Autor Tema: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica  (Posjeta: 49633 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« : Listopad 25, 2009, 11:24:00 prijepodne »
Mladi SDP-a Velike Gorice obilježili su 17.10.2009. godine 10 godina postojanja.
Toj prigodi nazočili su i mladi SDP-a...he..he..koliko mladih?...na fotografiji je deficit ..gdje je prvi predsjednik foruma mladih?..
....nije li slika dokaz stanja u SDP-u?


shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #1 : Listopad 25, 2009, 12:05:55 poslijepodne »
Teri prvi precednik?Emil Kolarec?V Hadezeju? ^-^

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #2 : Listopad 25, 2009, 01:38:41 poslijepodne »
....nije li slika dokaz stanja u SDP-u?



Nije!
Slika je jako loša, izgleda maglovito, k`o Vaši postovi!
Ali izgleda da su Vas opet zaboravili pozvati na proslavu/domjenak, pa su Vaše frustracije opet izašle ovdje Forumu!
 ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #3 : Listopad 25, 2009, 03:57:48 poslijepodne »
he..he..kaj je voda u ušima?...koliko da je mutna slika još uvjek se vide obrisi ćelavih glava dvojice spletkaroša u sdp-u...jesu li to mladi koji su oćelavili od puno društvenog korisnog posla ili zabijanja noževa u leđa svojim kolegama!?...he..no šalu na stranu i dalje držim da je kranje licimjerno da se ne pozove prvi predsjednik foruma mladih sdp-a?..ili drugi predsjednik foruma mladih sdp-a?...glavno da su u prvim redovima društveno besk/korisne uzdanice foruma mladih...!?...btw...kaj se tiče frustriranosti niti sam frustriran niti nemam zakaj biti frustriran..na kraju će tiha većina ipak odlučiti..pravda je spora ali dostižna...živi bili pa vidjeli.!

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #4 : Listopad 25, 2009, 04:12:36 poslijepodne »

Ali izgleda da su Vas opet zaboravili pozvati na proslavu/domjenak, pa su Vaše frustracije opet izašle ovdje Forumu.

Eto odgovora:

............. i dalje držim da je kranje licimjerno da se ne pozove prvi predsjednik foruma mladih sdp-a?..ili drugi predsjednik foruma mladih sdp-a?...

Zanimljivo, Muhu stalno negdje zaboravljaju pozvati, pak mora piti pivu da sam sebe obraduje.  :P

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #5 : Listopad 25, 2009, 04:28:10 poslijepodne »
he..no šalu na stranu i dalje držim da je kranje licimjerno da se ne pozove prvi predsjednik foruma mladih sdp-a?
..ili drugi predsjednik foruma mladih sdp-a?
...glavno da su u prvim redovima društveno besk/korisne uzdanice foruma mladih...!?

Pa,dobro,muva,dej više napiši nekteri odgovor a ne samo retorička pitajna;do su više ti ludi!?
Am se mi si ne bavimo aktivno z pulitikum da bi znali se,od potrčka prek trčka do trčkalice,***a ga led.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #6 : Listopad 26, 2009, 08:38:45 prijepodne »
he..no šalu na stranu i dalje držim da je kranje licimjerno da se ne pozove prvi predsjednik foruma mladih sdp-a?
..ili drugi predsjednik foruma mladih sdp-a?
...glavno da su u prvim redovima društveno besk/korisne uzdanice foruma mladih...!?

Pa,dobro,muva,dej više napiši nekteri odgovor a ne samo retorička pitajna;do su više ti ludi!?
Am se mi si ne bavimo aktivno z pulitikum da bi znali se,od potrčka prek trčka do trčkalice,***a ga led.

Prvi predsjednik foruma mladih bio je Ljubo Poljak. Isti je u dva mandata prestavljao mlade SDP-a u Gradskom Vijeću. Drugi predsjednik foruma mladih bio je Danijel Galeković (mlada obrazovana kreativna osoba puna dobrih ideja). Dolaskom VFK na čelo SDP-a Poljak izlazi iz SDP-a, a Danijel Galeković po radi neslaganja sa VFK daje ostavku..pitam se zašto?..he..he... 

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #7 : Studeni 05, 2009, 12:12:54 poslijepodne »
Vizionar sa Sljemena
Bandić 'skromno': Dobit ću ne jedan, nego dva mandata

'Pa ne mogu ja sa Zagrepčanima biti na brodu, piti viski dok se ostatak Hrvatske na pučini bori s neverom', rekao je Milan Bandić jutros na Sljemenu objavljujući svoju kandidaturu za predsjednika.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/11/05/0003006.html

"Oni koji me žele izbaciti iz SDP-a su oni koji su se priključivali u predvečerje, nakon pobjede 2000. godine", poručio je Bandić svojim, sad već bivšim, stranačkim drugovima.

Ova rečenica me podsjeća na stanje u SDP-u u Velikoj Gorici...naime isto tako Goričku Gradsku organizaciju vode dojdeki, ljudi koji nisu do 2000 godine niti znali da SDP-e postoji...drugim riječima "gdje su bili dok je grmilo"?...

ili

http://www.javno.com/hr-hrvatska/sdp-sluzbeno-izbacio-bandica-iz-svog-clanstva_280446

Mene se iz SDP-a ne može izbaciti jer sam jedan od utemeljitelja i osnivača. Njihovu podršku nisam imao ni na izborima za gradonačelnika, ali o mrtvim konjima ne treba govoriti - rekao je Bandić, dodavši kako on nema problema sa predsjednikom stranke Zoranom Milanovićem.


milo dijete

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #8 : Siječanj 12, 2010, 09:48:52 poslijepodne »
Točno je samo da je Ljubo Poljak bio prvi predsjednik FM. Inače, Danijel Galeković je bio na proslavi 10. godišnjice Foruma.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #9 : Siječanj 19, 2010, 12:15:15 poslijepodne »
Točno je samo da je Ljubo Poljak bio prvi predsjednik FM. Inače, Danijel Galeković je bio na proslavi 10. godišnjice Foruma.

Ak je točno samo da je Ljubo Poljak bio prvi predsjednik foruma mladih postavlja se pitanje gdje je on sad?..zašto nije pozvan?..Zašto Danijel Galeković nije na slici ak je bil tam?...sve to govori zapravo o stanju u SDP-u...nego usput reci mi jel je točno?...čuo sam da postoji tajni dogovor između sadašnjeg predsjednika foruma mladih i aktuelne predsjednice, naime aktuelni predsjednik foruma mladih je nagrađen za svoju poslušnost radnim mjestom u UN ...radno mjesto je priča se više nego izvrsno plaćeno, za uzvrat isti mora stvoriti uvjete da instalira na čelo mladih unuka aktuelne predsjednice...nadalje, isto tako se priča da aktuelna predsjednica SDP-a V. Gorice koristi (prljavo) svoje stranačke ovlasti u borbi da ostane još jedan mandat na čelu GO...da podsjetim, u Goričkom se SDP-u održavaju predsjednički izbori..kandidati su VFK i Zoran Žic...

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #10 : Siječanj 19, 2010, 10:22:14 poslijepodne »
Muha - a kaj vam toliko smeta SDP u VG i Milanović tamo u drugom postu?

Kaj vam nije dosta Bandić? Osim toga nek se ljudi počiste od onih koji nisu lojalni, a prepoznati su. Pa kaj je to tak strašno. Ako već sami nisu pametni pa otišli, onda ih treba izbaciti. I tu svakoj stranci dajem potporu. Riješite se onih koji smetaju i čine nered. I bok. Jednostavno kao dan.

Muha sve zna, a ja već mjesecima prosim SDP-ovce koji čitaju forum, da već jednom ili oforme svoju stranicu, ili da nekoga zaduže da se ovdje logira.
I opet apeliram......... dajte nekoga da nam piše samo informacije za akcije koje će se dogoditi. Želim znati kaj SDP radi, razmišlja, čini. Tražim li previše?

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #11 : Siječanj 20, 2010, 12:10:11 prijepodne »
Točno je samo da je Ljubo Poljak bio prvi predsjednik FM. Inače, Danijel Galeković je bio na proslavi 10. godišnjice Foruma.

Ak je točno samo da je Ljubo Poljak bio prvi predsjednik foruma mladih postavlja se pitanje gdje je on sad?..zašto nije pozvan?..Zašto Danijel Galeković nije na slici ak je bil tam?...sve to govori zapravo o stanju u SDP-u...nego usput reci mi jel je točno?...čuo sam da postoji tajni dogovor između sadašnjeg predsjednika foruma mladih i aktuelne predsjednice, naime aktuelni predsjednik foruma mladih je nagrađen za svoju poslušnost radnim mjestom u UN ...radno mjesto je priča se više nego izvrsno plaćeno, za uzvrat isti mora stvoriti uvjete da instalira na čelo mladih unuka aktuelne predsjednice...nadalje, isto tako se priča da aktuelna predsjednica SDP-a V. Gorice koristi (prljavo) svoje stranačke ovlasti u borbi da ostane još jedan mandat na čelu GO...da podsjetim, u Goričkom se SDP-u održavaju predsjednički izbori..kandidati su VFK i Zoran Žic...

"Fama est"

Dragi Muha, pošto se svako malo okomiš na SDP VG, pretpostavljam da si bio član SDP-a i da se dogodio neki "kuršlus" na relaciji Muha - SDP VG te da si eventualno nedavno i napustio Stranku, ali ne zbog neplaćanja članarine, nego pretpostavljam, po tvojim postovima, zbog tvoje nemogućnosti praćenja rada stranke i prilagodbi dinamci rada stranke!

Nadalje, vidim da je cijeli ovaj post "na priča se...", pa tak se i po Gorici priča da je baba muško, zvala bi se Duško, pa sad ti povuci paralelu!

Vidim da ti ni Bandićeva kampanja nije pomogla da prežališ odlazak iz SDP-a, mislio si da ćeš radom na toj kampanji zaboraviti sve te divne dane provedene u stranci i nadao si se i pobjedi Bandića i raskolu u goričkom SDP, ali, kao što vidiš, niti jedno niti drugo se nije dogodilo!
Sad moraš ponovno zapet, izmisliti pokoju informaciju, ne bi li unio živosti, kako na ovaj forum tako i u stranački život Velike nam Gorice.

U očekivanju tvog sljedećeg posta na ovu temu, lijep pozdrav!  :D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #12 : Siječanj 20, 2010, 08:54:19 prijepodne »
Citat:
Dragi Muha, pošto se svako malo okomiš na SDP VG, pretpostavljam da si bio

Hm...čudno.. meni spočitavaš na "priča se" a ti pretpostavljaš..koja je razlika??...

Citat:
dajte nekoga da nam piše samo informacije za akcije koje će se dogoditi. Želim znati kaj SDP radi, razmišlja, čini. Tražim li previše?

?????....

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #13 : Siječanj 20, 2010, 09:40:41 prijepodne »
Citat:
Dragi Muha, pošto se svako malo okomiš na SDP VG, pretpostavljam da si bio

Hm...čudno.. meni spočitavaš na "priča se" a ti pretpostavljaš..koja je razlika??...

Pa i ja pretpostavljam, ali se ne priča po gradu. Pričate vi svojim pisanjem.


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #14 : Siječanj 20, 2010, 10:39:50 prijepodne »
Citat:
Dragi Muha, pošto se svako malo okomiš na SDP VG, pretpostavljam da si bio

Hm...čudno.. meni spočitavaš na "priča se" a ti pretpostavljaš..koja je razlika??...

Pa i ja pretpostavljam, ali se ne priča po gradu. Pričate vi svojim pisanjem.



Ja ne pretpostavljam!...ja samo pisanjem prosljeđujem ono kaj čujem..(gdje ima dima ima i vatre!)...Jel zabranjeno progovoriti i pisati o SDP-u u smislu kakvi oni u stvari jesu?...kakva je to politička organizacija koja djeluje u našem okruženju?..kako funkcioniraju između sebe a kako prema vani?.... koji su to ljudi koji upravljaju SDP-om Grada Gorice...jesu li isti uistinu otvoreni za drugačija mišljenja?...naime ja imam vrlo negativna saznanja o Goričkom SDP-u, izborni debakl vodstvo je pretvorilo u uspjeh...nije li to apsurd?..kako je to moguće?..