Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Tržnica se seli

<< < (5/25) > >>

Jaguar:

--- Citat: Muha - Travanj 26, 2012, 02:38:16 poslijepodne ---
 koliko znam Udruga je ponudila i pravnu pomoć angažirajući odvjetnički ured koji je ljude uputio kaj da rade....

Pa kaj onda?..pa nije on na vlasti iako za razliku brine kaj će biti s ljudima sa tržnice.......
--- Kraj citata ---

I? Kaj to ljudi mogu raditi sami? Objasni nam.
Vjerojatno mogu Žućiću baciti soli na rep, ukoliko grad nije učinio ono što je trebao nakon usvajanja žalbe VFK i ne čini i dalje ništa jer pogoduje Žužiću a front je otvorio na dva bojišta, jedno koje mu vodi Žic na Tržnom centru a drugo sam gradonačelnik u komunalnim poduzećima.
To što Žic sada koristi tu situaciju, jadnu za te ljude, davajući im lažnu nadu a samo s jednim ciljem, kako bi pridobio što više obrtnika za svoju udrugu, s čime bi mogao mlatarati po Gorici, to je Žicov cilj!
Zato je gurao svima na tržnom centru odmah pristupnicu, za učlanjenje u udrugu, sa svim pripadajućim podacima, no nisu svi bedasti i ne nasjedaju na te fore, osim toga velikogorički obrtnici imaju svoju udrugu obrtnika a Žic pokušava načiniti jednu paraobrtničku udrugu, poput one parabraniteljske čuvene.......kao što i pripada jednoj parastranki koja je činila i čini samo zlo kako tim obrtnicima tako i građanima. Dokaz za to je upravo Zoran Žic koji sjedi na plećima svim obrtnicima i građanima, plaćom koju ni po čemu niti zaslužuje niti je njegovo radno mjesto išta dobrog donijelo građanima a i obrtnicima!

kuntakinte:

--- Citat: Muha - Travanj 26, 2012, 02:38:16 poslijepodne ---..nisu ljudi više takva telad kakvim ih vi držite...
--- Kraj citata ---
Misliš?
Da se kladimo?  :P  ;D

Muha:

--- Citat: ---Jaguar
To što Žic sada koristi tu situaciju, jadnu za te ljude, davajući im lažnu nadu a samo s jednim ciljem
--- Kraj citata ---

Tu i je poanta, kad nekaj dela Žic to je po vašem unašrijed prevara a to kaj ste vi direktno provedbom loše politike suodgovorni za takvo kaotično stanje to nema veze...jednom pressicom želite izgladiti stvar.... vrlo zločesto i licimjerno prika...vi kao ne koristite situaciju?...daj se skoncentriraj...


--- Citat: ---Jaguar
Dokaz za to je upravo Zoran Žic koji sjedi na plećima svim obrtnicima i građanima, plaćom koju ni po čemu niti zaslužuje niti je njegovo radno mjesto išta dobrog donijelo građanima a i obrtnicima
--- Kraj citata ---

Zašto osporavaš unaprijed hvale vrijednu akciju?...UPVG svojim angažmanom pomaže tim ljudima pravnim savjetima i uputama...jel to zabranjeno?...tebi je ok da VFK i GBR, ljudi koji su bili u izvršnoj vlasti i na neki način najviše odgovorni da nisu riješili tu trakavicu sjede sada u saboru, primaju izdašnu naknadu za kaj?....za kaj su oni nagrađeni?..brinu za ljude?...za kaj je Picula nagrađen da sjedi u EU Parlamentu i prima plaću?.na čijim plećima on sjedi ?..svi spomenuti koje ti podržavaš su društveno korisni likovi je li?...he..

Jaguar:

--- Citat: Muha - Travanj 27, 2012, 08:33:10 prijepodne ---tebi je ok da VFK i GBR, ljudi koji su bili u izvršnoj vlasti i na neki način najviše odgovorni da nisu riješili tu trakavicu sjede sada u saboru, primaju izdašnu naknadu za kaj?....za kaj su oni nagrađeni?..brinu za ljude?...za kaj je Picula nagrađen da sjedi u EU Parlamentu i prima plaću?.na čijim plećima on sjedi ?..svi spomenuti koje ti podržavaš su društveno korisni likovi je li?...he..

--- Kraj citata ---

Prvo ja ti nisam prika, prika ti može biti netko doma.
Drugo, ti ljudi koje nabrajaš, izabrani su voljom naroda na izborima, kako bi sjedili tamo gdje sjede i gdje primaju naknadu, to je skroz legitimno, što god mi mislili o tome.
To nije ista stvar sa Žicom koji je klasičnim nepotizmom zaposlen na izmišljeno radno mjesto s kojeg bi mogao organizirati turnire u beli, svoje strančice  ili provoditi cijelo radno vrijeme, za koje ga plaćaju građani u promociji svoje paraudruge.

Treće, ti ljudi koje nabrajaš su odradili u svome mandatu, ono što su trebali odraditi, osporili su privatizaciju žalbom koju je usvojio viši trgovački sud, nažalost to predugo traje s našim pravosuđem, no ipak je presuda u korist grada stigla u 3. mjesecu prošle godine, od kada grad nije k* mrdnuo dalje u postupku.

Tek toliko, da se zna, svoj anomizitet prema VFK i GBR ostavi za po doma, znam da su oni oboje tvoja tiha patnja, dokazao si nebrojeno puta ovdje svojim pisanjem. Iako si volio za druge reći kako su u nečijoj riti, pogledaj se u ogledalo, pa nam dođi objasni kaj si vidio?

Muha:

--- Citat: ---Jaguar

Drugo, ti ljudi koje nabrajaš, izabrani su voljom naroda na izborima
--- Kraj citata ---

Čudno poimanje legitimeta, ak ti netko odgovara onda je legitiman no čim je kontra onda je nelegitiman...svašta...Žic je koliko ja znam izabran itekako demokratski i legitimno, nisu ga izabrali stranački poslušnici već slobodoumni i samomisleći poduzetni članovi Udruge...mož ti pjevat borbene, slagat se ili ne ali to je činjenica...ono što ti meni spočitavaš upravo ti činiš...tko je u pravu?..he.. vidjet ćemo...


--- Citat: ---Jaguar
Treće, ti ljudi koje nabrajaš su odradili u svome mandatu, ono što su trebali odraditi, osporili su privatizaciju žalbom koju je usvojio viši trgovački sud, nažalost to predugo traje
--- Kraj citata ---

Kaj su to odradili?...bili su na vlasti kao što sam rekao osim žalbe koju spominješ nije ništa napravljeno...nemoj baljezgat...zapravo ta žalba VFK je obična pravna bedastoća koja je nanjela štetu u konačnici vlasnicima i suvlasnicima prostora na Tržnom Centru iz razloga što se ne mogu uknjižiti, tj. drugim riječima time im je onemogućeno da dobiju tabularnu ispravu kojom vrše uknjižbu ..ti tvoji dušebriznici su tako omogućili da je Žužić vlasnik 70 % Centra...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju