačelnik ima priliku ispraviti nepravdu nanesenu građanima koji su morali platiti ono što građani drugih gradova nisu morali. Samo mora biti gradonačelnik svih građana, a ne samo onih koji su zaokružili njegovo ime na listiću.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju