Autor Tema: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica  (Posjeta: 49651 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #105 : Ožujak 10, 2010, 01:07:02 poslijepodne »
Citat:
Ne kužim kak ljudi ocjenjuju druge ljude po tome kaj kupe ili kaj imaju

A kaj misliš da u SDP-u trebaju one kaj kuže??????....hm..da kuže onda bi osudili Milanovićevu kupnju stana....naime dobio je kredit iako nema uvjete za isti, predmetni kredit mogu dobiti osobe do 35 godina starosti a on ga je dobio iako ima 42.....pitam se kak mu može biti rata 12.000,00 kn a iznos rate za takav kredit sukladno pravilima iznosi 15.000,00 kn...koji su to kriteriji koje konzumira Milanović...da li se ogriješio o Zakon???...kakva je to pravednost????... kakvu poruku šalje kao čelnik jedne socijalno osjetljive stranke????

E da, pa si zato ti dobil nogom u dupe iz SDP-a, jel????? Al glavno da znaš da je Milanović kupil stan i da ti to može bit glavni argument kad buš dojil kumice na placu koje su informirane o bilo čemu ko Robinzon na svom otoku!
Il te j... kaj ti nemreš dić takav kredit. Daj odi pitaj Talijane, Austrijance ili koji su već vlasnici te  PRIVATNE banke zakaj daju takve kredite predsjedniku SDP-a, koga boli neka stvar.  ::)

Bitno je da je snijeg već po n-ti put u Gorici inenadil ovu inteligenciju u Poglavarstvu, pa ćemo opet grcat u 20cm snijega slijedećih tjedan dana. To nije smetalo tvom informbirou iz HDZ-a jel! Najvljuju mećavu zadnjih 48h i onda nas snijeg iznenadi! Pa hebote čuda!!!    :o


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #106 : Ožujak 10, 2010, 02:00:51 poslijepodne »
Citat:
E da, pa si zato ti dobil nogom u dupe iz SDP-a, jel?

He..he..mož mislit...u današnji SDP-e može se učlaniti samo onaj koga VFK hoće...ZATO JE I POBIJEDILA a ti si za uzvrat kao dobar dupelizac dobio mjesto tajnika...reci mi koliko prijatelja imaš????...he..nijednog....zašto???...pa sve si ih posmical, tj. svi do jednog posjeduju hračak na leđima...za sad imaš samo instant kvazi prijatelje koji jedva čekaju da tebi učine isto....btw, sinoć u pivnici Posavina održan je sastanak grupe odbačenih SDP-ovaca koje predvodi Berislav zvan Smuki....odluka je da se ne posustaje, točnije nastavlja se na prikupljanju dokaza i činjenica da je konvencija bila sprovedena nedemokratskim metodama....cilj je dakle samomisleće skupine razotkriti VFK-ovu prljavu rabotu i temeljem toga poništiti konvenciju....   

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #107 : Ožujak 10, 2010, 03:10:12 poslijepodne »
Citat:
E da, pa si zato ti dobil nogom u dupe iz SDP-a, jel?

He..he..mož mislit...u današnji SDP-e može se učlaniti samo onaj koga VFK hoće...ZATO JE I POBIJEDILA a ti si za uzvrat kao dobar dupelizac dobio mjesto tajnika...reci mi koliko prijatelja imaš????...he..nijednog....zašto???...pa sve si ih posmical, tj. svi do jednog posjeduju hračak na leđima...za sad imaš samo instant kvazi prijatelje koji jedva čekaju da tebi učine isto....btw, sinoć u pivnici Posavina održan je sastanak grupe odbačenih SDP-ovaca koje predvodi Berislav zvan Smuki....odluka je da se ne posustaje, točnije nastavlja se na prikupljanju dokaza i činjenica da je konvencija bila sprovedena nedemokratskim metodama....cilj je dakle samomisleće skupine razotkriti VFK-ovu prljavu rabotu i temeljem toga poništiti konvenciju....   

Haha, vidim da dobro gađam, neka neka!!! Ma nema uopće problema, svatko se ima pravo žaliti na ono što mu se ne sviđa ali također nije politički korektno pomoć tražiti kod najvećih političkih neprijtelja u gradu...strašno.

Usput, prijatelje ne tražim u politici, niti ću to ikada raditi, to su sve kolege s kojma surađujem i stvaram profesionalan donos a ako se kroz tu suradnju i rodi prijateljstvo hvala Bogu (naravno da takvima kao ti i pajdo to nikada neće biti jasno, jer ste drugačiji profili).

A to koliko ja imam prijatelja, pa nitko se ne hvali sa time ako je pošten čovjek, i u životu možeš imati samo 10-ak pravih prijatelja. Svatko tko se busa u prsa kako ima puno prijatelja zna se odmah koji je na ljestvici skromnosti i poštenja. Pa znaš tko su najveći Hrvati, HDZ-ovci, a vidi što su od zemlje učinili...
I molio bih da se kaniš privatnih kvalifikacija o prijateljima i nedajbože obitelji jer nije umjesno niti korektno.
Možemo pričati i razglabati o političkim događanjima na ovaj ili onaj način ali to treba imati svoje granice.

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #108 : Ožujak 10, 2010, 10:24:22 poslijepodne »
Usput, prijatelje ne tražim u politici, niti ću to ikada raditi, to su sve kolege s kojma surađujem i stvaram profesionalan donos...

E tu si se izlagao kao Izet Fazlinović.

U politici ne postoje neprijatelji nego politički suparnici, neprijatelji su u ratu.
I jedna surova istina koju si dosta loše prezentirao, a to je o HDZ-u.
Govoriti o veličini domoljublja ili o pojmu "hrvarstva" ili nečemu slično o čemu drobe hdz-ovci je za mene totalno smiješno.
Jedna je surova činjenica, a to je kad god je HDZ na vlasti privreda je devastirana


Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #109 : Ožujak 11, 2010, 08:42:57 prijepodne »
Citat:
E da, pa si zato ti dobil nogom u dupe iz SDP-a, jel?

He..he..mož mislit...u današnji SDP-e može se učlaniti samo onaj koga VFK hoće...ZATO JE I POBIJEDILA a ti si za uzvrat kao dobar dupelizac dobio mjesto tajnika...reci mi koliko prijatelja imaš????...he..nijednog....zašto???...pa sve si ih posmical, tj. svi do jednog posjeduju hračak na leđima...za sad imaš samo instant kvazi prijatelje koji jedva čekaju da tebi učine isto....btw, sinoć u pivnici Posavina održan je sastanak grupe odbačenih SDP-ovaca koje predvodi Berislav zvan Smuki....odluka je da se ne posustaje, točnije nastavlja se na prikupljanju dokaza i činjenica da je konvencija bila sprovedena nedemokratskim metodama....cilj je dakle samomisleće skupine razotkriti VFK-ovu prljavu rabotu i temeljem toga poništiti konvenciju....   


E muha, ali ti ljudi nisu ODBAČENI, daj shvati to. da su svjesni činjenice da je njihovo vrijeme proslo, sve bi bilo u redu, ali posto su to sve, ja bi ih nazvao nekom vrstom megalomana, nemoze se sa njima vise suradivati. jednostavno, za njih je bilo mjesta, to sigurno, ali su svojim ponasanjem koje granici sa ponasanjem djeteta od 2 godine posrali se sami sebi u zdjelu iz koje su duuuugoo duuuuugoooooo jeli.
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #110 : Ožujak 11, 2010, 11:02:46 prijepodne »
Usput, prijatelje ne tražim u politici, niti ću to ikada raditi, to su sve kolege s kojma surađujem i stvaram profesionalan donos...

E tu si se izlagao kao Izet Fazlinović.

U politici ne postoje neprijatelji nego politički suparnici, neprijatelji su u ratu.

Kaj bi se izlagao?!?! Jesi ti zdrav?  ??? Pišem onako kako ja doživljavam stvari i stvaram odnose s ljudima.
Daj ne drobi i čitaj kaj ti pajdo piše! Zna se dobro da je on mislio na prijatelje u privatnom životu, i na to sam reagirao.
Zato sam i napisao POLITIČKI neprijatelji da se ne misli da se radi o stvarnim neprijateljima. I daj prekini davat lekcije o semantici i dikciji već si stvarno naporan!!! :-X Da barem stoje....

Ooooo pa jesi se ti to složio sa mnom u nečemu, pa danas je stvarno poseban dan!!! ;D
Acer1 je rekao da sam u pravu!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEE ;D
Evo odma pusica!!!! :-*

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #111 : Ožujak 11, 2010, 09:11:18 poslijepodne »
Ooooo pa jesi se ti to složio sa mnom u nečemu, pa danas je stvarno poseban dan!!! ;D
Acer1 je rekao da sam u pravu!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEE ;D
Evo odma pusica!!!! :-*

Pa naravno da se slažemo kad smo svi u komi, čim je HDZ devastirao privredu.
A glede tvoje pusice,  :-*
PA daj me prvo odvedi u kino i kupi mi čokoladu prije nego mi pošalješ pusu  :-*

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #112 : Ožujak 12, 2010, 02:37:13 poslijepodne »
Ooooo pa jesi se ti to složio sa mnom u nečemu, pa danas je stvarno poseban dan!!! ;D
Acer1 je rekao da sam u pravu!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEE ;D
Evo odma pusica!!!! :-*

Pa naravno da se slažemo kad smo svi u komi, čim je HDZ devastirao privredu.
A glede tvoje pusice,  :-*
PA daj me prvo odvedi u kino i kupi mi čokoladu prije nego mi pošalješ pusu  :-*

Nemoj se zavaravat, ovo je čisto platonski!!! ;)

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #113 : Ožujak 13, 2010, 12:50:38 prijepodne »
Tako sve i počinje  :o

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #114 : Ožujak 17, 2010, 04:10:48 poslijepodne »
Citat:
Novi SDP-ovci u upravnim tijelima
Vijeće je razriješilo dužnosti nekoliko članova gradskih odbora i upravnih vijeća gradskih institucija. Riječ je o goričkim SDP-ovcima- Nevenki Rapi, Berislavu Župetiću, Željku Ličku i Dubravki Vidić. Njihova mjesta zauzeli su Darko Stanilović, Željko Cavrić, Zlatko Sedmak, Marin Klarić i Domagoj Oštrić.

Brzi...koji si ti???? :-\

Vidim i Stanilovića ste promovirali...he..s obzirom da mu HDZ-e nije mogao pomoći skinuti Mihalja okrenuo se SDP-u....
........lik koji je 2005 nosio HDZ-ovu listu sad je u predsjedništvu SDP-a...e fakat svašta....pa kakvi ste vi ne/ljudi????

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #115 : Ožujak 17, 2010, 09:43:58 poslijepodne »
pa kakvi ste vi ne/ljudi????

A kakav si tek ti ne/član SDP-a!!! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #116 : Ožujak 17, 2010, 10:20:55 poslijepodne »
Citat:
Novi SDP-ovci u upravnim tijelima
Vijeće je razriješilo dužnosti nekoliko članova gradskih odbora i upravnih vijeća gradskih institucija. Riječ je o goričkim SDP-ovcima- Nevenki Rapi, Berislavu Župetiću, Željku Ličku i Dubravki Vidić. Njihova mjesta zauzeli su Darko Stanilović, Željko Cavrić, Zlatko Sedmak, Marin Klarić i Domagoj Oštrić.

Brzi...koji si ti???? :-\

Vidim i Stanilovića ste promovirali...he..s obzirom da mu HDZ-e nije mogao pomoći skinuti Mihalja okrenuo se SDP-u....
........lik koji je 2005 nosio HDZ-ovu listu sad je u predsjedništvu SDP-a...e fakat svašta....pa kakvi ste vi ne/ljudi????

Ovo mene zgledi ko remi, jen iz HDZ u SDP i obrnuto jen iz SDP u HDZ. ^-^

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #117 : Ožujak 18, 2010, 12:09:25 poslijepodne »
pa kakvi ste vi ne/ljudi????

A kakav si tek ti ne/član SDP-a!!! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D

Tko bu sad plačal čevape?????..he...he....

Bilaj

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #118 : Ožujak 18, 2010, 01:04:42 poslijepodne »
...da kuže onda bi osudili Milanovićevu kupnju stana....naime dobio je kredit iako nema uvjete za isti, predmetni kredit mogu dobiti osobe do 35 godina starosti a on ga je dobio iako ima 42.....pitam se kak mu može biti rata 12.000,00 kn a iznos rate za takav kredit sukladno pravilima iznosi 15.000,00 kn...koji su to kriteriji koje konzumira Milanović...da li se ogriješio o Zakon???...kakva je to pravednost????... kakvu poruku šalje kao čelnik jedne socijalno osjetljive stranke????

Daj odi pitaj Talijane, Austrijance ili koji su već vlasnici te  PRIVATNE banke zakaj daju takve kredite predsjedniku SDP-a, koga boli neka stvar...

Upravo je ovo početak svake korupcije. Političar dobiva nešto što ostali građani ne mogu dobiti.
Ukoliko se to još i negira kao bitnu stvar i upitnu stvar. To je još gore.

Stoga kako se može hrvatska izvući iz gliba u koji je upala ako ne samo da se krade (ili sumlja u nezakonitost) nego i krađa opravdava...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #119 : Ožujak 18, 2010, 03:19:03 poslijepodne »
pa kakvi ste vi ne/ljudi????

A kakav si tek ti ne/član SDP-a!!! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D

A kakav si ti tek....toliko si dobro lažirao Goričku konvenciju (38 istovjetna listića) i dobio na važnosti da te je Mihael Zmajlović angažirao u svoju komisiju....