Autor Tema: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!  (Posjeta: 26964 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #30 : Travanj 22, 2011, 11:01:42 prijepodne »
ili ga čuvao u logoru pa ga zna od tuda.

Hahaha, ludilo!  ;D

Možda je član tajne organizacije na čijem je čelu Mesić...=?...isti su se uspješno infiltrirali u društveno politički život, a cilj im je sabotaža Hrvatske?..ne bi me zaprepastilo da je to točno!...Jer kaj očekivati od lika koji se tijekom srednjoškolskog razdoblja u Splitu predstavljao kao Srbin…???... tada je dvije učenice brodograđevinske škole u Splitu optužio za ”ustaštvo” i ”poticanje na klanje Srba”, a sve zbog prikaza opere “Nikola Šubić Zrinski” objavljenog u školskim novinama Brodograđevinac. U studenome 2007. velikogorički mediji objavili su veliku priču o Beusovim grijesima iz srednjoškolskih dana u Splitu. Epilog slučaja bio je da su učenice izbačene iz škole odnosno prebačene u drugu školu, a nastavnica koja je uređivala školski list završila je na bolovanju zbog živčanog sloma i političkih pritisaka koji su započeli Beusovim tekstom.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #31 : Travanj 22, 2011, 02:32:35 poslijepodne »
... Fakat sve već dosadili, kaj vam i Kunta veli ...

ajde jaguar odljepi od Beusa više. Ako ga toliko voliš kao što pišeš, navuci kurtonku i pred zgradu sa kitom cvijeća  ;D

Po čemu sam to zalijepljen za Beusa?
Gdje sam napisao da volim Beusa?
Kitu cvijeća uvijek mogu i tebi dati. Ja sam botaničar u duši. ;D

Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #32 : Travanj 22, 2011, 04:16:10 poslijepodne »
ili ga čuvao u logoru pa ga zna od tuda.

Hahaha, ludilo!  ;D

Možda je član tajne organizacije na čijem je čelu Mesić...=?...isti su se uspješno infiltrirali u društveno politički život, a cilj im je sabotaža Hrvatske?..ne bi me zaprepastilo da je to točno!...Jer kaj očekivati od lika koji se tijekom srednjoškolskog razdoblja u Splitu predstavljao kao Srbin…???... tada je dvije učenice brodograđevinske škole u Splitu optužio za ”ustaštvo” i ”poticanje na klanje Srba”, a sve zbog prikaza opere “Nikola Šubić Zrinski” objavljenog u školskim novinama Brodograđevinac. U studenome 2007. velikogorički mediji objavili su veliku priču o Beusovim grijesima iz srednjoškolskih dana u Splitu. Epilog slučaja bio je da su učenice izbačene iz škole odnosno prebačene u drugu školu, a nastavnica koja je uređivala školski list završila je na bolovanju zbog živčanog sloma i političkih pritisaka koji su započeli Beusovim tekstom.

Muhišane, želiš li da ti sud utvrdi identitet za uručivanje tužbe ili ćeš se lijepo potpisati pa da svi forumaši vide tko je lažljivi gad koji se potuca po sudu. Ovoga puta ne zbog mirisa (ha?) nego zbog smrada?
Bye, bye...
Goran BR

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #33 : Travanj 22, 2011, 04:45:56 poslijepodne »
ili ga čuvao u logoru pa ga zna od tuda.

Hahaha, ludilo!  ;D

Možda je član tajne organizacije na čijem je čelu Mesić...=?...isti su se uspješno infiltrirali u društveno politički život, a cilj im je sabotaža Hrvatske?..ne bi me zaprepastilo da je to točno!...Jer kaj očekivati od lika koji se tijekom srednjoškolskog razdoblja u Splitu predstavljao kao Srbin…???... tada je dvije učenice brodograđevinske škole u Splitu optužio za ”ustaštvo” i ”poticanje na klanje Srba”, a sve zbog prikaza opere “Nikola Šubić Zrinski” objavljenog u školskim novinama Brodograđevinac. U studenome 2007. velikogorički mediji objavili su veliku priču o Beusovim grijesima iz srednjoškolskih dana u Splitu. Epilog slučaja bio je da su učenice izbačene iz škole odnosno prebačene u drugu školu, a nastavnica koja je uređivala školski list završila je na bolovanju zbog živčanog sloma i političkih pritisaka koji su započeli Beusovim tekstom.

Muhišane, želiš li da ti sud utvrdi identitet za uručivanje tužbe ili ćeš se lijepo potpisati pa da svi forumaši vide tko je lažljivi gad koji se potuca po sudu. Ovoga puta ne zbog mirisa (ha?) nego zbog smrada?
Bye, bye...
Goran BR


Zašto se prijetite? zar forumaš nesmije kazati svoje mišljenje? odmah u zatvor? poznate su mi te metode...
« Zadnja izmjena: Travanj 22, 2011, 04:47:43 poslijepodne krok »
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #34 : Travanj 22, 2011, 04:53:27 poslijepodne »
ili ga čuvao u logoru pa ga zna od tuda.

Hahaha, ludilo!  ;D

Možda je član tajne organizacije na čijem je čelu Mesić...=?...isti su se uspješno infiltrirali u društveno politički život, a cilj im je sabotaža Hrvatske?..ne bi me zaprepastilo da je to točno!...Jer kaj očekivati od lika koji se tijekom srednjoškolskog razdoblja u Splitu predstavljao kao Srbin…???... tada je dvije učenice brodograđevinske škole u Splitu optužio za ”ustaštvo” i ”poticanje na klanje Srba”, a sve zbog prikaza opere “Nikola Šubić Zrinski” objavljenog u školskim novinama Brodograđevinac. U studenome 2007. velikogorički mediji objavili su veliku priču o Beusovim grijesima iz srednjoškolskih dana u Splitu. Epilog slučaja bio je da su učenice izbačene iz škole odnosno prebačene u drugu školu, a nastavnica koja je uređivala školski list završila je na bolovanju zbog živčanog sloma i političkih pritisaka koji su započeli Beusovim tekstom.

Muha pripazi malo što pišeš, Pukanić je objavio u Nacionalu neke stvari pa vidiš kako je završio...
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #35 : Travanj 22, 2011, 05:01:53 poslijepodne »
Zašto se prijetite? zar forumaš nesmije kazati svoje mišljenje? odmah u zatvor? poznate su mi te metode...

Pa ja tu ne vidim nikakvu prijetnju.

BTW, ukoliko netko misli da ima pravo vrijeđati i iznositi neistine nekažnjeno - pogotovo za osobe koje žive od svog ugleda - onda mislim da se taj malo zajebao.

A smatram i osnovnom stvari da se iznesene stvari dokazuju pred sudom, i ako netko sam ne može stajati iza svojih tvrdnji pod svaku cijenu, onda je možda vrijeme da počne uzimati pauze i duboko disanje prije iznošenja takovih postova. Jer lagati o nekome nije u redu, posebice zato jer ima ljudi koji misle da je takvo ponašanje "jako fora". A nije - no kada im propadne takav pokušaj, onda odmah krenu sranja tipa "nisam htio-znao-imam pravo tako se ponašati-samo sam se šalio-itd itd...".

APP je loš način komunikacije, i rezerviran je za glupane. I one koji to izgovaraju, i one kojima je to namijenjeno. Zato se toga treba maksimalno uzdržavati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #36 : Travanj 22, 2011, 05:21:09 poslijepodne »
Zašto se prijetite? zar forumaš nesmije kazati svoje mišljenje? odmah u zatvor? poznate su mi te metode...

Pa ja tu ne vidim nikakvu prijetnju.

BTW, ukoliko netko misli da ima pravo vrijeđati i iznositi neistine nekažnjeno - pogotovo za osobe koje žive od svog ugleda...

Mislim da se ovdje ipak radi o osobi koja živi od svog rada, ne podcijenjuj građane da glasaju za "ugledne" jer nije točno!
Građani glasaju za vrijedne i radišne, glasaju za one zs koje misle da će napraviti nešto za njih i Hrvatsku. Od uglednih mi je već muka kao i svakom hrvatu!
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #37 : Travanj 22, 2011, 05:26:23 poslijepodne »
Hm... pa jel ce sada beus sve pozatvarati? Sukera, muhu,... koga jos?

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #38 : Travanj 22, 2011, 05:36:16 poslijepodne »
Hm... pa jel ce sada beus sve pozatvarati? Sukera, muhu,... koga jos?
Božića  ;D
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #39 : Travanj 22, 2011, 05:59:43 poslijepodne »
krok, daj onda ti nabroji par tih vrijednih i radišnih, na lokalnom novou, u Gorici za koje bi se isplatilo glasati. Konkretno odgovori bez spominjanja stranaka.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #40 : Travanj 22, 2011, 06:21:13 poslijepodne »
krok, daj onda ti nabroji par tih vrijednih i radišnih, na lokalnom novou, u Gorici za koje bi se isplatilo glasati. Konkretno odgovori bez spominjanja stranaka.

Treba resetirati našu političku scenu, dovesti nove ljude. Trenutno ne  vidim niti jedan program za lokalnu, ali ni za državnu razinu koji bi bio adekvatan. Jednako tako ne vidim niti jednog postoječeg političara da može nešto previše napraviti.

Ne favoriziram nikoga, ali me smetaji likovi poput jaguara kojima su puna usta političara koji nemaju nikakvog rezultata, nego, kako je Kunst dobacio "jednom" saborskom zastupniku da "kao pas laje na mjesec!"

Mogla bi se otvoriti rasprava tko koga, zašto, zbog čega podržava, jer ja ne bježim od toga. Ne bojim se istine, ja se nisam rukama i nogama grebao za direktorsko mjesto, koje je uhljebljenje VŠO spriječila pa sad pljuju po njoj. To je pravi razlog pljuvanja.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #41 : Travanj 22, 2011, 06:27:10 poslijepodne »
Ja mislim da najbolje je da za mene glasate. Istina, ne nudim nista, ali to je kao i svi politicari. No obecajem da nista necete dobiti, kao i kod ostalih. Istina, mogu svasta obecati...

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #42 : Travanj 22, 2011, 07:01:52 poslijepodne »
Svi smo mi MUHA, gospodine Beus.

MUHA - HEROJ, A NE ZLOČINAC

Prošlo je vrijeme prijetnji i verbalnog delikta gospodine Beus.

Molim SVE Forumaše da pošalju link ili još bolje nek naprave screenshot ovog posta gdje Beus prijeti pa poslati na sve medije nek se vidi moral saborskih zastupnika, i nek onda u nadolazećim izborima objasni glasačima čemu te prijetnje.

Evo ja sam to napravio i šaljem na sve adrese


« Zadnja izmjena: Travanj 22, 2011, 07:07:34 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #43 : Travanj 22, 2011, 07:39:26 poslijepodne »
krok, daj onda ti nabroji par tih vrijednih i radišnih, na lokalnom novou, u Gorici za koje bi se isplatilo glasati. Konkretno odgovori bez spominjanja stranaka.

Treba resetirati našu političku scenu, dovesti nove ljude. Trenutno ne  vidim niti jedan program za lokalnu, ali ni za državnu razinu koji bi bio adekvatan. Jednako tako ne vidim niti jednog postoječeg političara da može nešto previše napraviti.

Ne favoriziram nikoga, ali me smetaji likovi poput jaguara kojima su puna usta političara koji nemaju nikakvog rezultata, nego, kako je Kunst dobacio "jednom" saborskom zastupniku da "kao pas laje na mjesec!"

Mogla bi se otvoriti rasprava tko koga, zašto, zbog čega podržava, jer ja ne bježim od toga. Ne bojim se istine, ja se nisam rukama i nogama grebao za direktorsko mjesto, koje je uhljebljenje VŠO spriječila pa sad pljuju po njoj. To je pravi razlog pljuvanja.



Krok ... ista ta je pun kufer vremena provodila prvo sa Tuđmanom i Pašalićem, a kasnije sa Sanaderom ...Ona nije imala pojma o ničemu što se tada događalo i dogovaralo, a sad se pravi "generalom poslije bitke" Sve zna, tko je transkripte poslao u Haag, tko i što je što mutio, a u stvarnosti je dvolična k.... Kako se samo prodala Šukeru za fotelju. Sram vas može biti. Nju koja se tako nisko i podlo ponijela, prevarivši glasače DC-a (što joj se sad pomalo vraća u glavu) a i tebe što je reklamiraš ko da je Majka Tereza ...


Nismo svi muha, ni muhe ni stoka sitnog zuba, prije bih rekao da sličim crnoj ovci, kako bi rekao NikTitanik ... mislim svojom glavom ... (za razliku od tebe i tvojih pajdaša)


Muha, sjeti se ...

Vidje žaba da konje potkivaju pa i ona digla noge ... Da ti i ja zaprijetim muhomlatom, bi i mene tužakao i reklamirao po svim medijima ? Moram se samo potruditi da stavim reklamu na muhomlat, da bude nekakve koristi od toga. Cijelo vrijeme pljuješ po čovjeku i sad kad ti pokaže zube, odmah tužba, ako treba do Strasbourg-a.  
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #44 : Travanj 22, 2011, 07:55:21 poslijepodne »
Zašto se prijetite? zar forumaš nesmije kazati svoje mišljenje? odmah u zatvor? poznate su mi te metode...

Ti nisi iznosio mišljenje već si iznosio neke činjenice za koje tvrdiš da su točne.

Mišljenje je kad kažeš da je Bues loš zastupnik i da ne bi trebao biti u Saboru.

To je tvoje mišljenje i tu ti nitko ništa ne može i nema razloga da ti prijeti.

Ti kažeš da je on pozdravljao tenkove, za to ne iznosiš nikakve dokaze, a Beus kaže da je to laž i može te tužiti zbog iznošenja lažnih činjenica uz pomoć kojih želiš naštetiti njegovom ugledu. Iznošenje lažnih činjenica je kažnjivo, iznošenje mišljenja nije.

Malo si pobrkao lončiće.