Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 70693 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #45 : Svibanj 27, 2010, 06:30:55 poslijepodne »
Nadrobio je Joža svega i svačega pa čak i fasade od općinskog suda koja nije u ingerenciji gradskog poglavarstva, i nekih 40-tak stranih delegacija ali zaboravlja da su to sve više manje zasluge Picule a ne HNS-a koji je doslovno na kraju mandata izigravao izliranog paćenika u koaliciji

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #46 : Lipanj 02, 2010, 01:49:37 prijepodne »
Katastrofa, ja nevidjeh gluplje osobe od plemenitasice vec dulji period... da sama sebe cita sto pise, odavno bi vec prestala ovuda pisati. je i ovaj internet bogom dan za takove frikove!
A Josipjoža, ma bas se cudim da ste se javili hahahah... sigurno ste puno razmisljali o tome bi ili nebi se javili, siguran sam oko 1 do 2 secunde... ili sam pretjerao? Niste razmisljali? Ah, po obicaju... da jeste nebi onako glupave tocke nametali svoj post!

@Newbie, sram vas može i treba biti, jer ako netko jeste frik onda ja vas vidim kao takvog.
Vi ste puni mržnje, jala, jada, čak što više dozvoljavate si nekoga drsko i bezobrazno vrijeđati, a forumašicu plemenitašicu JESTE uvrijedili. Možete i mene, ali ne dajem niti 1 pare na vaše mišljenje o nekom drugom. Stanite pred ogledalo i oličenje "gluposti" možete vidjeti. Sram vas bilo!

@acer1, @muha, @sused istina je "jedino i samo" vaša. Mislim da ste previše vremena potrošili ovdje na forumu, da bi vam bolje bilo da ste se tako aktivno angažirali u SDP-u pa tamo i unutar stranke mijenjali što se hoće, ali vama očito to nije namjera, izbacili vas pa sad ovdje rigate vaš otrov i frustracije. Mislim da vi ne spadate u tu stranku, bolje vam je prispodobna HDZ ili još bolje ova prevrtuša DC. Tražite svoje mjesto bez bljuvanja i blaćenja onih kojima više ne pripadate.

@dadi - DeCe - VeCe, opravdanja za čin i postupak VŠO jednostavno NEMA i vjerujem da će joj račun na naplatu stići kad-tad, nadam se prvom prilikom. Snaga DC-a mi je nepoznata jer je na izborima bila u "ćušpajz" koaliciji u kojoj je sada popušio SDP-HSLS. A sada je za sve to kriv HNS. Dajte najte, ne budite smješni, pa tko vam to puši. Priznajte da je VŠO strgovala na sajmeni dan, zahebala SDP, HSLS i HNS koji su s njom imali "većinu" u GV. Pa to je jasno i nama izvan bilo koje stranke kao biračima i građanima. A to što je i tko predsjednik GV, valjda je stvar dogovora i izbora unutar formirane većine u GV. To što su nečiji apetiti promjenjeni, što se neko prestrojio, niti je fer, niti korektno prema građanima biračima, niti prema dogovorenoj koaliciji.

I još nešto, nisam član niti jedne stranke, pristalica i birač sam HNS-a VG i vrlo sam zadovoljna što znam da sam dala glas "baš tim trima vjećnicima" - članovima GV iz HNS-a. Čisto ko suza, jasno ko dan, regularno i po mojoj želji. Nemam dvojbe niti dileme. Ako ne budem zadovoljna idući put ispostavljam račun, jer to je jedino što mogu. Ah, da i ne treba tu nikakva "ozna".

Zato gospodo, lupajte svugdje drugo, samo ne tamo gdje je sve čisto, jasno i neupitno. Pun mi je kofer već vašeg lupetanja i morala sam reagirati utoliko da znate da nismo "baš svi" ovce, guske niti ispranih mozgova, a ne konzumiramo niti buniku. Mi smo ti koji skupo plaćamo vaše političke trgovine i nedosljednosti.
 >:( O0 :-X


acer1

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #47 : Lipanj 02, 2010, 06:52:05 prijepodne »
Evo jos jedan sljedbenik lik i djela Beusa i HNS-a. Gospođo očito ne pratite postove nitko nije izbačen iz SDP-a i konstruktivno se piše o SDP-u. Vaše je mišljenje prejjadno ako idete vrijeđati DC da je bio u ćušpajz koaliciji, a u čemu ste oda vi bili 2005 godine? Kao što sam rekao priželjkujem izvanredne izbore isamostalan izlazak pa de se vi u HNS-u uvjerite koliko vrijedite i koliko je politika HNS vrednovana u VG. 

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #48 : Lipanj 02, 2010, 08:19:44 prijepodne »
Evo jos jedan sljedbenik lik i djela Beusa i HNS-a. Gospođo očito ne pratite postove nitko nije izbačen iz SDP-a i konstruktivno se piše o SDP-u. Vaše je mišljenje prejjadno ako idete vrijeđati DC da je bio u ćušpajz koaliciji, a u čemu ste oda vi bili 2005 godine? Kao što sam rekao priželjkujem izvanredne izbore isamostalan izlazak pa de se vi u HNS-u uvjerite koliko vrijedite i koliko je politika HNS vrednovana u VG. 

acer HNS je jedina stranka u Velikoj Gorici i Turopolju koja je vrednovana na proteklim izborima prije 12 mjeseci, osvojila 3 vijećnička mandata točno u gram izvagano i to sam već ponovio na ovom forumu već valjda minimalno desetak puta.

Da Vama napišem na mom skromnom Engleskom? Ajde da pokušam...moš shvatite jer Vi se pravite Englez. ^-^ ^-^ ^-^

Acer HNS is the only party in Velika Gorica, Turopolje which is valued at the last elections, 12 months ago, won three council seats accurately weighed in grams and I have repeated on this forum but I guess at least a dozen times.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #49 : Lipanj 02, 2010, 08:56:35 prijepodne »
Rozica... sve ti je acer1 reko. A ja kakav sam frik, bolje da neznas!
Uvrijedio sam plemenitasicu, ma daj! Ne k malo i ona pripazi kako pise i sto pise, pa ce biti ok, a ovako, stoji sto sam napisao.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #50 : Lipanj 02, 2010, 10:56:22 prijepodne »
Uh, Newbie, jeste mi podastrijeli JAK argument - acer1, moš mislit. ??? ;)

Svakog daljnjeg mog osvrta niste vrijedni :P 

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #51 : Lipanj 02, 2010, 11:10:05 prijepodne »
Hvala bogu da nisam, to me cini sretnim...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #52 : Lipanj 02, 2010, 11:59:13 prijepodne »
Citat:
@acer1, @muha, @sused istina je "jedino i samo" vaša

Citat:
Vi ste puni mržnje, jala, jada

Nisam znal kaj te riječi znače dok se vi niste pojavili...kaj vi iz HNS-ove kuhinje stvarno ne kužite i još niste svjesni da svojim fundamentalno pristranim pisanjem potičete kontra efekt, dovodi do ovakvih nepotrebnih razmirica koje u konačnici neće dobro završiti, a Vama na štetu...samo nastavite veličati lik i djelo vašeg vođe koji ne preza ni pred kim niti čim, koristi najniskije već i pomalo zaboravljene metode ne bi li ostvario svoj cilj koji se svodi na zadovoljenje vlastitog ega i osobne koristi...a svi vi koji ga slijepo slijedite i bespoštedno ga pomažete uvidjet ćete uskoro da ste bili obamnuti....     

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #53 : Lipanj 02, 2010, 02:13:30 poslijepodne »
Redom:

Katastrofa, ja nevidjeh gluplje osobe od plemenitasice vec dulji period... da sama sebe cita sto pise, odavno bi vec prestala ovuda pisati. je i ovaj internet bogom dan za takove frikove!

...... ali ona je katastrofa za ovaj ili za bilo koji forum...

Pitam se zašto čitate gluposti koje piše glupa osoba. Imate mogućnost za ignore, pa ćete biti pošteđeni glupe osobe. Ali vidim, znatiželja je jača. Hihihihihi.
 
Nego, biste li vi „pametan“ ijednom rečenicom potkrijepili svoj dojam o mojoj gluposti, ili bi eventualno možda, samo pitam, možda, mogli citirati što je to glupo napisano. Jedino što meni pada na pamet je riječ glup. Ništa drugo glupo ne vidim pročitati.

Možda da je pisalo: kuijikdbdnejhguirioorenbvbehgbnaogzfbneekloggohog kibidabi – onda bih i ja zaključila da je tekst glup.
Aha, vama hrpa slova koja su u mojim postovima i izgledaju tako, jer treba znati čitati kaj piše, još više treba znati razumjeti.

No, forumašu Newbie suzdržite se uvredljivih rečenica, da ne bi prošli kao i na prošlom forumu. Nisam ja mala, odavno sam to napisala.

Zaključak – klik na ignore i produžujete si život jer će nervoza glede plemenitašice biti isključena i ne budete morali čitati gluposti.
Samo još jedna obavijest – nemrete postati pametniji preko noći čitajući moje rečenice, niti ćete  postati pismeniji, to se savladava godinama. Treba znati, i glasom i tekstom obrazložiti svoj stav i svoj dojam, a to je vama vrlo, vrlo teško čitaj nemoguće.  :P :P :P :P 8)

__________________________________


Hvala dadi na tome tekstu, ali ti je uzaludan, njima ni to nemoze oci otvoriti, oni imaju svoju istinu!
Hvala Muha, dobro si to napisao, upravo si ih oslikao kako spada, prvenstveno Plemenitašicu i Josipajožu, oni su vec presli u extremizam, nebi se zacudio da ih neko sa explozivom oko sebe jednog dana uhvati negdje, nadam se uhvati...

Kad te vidim na cesti srušit ću te s bicikla. Shvatio si poruku glede djece i obitelji, pa si sad prešao na mene, (što sam dozvolila), ali nikako ne fizičkim obračunima i spominjanjem ubojitih naprava. Kaj ti sebi zamišljaš? Tko si ti?

Vjerujem da  je teško biti seljaČina i stalno biti zavidan, ako ništa onda kumu, ali da ćeš se razbacivati takvim insinuacijama – e nećeš. Niti prema meni, niti prema bilo kome od forumaša, a bome niti prema bilo kome koga ja poznajem a da mu mu prijetiš i želiš ovakve želje.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #54 : Lipanj 02, 2010, 02:35:21 poslijepodne »

@Newbie, sram vas može i treba biti, jer ako netko jeste frik onda ja vas vidim kao takvog.
Vi ste puni mržnje, jala, jada, čak što više dozvoljavate si nekoga drsko i bezobrazno vrijeđati, a forumašicu plemenitašicu JESTE uvrijedili. ........

O da, dobro ste pogodili - jala, jada, mržne - to nisam sigurna - rado bi se on približil, pa taman da može biti bar u istoj birtiji kad već ne u društvu.   :P :P :P :P
To me podsjetilo na onu pjesmu: Mogu li ja... Ne ti ne... mogu li ja... ne ti ne...

Kumek  Newbie  prati u stopu, no, neće me svojim „pisanjem“ natjerati čak niti na razmišljanje da smanjim pisanje, a kam tek da prekinem.
Jer glasač (čak štoviše član)  vladajuće koalicije je za mene totalno irelevantna osoba (neću napisati težu riječ iako ZNA SE da mislim na drugu riječ).

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #55 : Lipanj 02, 2010, 03:14:15 poslijepodne »
... čak niti na razmišljanje da smanjim pisanje, a kam tek da prekinem. ...

A de si ti tak dugo? Nema te već više tjedan dana. Di je ispričnica, ha?  ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #56 : Lipanj 02, 2010, 03:38:44 poslijepodne »
Usput, kazaliste u Gorici, to bi mogli se malo i pospominati o kvaliteti predstava i rezisera!

Baš ste se vi našli pisati o kulturi i kvaliteti. Na koliko ste slovom i brojem predstava bili?
Odmah ću vam odgovoriti vašom rečenicom:

.......udari po svemu i svacemu... i oko cega znate i oko cega neznate,...

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #57 : Lipanj 02, 2010, 03:39:22 poslijepodne »
Citat:
@acer1, @muha, @sused istina je "jedino i samo" vaša

Citat:
Vi ste puni mržnje, jala, jada

Nisam znal kaj te riječi znače dok se vi niste pojavili...kaj vi iz HNS-ove kuhinje stvarno ne kužite i još niste svjesni da svojim fundamentalno pristranim pisanjem potičete kontra efekt, dovodi do ovakvih nepotrebnih razmirica koje u konačnici neće dobro završiti, a Vama na štetu...samo nastavite veličati lik i djelo vašeg vođe koji ne preza ni pred kim niti čim, koristi najniskije već i pomalo zaboravljene metode ne bi li ostvario svoj cilj koji se svodi na zadovoljenje vlastitog ega i osobne koristi...a svi vi koji ga slijepo slijedite i bespoštedno ga pomažete uvidjet ćete uskoro da ste bili obamnuti....     

Vi to meni, muha, jel? ???

Pa ja sam samo građanin, birač, promatrač koji se javno očitovao i spremna sam kako već rekoh "ispostaviti račun" kad za to dođe vrijeme ako bude potrebno.

Citat:
Vi ste puni mržnje, jala, jada

Ne Vi ne znate to kao riječi, to JESTE Vaš način življenja i komuniciranja. Žao mi Vas je zato a i zbog mnogo koječega drugoga.  ;)

Die ENDE!!! :P :P :P




Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #58 : Lipanj 02, 2010, 05:26:38 poslijepodne »
Bilo je dobro ali nije potrajalo....

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #59 : Lipanj 02, 2010, 05:57:06 poslijepodne »
Bilo je dobro ali nije potrajalo....


Hihihihihihiiiiiiii :P :P :P

Ma nije valjda da ste pomislili i ponadali se da ste nekog uvjerili u vaše teze i trkeljanja i da je ispiranje mozgova dalo rezultate...te da smo zaista "glupi"  :D ???
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2010, 06:17:03 poslijepodne Rožica-ljutibijes »