Autor Tema: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja  (Posjeta: 100818 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #150 : Rujan 15, 2015, 10:07:46 poslijepodne »
da ne otvaram temu, samo kratko pitanje..

da li je onu bulamentu koja je na saboru adezeja 2012 birala to sto su birali, da li se danas bar malo srame svojeg izbora.
da li su svijesni, tko i njegovi ,  nakon ove vladajuce udbasije bi trebali izvlaciti govno iz govana.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Stop invasion!
« Odgovori #151 : Studeni 08, 2018, 01:04:43 prijepodne »
Bednja: Migranti oštetili ogradu na groblju, mislili da je granica

Granica!? Si đihadisti imaju mobilna teleta z GPSom, ak je groblje v Zagorju to bi trebalo biti puno križev tak daaa...

-

20.000 naoružanih migranata u V. Kladuši
 Na granici s Hrvatskom, samo 224 kilometara od Austrije, više od 20.000 migranata čeka “proboj” prema središnjoj Europi. Krone Zeitung citira šefa odjela migracija u Ministarstvu unutrašnjih poslova Austrije s najnovijim informacijama oficira za vezu o situaciji na granici BiH i Hrvatske, u blizini Velike Kladuše.

Novinar Novog lista posjetio kamp za obuku džihadista i pomislio da se radi o izbjelicama
 Novinar Novog lista Boris Pavelić posjetio je klasični trening centar džihadista u Velikoj Kladuši, no iz nekog razloga ga je opisao kao izbjeglički centar.

Naoružani. Prešli ilegalno pun * granice bez pregleda...
Odlično! Najprije pucamo, onda pitamo.


Transparent;
Stop invasion
(More money - more invasion
No money - no invasion)


-

HUNGARY, CROATIA PMS DISCUSS TIES, EPP COOPERATION
https://dailynewshungary.com/hungary-croatia-pms-discuss-ties-epp-cooperation/

Kaj se Istambulski Referendum Marakeš roda Plenković počel baviti (i) z vanjskum politikum?
A, Šefica, kaj bu ona delala..?



ORBÁN’S CABINET: EPP SHIFTING TOWARDS CHRISTIAN DEMOCRACY
 There is a clear and definite shift in the European People’s Party towards Christian democracy, which is the direction that Fidesz-KDNP represents, MEP Tamás Deutsch of the ruling party told public media in Helsinki on Wednesday, ahead the EPP congress. Deutsch said the congress starting on Tuesday afternoon would make decisions on initiatives, resolutions and draft positions. A draft resolution that has attracted much interest in the Hungarian press concerns constitutionality, and this was also discussed at a meeting on Tuesday morning, when party representatives reviewed the documents submitted to the congress, Deutsch said. An amendment proposal supported by Fidesz to remove a reference to liberal democratic values from the document and replace it with Christian democratic values has been approved, he added. This marks a significant shift towards Christian democratic values and there is a good chance that “Mandfred Weber will have a sweeping majority” as the EPP top candidate, Deutsch said. This means that the candidate that belongs to the Christian democrat side of the EPP will get the majority support of delegates as against Alexander Stubb who “represents the extreme liberal side”, he added. These two developments show that in the internal competition between the Christian democrats and the liberal democrats, support for Christian democratic values, also backed by Fidesz, is stronger, he said.
...
https://dailynewshungary.com/orbans-cabinet-epp-shifting-towards-christian-democracy/

-

...So, it makes me happy today to see Italian Interior Minister and all-around badass Matteo Salvini highlight just how sick and insane the whole immigration issue is by announcing he’s cutting in half the daily allowance of migrants from 35€ per day (PER DAY!) to 19€.
 That’s nearly $1200 per month folks.
As Ron Paul so succinctly said on the campaign trail, when you subsidize something you get more of it.
 So, Italy under the direction of an EU-appointed Prime Minister and government was handing out nearly €1 billion a year to migrants in a country under a brutal austerity program and laboring under a crushing debt load due to fiscal mismanagement.
...
https://www.zerohedge.com/news/2018-11-06/europes-immigration-imbroglio-mo-money-mo-invasion

-

 Matteo Salvini:
We can`t fill Italy with Africa.
Africa does not fit in Italy!
The point is not about spreading them around our country. The point is to send them back to where they came from!
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #152 : Studeni 09, 2018, 08:34:07 prijepodne »
Kako je to očigledno da ljevičari - leftardi i libtardi - tako perfidno totalitaristički prodaju svoj fašizam, cenzure i laži, i još glume kroz optužbe da ona druga strana radi nered, paniku i nemir...??

A ta druga strana su najnormalniji ljudi koji žele biti svoji na svome, u svojoj državi koju su krvavo stvarali, koji zastupaju pravo koje vrijedi otkada je svijeta i vijeka da u svojoj zemlji imaju apsolutno najveća prava, a ne da ih se forsira da budu najniža vrsta koja svima daje da budu iznad njih za njihove novce? Takovima ti bolesnici lijeve provenijencije viču da su fašisti, nacionalisti, rigidni desničari, zaostali radikalni likovi itd itd - a jedini koji su tu bolest i radikalni u svojim pokvarenostima na štetu vlastita naroda su upravo ti izdajice koji se igraju nečega o čemu pojma nemaju, a mito i korupcija koja ih plaća im i ne dozvoljavaju da se pitaju išta...

Mediji ne izvješćuju o realnim situacijama i osobama, nego su mahom članci sa potpisom truleži Šoroša i ekipe koja to financira. Izdaja je najbolji posao u Hrvatskoj, samo pokazuje koliko govana bez svojeg JA ovdje ima, sirotinja i glupani su posvuda potkupljivi.
« Zadnja izmjena: Studeni 09, 2018, 08:42:23 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #153 : Studeni 11, 2018, 09:06:07 prijepodne »
07.11.2018.
PRAVE PREDSTAVNICE IZBJEGLIČKE POPULACIJE: PRVE MUSLIMANKE U AMERIČKOM KONGRESU

Prvi put u historiji u američkom Kongresu sjedit će dvije muslimanke i to Rashida Tlaib iz Michigana i Ilhan Omar iz Minnesote.

Omar, pored toga što je jedna od prvih muslimanki u Kongresu, također će biti prva somalijsko-američka zastupnica. Došla je u SAD prije više od dvije decenije kao izbjeglica, navodi CNN. Omar ulazi u Kongres kao otvorena kritičarka odnosa izraelske vlade prema Palestincima.

Omar će zauzeti mjesto republikanca Keitha Ellisona, prvog muslimana koji je izabran u Kongres. Ellison napušta Kongres i bit će kandidat za državnog tužioca u Minesoti.

Tlaib će zauzeti mjesto demokrate Johna Conyersa, koji je napustio vlast prošle godine usred optužbi o seksualnom zlostavljanju.

Tlaib je kćerka palestinskih imigranata i velika kritičarka predsjednika Donalda Trumpa. Bila je uhapšena prije dvije godine zbog ometanja Trumpa tokom govora u Detroitu.

Kako javlja TV N1 do sada su samo dva muslimana izabrana u Kongres i to Keith Ellison i Andre Carson.
http://haler.blogger.ba


Ni z našega Kroasan kalifata, ali...
A ovi "TV N1" su nekakovi "katarčani" (rekel bi Srečko Šojič)..?

-

HUNGARIAN COUNTER-TERRORISM CENTER TO BE ADDED TO THE DATABASE OF RUSSIAN FEDERAL SECURITY SERVICE ...
 He claims that Russia called the other states to enter the database in order to fight against terrorism better. As we wrote it earlier, Hungary takes fighting against terrorism very seriously, so the Hungarian Counter-terrorism Center (CTC) is complying with their request.

Read more at: https://dailynewshungary.com/hungarian-counterterrorism-center-to-be-added-the-database-of-russian-federal-security-service/

-

FIDESZ: EUROPEAN COURT WANTS TO KEEP CRIMINALS IN HUNGARY
 “#Fidesz insists that a #person who has committed a #crime is not eligible for #asylum, especially if the crime was committed in a recipient #country”

https://dailynewshungary.com/fidesz-european-court-wants-to-keep-criminals-in-hungary/

-

THE HUNGARIAN NATIONAL DEFENCE FORCE MIGHT COLLECT BIOMETRIC DATA FROM CRIMINALS AND ILLEGAL IMMIGRANTS  The Hungarian National Defence Force could start to collect biometric data in its area of operations and in connection with illegal migration. This data will be conserved for 50 years and will be handled by the Military National Security Service. The collection and handling of the data will be achieved via NATO’s standard reconnaissance system, within the confounds of the Hungarian national defence and armed forces development program, Zrínyi 2026 – wrote magyaridok.hu.

Read more at: https://dailynewshungary.com/the-hungarian-national-defence-force-can-collect-biometric-data-from-criminals-and-illegal-immigrants/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #154 : Studeni 12, 2018, 11:40:48 poslijepodne »
HUNGARY SIGNS ANTI-TERRORISM COOPERATION AGREEMENT WITH UAE
Read more at: https://dailynewshungary.com/hungary-signs-anti-terrorism-cooperation-agreement-with-uae/

Dosta, ovak, interesantno, kak bi to rekel moj lokalni birtaš...
Je da su ove zalevske "banana barel monarhije" glavni sponzori, i sponzoruše, belosveckoga "terorizma" ali da budu baš svoje akvizicije, i informacije o istem, delili baš ze sekem... ne verujem.

Da Kroasan kalifat ide na potpisavajne sličnoga dokumenata bilo bi bole zebrati Siriju, Irak, Pakistan, Sudan, Afganistan, Alžir, Tunis, Maroko i slične, kakva je Bosna, formalne, destinacije odkud nam Soroševi pioniri dolaze prolaze.
 I naše "južne susede", Turska, Grčka, Makedonija, Albanija, Crna Gora, kud prelaze, iako si nekak mislim da bi tu mogli kvalitetno blebnuti z gupcom v dobro zaklenuta vrata po pitajnu dilajna z "povlaštenemi informacijami". Ali ako nedu probali... Rekel je još Jezuš "tražite i dobit ćete."

Ako več očeju JRS (jeftinu radnu snagu) i ako več hitaju oko na Afriku, a sline jem curiju po naglancanemi cipela, korisna bi jem informacija bila da je, cca., severna polovica Afričkoga kontinenta muslimanska a južna katolička. Pak ako očete poslati brod pojne, ili istoga naručiti od kakove "agencije za zapošlavajne" nastojte pikerati malo južneje - ti se ludi bar znaju prekrižiti (most su zvana drukčiji ali su znutra nam spodobneši, za razliku od večine ISILa...). Za razliku od neimenovane nakupine po "Lepe nam ga naše" za tere je osim križajna i podiči nogu ober kolena preveliki fizički i mentalni napor. (Ispričavam se kolegam z foruma kaj jem "peglam" foru; platim pive da se negde strknemo.  ;D  ;D  ;D )


Bugarska odustaje od Marakeškog sporazuma
https://portal.braniteljski-forum.com/vijesti/bugarska-odustaje-od-marakeskog-sporazuma

Ne pametim jel Rumunjska il Bugarska podigla žicu prije Mađarske..?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #155 : Studeni 13, 2018, 07:27:01 prijepodne »
korisna bi jem informacija bila da je, cca., severna polovica Afričkoga kontinenta muslimanska a južna katolička. Pak ako očete poslati brod pojne, ili istoga naručiti od kakove "agencije za zapošlavajne" nastojte pikerati malo južneje - ti se ludi bar znaju prekrižiti (most su zvana drukčiji ali su znutra nam spodobneši, za razliku od večine ISILa...).

Problem je kaj i je cilj te masonske agende uništenje kršćanstva, naseljavanje islama i je jedna od najglavnijih poanti cijele priče. Poljaci su primili dva milijuna Ukrajinaca, Danci su sami rekli da će primati izbjeglice - ako su kršćani, jedino kod nas izdajnički brabonjci masonskih slugana klimaju glavom i prodaju cijelu zemlju i narod za dobre apanaže ispod stola...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #157 : Studeni 14, 2018, 11:26:12 prijepodne »
Nemam, iako me to ne čudi, Nijemci barem imaju muda... dokaz kako određene velike stvari ne treba znati puno osoba, jer to onda neminovno vodi u promašaj i propast, ne treba ništa najavljivati, stavljati na papir ili osobito na net, treba samo šutjeti i "raditi"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #158 : Studeni 17, 2018, 12:22:39 poslijepodne »
The "#NewWorldOrder" is dead. Needed is a campaign to bring Four Powers, US, China, Russia, India, but others too, together for a New #BrettonWoods

-

...„I panika u elitama EU raste“, zaključuje Wimmer i prognozira, kako Zapadni svijet stoji na rubu kolapsa, jer „bez sukoba, vlasti Europske unije preživjeti ne mogu“, a Trump i Putin se neće uvlačiti u po obje zemlje samoubilački rat.
https://www.geopolitika.news/vijesti/video-njemacki-politicar-za-sad-mi-smo-nitko-i-nista/

Interesantno...
Rekli bi Piroćanci;
"`Rani kuče kapital pa će te ujede."
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #159 : Studeni 17, 2018, 02:14:30 poslijepodne »
I time se ostvaruju i davne prognoze poznatog Nostradamusa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #160 : Studeni 20, 2018, 11:41:19 poslijepodne »
HUNGARIAN CALLS EU, UN TO ACCOUNT OVER ‘MIGRANT CARDS’
Read more at: https://dailynewshungary.com/hungarian-calls-eu-un-to-account-over-migrant-cards/


VIKTOR ORBÁN GAINS A NEW ALLY IN BANNON, THE EX-TRUMP STRATEGIST
 Steve Bannon, the former White House chief strategist of Donald Trump, told RTL that he will collaborate with Hungarian Prime Minister Viktor Orbán during next year’s run-up to the elections of the European Parliament. Bannon, a former chairman of the right-wing Breitbart.com website and an architect of Trump’s 2016 election win, has set up a movement to elect right-wing nationalist and populist members in European Parliament elections in May – wrote Reuters.com.
...
1 COMMENT
 Hungary’s Priorities should be…
1. Replacing Central European University with “Central European Univision”
& 2…Taking the Visegrad 4 out of the 3rd-world Entity known as the “EU”…& into 1st world “EFTA”…with its new HQ in Bratislava. Steve Bannon is an entertaining Rookie…& if I were VO, I would be careful.
 Read more at: https://dailynewshungary.com/viktor-orban-will-have-a-new-ally-in-bannon-the-ex-trump-strategist/

V Kroasan kalifatu, ak se na nas i nameri, sretno mu bilo, nema z kem, ima više "riti" za bilokakve fotelje (kaj je i kavalitetno pokopalo "našu" "desanku") nek "kičme" za "stati" i delati. Ima i pužev, ovi kaj stalno sliniju i nemaju kičme, a celi su "vrčak" popasli.


(Video) Kaos u Meksiku! Trump je bio u pravu bez obzira na svu „riku“ svojih oponenata
...Kako bi spriječio upravo takva kršenja zakona, šef Bijele kuće unaprijed je upozorio migrante iz Srednje Amerike, kako niti jedna osoba, koja ilegalno prijeđe američku granicu, neće dobiti status izbjeglice, zaprijeto je potpunim zatvaranjem granice, a nakon toga i povećao broj raspoređenih vojnika na granici s Meksikom do 15 tisuća.
...Ljudi govore kako izbjeglice ne obraćaju pozornost niti poštivaju meksičke zakone, napadaju policajce i općenito, narušavaju dosadašnji, uobičajeni način života.
...Svaka sličnost s Europom i tamošnjim izbjegličkim valom uopće nije slučajna. I njih je netko smišljeno pokrenuo i dao im lažna obećanja. Samo, što za razliku od Trumpa, vlasti Europske unije i pojedinih njezinih zemalja članica još uvijek mudruju i traže neka kolektivna riješenja, čekajući, valjda, da se problem riješi sam od sebe ili da ga umjesto njih riješi netko treći. Osim toga, izbjeglice prispjele u Meksiko posve su istog kulturološkog, jezičnog, pa i socijalnog habitusa kao i Meksikanci, za razliku od izbjeglica koje s prostora Zapadne i Srednje Azije i Sjeverne Afrike u velikim valovima pristižu na europsko tlo, pa svejedno uzrokuju brojne probleme lokalnim meksičkim vlastima. Kako li je tek lokalnim sredinama europskih primateljica izbjeglica, poput Njemačke ili Švedske, zaključite sami.
https://www.geopolitika.news/vijesti/video-kaos-u-meksiku-trump-je-bio-u-pravu-bez-obzira-na-svu-riku-svojih-oponenata/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #161 : Studeni 23, 2018, 08:20:08 poslijepodne »
Протестующие во Франции залили жидким навозом здание центрального муниципалитета в Париже
https://rutube.ru/video/cefad0c806c860a626eafeb806608988/
Во Франции законодательно закреплено право за народом устраивать восстания и протесты, чем французы с удовольствием пользуются, разбавляя каждодневную скуку. Выступают против повышения цен на топливо.

V "Vrancuske" prosvedniki zalevaju zgradu "centralne opčine" z gnojčinum. V Kroasan kalifatu se radi fejsa završi v Vrapču a ak nekoga pogodiš z šnitum limuna... brrrrrrr... strav me opče misliti...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #162 : Studeni 26, 2018, 09:51:28 poslijepodne »
Njemačka će ubrzati protjerivanje u „prvu zemlju ulaska u EU“
http://www.dragovoljac.com/index.php/razno/13733-njemacka-ce-ubrzati-protjerivanje-u-prvu-zemlju-ulaska-u-eu

Radnik, povratnik, nemačko iskustvo, išće dobro plačen (posel),.. more i socijalna pomoč...


Što je istina o zaposlenosti migranata u Švedskoj?
http://www.dragovoljac.com/index.php/migrantska-kriza/13597-sto-je-istina-o-zaposlenosti-migranata-u-svedskoj

I sad su jadni đihadisti krivi kaj su Šveđani tak nerazviti i ne trebaju tulke atomske fizičare, nuklearne inžinjere i doktore. Sekaj. Tek da ovo vidi Petar Petrović z "Made in Yugoslavia"... Vubil bi se v garaže.
Ote k nam, ne Vam žal.
Pri nami su Vam `spred prava autohtone Hrvatov katolikov prava kapitala, prava živine, prava manjine, prava pederov, prava izbeglic i do zna kakova i Čija još prava a tek onda dojde * bez zuba.
Dojdete, još nam Nigdo ni otišel. Se to mi plačamo; penezi nisu problem, penes ni.
Znam, niste si mislili da se v Evrope tak slabo žive, su Vam lagali. I nam lažeju. Mi praf zapraf živemo (kak) f Švicarske ali toga nismo svesni, nam se malo perspektiva pomotala i guske pogubile v megle, i iščemo pravi put da dojdemo na put kaj vodi na put kaj pela na put kaj bi mogel biti put za put kaj pela na put... * ga, megla je...
Dojdete, na klečeč Vas prosim, jel ak ne dojdete Ovi Naši buju do smrti, i posle smrti, * samo nas. Ak nas, i Vas, bu više most bu negdo mesto mene z vreče de je 99 * i 1 * zlekel * kaj je baš mene namejnen i nameren.
Dojdete!!!
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #163 : Prosinac 06, 2018, 11:41:49 poslijepodne »
https://dailynewshungary.com/socialists-to-sue-media-council-over-central-european-press-and-media-foundations-acquisitions/

https://portal.braniteljski-forum.com/vijesti/u-madarskoj-osnovana-velika-konzervativna-neprofitna-organizacija-koja-ce-u-vlasnistvu-imati-preko-400-medija


Saka batina ima dva kraje. Kaj ti se to znači ak ju porineš v ruke kvislingom, 5 ili 6 kolone..? Ili za glavnoga (urednika) postaviš Đihadi Alija kaj je prekčera prvi put videl Lepu Našu. Ili Ali Hrvoja kaj se baš pred izbore prekrstil da leže "legne".., zmije. Saka sličnost je govor mržnje...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska politika, vanjska i unutarnja
« Odgovori #164 : Prosinac 07, 2018, 01:57:50 poslijepodne »
Njemačka će ubrzati protjerivanje u „prvu zemlju ulaska u EU“
http://www.dragovoljac.com/index.php/razno/13733-njemacka-ce-ubrzati-protjerivanje-u-prvu-zemlju-ulaska-u-eu

Problem je kaj to nije prva zemlja ulaska u EU; jer onda niti jedan ne bi došao k nama, Hrvatska definitivno nije prva zemlja ulaska u EU niti za ijednog imigranta, nisu mogli prekočiti Grčku, Bugarsku, Rumunjsku, Italiju... nisu doplivali na luftmadracima direkt na neku hvarsku plažu...

Problem je što oni uzimaju kao kriterij prvu zemlju koja ih je registrirala kao migrante, a tu smo najebali zahvaljujući "alahuekber" komunističkom idiotu Ostoji Rankoviću... Nijemci to pravdaju Dublinskim sporazumom, iako to čak ni po njemu nije ispravno, no nemaju muda pritiskati prave krivce - Grčku i Italiju - koje ionako već kese zube i iscrpljene su fašističkom politikom masona i šoroševaca koji rukovode nedemokratskom i neizabranom bulumentom u Bruxellesu... pa stišču fukaru pognute glave kao što je Hrvatska.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”