Autor Tema: Čačić, savršen vozač  (Posjeta: 18931 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #15 : Siječanj 13, 2010, 06:29:20 poslijepodne »
Zame je razlika zmed Rade i Hrvača (...Žaca,Mirande,kak se se zoveju...) v tem da verovatno nem pogodil nega nit on mene za razliku od ove/oga domače/ga kaj saki den kruži po Gorice kak satelit.Il meteor.

Nije ni madjar mislio da ce ga pogoditi, osjecao se sigurno tamo u svojoj domovini, ali Rade naisao i tamo... e sada, koliko si ti siguran od njega u svom gradu, procjeni! Dobro je sledge rekao, nema razlike medju njima (zuzic vs rade) prvi bio pijan, nesvjestan, drugi, sto je jos gore, svjestan pa ishod isti, po jedan mrtav!


Sram Vas može biti zbog ovakvog komentara kojim izjednačavate žrtve mogućih sasvim ljudskih naprama kretenskih događaja.

Vratite se malo unatrag i sjetite se slika kada su naši ljudi ginuli na bojišnici od metaka (što je apsolutno strašno) i onih žrtava koje su debilni idioti, kreteni ubili masakriranjem (što je nasuprot prijašnjem monstruozno, neshvatljivo). Ma o čem vi govorite? Dajte posložite te poluge u "ćubama", ako nisu posve prazne.

Dodatak: OVDJE SVAKI MOJ KOMENTAR NA OVE TEZE PRESTAJE!

« Zadnja izmjena: Siječanj 13, 2010, 06:31:38 poslijepodne Rožica-ljutibijes »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #16 : Siječanj 13, 2010, 07:20:50 poslijepodne »
Zame je razlika zmed Rade i Hrvača (...Žaca,Mirande,kak se se zoveju...) v tem da verovatno nem pogodil nega nit on mene za razliku od ove/oga domače/ga kaj saki den kruži po Gorice kak satelit.Il meteor.

Nije ni madjar mislio da ce ga pogoditi, osjecao se sigurno tamo u svojoj domovini, ali Rade naisao i tamo... e sada, koliko si ti siguran od njega u svom gradu, procjeni! Dobro je sledge rekao, nema razlike medju njima (zuzic vs rade) prvi bio pijan, nesvjestan, drugi, sto je jos gore, svjestan pa ishod isti, po jedan mrtav!


Sram Vas može biti zbog ovakvog komentara kojim izjednačavate žrtve mogućih sasvim ljudskih naprama kretenskih događaja.

Vratite se malo unatrag i sjetite se slika kada su naši ljudi ginuli na bojišnici od metaka (što je apsolutno strašno) i onih žrtava koje su debilni idioti, kreteni ubili masakriranjem (što je nasuprot prijašnjem monstruozno, neshvatljivo). Ma o čem vi govorite? Dajte posložite te poluge u "ćubama", ako nisu posve prazne.

Dodatak: OVDJE SVAKI MOJ KOMENTAR NA OVE TEZE PRESTAJE!



Nisi trebala ni taj komentar staviti, jer se uglavnom svodi na uvrede meni, a ne pravom krivcu. A o kretenskim bi se slucajevima moglo raspravljati! No opet,takvi kao vi koji su spojeni na centralni mozak, normalno da nemogu razmisljati! Zato je i u redu od vas da vise nista ne komentirate!

Bilaj

  • Gost
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #17 : Siječanj 13, 2010, 08:15:42 poslijepodne »
Svakome se može dogoditi sudar. Svatko može slučajno u prometu ubiti nekog drugog.
Ono što je problematično jest da ako netko doživi sudar da ne ragira i promijeni se- a Čačić je 4 puta razbio auto. To je malo fest puno.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #18 : Siječanj 13, 2010, 08:29:48 poslijepodne »
... No opet,takvi kao vi koji su spojeni na centralni mozak, normalno da nemogu razmisljati! Zato je i u redu od vas da vise nista ne komentirate!

Sva sreća da tebi, mozak, u ovom slučaju radi na 75% i da nas prosvjetljuješ svojim zluradim komentarima na ovu temu!
Da sa ovo nije dogodilo, tvoj život ne bi bio ispunjen do kraja? Nešto bi ti nedostajalo?
A jel` možeš niže?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #19 : Siječanj 13, 2010, 08:38:37 poslijepodne »
Svakome se može dogoditi sudar. Svatko može slučajno u prometu ubiti nekog drugog.
Ono što je problematično jest da ako netko doživi sudar da ne ragira i promijeni se- a Čačić je 4 puta razbio auto. To je malo fest puno.

Obzirom koliko je svakodnevno za volanom, te godinama tako, vjerojatnost je mnogo veća nažalost da mu se i dogodi, veća nego meni i Vama.
Svejedno nekima i koji malo voze se nažalost dogodi, na što ponekad utječe više faktora koje nemožemo izbjeći nažalost.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #20 : Siječanj 13, 2010, 09:27:50 poslijepodne »

... No opet,takvi kao vi koji su spojeni na centralni mozak, normalno da nemogu razmisljati! Zato je i u redu od vas da vise nista ne komentirate!

Jeste li vi po prirodi tak zločesti?

Dobro da niste za usporedbu spomenuli Šagovca. Taj je zločinac.

Žužića nitko nije linčovao, sam je skrivio nestreću, a to je morao znati da kad pijan sjeda za volan da je potencijalni ubojica i na kraju je to i ispao, ali nije odležao 5 godina. Navodno je i sad doma. Ali se odmah, kad se rastrijeznio pokajao i shvatio, i vjerujem da je shvatio, da je ubio mladu djevojku na kućnom pragu.

Šagovac i dan danas tvrdi da boluje od alergije, i sve će poduzeti da sebe opravda. Fujjjjjjj.
Ne poznajem tog tipa, ali da ga poznam pljunula bih na njega. Pijanica i ništkoristi.
I svi koji kod njega traže i debelo plaćaju odvjetničke usluge su ljige.

A Čačić je sam objasnio što mu se nesretnim slučajem dogodilo, kao i Kićo svojevremeno, i snosit će posljedice kakve već budu. A Čačić niti je bio pijan, niti je vozio divljački po cesti u vrlo lošim uvjetima. Da li je bila magla trenutna, ili nije, to ne znamo niti vi niti ja, nego ćemo tek saznati. Osim toga, ako je rekao da je uletio u trenutnu maglu, ja mu vjerujem.
Na njegovom mjestu mogao je biti bilo tko od nas. I ne daj Bože da mi se to dogodi.

Vaše vrijeđanje forumaša i „centralnih mozgova“ je ispod razine pristojnosti, i opominjem vas da prestanete s ljudima komunicirati na način da su svi koji ne misle kao vi ili imaju razumijevanja za čovjeka koji je to javno zamolio, stranački poslušnici.

Ja sam uvjerenja da na ovom forumu ima vrlo malo onih koji negdje plaćaju članarinu.
Ali ima velikih ljudi i ljudina, samo s ponekim različitim mišljenjem.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #21 : Siječanj 13, 2010, 09:51:14 poslijepodne »
Volim vase komentare... ovisno o tome ko je ubijen ili ubojica vi kreirate osude ili pomilovanja! Morate se malo poslusati sto pisete! U ovom slucaju kad je Čačić izazvao nesrecu, u najmanju ruku ga izjednacujete sa zrtvom!

Plemenitasica, jasni su mi vasi stavovi i politicko opredjeljenje, ali promislite, i vi vjerojatno vozite i ako uletite u maglu dali usporite ili nastavite tom brzinom kojom ste uletili u maglu? Auto u koji je udario, sto mislite, dali ga je udario na samom ulasku u maglu (ako je magle bilo) ili ga je nakon nekog vremena nasao u magli i udario? Malo se prije upotrebe prstiju zbrojite i promislite pa onda tipkajte!

plemenitashica

  • Gost
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #22 : Siječanj 13, 2010, 09:59:03 poslijepodne »
...........
Plemenitasica, jasni su mi vasi stavovi i politicko opredjeljenje, ......

A koji su to moji stavovi i političko opredjeljenje?

I neću upće pisati kojom brziom je vozio i "uletio" u maglu jer o tome ne znam ništa.
Kao što ne znam je li osoba koja je umrla u bolnici zaista umrla od posljedica udarca ili možda nekako drugačije.

Komenitala sam vaš stav gjde ste nas sa fouma optužili da smo "linčovali" Žužića, a zamisli Čačića nećemo.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #23 : Siječanj 13, 2010, 10:03:31 poslijepodne »
Da i stojim kod toga stava. I onaj ko pijan sjedne za volan i onaj ko ne prilagodi brzinu uvjetima na cesti isto su krivi. Cak kao sto sam rekao, Čačić vjerojatno nije bio pijan, zato je trebao jos bolje pripaziti kako vozi. Svako ko je ikad isao kroz madjarsku u smjeru budimpeste ili vec kuda je isao, zna kako se madjari voze, ja bi rekao paranoicno se pridrzavaju propisa. Ne sjecam se da sam ikad vidio i jednog koji bi mogao biti kaznjen zbog prekoracenja brzine!
Znam da je to nemoguce u ovim okolnostima na ovom forumu, ali stvarno bi volio jednom procitati da se ima isti kriterij prema svim krivcima!

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #24 : Siječanj 14, 2010, 12:33:58 poslijepodne »
nesreća se svakome može dogoditi. nitko normalan se namjerno nije u nikoga zaletio i izazvao nesreću (osobito sa smrtnim posljedicama) i na kraju, javne su osobe uvijek više eksponirane i izložene kritikama upravo jer su javne osobe. naravno da je čačić i više kriv nego neki anonimus jer anonimus ne pretendira voditi državu. ako nije sposoban poštovati propise u vožnji automobila, kako će tek poštovati zakone u vođenju ministarstva ili države. no, promatrajući događaj s ljudske strane, vjerujem da je čačić iskren u svom kajanju i slažem se da je ova tragedija i njegova osobna pa ga treba pustiti da to riješi u privatnosti.   ne daj Bože nikome.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

Bilaj

  • Gost
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #25 : Siječanj 14, 2010, 12:54:17 poslijepodne »
Evo i više nije da se čačić zabio u škodu nego da se škoda zabila u čačića.

http://www.jutarnji.hr/cacic-za-jutarnji--odmah-sam-izrazio-sucut-obitelji/485370/

"Vještak za promet, dipl. ing Jovan Radonjić prema objavljenim fotografijama i videosnimci za Jutarnji list je napravio skicu prometne nesreće. Smatra da je Škoda prvo udarila u zaštitnu ogradu te se potom ukošeno vratila u prometnu traku kada je na nju prednjim desnim dijelom udario Chrysler čiji je zaustavni put bio 79 metara, a Škode 43 metra. Prema Radonjićevoj procjeni, brzina Chryslera je bila 100 do 110 km/h. Sličan slučaj dogodio se i 2002. godine kada je vozač iz Hrvatske dobio uvjetnu kaznu od dvije godine."

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #26 : Siječanj 14, 2010, 01:08:50 poslijepodne »
Bilaj, procitaj jos jednom!
domovine sin, daleko od toga da mu nije tesko zbog toga, ne gledajuci ga kao politicara, nego kao covjeka, a opet slazem se sa nastavkom koji si napisao!

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #27 : Siječanj 14, 2010, 02:52:21 poslijepodne »

.... javne su osobe uvijek više eksponirane i izložene kritikama upravo jer su javne osobe. naravno da je čačić i više kriv nego neki anonimus jer anonimus ne pretendira voditi državu. ako nije sposoban poštovati propise u vožnji automobila, kako će tek poštovati zakone u vođenju ministarstva...

Da, sad bi javne osobe trebale voziti, na autoputu, najviše 50 km/h...a ostali mogu voziti i do 200 km/h jer nisu javne osobe i ne pretendiraju ni na kakvo predsjedničko mjesto, kako u državi tako i u svojoj zgradi...

Bilaj, procitaj jos jednom!
domovine sin, daleko od toga da mu nije tesko zbog toga, ne gledajuci ga kao politicara, nego kao covjeka, a opet slazem se sa nastavkom koji si napisao!

Mislim da se ne slažeš sa nastavkom, ako je nastavak vezan uz Čačićevo osobnu tragediju! Ipak si se TI nahranio njegovom osobnom tragedijom!

Evo i više nije da se čačić zabio u škodu nego da se škoda zabila u čačića.

http://www.jutarnji.hr/cacic-za-jutarnji--odmah-sam-izrazio-sucut-obitelji/485370/

...brzina Chryslera je bila 100 do 110 km/h. Sličan slučaj dogodio se i 2002. godine kada je vozač iz Hrvatske dobio uvjetnu kaznu od dvije godine...

Mislim da je ograničenje na mađarskim autocestama po nekoj EU normi, znači do 130 km/h, možda malo više ili malo manje, znači da Čačić nije brzo vozio, a da je ograničenje i 110 km/h, opet je u normama!
Daleko od toga da umanjujem žrtve nesreće, ne daj Bože nikome ovakva tragedija, iritira Newbie-jevo veselje tuđoj nesreći!



Bilaj

  • Gost
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #28 : Siječanj 14, 2010, 03:14:18 poslijepodne »
Mislim da je ograničenje na mađarskim autocestama po nekoj EU normi, znači do 130 km/h, možda malo više ili malo manje, znači da Čačić nije brzo vozio, a da je ograničenje i 110 km/h, opet je u normama!

Jedan frend je ubrzo nakon što je dobio vozačku završio na sudu jer je "prebrzom vožnjom pregazio pješaka"  :o
Naime na parkiralištu je skretao i pješak m use pojavio u mrtvom kutu A nosača, a on to kao novo vozač nije ni skužio i pogodio pješaka sa brzinom od 5 km/h.
U službenom spisu mu je pisalo da je prebrzo vozio.

Kaj misliš zašto se kaže- Moraš prilagoditi brzinu uvijetima na cesti.

Offline winetouxxl

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Čačić, savršen vozač
« Odgovori #29 : Siječanj 17, 2010, 03:28:58 poslijepodne »
žao mi je sa ljudske strane čačiča kaj mu se to uopče dogodilo.ali nakon ovoga on bi moral podnesti ostavku na sve javne funkcije.ipak su on kao i njegova stranka inzistirali za najviše ostavka od javnih dužnosnika i političara.A i brate mili dosta ga je više u politici.samo laje a ništa konkretno.