Autor Tema: Beusova tvornica laži  (Posjeta: 165170 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #15 : Srpanj 28, 2011, 09:55:20 prijepodne »
"Na teret poreznih obaveznika"

da, njihovim novcima se plaćaju radna mjesta na Iblerovom trgu

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #16 : Srpanj 28, 2011, 09:57:11 prijepodne »
Citat:
koko-vg
Da izmislim još koju informaciju da bi tebi i sličnima srce bilo na mjestu ?

Ne moraš izmišljat, iz tvog pisanja se vidi da si drugorazredni klonirani bolesni spiner koji je izgubio neke privilegije..čak mi te je i žao jer smatram da u TEBI postoji nešto, he..neki kur.. stoga u svrhu da pripomognem evo link...
 http://www.luvtrak-kapsule.com/

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #17 : Srpanj 28, 2011, 10:20:53 prijepodne »
I koliko ja mogu ovdje pročitati Mlecare Vi ste očito dobro informirani, ukoliko je sve ovo naravno istina, možda ste u svemu ovome i sudjelovali, možda ste Vi jedan od onih odbjeglih/izbačenih SDP-ovaca, neznam, pa znate sve ovo, ja to nisam znao i puno je novih informacija tu za mene.
Ali ono što mi upada u oči iz cijelog Vašeg posta i brda informacija je činjenica da sve što ste naveli nema baš nikakve veze sa Beusom i HNS-om, pa me stoga čudi što ovaj post radi u ovoj temi, imate temu o SDP-u?
osim nekakvih navoda na bazi rekla-kazala odnosno trača za jednu od aktivistica HNS-a što uopće kao takvo ne da nije važno ali nije relevantno za ovu temu. Zašto? Pa jel netko bio na bolovanju i radio u fušu? Koliko je takvih Hrvata Milecare danas? Da bi ljudi preživjeli, bore se na različite načine, i dotična gospođa je samo jedna u nizu Hrvatica i Hrvata. Koliko je njih zaposleno u javnoj upravi i lokalnoj samoupravi pa ne rade, na bolovanju su, pa spajaju sve moguće blagdane da te glava zaboli. Neznam gdje radi konkretno gospođa ali predpostavljam iz Vašeg pisanja u privatnom sektoru. Tako da zaključim, i ako je sve ovo istina, meni se čini da ste fulali temu.

Evo ova tema je toliko zanimljiva da me malo ponukala da napišem nekoliko činjenica koje su neoborive a svi to znamo i nitko nikad nije negirao već su se zatvarale oči pred njima. I baš me zanima kako će gutati knedle kad se budu našli među opisanim osobama koje su nepotizmom, odnosno svojim političkim vezama došli do egzistencijalne sigurnosti.
Evo sad je aktualno zapošljavanje Zorana Žica u gradskoj upravi, ali nitko nije spomenuo ni Beus, ni Leo Lisac dijelove natječaja koji govore da kandidat mora imati vozačku dozvolu B kategorije, što nažalost mladi gospodin Klarić taj uvjet nemože ispunit. Iz ovog je vidljivo da se koristilo čovjeka za jeftine političke bodove. Osobno podržavam i uvijek sam za zapošljavanje invalidnih osoba. Oprali su pod imenom mladog čovjeka koji nije zadovoljio na natječaju ali se uredno proteže teza da je on bio idealan kandidat a nažalost pozadina je drugačija.
Možda je pozadina političko djelovanje njegovog oca u SDP-u ?
Stariji gospon Klarić, popularno zvani Merc, je svojedobno bio kao nestranačka osoba na listi SDP-a za lokalnu samoupravu i radio kao portir u jednom privatnom poduzeću u Donjem Podotočju. Njegovim ulaskom u SDP odjednom se mjenja i njegovo zaposlenje te se gospodin Klarić zapošljava u gradskoj firmi VG Vodoopskrba.
U istom gradskom poduzeću je egzistenciju osigurao i Cavrić Željko koji je bio sinikalni povjerenik u Velkomu kojeg je upravo SDP odveo u stečaj i to dok je i sam Cavrić bio vijećnik. Da bi poslije zbog dovođenja radnika Velkoma Račanu (tada je bio premijer), pod prozor Banskih dvora, bio malo marginaliziran u stranačkoj hijerarhiji.
Izgleda da je VG Vodoopskrba postala izvor egzistencijalne sigurnosti za mnoge SDP-ovce, pa tako i za gospodina Dalibora Meića.
Da nisu baš svi podobni kadrovi samo u jednom poduzeću, tako gospodin Žugaj gradi vrlo uspješnu karijeru u gradskoj čistoći, što mu, kažu upućeni, ide izuzetno dobro.
Zanimljivo je i zapošljavane kćerke bivše tajnice SDP-a Marije Stevinović u dječji vrtić. Navodno je Katarina toliko kvalitetan kadar da je jednostavno nisu mogli ne primiti u radni odnos u gradski vrtić.
Maestralno je zaposlena gospođa Rapa koja je karijeru započela kao partijska sekretarica, pa je promjenom sistema naglo postala partijska tajnica pa partijska vjećnica, sve do partijske potpredsjednice, te naravno ne treba ni spominjati da je to dobro pretočila u vlastitu korist i zaposlila se na aerodromu, iako se znalo da je od obrazovanja imala nominalno samo osnovnu školu, te da je naknadno završavala večernju školu. Full su mi zanimljivi ti kriteriji po kojima se dijele ti poslovi.
Da nastavim u revijalnom tonu.
Na red je došla veeelika prijateljica gospođe Rape, stanovita gospođa Mirjana Pišl. Gospođa pišl svojedobno je bila poznata po više stvari a neke od njih su i te da je supruga prvog gradonačenika Velike Gorice i po podrapanom GOLF-u jedinici crvene boje koji je rasipao dijelove gdje god bi prošao.
Njeno prijateljstvo sa gospođom Rapom je nagrađeno predlaganjem od strane Rape na županijskoj sjednici SDP-a kad su se birali kadrovi za mjesta dožupana, i tako je gospođa Pišl poznata postala kao dožupanica naše Županije. Nakon isteka dva mandata više nije poznata kao dožupanica nego kao podobni partijski kadar. Naime zanimljiv je podatak ja je odjednom gospođa Pišl zaposlena u istom privatnom institutu kao i Milanovićeva supruga. To je vrlo zanimljiv podatak.
Da je popularno biti sa Piculom, Fabijančićkom i Beusom na vlasti govori i podatak da je čak i šogor od gospodina Kunić Zvonka prešao u SDP i dobio posao u vodoopskrbi kao i sin od gospođe Fabijančić, koji je dobio prije svih posao, a prije toga je radio u gruntovnici u ZG.
Bilo bi zanimljivo vidjeti sve te rezultate "transparetnh natječaja" kojima su gore imenovani dobili poslove i bili u prednosti u odnosu na druge kandidate.
O moralnosti HNS-a bi se isto tako moglo progovoriti. Na većini evenata na slikama je gospođa Nemešković Melani koja je u svojoj karijeri poznata po tome što je direktno potkradala poslodavca te je za vrijeme bolovanja navodno obavljala gospodarsku djelatnost.
Pa je gospodin Bušić, inače blizak krugovima HNS-a postao komunalni redar.
Sa predsjednikom lokalnog ogranka HNS.a, gopsodinom Beusom je privatno dobra gospođa Arijana Mataga,  te bi bilo vrlo ali stvarno vrlo zanimljivo vidjeti i te rezultate natječaja njenog zapošljavanja.
Mirelu Gajić, čije  ime izaziva podsmijeh u političkim krugovima i asocijaciju na druženje sa Dragom Trupčevićem, dovoljno je reći da je zaposlena kao savjetnica uprave STYRIA-grupacije, naravno na čelu te iste grupe je predsjednik uprave gospodin Boris Tručević inače sin od Drage Trupčevića. I to je zaposlena Mirela Gajić kao savjetnica uprave koja nema ni jednog dana radnog staža u proizvodnom sektoru i u privredi uopće. Mirela ne samo da nema iskustva u privredi nego nema ni iskustva u medijima.
I na kraju  gospođa "ministarka" Fabijančić. Što tu reći ?
Sve je rečeno djelima.

Evo znam da će se sad javiti razni politički frikovi koji će biti moralisti i slično ali gospodo DEMANTIRAJTE ME i objavite transparentno rezultate najtečaja Vaših zapošljavanja

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #18 : Srpanj 28, 2011, 10:34:38 prijepodne »
osim nekakvih navoda na bazi rekla-kazala odnosno trača za jednu od aktivistica HNS-a što uopće kao takvo ne da nije važno ali nije relevantno za ovu temu. Zašto? Pa jel netko bio na bolovanju i radio u fušu? Koliko je takvih Hrvata Milecare danas? Da bi ljudi preživjeli, bore se na različite načine, i dotična gospođa je samo jedna u nizu Hrvatica i Hrvata.

Tu Vas nikako nemogu podržati i dati Vam za pravo. To što ste napisali je direktno potkradanje države. Zašto bi netko to radio? Zašto bi netko ako nije bolestan bio na bolovanju?
I na kraju očito to nisu glasine.

Tema je POGOĐENA samo iz razloga jer je u uvodu u tekst lijepo navedeno da su svjesno obmanjivali javnost i HNS na čelu sa Beusom i SDP preko mladog gospodina Lisca, te pokušali prikupiti jeftine političke bodove na invalidnoj osobi, što je za svaku osudu i prezir. Pa naravno da je čovjek nakon toga naveo i pozadinu tih političkih igara bez granica.

Koliko je njih zaposleno u javnoj upravi i lokalnoj samoupravi pa ne rade, na bolovanju su, pa spajaju sve moguće blagdane da te glava zaboli.

Ovo komentirati bilo bi ravno ludilu.
Za ne povjerovati je da se politikom bavi čovjek koji ovako razmišlja  :o

Tako da zaključim, i ako je sve ovo istina, meni se čini da ste fulali temu.

Kad zaboli, onda se tema promašila, naprotiv mislim da je upravo pogođena.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #19 : Srpanj 28, 2011, 11:05:40 prijepodne »
Citat:
koko-vg
Da izmislim još koju informaciju da bi tebi i sličnima srce bilo na mjestu ?

Ne moraš izmišljat, iz tvog pisanja se vidi da si drugorazredni klonirani bolesni spiner koji je izgubio neke privilegije..čak mi te je i žao jer smatram da u TEBI postoji nešto, he..neki kur.. stoga u svrhu da pripomognem evo link...
 http://www.luvtrak-kapsule.com/

Navodiš link na te kapsule, očito si dobro upoznat sa njiha. Meni to ne treba, na tvoju žalost.

Vidiš, po tvom pisanju, ti spadaš u podvrstu muha poznatiju još i kao septička muha (baljezgaš konstantno, bez prestanka)

Ima još nekih stvari koje bi trebali znati o muhama:

- očekivani životni vijek je 8 dana do 2 mjeseca.
- spadaju u podrazred KRILATIH INSEKTA, red DVOKRILACA (Diptera).
- možemo ih naći na svim dijelovima svijeta, osim u polarnim predjelima.
- par muha može izleći više od milijun potomaka u 6-8 tjedana.
- više od 33 milijuna mikroorganizama može biti u njihovom probavnom traktu, dok se pola bilijuna širi po njihovom tijelu i nogama.
- iza svake muhe koju vidite ima još barem 20 koje se skrivaju. To znači da ljudi ne vide ni 95 % muha kod infestacije.
- lako šire bolesti jer se brzo kreću sa smeća koje trune do izložene hrane i potrepština.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #20 : Srpanj 28, 2011, 11:19:45 prijepodne »
kruno, idemo redom:
Nemorate me podržati i dati mi za pravo, mišljenja su razlićita i to je normalno.
Je li gospođa bila bolesna ili ne, ja to neznam i nisam njen liječnik.
Tema poođena ili ne, ostavljam svakome da samostalno procijeni.
Odakle Vam uopće ideja da se ja bavim politikom, što mi aludirate Vašim kometarom? ;D Ludilo! :o
I na koncu mene nije ništa zabolilo. Trebam li dodati još nešto? 8)


osim nekakvih navoda na bazi rekla-kazala odnosno trača za jednu od aktivistica HNS-a što uopće kao takvo ne da nije važno ali nije relevantno za ovu temu. Zašto? Pa jel netko bio na bolovanju i radio u fušu? Koliko je takvih Hrvata Milecare danas? Da bi ljudi preživjeli, bore se na različite načine, i dotična gospođa je samo jedna u nizu Hrvatica i Hrvata.

Tu Vas nikako nemogu podržati i dati Vam za pravo. To što ste napisali je direktno potkradanje države. Zašto bi netko to radio? Zašto bi netko ako nije bolestan bio na bolovanju?
I na kraju očito to nisu glasine.

Tema je POGOĐENA samo iz razloga jer je u uvodu u tekst lijepo navedeno da su svjesno obmanjivali javnost i HNS na čelu sa Beusom i SDP preko mladog gospodina Lisca, te pokušali prikupiti jeftine političke bodove na invalidnoj osobi, što je za svaku osudu i prezir. Pa naravno da je čovjek nakon toga naveo i pozadinu tih političkih igara bez granica.

Koliko je njih zaposleno u javnoj upravi i lokalnoj samoupravi pa ne rade, na bolovanju su, pa spajaju sve moguće blagdane da te glava zaboli.

Ovo komentirati bilo bi ravno ludilu.
Za ne povjerovati je da se politikom bavi čovjek koji ovako razmišlja  :o

Tako da zaključim, i ako je sve ovo istina, meni se čini da ste fulali temu.

Kad zaboli, onda se tema promašila, naprotiv mislim da je upravo pogođena.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #21 : Srpanj 28, 2011, 11:37:32 prijepodne »
Ovo kaj je napisal Mile je istina...naime protagonisti su imenovani, oni koji ne vjeruju mogu to lako provjeriti...ja jesam....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #22 : Srpanj 28, 2011, 11:40:42 prijepodne »
iz tvog pisanja se vidi da si drugorazredni klonirani bolesni spiner...

Ej Muhice... da sam ja moderator mam bi se išel hladiti. Kaj smo na taj nivo spali? Kaj ti to treba? Ne samo da spamaš ovaj forum sa nekim zlobnim izmišljotinama koje prodaješ pod "rekla-kazala" nego sad i direktno vrijeđanje...

Nemoj...   :(

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #23 : Srpanj 28, 2011, 12:04:33 poslijepodne »
Citat:
Ali ono što mi upada u oči iz cijelog Vašeg posta i brda informacija je činjenica da sve što ste naveli nema baš nikakve veze sa Beusom i HNS-om,

Mudri ljudi zbore da oni koji drže lojtru i oni koji kradu su isti...he..tko SDP-u drži lojtru?...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #24 : Srpanj 28, 2011, 01:16:57 poslijepodne »
Ovo kaj je napisal Mile je istina...naime protagonisti su imenovani, oni koji ne vjeruju mogu to lako provjeriti...ja jesam....

a kaj si ti to provjeril ? da se dotični upravo tako zovu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #25 : Srpanj 28, 2011, 01:28:13 poslijepodne »
Kaj mi ne vjeruješ?...he...pa provjeri...provjeri i je li Nevenka Rapa kad je maturirala bila starija od ravnatelja...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #26 : Srpanj 28, 2011, 01:33:32 poslijepodne »
Da provjerim i je li Pišl bio prvi gradonačelnik Velike Gorice ???  Da provjerim i kaj je vozila njegova žena, odnosno automobil koje marke i u kakvom je stanju bio ???  To je fakat bolesno, kao što sam i napisao.  Za takve stvari se ne uzimaju one tablete koje koristiš i reklamiraš (fakat moraš posjetiti specijalistu)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

kruno

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #27 : Srpanj 28, 2011, 01:33:45 poslijepodne »
Kaj mi ne vjeruješ?...he...pa provjeri...provjeri i je li Nevenka Rapa kad je maturirala bila starija od ravnatelja...

Za ne povjerovati, ali mi je uljepšalo dan.  :D

Jaguar

  • Gost
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #28 : Srpanj 28, 2011, 01:36:47 poslijepodne »
Citat:
Ali ono što mi upada u oči iz cijelog Vašeg posta i brda informacija je činjenica da sve što ste naveli nema baš nikakve veze sa Beusom i HNS-om,

Mudri ljudi zbore da oni koji drže lojtru i oni koji kradu su isti...he..tko SDP-u drži lojtru?...

Muha tko je držao lojtru SDP-u kada su bili autobusi u pitanju zbog čega je došlo i do neslaganja SDP-a i HNS-a, zbog čega u konačnici Picula i Beus nisu išli zajednički na izbore, to bi ti mogao možda znati najbolje ;D, kao što i kao sve drugo znaš, jel tak? O čem ti pričaš, osim što, kako ti koko već napisa zagađuješ forum s izmišljotinama i svojim prljavim maštanjima. Zadatak je dobiven, dizati graju na SDP i HNS, poslušno izvršavati zadatak, to je sve ono što od tebe možemo i očekivati. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Beusova tvornica laži
« Odgovori #29 : Srpanj 28, 2011, 02:53:00 poslijepodne »

Kome je GBR iznajmio stan?????



Hašim...koji?...he..Tachi...?