Autor Tema: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )  (Posjeta: 7692 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« : Kolovoz 13, 2012, 04:05:11 poslijepodne »
DUBROVAČKI policajac udaljen je iz službe zbog teže povrede službene dužnosti. Suspenzija je uslijedila nakon ekspresne istrage o incidentu koji se oko 5 sati ujutro desio u dubrovačkom klubu Revelin, u staroj gradskoj jezgri.

Policajac se te večeri zatekao u klubu, van službe i u alkoholiziranom stanju. U jednom je trenutku, bez ikakvog povoda i zakonskog temelja, zatražio da gosti kluba napuste prostor.

Prišao mu je zatim zaposlenik kluba Revelin i pokušao mu objasniti da imaju sve potrebne dozvole za rad. No, pijani policajac nije želio niti čuti. Zaposleniku kluba na ruke je stavio lisice i nezakonito nad njim uporabio sredstva prisile.

"Rješenjem načelnika Policijske uprave dubrovačko-neretvanske, policijski službenik je zbog teže povrede službene dužnosti s današnjim danom udaljen iz službe do okončanja disciplinskog postupka. O ovom događaju obaviješteno je i nadležno državno odvjetništvo u Dubrovniku", priopćila je PU dubrovačko-neretvanska.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pijani-policajac-nezakonito-trazio-da-se-isprazni-klub-u-dubrovniku-i-zaposleniku-na-ruke-stavio-lisice/631253.aspx

... je i taj bio najjači, najpametniji, najbrži, naj .... zatim duuuuuugo nitko, pa opet ON ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #1 : Kolovoz 13, 2012, 08:50:26 poslijepodne »
Ne vidim smisao ovoga posta. :o

Ako misliš na nekoga tada si to trebao potkrijepiti sa argumentima ili je sve samo proizvod tvoje želje ili mašte.

Ako je ovo drugo , tada je to uvreda jer sam naslov sugerira upravo to.

Dečec mislim da si pretjerao. Zato poduzmi nešto , preporućam ti najiskrenije.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #2 : Kolovoz 13, 2012, 09:21:54 poslijepodne »
I meni se čini kao glupa insinuacija.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #3 : Kolovoz 14, 2012, 05:43:00 poslijepodne »
Moderator, najviše bi pokazao da si temu odmah zatvorio ili obrisao. NO to sada još uvijek stigneš napraviti, kao i sankcionirati pokretača teme.

Poanta ove priče je da policija čisti škart u svojim redovima, te paze i sankcioniraju nezakonito ponašanje i zloupotrebe. I da drugi to čine - u ovoj zemlji bi bilo 100x bolje nego što je. No iako znamo da se kod mnogih državnih institucija ne može dolaziti praznih ruku, i da se vrata otvaraju nogom (jer su ruke pune darove i koverti), nekako se ne mogu sjetiti kada je neki sudac, liječnik itd itd sankcioniran.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #4 : Kolovoz 14, 2012, 08:21:43 poslijepodne »
Ma da, sad su jednog murjaka suspendirali (na kak dugo i kak bu to završilo je nadasve upitno), i sad je murja općenito kak spada, možda čak i uzor svima? Presmiješan zaklučak.

U ovom jednom slučaju meni više zgleda da je frajer izgubio podršku kolega ili naletio na nekog sa boljom vezom. Inače bi ga drugi murjaci sigurno prikrili i to bi se sve zataškalo kak murja sve drugo zataška kaj im paše. Drže se oni zajedno ko vojnici u ratu, neovisno dal se radi o kršenju zakona ili ne. Kad se radi o kolegi onda to nekaj skroz drugo.

A pamćenje (ili informiranost) nekih kolega forumaša je nadasve upitna. Selektivno pamćenje je očito nije samo osobina političara. Jadno.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #5 : Kolovoz 15, 2012, 12:53:00 poslijepodne »
Kao i selektivno postupanje - dok se nekima odmah briše, prijeti, upozorava i zasipa inbox sa "edukativno-moralno-napuhanim" porukama, drugi - kao i uvijek - mogu raditi što požele. Možda i nimalo dvojbeno nisi baš ti primjer za takvo ponašanje. Kak ti veliš - selektivno.

Sa druge strane, nitko nije rekao da je policija (murja ti je doma) super ili općenito kak spada, osobito ne uzor - ali je naspram ostalih baš takva.

Žalosno je kaj ti to nemreš svatiti, ili kaj nimalo slučajno ne želiš staviti aspekt na ono kaj sam ja rekao, a kaj je ČINJENICA (sviđalo se to tebi ili ne, ali možeš me razuvjeriti nekim primjerom... npr, tko je to najebo od supervelevažnih instanci u Hrvatskoj zbog korupcije, a policija - za tvoju informaciju - nije po mišljenju građana među prvih 10 najkorumpiranijih faktora u Hrvatskoj... stoga malo spusti periskop i popusti protisak zlonamjernosti, pa se pozabavi sa vrhom top-liste - naravno, ako imaš morala, muda i znanja to napraviti...).

U ovoj glupoj zemlji raja se napaja sa 50 kuna mita prometnom policajcu ili tučnjavom nekog policajca. I čkomi, kao zadnje glupo govno (što, u biti, i jesu!), na one koji ih plindraju za milijune i milijarde. NJima s e, dapače, još i klanjaju.

To je pravi dokaz gluposti (zato ni ne čude izborni rezultati i vlast kakvu imamo!), jer je i mentalitet već takav da je najnormalnije, uzima se zdravo za gotovo, da se liječnicima, u bolnice, u sudnicu, odvjetnicima, na carinu itd itd odlazi punih ruku - kao da ti ljudi nisu plaćebni od države i poslodavaca za posao koji obavljaju. To, naravno, ne smeta nikoga, a najmanje takve morone koji pokreću ovakve teme i kvazinovinare koji napajaju takve morone sa friškim temama tog tipa...

Ne branim tog policajca, ali ću podržati tu pljuvačku harangu onda kada se prema svima bude postupalo i tretiralo ih isto.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #6 : Kolovoz 24, 2012, 05:14:47 poslijepodne »
Forumaš koko-vg je nakon prvog posta i otvaranja ove teme bio upozoren,  da svojim komentarima ne aludira na osobe s ovog foruma. Zaključujem da sam svojim blagim upozorenjem postigao suprotni efekt.

Zbog ponovljenog posta, koji je sasvim u redu, ali zbog ponovljenog komentara kojim se misli na neke osobe sa ovog foruma, sada sam post obriso i banirao forumaša koko-vg na tri dana.

Forumaš može nakon isteka bana postaviti isti post ( koji nije u pitanju po temi ili sadržaju) ali bez komentara zbog kojeg je sankcioniran!

U poruci sam ga upozorio da mi ne odgovara PP na moj e-mail,što sam i očekivao,već sam mu dao link na koji će to moći učiniti ako smatra da treba.

http://www.forumgorica.com/o-forumgorica-com-stranici/

Samo slanje posta je opet komentiranje rada moderatora , a to opet povlači za sobom sankcioniranje!

Mislim da bi moje ne reagiranje na ponovljene komentare bilo u suprotnosti sa pravilima foruma.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #7 : Kolovoz 25, 2012, 12:53:15 prijepodne »
Onak usput a kaj se to događa u ATJ Lučko?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #8 : Kolovoz 25, 2012, 01:56:58 prijepodne »
Nesme da se kaže- državna bezbednost.  8)
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #9 : Kolovoz 26, 2012, 10:44:46 prijepodne »
Onak usput a kaj se to događa u ATJ Lučko?

Ono kaj se događa već dugi niz godina... oni koji bi trebali biti prva i najjača karika borbe protiv kriminala sami plivaju u tome do guše za jako dobru lovu, i do razine tajnih, potpuno samostalnih eskadrona... to je poznata činjenica odavno i najvišoj politici i ministrima, no očito je da nitko - tko zna zbog čega?? - nije ništa poduzeo...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #10 : Kolovoz 26, 2012, 07:42:48 poslijepodne »
A jel se to sad počelo raščišćavati?
Očito se nagomilalo toga previše, na svim razinama.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #11 : Kolovoz 26, 2012, 11:34:30 poslijepodne »
NAČELNIK POD ISTRAGOM
Ima 7 stanova i vila, a živi kao podstanar kod osumnjičenika u aferi Daimler
Ćelić je bio jedan od pripadnika ATJ Lučko, a neki od njih reketarili su poslovne ljude
http://www.jutarnji.hr/ima-7-stanova-i-vila--a-zivi-kao-podstanar-kod-osumnjicenika-u-aferi-daimler/1049410/

(2008.)
Epilog smjele pljačke
Policija na tragu mafije iz ATJ Lučko
http://www.nacional.hr/clanak/48534/policija-na-tragu-mafije-iz-atj-lucko

V kakvomu je stanju država v takvem su i komponente.
Očito se glavna lova vrti z one strane zakona a Pinokio i ekipa moreju nabijati poreze do mile vole i z tem nedu niš napravili. Osim vubili "pokojeg" mađara...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #12 : Kolovoz 27, 2012, 08:45:18 prijepodne »
Možda je ipak krajnje vrijeme da se ova tema zatvori i da time moderaqtori pokažu barem elementarnu objektivnost i principijelnost (što je trebala biti odavno, dapače istog trena kada je otvorena, kao što bi se desilo da sam takvu temu pokrenuo npr. ja), a ovakve srtvari neka imaju svoju temu (ako je već nemaju, npr. AFERE i neka slična, jer se o ovakvim stvarima već višestruko pisalo).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #13 : Kolovoz 27, 2012, 02:58:06 poslijepodne »
Evo, istekla kazna od tri dana ... i tu sam ponovo ... dajte onda napišite konkretno koje se teme ne smiju dotikavati, koje profesije, koje osobe, koja sela ?  Neki su se očito osjetili pogođenima jer sam spomenuo policiju,  Mlaku i Turopolje ... To kaj su si iskonstruirali u svojoj glavi i na koga sam mislio, moreju si zakačiti mačku o rep. Nisam spomenuo ni jedno ime. Ili sam možda fulao kaj sam temu smjestio u ČUŠPAJZ ... a moderator može, ako želi, pobrisati temu.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2012, 03:03:37 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kad drot popije ... (svaka sličnost je sa nekim osobama ... )
« Odgovori #14 : Kolovoz 28, 2012, 11:31:35 prijepodne »
To si valjda iz dosadašnjeg iskustva već sve trebao dobro znati.

Ako je netko nekaj konstruirao, onda daj ti reci konkretno na koga i na kaj si mislio, nemoj davati ljudima da krivo tumače ono kaj si htio reći. Tako se izbjegavaju nesporazumi. Kao i tvoja mogućnost da nekoga indirektno vrijeđaš.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”