Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 165355 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #15 : Travanj 20, 2010, 03:31:19 poslijepodne »

Od kad je na čelu velikogoričkog SDP-a VFK ...

Dolaskom VFK na čelo SDP-a s...

...nije shvatila ako će slušati VFK.

VFK želi biti ....


Pa tu se nazire neka opsjednutost! Vjerojatno imaš i njezinu sliku na zidu! Al ima i za to lijeka...

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #16 : Travanj 20, 2010, 03:39:19 poslijepodne »
Npr. Nada Šimić mislila je da se nadzorni odbor stranke plaća, kad je saznala da se ne plaća povukla je kandidaturu, te pitala Ozrena Robića zašto ju je nagovarao da se kandidira za nadzorni odbor kada mu je ljepo rekla da će ući u stranku samo ako će joj stranka plaćati naknadu za to...Navodno ista sad razmišlja o ostavci na mjesto u gradskom odboru jer se i to ne plaća kako joj je obećano. (he..he..nije shvatila ako će slušati VFK da će ući u nadzorni odbor neke gradski firme)

Istina, istina. Ja sam čuo da će nakon ostavke gđe. Šimić na njezno mjesto u Gradskom odboru biti kooptiran u članstvo GO-a g. Zoran Žic!  :o

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #17 : Travanj 20, 2010, 10:24:31 poslijepodne »
Onda nemoj čitat RVG, oči buš pokvaril!

Čitam ja i rvg i gt i "vake i nake" da bi mogel vagnuti nektere stvari...

9. izborna konvencija Foruma mladih SDP-a Velike Gorice

U subotu 17.04.2010. sa početkom u 18:00 sati u dvorani Galženica održana je 9. izborna konvencija Foruma mladih SDP-a Velike Gorice.

Broj članova FM SDP-a Velike Gorice u proteklih par godina narastao je za pet puta tako da je 9.izborna konvencija bila prva takva sa delegatskim sustavom .

Okupljenim delegatima obratili su se predsjednica SDP-a Velike Gorice Vesna Fabijančić- Križanić koja je naglasila da je FM SDP-a zajedno sa SDP-om prolazio kroz kalvariju na političkoj sceni u gradu te upravo tome duguje činjenicu da je Forum mladih najaktivniji politički podmladak u gradu. Predsjednica goričkog SDP-a posebno se je zahvalila dugogodišnjem predsjedniku Leu Liscu što je vodio i odveo FM tamo gdje je danas. Konvenciji se je obratio i Tonino Picula, bivši gradonačelnik Velike Gorice, te član predsjedništva SDP-a Hrvatske te se zahvalio forumašima što su doprinjeli razvoju SDP-a i socijaldemokracije. Uz aktere velikogoričkog SDP-a okupljenima su se obratili i zamjenica predsjednika FM SDP-a Hrvatske, a ujedno i članica FM SDP-a Velike Gorice Mirela Gajić, zamjenik predsjednika FM SDP-a Grada Zagreba Petar Tanić, zamjenik predsjednika FM SDP-a Grada Rijeke Duško Milovanović, međunarodni tajnik FM SDP-a Hrvatske Marko Filipović, predsjednik Mladih HNS-a Velike Gorice Tomislav Šantek te u ime FM Sisačko-moslavačke županije Nikola Domitrović.

Konvenciji Foruma mladih SDP-a Velike Gorice se odazvao 41 delegat koji su odabrali sljedeće vodstvo: za predsjednika Sven Fabijančić, za zamjenika predsjednika Aleksandar Drljača, potpredsjednici Drago Tomašić i Nikola Pejak. Uz navedene u Predsjedništvo su izabrani Goran Rožić, Sonja Bačurin i Ozren Klarić, a za članove Gradskog odbora izabrani su Vedran Huđber, Kruno Kovačević, Josip Šebek, Antonio Jerković, Tea Lončar, Željko Nagy, Luka Marušić, Marko Karalić, Anamarija Havidić, Ana Fabijančić, Ružica Rajković, Ivan Rajković, Vladimir Mucak i Danijel Leš.

Novi predsjednik zahvalio se svim delegatima na danom povjerenju te je naglasio da će novo vodstvo raditi na povećanju članstva i da će Forum mladih pokretati što više inicijativa i akcija za mlade u Velikoj Gorici.
 
0 Comments
Posted on 20 Apr 2010 by Admin
http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1271761074&archive=&start_from=&ucat=&
« Zadnja izmjena: Travanj 20, 2010, 10:53:05 poslijepodne kuntakinte »

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #18 : Travanj 21, 2010, 08:17:43 prijepodne »
..............
Ovog trenutka stranka koja ima najsposobnije ljude da vode grad je SDP, ali nažalost nemamo ni predsjednika vijeća a dalje netreba pričati

A koji su to najsposobniji ljudi? Vijećnici ili nisu u vijeću?

S obzirom da poznate cijelu VG političku scenu sami procijenite tko je sposoban a tko nije.

Tipičan odgovor kad ne znaš odgovor na postavljeno pitanje.
Da znam odgovor, ne bih pitala vas.

Vrlo ste u zabludi kad kod mene čitate poznavanje cijele VG političke scene.

U prošlom sazivu sam znala prepoznati na slici imenom i prezimenom valjda 4 čovjeka, danas znam malo više pola, od toga 4 vijećnika ZNA SE koji uopće nisu konkurencija u ovom vašem odgovoru.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #19 : Travanj 21, 2010, 09:42:22 prijepodne »
Citat:
Istina, istina. Ja sam čuo da će nakon ostavke gđe. Šimić na njezno mjesto u Gradskom odboru biti kooptiran u članstvo GO-a g. Zoran Žic!

Koptirali ste ga na način da ste sinoć raspustili cjelokupni ogranak SDP-a Čička Poljana čiji je Žic utemeljtelj....

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #20 : Travanj 21, 2010, 12:19:34 poslijepodne »
Koptirali ste ga na način da ste sinoć raspustili cjelokupni ogranak SDP-a Čička Poljana čiji je Žic utemeljtelj....

Ma daj!!! Kaj fakat?!?!?!!?  :o :o :o

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #21 : Travanj 21, 2010, 06:10:36 poslijepodne »
Da znam odgovor, ne bih pitala vas.

Vrlo ste u zabludi kad kod mene čitate poznavanje cijele VG političke scene.

U prošlom sazivu sam znala prepoznati na slici imenom i prezimenom valjda 4 čovjeka, danas znam malo više pola, od toga 4 vijećnika ZNA SE koji uopće nisu konkurencija u ovom vašem odgovoru.

Gospođo oprostite ali po vašim postovima se može zaključit da postavljate pitanja po zadataku. Možda se vara ali tak Vas precipiram.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #22 : Travanj 21, 2010, 06:14:56 poslijepodne »
Ma daj!!! Kaj fakat?!?!?!!?  :o :o :o

Hahhahhahaa, zamisli ludosti, tim činom je i Pišl Mirjana prestala biti član, žena je danas uredno dočekala Milanovića na Iblerovom trgu da mu "pohvali" rad vrle predsjednice i njenog zamjenika superhika. Ludosti nikad kraja, mogla je jednostavno organizirati izvanrednu izbornu konvenciju i riješi problem. A sad je i Zoki upoznat s radom ovog dvojca iz snova u Goričkom SDP-u.  ^-^ ^-^ ^-^ ^-^ ^-^

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #23 : Travanj 21, 2010, 09:45:09 poslijepodne »
........
Gospođo oprostite ali po vašim postovima se može zaključit da postavljate pitanja po zadataku. Možda se vara ali tak Vas precipiram.

A zadatak mi zadaje … tko? Dajte me podučite da upoznam samu sebe, očito ja živim u neznanju u simbiozi sama sa sobom.
Možda se i ja varam, ali sama sebe tak percipiram. Usput, najviše volim ljude koji o meni znaju više od mene same.

Da ste se imalo potrudili i prolistali podforume saznali bi bar naslove tema koje sam pootvarala na ovom forumu, zaključili bi da dodirujem sve. Neke više, neke manje, ali sve.
To što ne kritiziram HNS to je zato jer njima nemam kaj za oduzeti, eventualno dodati.
Istina, u prednosti su u odnosu na ostale, ali nikako nisu nedodirljivi, niti su bezgrješni. Čačić prvi.

Ali mene zanima lokalna politika i tu sam vrlo „glasna“. I to je jasno opet iz naslova tema koje otvaram i kasnije sudjelujem.
Što se događa unutar stranaka, pojma nemam, nisam dio niti jedne, i ne mali broj puta sam to napisala, čak već i vama. Ali vi ne želite pročitati, nego mi imputirate zadatak.

Acer1 vi ste osoba od zadatka, ja sam od svojeg razuma. Mene ne veže niti rod, niti kumstvo, niti članstvo, niti članarina, niti izgubljen novac ili vrijeme uz neke ljude koji su mi bili partneri u poslu ili stranci pa sam/su nakon toga promijenili mišljenje.

Držim vas za pismenog člana foruma, ali to ne znači da ste mi dragi iako ste dio SDP kojeg ja štujem. Možda bi vas više cijenila (ako vam je to uopće bitno) da odgovorite na pitanje jer koje sam baš vama postavila.

A kad smo kod zadatka, sjetila sam se  –  imam zadatak, da se zabavljam i da razgovaram s ljudima na forumu. Čak i kad prodaju praznu slamu, nekad treba i to pročitati da bi mi još više naraslo samopouzdanje.  :)
A čujte, čovjek nikad nije zadovoljan sa sobom, obično vjeruje da su mu dosezi daleko veći, zar ne?

No, budete li mi odgovorili koji su najsposobniji ljudi koji bi mogli voditi grad? Ili moram čekati slijedeće lokalne izbore, a to je još daleko (na žalost).

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #24 : Travanj 22, 2010, 10:28:25 prijepodne »
Koptirali ste ga na način da ste sinoć raspustili cjelokupni ogranak SDP-a Čička Poljana čiji je Žic utemeljtelj....

Ma daj!!! Kaj fakat?!?!?!!?  :o :o :o

Samo kaj ste se zahebali u proceduri, tj. vaša vrla pravnica je primjenila Zagrebački model izbacivanja koji se nemre nikako primjeniti na Gorički..he..smiješno...sad novoimenovani ritoljubni povjerenik Marin Klarić brzo bolje zove sve članove kako bi ih ponovo učlanio...svašta...bolesno...danas će biti interesantno i na vijeću, naime VFK bi htjela zasjest na čelo gradske tvrtke Vodoopskrbe, no na to mjesto puca i Željko Cavrić...tko će gdje i na koji način završiti vidjet ćemo uskoro...

Bilaj

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #25 : Travanj 22, 2010, 11:07:35 prijepodne »
...danas će biti interesantno i na vijeću, naime VFK bi htjela zasjest na čelo gradske tvrtke Vodoopskrbe, no na to mjesto puca i Željko Cavrić...tko će gdje i na koji način završiti vidjet ćemo uskoro...

A danas u Večernjem pisali da ne plača račune.   :-\
Budemo vidli kaj bude bilo. Bude bilo seke neke

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #26 : Travanj 22, 2010, 02:45:17 poslijepodne »
...tko će gdje i na koji način završiti vidjet ćemo uskoro...

Vidjet ćemo.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #27 : Travanj 22, 2010, 04:23:17 poslijepodne »
...danas će biti interesantno i na vijeću, naime VFK bi htjela zasjest na čelo gradske tvrtke Vodoopskrbe, no na to mjesto puca i Željko Cavrić...tko će gdje i na koji način završiti vidjet ćemo uskoro...

A danas u Večernjem pisali da ne plača račune.   :-\
Budemo vidli kaj bude bilo. Bude bilo seke neke

Muha kao i piskaralo Puljić obično "znaju" sve unaprijed, no, ja ipak vjerujem HNS koji na svojim stranicama piše:

"Pored «zanimljivog» ali besmislenog naslova (jer su dužnosti gradskoga vijećnika i direktora gradske tvrtke po Zakonu nespojive), tekst je prepun netočnih i neistinitih informacija i konstrukcija.

Novinarka u pripremi teksta nije kontaktirala nikoga iz HNS-a niti samo Gradsko vijeće Velike Gorice pa zaključujemo kako je ovo naručeni članak kojemu je za cilj skretanje pozornosti s točke dnevnog reda današnje sjednice Gradskog vijeća koja glasi: «Rezultati poslovanja, Planovi poslovanja za 2010.g., stanja računa i stanja potraživanja i dugovanja trgovačkih društava u vlasništvu Grada Velike Gorice».

Navedenim se tekstom implicitno i posprdno problematizira i sama nakana Gradskoga vijeća da raspravi stanje u gradskim tvrtkama iz čega iščitavamo strah naručitelja teksta da se otvoreno progovori o rezultatima rada gradonačelnika Dražena Barišića.

Gradsko vijeće Velike Gorice donijelo je Odluke o izmjeni i dopuni odluka o osnivanju trgovačkih društva u vlasništvu Grada kojim je imenovalo Skupštinu trgovačkih društava (Služeni glasnik 9/2009), te izmjene Statuta (Službeni glasnik 10/2009). Podsjećamo, tom odlukom Gradskoga vijeća Skupštinu trgovačkih društava u vlasništvu Grada Velike Gorice čine: gradonačelnik, oba zamjenika gradonačelnika i šest članova koje je izabralo Gradsko vijeće.

Upravo je gradonačelnik Barišić ignorirao odluke Gradskog vijeća, nezakonito stavio tu odluku izvan snage (Službeni glasnik 10/2009) i upisao se kod Trgovačkog suda u Zagrebu kao jedini član Skupštine
.[/u]

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=150&Itemid=1

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #28 : Travanj 22, 2010, 07:03:05 poslijepodne »
A zadatak mi zadaje … tko? Dajte me podučite da upoznam samu sebe, očito ja živim u neznanju u simbiozi sama sa sobom

Što se pravimo englezi na hrvatskom govornom području? Kao nitko ne zna tko je plemenitašica i iz koje stranke dolazi. Dajte molim Vas ili javno recite ili zašutite. HNS Vam je nalogodavac, evo ja sam otvoreno rekao tko stoji iza Vas.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #29 : Travanj 22, 2010, 09:54:47 poslijepodne »
VFK bi htjela zasjest na čelo gradske tvrtke Vodoopskrbe, no na to mjesto puca i Željko Cavrić...tko će gdje i na koji način završiti vidjet ćemo uskoro...

Stvar je jednostavna, VFK ima dovoljnu stručnu spremu za razliku od Cavirća koji je srednja stručna sprema i samim time nema kvalifikacije za to mjesto. Tu je situacija čista.