Autor Tema: HNS - najbolja stranka za Turopolje u Turopolju  (Posjeta: 194260 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #150 : Srpanj 08, 2010, 06:11:16 poslijepodne »
AM ionak nema razlike ,tj.promjene u plačama.Sve ostaje isto tak da za to nema velikog problema.

plemenitashica

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #151 : Srpanj 08, 2010, 11:21:31 poslijepodne »
.....................

Stoga pitam tko je odgovoran za takav nemaran rad gradskog vijeća?

Ajde jednom krenite od svoje odgovornosti pa postavite sebi pitanje zašto namjerno pitate o radu gradskog vijeća pod ovom temom, a ne pod naslovom: http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/sednica-grackoga-veca/

Možda se ne snalazite po forumu?
Da, vjerujem da je forum nepregledan (ponekad su slova vrlo mutna  ::)), a vi ionako svakih tjedan dana zavirite ovdje :P :P :P :P, pa nije ni čudo da ste se malo zabunili.

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #152 : Srpanj 09, 2010, 09:10:08 prijepodne »
AM ionak nema razlike ,tj.promjene u plačama.Sve ostaje isto tak da za to nema velikog problema.

To štose plaće ne mjenjaju nije opravdanje za namjerno izbjegavanje
donošenja odluke u zakonskom roku iako ona ništa ne mijenjala u lokalnoj samoupravi.

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #153 : Srpanj 09, 2010, 09:43:11 prijepodne »
.....................

Stoga pitam tko je odgovoran za takav nemaran rad gradskog vijeća?

Ajde jednom krenite od svoje odgovornosti pa postavite sebi pitanje zašto namjerno pitate o radu gradskog vijeća pod ovom temom, a ne pod naslovom: http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/sednica-grackoga-veca/

Možda se ne snalazite po forumu?
Da, vjerujem da je forum nepregledan (ponekad su slova vrlo mutna  ::)), a vi ionako svakih tjedan dana zavirite ovdje :P :P :P :P, pa nije ni čudo da ste se malo zabunili.

Hehehe….nisu slova  mutna jedino ako je mutan predsjednik Goričkog HNS-a jer smatram kad ste već otvorite smiješnu temu da je HNS najbolja stranka za Turopolje onda se i u toj temi mora napisati da predsjednik Goričkog HNS-a GBR koji je i predsjednik gradskog vijeća grada Velike Gorice namjerno izbjegao sazvati sjednicu da se odluka donese u propisanom roku.

Zavirim ja, naravno, i uvijek argumentirano kažem svoje mišljenje, pa zamislite da samo «VI gliste» pišete ovdje po forumu….to bi bila najbolja bajka za turopolje.



Bit će zanimljivo tog 27 srpnja…. ;D

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #154 : Srpanj 09, 2010, 11:39:54 prijepodne »
Ma neka bude zanimljivo tog 27.07. čini mi se da je nekada na taj dan bio Dan ustanka.Možda bude i sada.Nije ni vaćžno tko će nakon toga dana biti na vlasti ,svima nama u ovoj jadnoj državi crno se piše i to tako crno da predugo nećemo vidjeti svjetlosti.

Jedino što toga dana je potrebno je  istjerati crnu guju iz grada u kojem joj nije mjesto.Sve ostalo nije važno.Tko bi dole sad je gore ,tko bi gore sad je dole,ništa novo u politici.

Oni koji su bili ljudi,to će biti i dalje,a oni koji nisu nikakva vlast neće im biti na pomoć.Sve uvijek dođe na naplatu,nešto brže ,a nešto sporije,ali uvijek dođe,a onda.......................

plemenitashica

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #155 : Srpanj 09, 2010, 08:14:19 poslijepodne »
..............

Zavirim ja, naravno, i uvijek argumentirano kažem svoje mišljenje, pa zamislite da samo «VI gliste» pišete ovdje po forumu….to bi bila najbolja bajka za turopolje.



Bit će zanimljivo tog 27 srpnja….

Ako ste ovime meni nadjenuli novi nadimak – prekidam svaku konverzaciju sa vama.
Gliste su organizmi koji puzeći prolaze kroz život. Činim li se ja vama kao puzavac?


Baš me briga kaj bude 27. srpnja. Ima tko brine o tome, niti sam plaćena, niti zainteresirana, niti će mi to poremetiti taj dan.  Vidim se taj dan na Palmižani.

Uživajte u ljetu, vrućini i odmoru.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #156 : Srpanj 26, 2010, 09:07:35 prijepodne »
HNS-ovka Alenka Košiši Čičin Šain uskoro sjeda u fotelju članice Uprave Holdinga. Isto joj omogućuje Ivo Čović. Tako će Alenka kao umirovljenica , uz saborsku mirovinu, za najodgovorniji posao u Zagrebu u ovom trenutku još dobivati obilati honorar.

http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/u-holdingu-postaje-jedna-od-najplacenijih-penzica_305989

E sad "otkud teza da je HNS klijentelistička stranka" ?????

sused

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #157 : Srpanj 26, 2010, 09:20:11 prijepodne »
Čija je supruga, poznatog HNS-ovca sjedila u čak 18 nadzornih odbora ??? ???

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #158 : Srpanj 26, 2010, 09:24:07 prijepodne »
Kada su im bračni partneri tak jako sposobni, kako su tek originalni članovi HNS-a sposobni??

Da, da - to su sve nadnaravno sposobni i pametni ljudi, samo kaj ih nekaj jebe u životu, a od silne pameti se nemreju sjetiti - kaj...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #159 : Kolovoz 25, 2010, 07:24:04 poslijepodne »
Tradicionalno druženje - More dolazi k Vama s HNS-om u Krčmi "Tur"

http://hns-vg.com/




Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #160 : Kolovoz 25, 2010, 07:34:56 poslijepodne »
Hvale vrijedan potez stranke, ali već vidim prizor da je u prvim redovima ovdje već toliko spominjani Zdravek zbog svojih sklonosti prema napicima s određenim postotkom alkohola.
Kako s naslovnice plakata koji poziva svekoliko pučanstvo, od nabrojanih pića nema ni jedno bezalkoholno, nije teško pogoditi uzvanike.


« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2010, 07:45:03 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #161 : Kolovoz 25, 2010, 08:56:53 poslijepodne »
Bre Mile, dosadio si pisanjem o Lučiću, skupa sa onom zunzarom i Bogu i ljudima ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #162 : Kolovoz 25, 2010, 09:51:46 poslijepodne »
Bre koko, koliko znam ovo mi je drugi post o tom čovjeku, ili ti se sviđaju moji postovi toliko da ih čitaš i po nekoliko puta pa se postovi sami od sebe množe.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #163 : Kolovoz 25, 2010, 10:26:20 poslijepodne »
Bre Mile, i ti kao gorski potok bistar a plitak ... razvezali se ti i muha o Domeku, Lučiću, HNS-u i financiranju ... zato ne trkeljaj da ti je to drugi post ... provjeri što si sve napisao u "UDRUGE  - branitelji za branitelje " Nemreš baš od svih delati norce ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HNS - najbolja stranaka za Turopolje u Turopolju
« Odgovori #164 : Kolovoz 25, 2010, 10:35:42 poslijepodne »
Domek i Lučić nije jedno te isto, pismenom jednom dosta pročitat.
Zašto te to boli pitanje oko financiranja ?
Ili je možda forumaš Muha bio kojim slučajem u pravu. Ako nije dematirajte čovjeka.
Koko ako je teško shvatit o čemu pričam mogu da ti prevedem na materinji jezik.  :P
« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2010, 10:38:14 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...