Autor Tema: Novi direktor VG Poduzetničkog centra  (Posjeta: 33959 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #15 : Lipanj 04, 2010, 12:54:35 prijepodne »
Moje mišljenje je da ipak HNS je gurnuo ruku u vatru ne radi položaja , već da u ovoj h...... Gorici spasi što se da spasiti od haračije koja je u kratko vrijeme poharala Goricu , što od propasti komunalca pa na dalje ...........

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #16 : Lipanj 04, 2010, 10:07:16 prijepodne »
Nekaj u ovim imenovanjima ne štima. VFK kaže da je Barišić nelegalno imenovao Sandu K.M. za direktoricu Poduzetničkog centra i da će ga zbog toga kazneno prijaviti, a onda na skupštini smjenjuje Sandu K. M. i imenuje Mileta (od frendića zvanog mića!). Kak je smjenila nekog tko je nelegalno imenovan, i kaj nije ostavila tu visokokvalitetnu mirelu!

Ne štima, ne štima dadi. ;)

http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1275316728&archive=&start_from=&ucat=&


......I bez obzira na sve, u duhu svog poimanja: „Sve po zakonu!“, DRAŽEN BARIŠIĆ

 

USPRKOS USTAVU, USPRKOS ZAKONU, USPRKOS VAŽEĆOJ ODLUCI GRADSKOG VIJEĆA, GRADONAČELNIK DRAŽEN BARIŠIĆ U ILEGALI ODRŽAO SKUPŠTINU VG PODUZETNIČKOG CENTRA d.o.o., SMIJENIO DOSADAŠNJU DIREKTORICE MIRELU SCHREIBER I POSTAVIO PREDSJEDNICU HDZ-ove PODRUŽNICE U ZAGREBU, PROČELNICU  SVOG UPRAVNOG ODJELA, SANDU KULIĆ MAKAR!
 

Sanda Kulić Makar, aktivna HDZ-ova aktivistica, radi pola radnog vremena i u to pola radnog vremena obavlja i poslove pročelnice, a sada i direktorice trgovačkog društva.
 

Mirela Schreiber bila je direktorica od osnutka VG Poduzetničkog centra i jedini joj je krimen što je jedina direktorica koja se usudila prisustvovati sjednici Gradskog vijeća od svih drugih direktora trgovačkih  društava!

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #17 : Lipanj 08, 2010, 10:52:20 prijepodne »
Čini se da Mića ipak neće zasjesti u direktorsku fotelju. Ovo je još jedan dokaz "savršeno" pravnički u stilu VFK obavljenoga posla!

http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/trgovacki-sud-odbio-upisati-promjene-u-holdingu_304514

Ak je u Zgb tak, kak je onda u Velikoj Gorici gdje je u Statutu u momentu donošenja odluke o sastavu skupštine bila obustavljena alineja koja govori da Gradsko vijeće imenuje skupštinu trgovačkih društava!

Žalostan potez još žalosnijeg ostatka koalicije. To se zove zadnji trzaj ranjenog konja!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #18 : Lipanj 08, 2010, 01:50:54 poslijepodne »

Žalostan potez još žalosnijeg ostatka koalicije. To se zove zadnji trzaj ranjenog konja!

Ne, dadi, rekao bih prije, žalosna nam je država, žalosni su nam zakoni, koje zna se tko donosi, a najžalosniji su i morali bi biti s pravom građani, mi dakle koji sve to trpimo. Zato u ovoj zemlji je sve tak kak je, građani šute i trpe, pitam se samo do kada?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #19 : Lipanj 08, 2010, 02:22:19 poslijepodne »

Žalostan potez još žalosnijeg ostatka koalicije. To se zove zadnji trzaj ranjenog konja!

........ žalosna nam je država, žalosni su nam zakoni, koje zna se tko donosi,.......

Moglo bi se to nazvati i: SVE PO ZAKONU. Pa se taj zakon rasteže i navlači kako kome odgovara.

Ustavni sud jedno, trgovački drugo, gradonačelnici svoje, GV svoje.
Kaj svi trebamo biti pravnici da bi mogli razumjeti kaj se krije iza danas jesam, sutra to i nije baš tako. Pa ni suci se ne mogu dogovoriti kaj je isparavno.

Ali da jedan čovjek može biti u svim skupštinama/holdingu to je ipak suludo i još k tome da taj isti jedan čovjek sam sebe imenuje, još gluplje. :P :P :P :P

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #20 : Lipanj 09, 2010, 08:17:36 prijepodne »
još je gluplje da u svim skupštinama i odborima sjedi po deset nametnika koji beru lovu za naknade. zato oni i mrze ovog jednoga koji im tu lovu ne želi dati. oni onda tvrde da to nije demokratski. nek se odreknu naknada pa onda možemo razgovarati.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

plemenitashica

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #21 : Lipanj 09, 2010, 12:10:02 poslijepodne »
još je gluplje da u svim skupštinama i odborima sjedi po deset nametnika koji beru lovu za naknade. zato oni i mrze ovog jednoga koji im tu lovu ne želi dati. oni onda tvrde da to nije demokratski. nek se odreknu naknada pa onda možemo razgovarati.

Slažem se i pisala sam već o tome. U svim NO ili skupštinama trebaju biti stručni ljudi, ne političari,  i to bez naknade.
I naravno imaju podastrijeti obazloženja za svoj rad, odgovoarati za rad društva koja nadgledaju, a ne da se čak i ne pojavljuju na odborima ili sjednicama tih skupština.

Bilaj

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #22 : Lipanj 09, 2010, 12:14:05 poslijepodne »

još je gluplje da u svim skupštinama i odborima sjedi po deset nametnika koji beru lovu za naknade. zato oni i mrze ovog jednoga koji im tu lovu ne želi dati. oni onda tvrde da to nije demokratski. nek se odreknu naknada pa onda možemo razgovarati.
Slažem se i pisala sam već o tome. U svim NO ili skupštinama trebaju biti stručni ljudi, ne političari,  i to bez naknade.
I naravno imaju podastrijeti obazloženja za svoj rad, odgovoarati za rad društva koja nadgledaju, a ne da se čak i ne pojavljuju na odborima ili sjednicama tih skupština.

Kaj je najgore ima i tečaj (mislim da traje godinu dvije) za poličitare koji žele raditi u nadzornom odboru da fakat nekaj i znaju kaj i kak treba raditi u nadzornom odboru a ne cijelo vrijeme govoriti mi to nismo znali.

Ja sam siguran da pola tih političara u raznoraznim odborima ne zna pročitati ni bilancu stanja nekog društva i da iz toga zna sve protumačiti dobre i loše stvari.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #23 : Lipanj 09, 2010, 12:20:56 poslijepodne »
Ja sam siguran da pola tih političara u raznoraznim odborima ne zna pročitati ni bilancu stanja nekog društva i da iz toga zna sve protumačiti dobre i loše stvari.

To ne znaju niti bankari koji dodjeljuju kredite, niti "direktori" vlastitih tvrtki, a kam bi tek znali članovi nekih stranaka koje je neki predsjednih ogranka ili općinski načelnik postavil na papir pa da dobivaju naknadu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #24 : Lipanj 09, 2010, 09:58:57 poslijepodne »
U svim NO ili skupštinama trebaju biti stručni ljudi, ne političari,  i to bez naknade.
I naravno imaju podastrijeti obazloženja za svoj rad, odgovoarati za rad društva koja nadgledaju
Odgovarati da, stručni da, ali bez naknade - to ne bu išlo. Jer onda nema kvalitete. Ipak govorimo o gospodarskim subjektima, u kojima se rezultati mjere novcem i drugim mjerljivim načinima. Ako nadzornikova naknada nije vezana uz uspješnost nadzora, onda nema ni motivacije za kvalitetni nadzor.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #25 : Lipanj 10, 2010, 07:53:15 prijepodne »
U svim NO ili skupštinama trebaju biti stručni ljudi, ne političari,  i to bez naknade.
I naravno imaju podastrijeti obazloženja za svoj rad, odgovoarati za rad društva koja nadgledaju
Ako nadzornikova naknada nije vezana uz uspješnost nadzora, onda nema ni motivacije za kvalitetni nadzor.



I obrnuto,prosim lepo, ako nema uspješnosti treba vratiti sve novce i to sa kamatama.

A ovako svi oni ,u nadzornim odborima ,pobiru „pravičnu“ naknadu ,za nikakav rad.
Da se dobro radi i gospodari,sve bi moglo biti bolje i drugačije,a ne sve ode k vragu.
Dakle ,rad bez naknade dok se pokaže uspješnost njihovog nadzora i strućnosti.

Samo tu utopiju na žalost svih nas, nikad doživjeti.

Političare se ponašaju ko svete krave,imaju toliko visoko mišljenje o sebi , da ni ne hodaju po ovoj jadnoj zemlji
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

amarkulin

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #26 : Lipanj 10, 2010, 11:29:37 prijepodne »
Mlačanin, slažem se. Za svaki dobar rad nagrada, a za loš rad prvo upozorenje, pa edukacija, pa ako i iza toga ne radi kako treba - cipela...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #27 : Lipanj 10, 2010, 01:20:19 poslijepodne »

Političare se ponašaju ko svete krave,imaju toliko visoko mišljenje o sebi , da ni ne hodaju po ovoj jadnoj zemlji.

Ne slažem se.

Uostalom u NO ne sjede samo političari, nego članovi stranaka koji su manji političari od vas (bez uvrede) ili mene. Oni su unutra u stranci iz sebi znanog razloga, pa onda kad ih se predloži u NO da bi dobivali mjesečnu naknadu - kaj fali. Svakome dobro dođe koja kuna.

Problem je kaj nema morala, ništa nije sveto, i ako ne uzmem ja netko bude, pa onda zakaj ne bi to bio ja? Na žalost.
Imamo mi toga i tu na forumu, idem nekaj napisati, nebitno, glavno da pišem, a još je bolje ako pišem s prezirom, iako sam polupismen i jedva da znam voziti bicikl.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #28 : Srpanj 06, 2010, 11:38:55 poslijepodne »
Član uprave - direktor (m/ž)
6. srpanj 2010 17:39
Skupština društva VG Poduzetnički centar d.o.o. objavljuje Natječaj za radno mjesto Člana uprave - direktora (m/ž) na određeno vrijeme od 4 godine, uz ...   
Rok prijave: 21.07.2010.
Mjesto rada: Velika Gorica


sa portala moj posao

Jaguar

  • Gost
Odg: Novi direktor VG Poduzetničkog centra
« Odgovori #29 : Rujan 11, 2012, 11:50:03 prijepodne »
Eto g.Horina (HSS) je zadovoljio sve "stručne" kriterije za direktora. ;D
Možda netko zna što je to VG Poduzetnički centar napravio i koje projekte je pokrenuo u ove tri godine pod njegovom dirigentskom palicom?


http://www.gorica.hr/2012/09/velikogoricani-na-strucnoj-praksi-u-poljskoj/#more-12821

Ide li i g.Horina?
Njemu bi isto tako, nešto znanja dobrodošlo!