Autor Tema: Street race Sexy car wash  (Posjeta: 6494 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Street race Sexy car wash
« : Srpanj 04, 2011, 11:36:18 prijepodne »
402 Street Race na pisti Zrakoplovno tehničkog zavoda.Jučer su spas od vrućine hostese pronašle su u pranju automobila i polijevanju vodom, na veliko zadovoljstvo muškog dijela publike. Mokre i slijepljene majice te vruće hlačice mamile su mnogobrojne poglede u Sexy car washu.

http://www.nacional.hr/clanak/111545/fotosexy-car-wash
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Street race Sexy car wash
« Odgovori #1 : Srpanj 04, 2011, 10:48:47 poslijepodne »
Nemam pojma kome je to interesantno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Street race Sexy car wash
« Odgovori #2 : Srpanj 05, 2011, 06:44:57 prijepodne »
sleđ ... drukčiji komentar od tebe se nije ni očekivao ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Street race Sexy car wash
« Odgovori #3 : Srpanj 05, 2011, 06:51:56 prijepodne »
Vi'š da je to pisal doma, a žena i kćeri su ga zatekle dok je vršil očevid nad tim slikama inkriminirajućeg sadržaja.  ;)
« Zadnja izmjena: Srpanj 05, 2011, 06:54:20 prijepodne amarkulin »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Street race Sexy car wash
« Odgovori #4 : Srpanj 05, 2011, 12:00:41 poslijepodne »
Anđelko, vidiš kak su neukusni, nemaju pojma kaj delaju, čak su i na plakat stavili određeni dio ženskog tijela. Sram ih bilo, fakat ne znam koga bi to moglo zanimati ...
Neki bi možda radije da su postavili nekog sa prid-a u duginim bojama ...
« Zadnja izmjena: Srpanj 05, 2011, 12:02:51 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Street race Sexy car wash
« Odgovori #5 : Srpanj 28, 2011, 06:50:41 prijepodne »
Kome nije skupo nek izvoli stati u red ...

Želite da vam operu vozilo? Može, cijena je 12.000 eura

Sramotno je da si netko kupi ekskluzivni Lamborghini, Ferrari ili Aston Martin i onda ga odveze na benzinsku pumpu u onu smiješnu autopraonicu. Mi nudimo vozačima pravu kupku za njihove metalne ljubimce, nakon koje je vozilo čišće nego kad je izašlo iz tvornice, rekao je 49-godišnji Frederick Faidhi, vlasnik praonice u Dubaiju, koja pranje automobila naplaćuje oko 85.000 kuna. Vozila se peru posebnom tekućinom, prljavština se čisti mikroskopima, a svakog dana pred praonicom su redovi...  7  dana traje kompletno čišćenje auta u praonici Monza Ultimate .

http://www.24sata.hr/news/zelite-da-vam-operu-vozilo-moze-cijena-je-12000-eura-229170

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.