Autor Tema: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE  (Posjeta: 6558 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« : Srpanj 31, 2010, 06:28:01 poslijepodne »
:o Samo za informaciju našem gradonačelniku u našem gradu žive dvije djevojčice koje su u razvojnom programu HPO-a, te jedna koja prebiva u općini Kravarsko, a to su Marcela Mikulčić, Petra Brletić i Marija Horvačić.
Neznam dali naš gradonačelnik to zna ali to su vrhunske plivačice plivačkog kluba "Natator", postigle su niz zapaženih rezultata kako na državnoj tako i na međunarodnoj razini, pa me zanima kako su tu djecu gradski oci nagradili, možda nominacijom za sporataša godine, ili za zasluge u promicanju sporta u inozemstvu  >:(
Zanime me kako je moguće da su tako vrhunski sporatši zanemarine u svom gradu, ili možda nisu kao osobe sa invaliditetom dovoljno atraktivni  >:(
Inače Marcela je čak i dobitnica priznanja HPO-a za uspješne mlade sporatše sa invaliditetom.
Pa ne podcjenjujući druge sportove i sporaše ovo su djeca kojoj svakoako treba skinut kapu dole, i da i ONE SU PONOS NAŠEG GRADA  ;)   

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #1 : Srpanj 31, 2010, 06:39:20 poslijepodne »
Malu Marcelu znam, ona je kćer jedne moje kolegice sa kojom sam dugo godina radio... u svakom slučaju, zaslužuje nagradu, jer njezine napore ipak treba znati gledati ispravnim očima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #2 : Srpanj 31, 2010, 06:42:41 poslijepodne »
Na stranicama plivačkog kluba Natator možemo vidjeti Marcelu i Doru.

Marcela Mikulčić (Velika Gorica, 04.04.1994.), juniorska državna prvakinja u disciplinama 50m i 100m slobodno te 100m leđno. Klasa: S10, SB9, SM10.  Od 2009. nalazi se u Individulanom razvojnom programu Hrvatskog paraolimpijskog odbora. Trener: Ferdinand Major.

Dora Švigir (Velika Gorica, 31.05.1996.), juniorska je državna prvakinja u disciplinama 50m, 100m slobodno i 50m i 100m leđno. Klasa: S8, SB7, SM8. Trener: Ferdinand Major. Od 2009. nalazi se u Individulanom razvojnom programu Hrvatskog paraolimpijskog odbora.

O Mariji pišu na stranicama njezine osnovne škole, a bio je članak i u Glasniku Turopolja broj 337. na stranici 38.

Ne treba bockati samo gradonačelnika, dobro je da se i svi ostali građani ovog grada upoznaju s tom djecom i njihovim rezultatima.


Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #3 : Srpanj 31, 2010, 06:58:12 poslijepodne »
Upravo tako, no eto koliko ja znam do sada nije niti jedna dobila apsolutno ništa,a gospodin Matić je jako dobro upoznat sa rezultatima i uspjesima tih divnih sportašica, no eto sva sreća pa one usprkos svemu i dalje vrijedno treniraju i napreduju, no nije fer zaista da naš grad prijatelj djece jel ne prepozna vrhunske sportaše istina sa invaliditetom ali prije svega sportaše. :'(
 

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #4 : Srpanj 31, 2010, 10:05:36 poslijepodne »
Malu,tj sada već veliku Marcelu poznam od rođenja,djevojčica je moja susjeda i znam za sve njene rezultate itrud koji ulaže kao djete sa invaliditetom.Svaka čast na rezultatima.
Stric joj je tj,tatin Gospodin Mikulčić,gradski vječnik,ali je vjerojatno nije joštrebao za osobnu promociju pa nije ni našao za shodno da povuče pitanje da se djetetu da priznanje od grada kao i ostalim sportšima.


Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #5 : Srpanj 31, 2010, 10:33:23 poslijepodne »
Sramota, stric joj je gradski vjećnik i nije za malu napravil ništa, a očito mu nije u interesu još  :-[, inače bi se svako volio pohvaliti takvim djetetom.
 

plemenitashica

  • Gost
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #6 : Kolovoz 02, 2010, 12:40:31 prijepodne »
Pouzdano znam da je majka od Marcele pisala mail na gradski portal u svezi podrške i potpore za svoje dijete i da čak nije od gradonačenika ili od ideš Đurđa (čitaj glasnogovornica) niti od bilo koga dobila odgovor. Nije vjerovala da će se oglušiti na pitanje. Možda im je taj dan mail adresa bila u kvaru. Fujjjjjj.

Naime, djevojčica je spremna i silno želi u London na Paraolimpijadu.

Isto tako znam da je jedan drugi VG političar isti dan kad je dobio mail stupio u kontakt s majkom koja je bila vrlo ugodno iznenađena brzim kontaktom. Kakav je dajnji tijek događanj ili eventualno obećanje bilo ne znam, ali ću saznati kad se vrnem doma.

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #7 : Kolovoz 02, 2010, 11:28:59 prijepodne »
Da to sam i ja čula,nitko iz gradskog poglavarstva se majci nije javio, niti odgovorio na par mailova koje je poslala, također kažu da je predsjedniku gradskog vijeća GBR-u poslala mail i on joj je odgovorio odmah   ;)
Kad saznam više javim se ::)           

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #8 : Kolovoz 09, 2010, 12:48:23 prijepodne »
Evo situacija je otprilike išla ovako GBR je majku uputio da se javi nadležnima u gradskom poglavarstvu i na jednoj od sjednica je postavio pitanje zašto nitko ne odgovara na poslane mailove, naravno ni njemu nisu odgovorili, a majci se do danas nitko nije javio.
Zaista sramota, šteta divne djevojke a u vlastitom gradu totalno nepoznate i nepriznate.
Skidam kapu i njima i njihovim roditeljima. :(   

JosipJoža

  • Gost
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #9 : Kolovoz 09, 2010, 07:44:37 prijepodne »
Prostor, vrijeme, novac, pažnja i volja je rezervirana samo za HDZ klijentelu i ostale prirepke.
Nitko drugi tko na bilo koji način ima veze sa bilo kojom drugom političkom opcijom nema šanse da dobije sve gore navedeno.
Tkome to nije do sada jasno, taj je u velikoj zabludi.
Moš misliti koliko će pažnje dobiti ukoliko su se žalili GBR i ukoliko GBR traži od nadležnih ili ih upućuje nadležnim vlastima?
Poglavito to kakav odnos ima HDZ prema HNS-u i svemu što ima bilo kakve veze sa HNS-om, koji im je neugodan "trn u oku" i koji ih stalno "bocka" i "žulja" u svim njihovim "nastojanjima za dobrobit" svojih građana.
Bilo bi najbolje da svi takvi odsele, isele se, otputuju nekam dok je HDZ na vlasti jer bi oni tako najviše željeli, kak bi tek onda na miru mogli vladati, nitko ih ne bi ometao u svim njihovim nastojanjima da rade za "dobrobit" svojih "glasača", u prijevodu čitaj za sebe. ;)

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #10 : Kolovoz 09, 2010, 12:07:54 poslijepodne »
Ma meni ti je to žalosno, zar nebi trebali se izdići u ovakvim slučajevima iznad stranačke pripadnosti i podobnosti ?!
Ako ih je GBR pitao na sjednici gradskog vijeća zašto ne odgovaraju i promoviraju te djevojke, koji je njihov razlog da ne odgovore, ne pomognu, ne pitaju, zar je moguće da samo zbog toga što je to pitanje došlo iz HNS-a  :o
Pa normalno da je nakon što oni se nisu udostojili ni javiti majka pitala dalje, a to što je GBR dostupan za svakoga i uvijek trebao bi im biti primjer. 
Vjerojatno si u pravu kada kažeš sada pogotovo neće dobiti ništa, no trebali bi znati da se u ovakvim situacijama treba postaviti kao čovjek sa dušom i senzibilitetom, a ne kao političar kojem je njegov ego na prvom mjestu, fujjjjjj >:D :'(     

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #11 : Kolovoz 09, 2010, 12:13:21 poslijepodne »
HNS trn u oku HDZ-a? koji humor... To Vas je samo Beus uvjerio da su oni nekome trn, a u stvarnosti su niko i nista, mala sitna strankica koja se pravi pred clanovima da je velika. Naguravaju svoja misljenja di ih niko nista ni nepita, a ni nisu im vazna misljenja za ista u ovome gradu a tako ni republici.
Sto se tice te plivacice ili sto je vec... trazila je pomoc od Beusa, pa sto joj nije pomogo kad je on faca?

plemenitashica

  • Gost
Odg: PONOS NAŠEG GRADA
« Odgovori #12 : Kolovoz 09, 2010, 12:28:33 poslijepodne »
HNS trn u oku HDZ-a? koji humor... To Vas je samo Beus uvjerio da su oni nekome trn, a u stvarnosti su niko i nista, mala sitna strankica koja se pravi pred clanovima da je velika. Naguravaju svoja misljenja di ih niko nista ni nepita, a ni nisu im vazna misljenja za ista u ovome gradu a tako ni republici.

Fujjjjjjjjjjjjjj. Kak imate "muda" svugdje pljuvati po HNS-u?

Sto se tice te plivacice ili sto je vec... trazila je pomoc od Beusa, pa sto joj nije pomogo kad je on faca?

Ako ništa drugo javio se na mail odmah taj čas, što ostali koji čitaju gradski portal (gdje je prvo bilo pisano u nekoliko navrata) nisu do danas, čak štoviše nisu čak niti pitanje objavili.
A GBR i ostali HNS-ovci i njihovi kak vi velite "poslušnici" su humani ljudi, imaju sluha, imaju želju i volju pomoći. Ne samo u ovom slučaju.
Uostalom, pojma nemate tko je djevojčica tj već djevojka i da ste imalo pametni sami bi poslali koju stoticu na žiro račun te djevojke, ili bi bar pitali kak se to može.
Sram vas može biti. A što drugo i očekivati od primitivca, da jeste primitivac i možete me tužiti adminu.

A što se tiče "pomoći" ZNA SE MI glista mislim da je treba zaobilaziti u širokom luku, jer "njima ne vjerujem i kad darove nose" (mislim da je to jedan od forumaša napisao na prošlom forumu).

Djevojkama plivačicama koje bi rado išle put Londona može se pomoći i bez gradonačelnika, i bez HDZ i obećajem da ću se potruditi da do pomoći i dođe, pa i iz vlastitog džepa. Uostalom već sam krenula iako sam na moru, ali sve u svoje vrijeme.

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #13 : Kolovoz 09, 2010, 01:13:14 poslijepodne »
Ovo je zaista nisko newbie,umjesto da se pokrijete po ušima i šutite, pljujete po jedinom čovjeku i stranci koji su se javili, po čovjeku koji si je dao truda i javio se majci, objasnio joj i pokazao volju i želju da pomogne, pa ne raspolaže on gradskom blagajnom ak niste znali  ::)
A zaista niže niste mogli ići, opravdavat takvo ponašanje govori sve o vama, pa čak i kada su djeca invalidi u pitanju vi niste iznad stranačkih interesa, nemate empatije nimalo, umjesto da ste ponosni što imamo sporatše takvog ranga u našem gradu i ispričate se u najmanju ruku toj djeci i roditeljima vi pljujete po jedinom čovjeku koji je bez ikakovog interesa i strančarenja napravio možda vama malo i ništa, ali to je nekima puno i govori sve. 

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: I ONE SU PONOS NAŠEG GRADA GRADONAČELNIĆE
« Odgovori #14 : Kolovoz 09, 2010, 05:32:45 poslijepodne »
Zar sam ja nesto protiv plivacice, sportasice reko? Ne sjecam se a i nevidim u mojem postu takvo nesto. Samo sam pitao zasto se nije obratila na pravu adreu nego kod GBR? Na kraju krajeva, tko ju je uputio na tu adresu? Neko je uputio na tu adresu da se napravi jos malo manipulacija, po kojima je GBR poznat... Ajde se javi njemu, pa nek on u tvoje ime tr5azi od grada nesto.. pa onda posto grad sigurno nece pristati dati ista jer Beus trazi, onda cemo opet imati materijala pljuvati po gradonacelniku. Tu ce Beus opet ostati cist i neiskvaren u ocima javnosti, samo ce nemocno treptati okicama i govoriti eto, vidite kakvi su oni, eto! To mu je domet najveci koji ima! Taj isti Beus je obecao pomoc na svoju ruku... jel tako? Pa nek je onda i ostvari tu pomoc, a ne da prebacuje lopticu na druge. Zar nebi bilo logicnije da je rekao cuj, ja ti nemogu direktno pomoci, ali ti preporucam da ides pomoc potraziti od gradonacelnika, pa ako ti oni ne zele pomoci, ja cu onda dignuti medijsku galamu oko toga i onda cemo probati na taj nacin. Ali ne, on je obecao pomoc, pa nek pomogne onda, sto bi sada trebalo? Optuziti gradonacelnika da nije pomogo, ha?
Ma plemenitasice, znas da te necu tuziti adminu, ja sma vec naviko na tvoje niske udarce heheheh... a i sklonost HNS-u!
Usput, kad smo kod toga da vidimo koliko je ovaj forum nestranacki, nesto sto sam dobio na mail:

http://test.korisnik.com/forumvg.doc