Autor Tema: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE  (Posjeta: 6572 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #15 : Kolovoz 09, 2010, 06:21:43 poslijepodne »
Napisano je i istina je slijedeča:Majka se PRVO obratila mailom gradonačelniku (slano je 3 maila), i jedna zamolba je poslana poštom, kada nakon dužeg vremena nitko nije odgovarao, tada se je majka obratila gospodinu GBR-u kao Predsjedniku gradskog vijeća, on je majci vrlo realno objasnio  i uputio ju na osobu zaduženu gradskom poglavarstvu za sport, te na Savez sportskih udruga .
GBR  nije shvatio taj upit kao političko pitanje, niti je to igdje spomenuo za osobnu promociju, već je pitanje postavio na sjednici gradskog viječa, a gdje bi drugdje?
Postavio se je prije svega kao čovjek i nije strančario, umjesto da pohvališ i pozdraviš takvu gestu, ti pljuješ i podcjenjuješ, ovdje braniš neobranjivo, ili možda je napad najbolja obrana ha  :P
A može se to gledati i sa druge strane, možda djevojke nisu dovoljno atraktivne kao osobe sa invaliditetom,pa gradonačelnik i njegova ekipa pomažu i cijene samo besprijekorne pjevačice, plesače, nogometaše možda je zaista kriterij za dobivanje priznanja apgar 10  :'(       

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #16 : Kolovoz 09, 2010, 07:50:39 poslijepodne »
Usput, kad smo kod toga da vidimo koliko je ovaj forum nestranacki, nesto sto sam dobio na mail:

http://test.korisnik.com/forumvg.doc

Vidim da si se lijepo ufurao u ekipu koja se služi lažima i podmetanjima. Znaš me osobno i trebao bi znati da je to što je navedeno u tom dokumentu obična laž koju sam već jednom demantirao. I kakvu sad tu prljavu igru igraš?


plemenitashica

  • Gost
Odg: PONOS NAŠEG GRADA
« Odgovori #17 : Kolovoz 09, 2010, 09:57:49 poslijepodne »
Zar sam ja nesto protiv plivacice, sportasice reko? Ne sjecam se a i nevidim u mojem postu takvo nesto.

Ja vidim. Da vas podsjetim:

Sto se tice te plivacice ili sto je vec... trazila je pomoc od Beusa, pa sto joj nije pomogo kad je on faca?

Ona je za vas "te plivačice ili što je već" i to je dovoljno posprdno napisano da svatko iole pristojan zaključi da se mladoj djevojci s rođenim invaliditetom izrugujete.
U nastavku ste "Samo pitali: zasto se nije obratila na pravu adreu nego kod GBR?"
Samo ste pitali (kak je ovo plaha izreka  :P )
i niste propustili u ovom naslovu vrlo važne teme izrugivati se GBR-u i HNS-u. Čak ste i Admina ničim izazvani ugurali u HNS. Ma gdje je kraj tom primitivizmu, licemjerstvu, bazobrazluku i manipuliranju ljudima.

Na kraju krajeva, tko ju je uputio na tu adresu? Neko je uputio na tu adresu da se napravi jos malo manipulacija, po kojima je GBR poznat... Ajde se javi njemu, pa nek on u tvoje ime tr5azi od grada nesto..

Forumašu, gradsko vijeće postoji da bi bilo na usluzi građanima i to SVIM građanima iako je "smješteno" ispod stepenica, ali vrata su im otvorena.

To što vi ne znate čemu služi gradsko vijeće, i gdje se može stupiti u kontakt sa predsjednikom GV to je vaš problem, a ZNA SE da je neznanje izvor primitivizma, i kao što netko citira Lesara u jednom drugom postu: tamo gdje nema brzog interneta tamo caruje ZNA SE  MI gliste. Njima niti nije u cilju dobrobit građana u ovom slučaju protok informacija ili pomoć djeci sportašima.

..........Taj isti Beus je obecao pomoc na svoju ruku... jel tako? Pa nek je onda i ostvari tu pomoc, a ne da prebacuje lopticu na druge. Zar nebi bilo logicnije da je rekao cuj, ja ti nemogu direktno pomoci, ali ti preporucam da ides pomoc potraziti od gradonacelnika, pa ako ti oni ne zele pomoci, ja cu onda dignuti medijsku galamu oko toga i onda cemo probati na taj nacin. Ali ne, on je obecao pomoc, pa nek pomogne onda, sto bi sada trebalo? Optuziti gradonacelnika da nije pomogo, ha?

Vi kao i uvijek U na čelu najbolje znadete tijek događanja, no, redovito vas vaša kugla Vlatka kao i vaš kum loše informiraju.

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #18 : Listopad 12, 2010, 07:15:19 poslijepodne »
http://www.facebook.com/photo.php?pid=76024&id=100001572021468
Petra Brletić, Marija Horvačić i Marcela Mikulčić danas u 14 sati su primljene kod Gradonačelnika Barišića koji im je uručio u ime grada poklone (sportsku opremu) i zahvalio im se na njihovom trudu i na tome što svojim sportskim rezultatima promiču i svoj grad.
Djevojke su bile oduševljene gradonačelnikovom gestom, a još više njegovim govorom koji je bio izvanredan, osječale su se napokon prepoznate u svom gradu, kažu njihovi roditelji ne prestaju pričati o tome kako ih je gradonačelnik pohvalio i obećao da će i ubuduće pratiti i koliko je u mogučnosti i pomoći im.
Roditelji su Gradonačelniku uručili zahvalnicu kojom mu zahvaljuju na iskazanoj pomoći.
 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) )
 

JosipJoža

  • Gost
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #19 : Listopad 12, 2010, 08:21:32 poslijepodne »
http://www.facebook.com/photo.php?pid=76024&id=100001572021468
Petra Brletić, Marija Horvačić i Marcela Mikulčić danas u 14 sati su primljene kod Gradonačelnika Barišića koji im je uručio u ime grada poklone (sportsku opremu) i zahvalio im se na njihovom trudu i na tome što svojim sportskim rezultatima promiču i svoj grad.
Djevojke su bile oduševljene gradonačelnikovom gestom, a još više njegovim govorom koji je bio izvanredan, osječale su se napokon prepoznate u svom gradu, kažu njihovi roditelji ne prestaju pričati o tome kako ih je gradonačelnik pohvalio i obećao da će i ubuduće pratiti i koliko je u mogučnosti i pomoći im.
Roditelji su Gradonačelniku uručili zahvalnicu kojom mu zahvaljuju na iskazanoj pomoći.
 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) )
 


Lijepo je da je ova priča dobila svoj  sretni epilog na kraju, svakako treba pohvaliti i gestu gradonačlnika, te se nadam da to neće biti samo jednokratno nego da će i ubuduće imati sluha za pomoć djevojkama i pratiti njihovu sportsku aktivnost. ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #20 : Listopad 13, 2010, 09:02:37 poslijepodne »
- Kroz desetak dana u OŠ Eugena Kumičića otvara se teretana za osobe sa posebnim potrebama i ona će vam uvijek biti na raspolaganju – napomenuo je gradonačelnik Barišić.
http://www.vgdanas.hr/podrska-plivacicama-1662.aspx

Viš,Jura navek ima nekakof osebujek...