Autor Tema: Nemreš...  (Posjeta: 7246 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hypotenuza

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 3
  • Karma: +0/-0
Nemreš...
« : Rujan 18, 2010, 08:56:31 poslijepodne »
Čitajući redovite ovaj forum i ostale VG prepisivancije dolazi se samo
do jednog zaključka:

Sve je to postalo sprdačina !!!  :P

Neovisni forum i antisledgehamer forum.


Hahahahha....koja debilana..... ::)   :'(

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #1 : Rujan 18, 2010, 09:20:08 poslijepodne »
A zakaj bi forum bil bolji od politike koju prati i komentira?  ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nemreš...
« Odgovori #2 : Rujan 19, 2010, 09:06:36 prijepodne »
Čitajući redovite ovaj forum i ostale VG prepisivancije dolazi se samo do jednog zaključka:

Sve je to postalo sprdačina !!!  :P

Neovisni forum i antisledgehamer forum.


Hahahahha....koja debilana..... ::)   :'(

Daj malo pojasni...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Nemreš...
« Odgovori #3 : Rujan 19, 2010, 09:35:31 prijepodne »
Nekome je izgleda dosadno pa bi opet malo akcije  >:D
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline hypotenuza

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 3
  • Karma: +0/-0
Odg: Nemreš...
« Odgovori #4 : Rujan 20, 2010, 04:38:41 poslijepodne »

Daj malo pojasni...


A kaj se tu ima pojasniti?
Kad malo bolje pročitaš drugi "neovisni" forum sve je jasno...i tko je tamo i
zakaj su tamo. Jednostavno se ljudi neslažu s tobom sledge i ne žele
tvoje "nametanje" argumenata. Odgovaraju ti, a ne daju protuargumente
i ti zato nevaljaš. Ovako iz svoje (mišje) rupe pljuju u ovom pravcu.
Opterećeni su tvojom pojavom pa su ti posvetili temu...hahhahahah

A za našu Goricu to nije nikakvo dobro, čak naprotiv.

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #5 : Rujan 20, 2010, 06:06:07 poslijepodne »
Hypotenuza, nisi u pravu. Bilo je argumenata, još i kako, ali ih sleđž jednostavno ignorira i pravi se nevješt. Pogledaj samo moj signature...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nemreš...
« Odgovori #6 : Rujan 20, 2010, 09:04:10 poslijepodne »
Hypotenuza, nisi u pravu. Bilo je argumenata, još i kako, ali ih sleđž jednostavno ignorira i pravi se nevješt. Pogledaj samo moj signature...

Markulin, ako ti je dosadno, tamo uvijek možeš biti. One su argumentirane baš kao i ti. Ni na jedno pitanje ne daješ odgovor, jer se protiv istine ne možeš boriti. A to kaj ti imaš u potpisu je upravo ono na što se ti praviš nevješt. Pa tako i ne znam zakaj nisi tamo - tamo buš uvijek u pravu, kaj god da blebneš, njima ionako činjenična argumentacija nije bitna, bitna je ona emocionalna. No kako ovo nije forum nekakvog bapskog časopisa, to ne prolazi. Baš kao ni ti.

Sada glumataš prosvijećenog demokrata i ponašaš se kao da svi patimo od kolektivne amnezije i kao da ništa nikada nije bilo. No to ne prolazi, jer nam je svima ipak i predobro jasno kakav si. Uništavao si forumaše koji su se drznuli uputiti i najmanju kritiku bilo kome, a sada si odjednom veliki borac za prava i slobode govora. C'mon, nemoj nas nasmijavati...

Nikoga ja ne ignoriram, ali ni  ne dozvoljavam da se ovaj forum pretvara u malo dvorište onih koji misle da mogu raditi štogod hoće, i da ovo postane nekakav bezvezan stranački forum gdje će se one ponašati kako hoće. Nek se doma tako ponašaju, ovdje sigurno neće. Sada imaju forum, neka na njemu laprdaju bez granica - ni njih ni njihove mentalne mape nitko ne doživljava ozbiljno.

BTW, odlaskom dvoje-troje članova došlo je deset novih, a još puno više njih će tek doći. I to smatram važnijom stvari od njihove argumentacije. A nije mi se nitko ni žalio da mu one fale, tako da sam malo zbunjen... si ti ljudi normalni kada mogu disati i živjeti bez stranačke trovačnice najnižim porivima?? Ako nisu oni - nisam ni ja. Ak ti fale, odi i ti - posljedice suhih očiju se neće promijeniti. Naravno, ponesi i svoj signature - ionako više govori o tebi nego o meni.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nemreš...
« Odgovori #7 : Rujan 20, 2010, 09:10:08 poslijepodne »
A kaj se tu ima pojasniti? Kad malo bolje pročitaš drugi "neovisni" forum sve je jasno...i tko je tamo i zakaj su tamo. Jednostavno se ljudi neslažu s tobom sledge i ne žele tvoje "nametanje" argumenata. Odgovaraju ti, a ne daju protuargumente i ti zato nevaljaš. Ovako iz svoje (mišje) rupe pljuju u ovom pravcu.
Opterećeni su tvojom pojavom pa su ti posvetili temu...hahhahahah

A za našu Goricu to nije nikakvo dobro, čak naprotiv.

Dobro je, ne brini. Gorici one ne mogu naškoditi, kao ni ovom forumu. Mogu samo zakopavati sebe i svoje ideale još dublje, no na sreću - niti to za Goricu nema nikakvog značaja. Keep cool...

Elementarna razlika je u tome što one nikakvih argumenata nisu ni imale, mislile su (a zna se što je "misliti"...) da je dovoljno blebetati kao pokvarena ploča uvijek iste instruirane bedastoće. I osim partijskih parola nisu pružile ništa pametno i konstruktivno. Taj forum im je "neovisan" kao i crnci u aparthajdu. A ja to nisam dozvolio da truju forum sa svojim parolama, i zato ne valjam. Neka ne brinu - neću valjati ni ubuduće. Zato imaju svoj forum - koji, kao i papir, može podnijeti - sve!...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #8 : Rujan 20, 2010, 10:21:37 poslijepodne »
Šta sve čovjek napriča i osta živ ;D ;D :o

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #9 : Rujan 20, 2010, 11:01:20 poslijepodne »
Uništavao si forumaše koji su se drznuli uputiti i najmanju kritiku bilo kome

Šteta kaj onaj stari forum nije dostupan, pa da nam lijepo dokumentiraš ovu tvrdnju. Eto, opet imaš sreće - tvoja riječ protiv moje, a znamo kako to kod tebe završi: kad ti ponestane argumenata zaključaš temu.  :-X

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #10 : Rujan 21, 2010, 12:38:29 prijepodne »
E, ovaj genijalni citat mi je promaknul...

Ni na jedno pitanje ne daješ odgovor, jer se protiv istine ne možeš boriti.

Hahaha, koji si ti komedijaš.  ^-^

Ja sam pisal o gradnji vrtića u Mlaki, za mještane Velikog Polja. Iako o toj temi ne znaš ništa, prvo si uletjel objašnjavati gdje je granica Velikog Polja (a ja živim na njoj 40 godina). Nakon toga si se čudom čudil zakaj bi Zagreb gradil vrtić u Mlaki (pa kaj onda pišeš o tome?). Pa si tražil neki dokument koji bi potvrdil moju tezu. Usput si se smijal od sreće kak si me ulovil u nebranu grožđu. Čak si se i qurčil kak ćeš mi se ispričati čim vidiš neki dokument (vidi citat u mom potpisu). Normalno, kad sam ja postavil dokument na forum - onda si izil govno i okrenul temu...  ::)

Isto kao kad si me prozval administratorom starog foruma... Ti meni pričaš o istini? Hahaha!

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #11 : Rujan 21, 2010, 10:44:47 prijepodne »
BTW, odlaskom dvoje-troje članova došlo je deset novih, a još puno više njih će tek doći.

Na žalost, statistika foruma nije tako bajna kakvom je prikazuješ. Forum sad ima 284 člana, a ukupno ih se u ovih godinu dana učlanilo 580, što bi značilo da ih je 296 već otišlo s foruma!?! Ili ih je Admin obrisal jer su bili dupli?

Nadalje, od tih 284 člana, njih 102 nikad nisu napisali nijedan post, a sljedećih 80 je napisalo 4 ili manje postova. Dakle, nakon godinu dana rada imamo oko 100 relativno aktivnih članova - pri čemu nas tek 26 ima više od 100 postova. Mislim da se do izbora taj broj neće značajno mijenjati - a onda ćemo vidjeti kaj se bude dogodilo - u Gorici nikad nije dosadno za izbore...  ^-^

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nemreš...
« Odgovori #12 : Rujan 21, 2010, 10:49:59 prijepodne »
Iako o toj temi ne znaš ništa, prvo si uletjel objašnjavati gdje je granica Velikog Polja (a ja živim na njoj 40 godina).

Da, pa kaj onda kaj živiš na njoj?? Ništa to ne znači - ta činjenica je prošla potpuno neopaženo, jer ničim nisi dokazao da si baš upućen u to, iako si godinama svirao qurcu uspavanku na lokalnoj razini, i muljao ljude - a rezultati nula bodova. Ja znam kuda ide granica, jer sam istu do detalja sagledao na zidu Područnog ureda u Novom Zagrebu, dapače kod čovjeka koji je bio šef te cijele zgrade i koji mi je - osim što mi je prijatelj - i detaljno objasnio o čemu se, gdje, kako i zašto radi i kakvi su tu odnosi. Tako da me činjenica da ti možda na njoj stanuješ - uopće ne impresionira. Jer ista, u praksi, jako rijetko znači da su ljudi, koji bi nešto najprije i najdirektnije morali znati i poznavati - upravo maltene nemaju pojma. I to sam doživio velik broj puta na terenu.

Nakon toga si se čudom čudil zakaj bi Zagreb gradil vrtić u Mlaki (pa kaj onda pišeš o tome?). Pa si tražil neki dokument koji bi potvrdil moju tezu. Usput si se smijal od sreće kak si me ulovil u nebranu grožđu. Čak si se i qurčil kak ćeš mi se ispričati čim vidiš neki dokument (vidi citat u mom potpisu). Normalno, kad sam ja postavil dokument na forum - onda si izil govno i okrenul temu...  ::)

Opet se ti hoćeš rehabilitirati sa navođenjem gluposti koje nemaju veze s mozgom... Kakav dokument??? O čemu ti sviraš, dečec? Kaj je nekakav neobvezni sporazum - dokument?? Sa time se rit briše, a ne lovi se za njega, samo kaj ti to nemreš shvatiti... rekoh da daš UGOVOR, u kojem sve piše - tko, što, kada, do kada, koliko, troškovi, nadzor, rokovi, materijali... a ne pismo namjere u vidu sporazuma "da smo se mi sporazumjeli da budemo jednog lijepog sunčanog dana počeli s nekim poslovima, ako se do tada budemo uopće sjećali kaj treba početi"...

Znači, nisi ništa poradio na svojem pravnom obrazovanju u međuvremenu... još uvijek ne razlikuješ osnovne pojmove. I ne čudi - pa takvi vode cijelu državu, di nebi nekakvu mjesnu zajednicu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nemreš...
« Odgovori #13 : Rujan 21, 2010, 10:54:58 prijepodne »
Na žalost, statistika foruma nije tako bajna kakvom je prikazuješ. Forum sad ima 284 člana, a ukupno ih se u ovih godinu dana učlanilo 580, što bi značilo da ih je 296 već otišlo s foruma!?! Ili ih je Admin obrisal jer su bili dupli?

Nadalje, od tih 284 člana, njih 102 nikad nisu napisali nijedan post, a sljedećih 80 je napisalo 4 ili manje postova. Dakle, nakon godinu dana rada imamo oko 100 relativno aktivnih članova - pri čemu nas tek 26 ima više od 100 postova. Mislim da se do izbora taj broj neće značajno mijenjati - a onda ćemo vidjeti kaj se bude dogodilo - u Gorici nikad nije dosadno za izbore...  ^-^

Ima puno stvari koje su uredovane, ljudi su brisani zbog nepoštovanja pravila, neaktivnosti i sličnih stvari, a tako će biti i dalje (stoga su tvoji navodi upiotni - mi radimo na kvaliteti, a ne na kvantiteti, i u tome je poanta. Za čitanje se ne treba registrirati, pa registrirane i nikada aktivne članove polagano rješavamo...).

Tako da gledaj profile koji su aktivni - čak i da je tih deset iz već postojećih članova - drago mi je što su isti odlučili biti aktivni zato jer je netko postao neaktivan. I to je dobro. Pogotovo zato jer je takovih više. No ti si uporan u tjeranju maka na konac, iako od toga koristi nema... da si uvijek bio takav, gdje bi bio kraj - i tebi, i forumu kojeg si vodio, i tvojoj mjesnoj samoupravi...??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #14 : Rujan 21, 2010, 11:06:33 prijepodne »
iako si godinama svirao qurcu uspavanku na lokalnoj razini, i muljao ljude

Tebi stvarno teško neke teme idu u glavu. Ajmo još jednom, po redu:
1. Godine 1991. je u Mlaki izgrađena nova škola.
2. Budući da je Velika Mlaka najveće naselje u Turopolju iza Velike Gorice, bilo je logično da u njemu postoji dječji vrtić - zbog broja djece u Mlaki i Mičevcu koje mu gravitiraju.
3. Kako vrtića nije bilo, onda je kao "privremeno" rješenje iduće godine u tri najbolje prostorije škole u prizemlju useljen dječji vrtić.
4. Ja sam postao predsjednik Mjesnog odbora 1998. i već tada nam je bio pun kufer obećanja Grada Gorice kako će u Mlaki izgraditi vrtić - zajedno sa Zagrebom, za potrebe djece iz Velikog Polja.
5. Od samog početka, dakle sada već više od 10 godina, ja pokušavam objasniti gradskim vlastima Velike Gorice da Gradu Zagrebu nije prioritet gradnja vrtića na ovom prostoru - ako ikad i bude.
6. Najbliže realizaciji se došlo za vrijeme Piculine vlasti, kad je sa Zagrebom potpisan Sporazum i predviđena sredstva u zagrebačkom Proračunu za izradu projekata. I opet se na tome stalo. Ostalo je samo muljanje, kak ti kažeš, ali ne s moje strane.
7. Ljut i razočaran takvim odnosom Grada prema građanima Velike Mlake, ja sam se povukao iz gradske i selske politike.

EDIT: Posebno napominjem da zbog "privremenog" ugošćavanja dječjeg vrtića, koje traje već skoro DVADESET godina (!!!), škola trpi jako veliku štetu, jer nema dovoljno učionica za sve razrede, a kamo li za knjižnicu i druge dodatne aktivnosti.
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2010, 11:15:47 prijepodne amarkulin »