Autor Tema: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?  (Posjeta: 51825 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #75 : Prosinac 06, 2012, 11:53:51 prijepodne »
Tko tu koga i za koga?

Vrlo jednostavno pronaći odgovor tko imalo prati velikogorički demokratski trgovački centar.
A kada se uzme u obzir još tko stoji iza ovog portala simboličnog imena Turopoljka, priči je kraj!

Sve pajdaš do pajdaša! ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #76 : Prosinac 06, 2012, 12:12:00 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Tko tu koga i za koga?


Aha, kad ovakav obrazac koristi HNS onda je to ok...HNS-ova demagogija jednakiji među jednakima...

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #77 : Prosinac 06, 2012, 12:33:43 poslijepodne »
Gdje, kod gradonačelnika Barišić u gradskoj upravi?
Kunić mu sredio.
ajme meni gospe moja, zemljo otvori se.


Bolje bi bilo pitanje tko je napravio velikogorički politički svinjac?


http://turopoljka.com/hop-vg/

Udruga HOP Hrvatski obrtnici i poduzetnici nastala je širenjem UPVG Udruge poslodavaca Velike Gorice koju je 2008. godine, zajedno s tadašnjim predsjednikom Zoranom Žicom, osnovalo nekoliko entuzijasta s ciljem promicanja djelatnosti svojih članova, a samim time promicanje gospodarstva na području Velike Gorice.



 Zoran Žic registrirani je obrtnik za proizvodnju i prodaju odjevnih predmeta od 2005. godine, te je potrebu za okupljanje obrtnika i poduzetnika osjetio na samim počecima gospodarske globalne krize.
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2012, 12:37:51 poslijepodne Jaguar »

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #78 : Prosinac 06, 2012, 01:02:53 poslijepodne »
pa meni gospon procelnik izgleda isto tak vjerodostojan kao i odisej. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #79 : Prosinac 06, 2012, 01:22:33 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Zoran Žic registrirani je obrtnik za proizvodnju i prodaju odjevnih predmeta od 2005. godine,

Za razliku od tvog GBR koji je registirani predsjednik HNS-a

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #80 : Prosinac 06, 2012, 02:18:29 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Zoran Žic registrirani je obrtnik za proizvodnju i prodaju odjevnih predmeta od 2005. godine,

Za razliku od tvog GBR koji je registirani predsjednik HNS-a

Koliko je moj toliko je i tvoj.
Osim toga jedno je biti registrirani predsjednik jedne političke stranke a drugo biti "uljebljeni" poduzetnik na račun građana Velike Gorice, dakle naš račun.
Objasni nam onda zašto je Kunić zaposlio Žica u gradsku upravu gdje tumara okolo naokolo?

Sad sam u poziciji ljigavca Kunića braniti od Vas, još većih ljigavaca, koji kada su Kunića trebali i dobili važna mjesta na kojima ništa ne rade a ubiru odličnu plaću, na izmišljenim radnim mjestima koja mogu zahvaliti Kuniću, tada su ga podržavali a sada drvlje i kamenje po Kuniću.

He*ate koji ste Vi likovi a vjerodostojni ste taman toliko
kao kada baba od 99 godina starosti tvrdi kako je još uvijek nevina. ;D
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2012, 02:40:37 poslijepodne Jaguar »

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #81 : Prosinac 06, 2012, 04:36:37 poslijepodne »
Zanimljivi su ti kvazi lokalni političari koji kad se dočepaju funkcije odmah ogreznu u kriminal. Ajde još razumijem slučaj Kunić, riskira zbog dobre svotice, ali nikako mi nije jasan poduzetnički pothvat potpredsjednika HNS-a Velike Gorice Pere Josipovića koji je dobio otkaz u Getrou jer je mrkavao plastične vrećice i prodavao ih na tržnici pa mu se sad cijela tržnica smije jer zbog 8 kuna po buntu koliko je zaračunavao dobio je šup kartu iz Getroa i sad tumara Goricom naokolo s krumpirušom u ruci.

Jaguar jasno mi je da ne razumiješ ništa jer mjesecima lupetaš bedastoće bez argumenata, ali sretan sam zbog tebe jer si barem naučio pisati hrvatskim jezikom. Čestitam!

Iako su te neki grdili u početku jer si u početku pisao čisto srpske riječi kao što su crna hronika, sopstveno,...

Vjerujem da će biti nešto od tebe nedaj se smesti  ;)

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #82 : Prosinac 06, 2012, 09:37:19 poslijepodne »
cuo sam za tog Peru Josipovica kako u stranci grije klupu i da sveukupno ima u svojih 57 godina ima 4 godine radnog staza i to u 14 razlicitih firmi. Najduze je radio u Baumaxu i to pola godine. Mutan tip
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #83 : Prosinac 08, 2012, 01:03:53 poslijepodne »
Zato su stakla Mercedesa - a što bi bosnić i vozio pred "rajom - čista kao suza... jebiga, vrećica po vrećica - lovica do krovića!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #84 : Prosinac 08, 2012, 01:50:38 poslijepodne »
Ne znam gospodina, no iz aviona se vidi kako pokušavate svojim nekakvim izmišljenim budalaštinama oblatiti
nekoga samo zato što je u HNS-u, ako je gospodin u HNS-u, na što aludirate cijelo vrijeme.

Očito Vam je HNS pretežak žulj, koji Vas žulja, utoliko mene to više raduje.
A u konačnici iščitavajući Vas na ovom forumu, mogu reći samo, sve karakter do karaktera, rodila majka!

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #85 : Prosinac 08, 2012, 03:32:14 poslijepodne »
nije riječ o stranci nego o Peri Josipoviću koji ja javna osoba, kao takav pljuje, sraćka i blati što mu se može i vratiti jer i on ima putra na glavi. Jaguar zašto pokušavaš zakriti Josipovića iza stranke? Ovdje HNS nema nikakve veze osim što ima za potpredsjednika Peru Josipovića zvanog plastični :)
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #86 : Prosinac 08, 2012, 08:51:34 poslijepodne »
Ha,ha,ha  nema smisla, Vama argumentima nešto dokazivati, jer ti kao i tvoji pajdaši
na argumente izmislite 1001 noć, ili o Peri Josipović ili o GBR ili o VFK, u zadnje vrijeme Vam ni to nije dovoljno pa malo i o Kuniću kojeg ste na sva usta branili, pametnom je sve jasno u kom smjeru idu Vaši pokušaji.
Karakter i vjerodostojnost za ubit vola, doduše volovi su Vama i u krvi,.... na ražnju i uz dernečenje, po mogućnosti dobro dođe i Seka Aleksić dazu, zar ne?


Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #87 : Prosinac 08, 2012, 09:08:42 poslijepodne »
samo ti skreći s teme, a GBR, VFK, HNS i druge je uvlači jer se raspravlja jedino i samo o Peri Josipoviću. Shvatio sam da GBR-u takvi kao on samo štete kao i HNS-u jer se takvi mučki provokatori skrivaju iza stranke ili predsjednika stranke, sto rezultira napadom, a što možda ne zaslužuju.
Tog Kunića nikad nisam branio, imam svoje mišljenje o njemu i reći ću ga kad se o njembude raspravljalo. Zato ne skrivaj Peru Josipovića iza drugih. 
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #88 : Prosinac 09, 2012, 12:54:26 poslijepodne »
Ti si stalno na odmoru koji na žalost plaćaju porezni obveznici...Gdje ti radiš i odakle se javljaš zakrpo??...iz udobnog Gradskog ureda možda?...umjesto da roštiljaš po društvenom Gradskom PC-u radije uzmi lopatu i čisti snijeg, budi koristan, omogući onima koji te plaćaju da mogu doći do svog radnog mjesta...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #89 : Prosinac 09, 2012, 04:38:15 poslijepodne »
... kad već pitaš, radim na patentu novog muhomlata i vjerujem da će biti jako učinkovit. Naravno sve će to netko platiti.    :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.